A héten eldől az újpesti csapatkapitány sorsa

nb1.hu12
Toborzórajáró
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: 2012.03.10. 16:00

A héten eldől az újpesti csapatkapitány sorsa

HozzászólásSzerző: nb1.hu12 » 2017.05.22. 10:51

Budapest – Balajcza Szabolcs követi Kabát Pétert?

A héten eldől az újpesti csapatkapitány sorsa


Hét tétlen mérkőzés után a 32. fordulóban, szombaton, a Szusza Ferenc Stadionban lejátszott Újpest–Haladás (2-1) találkozón újra Balajcza Szabolcs védte a lilák kapuját, egyúttal viselhette a csapatkapitányi szalagot is. A 300. élvonalbeli meccsén védő kapus a lefújás után sejtelmesen nyilatkozott a jövőjéről.



 



„Egyelőre csak annyit mondok, örülök, hogy háromszázadik alkalommal védhettem bajnokin az Újpestben, megható volt, ahogyan köszöntöttek. Hogy búcsúmeccs volt-e a mostani? Jövő héten sok minden kiderül...” – nyilatkozta a sportnapilap tudósítójának Balajcza, aki valószínűleg utoljára védett a Megyeri úton a fővárosi lila-fehérek kapusaként.



 




Nem közvetíti a televízió a Fradi-Újpestet - NB1.hu



Minden szempár a Bozsik-stadionra figyel




 



A Nemzeti Sport szerint a labdarúgó Győrben, a harmadosztályú bajnokságot vasárnap este megnyerő, ezzel az új idényben már NB II-es ETO FC játékosaként folytathatja - ott, ahol az Újpestről tavaly távozó kedvenc, Kabát Péter is játszik. 


Avatar
Robi90
Kulcsjátékos
Hozzászólások: 2666
Csatlakozott: 2006.03.10. 20:12

Re: A héten eldől az újpesti csapatkapitány sorsa

HozzászólásSzerző: Robi90 » 2017.05.22. 12:52

Ez a 300 meccs két részre bontható. Az első fele nagyon jól sikerült, örök hálánk üldözze, valóban meg volt benne az "ikon" lehetősége, rengeteg pontot mentett meg. Második fele ennek az időszaknak szerintem a jóindulatnak köszönhető. Rengeteg lepke, potya, és inkább csak hangzatos nyilatkozatok jellemezték. Kétség kívül minden szezonban volt 1-2 jó meccse, de emiatt nem hiszem hogy szobrot kéne kapnia.
Nekem összességében ellenszenves, nem tartom sportembernek. Amint megkapta első igazi vetélytársát (Dmitrovics), rögtön vergődött, az újságokon keresztül harcolt a helyéért. Fenyegetőzött, hogy elmegy, mert nincs megbecsülve. Mikor Dmitrovics elment, hogy hogy nem, ezer örömmel maradt. Sikerült lerombolnia azt, amit előtte felépített.

Minden csapatrészen gondok vannak, és ha jobban átgondolom, nincs olyan magyar játékos, akinek a távozását sajnálnám. Heris, Diarra, Bardhi akiket nehezebb lenne pótolni...
Kapusunk például nincs, mert Banai egy gyengébb másodosztályú csapatba is kevéske...a feröeri ligában...

Greenlions
Moderátor
Hozzászólások: 63445
Csatlakozott: 2007.06.04. 18:26

Re: A héten eldől az újpesti csapatkapitány sorsa

HozzászólásSzerző: Greenlions » 2017.05.22. 13:59

Remélem csak kacsa, nagy potyás, és egyre öregebb is.
2015.05.10.
A gy?ri bosszú éjszakája

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74933
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: A héten eldől az újpesti csapatkapitány sorsa

HozzászólásSzerző: Adamek » 2017.05.22. 14:17

Greenlions írta:Remélem csak kacsa, nagy potyás, és egyre öregebb is.

ez utóbbi mindenkire igaz
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

zodd
Légiós
Hozzászólások: 6984
Csatlakozott: 2010.04.16. 19:49

Re: A héten eldől az újpesti csapatkapitány sorsa

HozzászólásSzerző: zodd » 2017.05.22. 16:40

Robi90 írta:Ez a 300 meccs két részre bontható. Az első fele nagyon jól sikerült, örök hálánk üldözze, valóban meg volt benne az "ikon" lehetősége, rengeteg pontot mentett meg. Második fele ennek az időszaknak szerintem a jóindulatnak köszönhető. Rengeteg lepke, potya, és inkább csak hangzatos nyilatkozatok jellemezték. Kétség kívül minden szezonban volt 1-2 jó meccse, de emiatt nem hiszem hogy szobrot kéne kapnia.
Nekem összességében ellenszenves, nem tartom sportembernek. Amint megkapta első igazi vetélytársát (Dmitrovics), rögtön vergődött, az újságokon keresztül harcolt a helyéért. Fenyegetőzött, hogy elmegy, mert nincs megbecsülve. Mikor Dmitrovics elment, hogy hogy nem, ezer örömmel maradt. Sikerült lerombolnia azt, amit előtte felépített.

Minden csapatrészen gondok vannak, és ha jobban átgondolom, nincs olyan magyar játékos, akinek a távozását sajnálnám. Heris, Diarra, Bardhi akiket nehezebb lenne pótolni...
Kapusunk például nincs, mert Banai egy gyengébb másodosztályú csapatba is kevéske...a feröeri ligában...

Balaczás résszel tökéletesen egyet értek.
Magyar játékosok közül talán Balogh már csak a mentalitása miatt is kiemelkedik a többiek közül.

Westman
Tartalék
Hozzászólások: 1674
Csatlakozott: 2014.01.26. 10:19
Tartózkodási hely: Hungary

Re: A héten eldől az újpesti csapatkapitány sorsa

HozzászólásSzerző: Westman » 2017.05.22. 16:59

Az egész pályafutását tekintve nálam csak középszerű kapus,a pályafutása első felében tudott néha kiugrott produkálni de ott is eléggé sűrűn voltak nála hullámvölgyek hosszabb időre képtelen volt "bombaformában" lenni. Az utolsó pár évben csak asszisztált. Minden esetre sok sikert neki.

Avatar
Robi90
Kulcsjátékos
Hozzászólások: 2666
Csatlakozott: 2006.03.10. 20:12

Re: A héten eldől az újpesti csapatkapitány sorsa

HozzászólásSzerző: Robi90 » 2017.05.23. 07:51

zodd írta:Magyar játékosok közül talán Balogh már csak a mentalitása miatt is kiemelkedik a többiek közül.

Nekem volt egy időszak, amikor nagyon kedveltem, de szerintem borzasztóan eltűnt. Futni,sose futott, a labdával jól bánik, az szent. Ő is menne mindig szerencsét próbálni külföldre, de hasonlóan megütné a bokáját, mint Litauszki. Nem csak külföldön, de előttünk lévő magyar élcsapatokhoz se férnének be állandó kezdő játékosként. Újpesten meg a jelenlegi szinten példaképek lehetnének (lehettek volna), azonban szintet lépni Balogh féle játékosokkal nem lehet....

Avatar
adrenalin69
Aranylabdás
Hozzászólások: 18892
Csatlakozott: 2006.05.06. 16:50
Tartózkodási hely: Firenze
Kapcsolat:

Re: A héten eldől az újpesti csapatkapitány sorsa

HozzászólásSzerző: adrenalin69 » 2017.05.23. 11:13

Nekem a mai nyilatkozata tetszik: Nálam ő az Újpest történetének három legjobb csatára között van, jó lenne újra együtt játszani vele – mondta Balajcza." Kabát Petiről.
Az Újpest csapata megszakítás nélkül,1912-óta nb1-es.
Vannak, akik nem eladók,
És hitüket belül hordják,
Nem látszik a gyöngy a sárban,
Mégis övék az ország.

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16494
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: A héten eldől az újpesti csapatkapitány sorsa

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2017.05.23. 11:43

adrenalin69 írta:Nekem a mai nyilatkozata tetszik: Nálam ő az Újpest történetének három legjobb csatára között van, jó lenne újra együtt játszani vele – mondta Balajcza." Kabát Petiről.

Erős kijelentés. Maximum az elmúlt pár év Újpestje esetében.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 94 vendég