Csányi Sándornak a nézőszámok jelentik a problémát

nb1.hu12
Toborzórajáró
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: 2012.03.10. 16:00

Csányi Sándornak a nézőszámok jelentik a problémát

HozzászólásSzerző: nb1.hu12 » 2017.05.16. 13:13

Magyarország – Elárulta, meddig hagyta jóvá az EU a TAO-támogatást.

Csányi Sándornak a nézőszámok jelentik a problémát


Csányi Sándor, a Magyar Labdarúgó Szövetség (MLSZ) elnöke a szervezet keddi, éves közgyűlésén azt mondta, a 2016-os esztendő sikeresebb volt, mint az előző, amit többek között azzal indokolt, hogy a futball- és a futsalválogatott szerepelt az Európa-bajnokságon, valamint az utánpótláscsapatok is jobban teljesítettek. Egyedüli problémaként továbbra is az élvonal alacsony nézőszámát említette.



 



„Az MLSZ 1,5 milliárd forint plusszal zárta az előző évet, ezt a pénzt eredménytartalékra fordította, amely így már 4,7 milliárdos" - adott tájékoztatást az MLSZ gazdálkodásáról az OTP elnök-vezérigazgatója, aki üdvözölte, hogy az Európai Unió további hat évre jóváhagyta a TAO-támogatást, amelyből tavaly 45,4, a kezdetektől pedig összesen 131,4 milliárd forint áramlott a futballba. Ismertetése szerint ennek nagy része az utánpótlásba és az amatőr futballba került.



 



A mintegy kétórás közgyűlésen vita nélkül elfogadták mind a 2016-os beszámolókat, mind az idei terveket.



 




„Rosszul láttad!" - válaszolta az MTK vezetőedzője a sajtótájékoztatón - NB1.hu



Tamási Zsolt visszaszólt az újságírónak



BlancoAgilon38

Re: Csányi Sándornak a nézőszámok jelentik a problémát

HozzászólásSzerző: BlancoAgilon38 » 2017.05.16. 13:24

Azt hiszem Csányi Úr mást várt, főleg az EB után. Aztán nem az lett. Ez lett. Szar a magyar első osztály, mit kell ezen sopánkodni? Mikor az aktuális bajnokot a Balkán egy-egy csapata oktatja, akkor miről van szó? Egy nulla, egy rakás szar az, amit mi nb1-nek hívunk. Nincsen egy karizmatikus csapat, amelynek lehetne szurkolni. Őszintén, hol van már a Fradi? Most a Honvéd, amely visszajött valamilyen szinten. Utoljára a Vidinek tudtam szorítani, még a portugál érában. Azóta egy halott liga, ami van, őszintén megmondom: nézhetetlenül szar.

Fabius Maximus
Toborzórajáró
Hozzászólások: 110
Csatlakozott: 2008.10.10. 13:06

Re: Csányi Sándornak a nézőszámok jelentik a problémát

HozzászólásSzerző: Fabius Maximus » 2017.05.16. 13:47

Irányított bajnokság, néző és-hangulatellenes intézkedések sorozata, TV-közvetítés hiánya, bűnöző-bunkó szekusok, és zselékirály magyar sztárocskák, akiknek minden álma, hogy fél évre külföldre menjenek, ahol még a kispadra sem ülhetek le.
Csányiék a bundázást is csak azért számolták csak fel, mert így nem tudták volna manipulálni a fidesz vezérek házi csapatainak soron következő bajnoki címeit!

Nem is értem, miért nem tolonganak tízezrek a lelátókon???
Hajrá Körmend ! Hajrá Újpest ! Forza Inter ! Go Pool ! Schalke 04 !

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Csányi Sándornak a nézőszámok jelentik a problémát

HozzászólásSzerző: ManBat » 2017.05.16. 13:49

Fabius Maximus írta:Irányított bajnokság, néző és-hangulatellenes intézkedések sorozata, TV-közvetítés hiánya, bűnöző-bunkó szekusok, és zselékirály magyar sztárocskák, akiknek minden álma, hogy fél évre külföldre menjenek, ahol még a kispadra sem ülhetek le.
Csányiék a bundázást is csak azért számolták csak fel, mert így nem tudták volna manipulálni a fidesz vezérek házi csapatainak soron következő bajnoki címeit!

Nem is értem, miért nem tolonganak tízezrek a lelátókon???

Azért ezzel még várnék egy pár évet, hogy kiderüljön, hogy felszámolták-e. Annak idején is azt hitte az ember, hogy a REAC vagy a Siófok simán olyan szar, amilyen.
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Greenlions
Moderátor
Hozzászólások: 63445
Csatlakozott: 2007.06.04. 18:26

Re: Csányi Sándornak a nézőszámok jelentik a problémát

HozzászólásSzerző: Greenlions » 2017.05.16. 14:42

Bele lehet unni ám egy idő után a sikertelenségbe, a szurkolóellenes vezetőkbe, zsoldos játékosokba, hazugságokba, hülyítésekbe.
Nálam kb. 20 év után jött el ez az apátia. Pedig még láthattam is a közelmúltban kisebb-nagyobb sikereket, klub-válogatott szinten. Kijárok lokálpatriótizmus, haverok miatt, de igazából a pályán történtek érdekelnek már a legkevésbé, nem tudnám felsorolni a kezdőnket kb.
Aztán az elvesztett bizalmat már nehezebb visszaszerezni, jobb lenne inkább megelőzni ezt az állapotot Csányi úr.
2015.05.10.
A gy?ri bosszú éjszakája

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40753
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: Csányi Sándornak a nézőszámok jelentik a problémát

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2017.05.16. 14:47

"......az MLSZ szidalmazása megszűnt a franciaországi Eb-t követően....."
Csányi szerint :) :) (részlet a kólafociról)
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

Mrs.Dolcetti
Aranylabdás
Hozzászólások: 31315
Csatlakozott: 2006.08.21. 13:57
Tartózkodási hely: a Bozsik stadiontól 10km-re
Kapcsolat:

Re: Csányi Sándornak a nézőszámok jelentik a problémát

HozzászólásSzerző: Mrs.Dolcetti » 2017.05.16. 18:53

Addig amíg a kijárókat is szívatjátok és egy órát kell sorban állni,ha 3 ezer néző van,ne is várj javulást!
"Hihetetlen büszke vagyok, hogy lehetõségem volt ez a gyönyörû országot, Magyarországot, képviselni."-Karl Erik Böhn

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51435
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Csányi Sándornak a nézőszámok jelentik a problémát

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2017.05.16. 19:10

Hazudik. Kurvára semmi baja a nézőszámokkal.

betegsrac
Sztár
Hozzászólások: 3594
Csatlakozott: 2005.07.26. 11:58

Re: Csányi Sándornak a nézőszámok jelentik a problémát

HozzászólásSzerző: betegsrac » 2017.05.16. 19:16

Greenlions írta:Bele lehet unni ám egy idő után a sikertelenségbe, a szurkolóellenes vezetőkbe, zsoldos játékosokba, hazugságokba, hülyítésekbe.
Nálam kb. 20 év után jött el ez az apátia. Pedig még láthattam is a közelmúltban kisebb-nagyobb sikereket, klub-válogatott szinten. Kijárok lokálpatriótizmus, haverok miatt, de igazából a pályán történtek érdekelnek már a legkevésbé, nem tudnám felsorolni a kezdőnket kb.
Aztán az elvesztett bizalmat már nehezebb visszaszerezni, jobb lenne inkább megelőzni ezt az állapotot Csányi úr.

röhej, de ez van. saját példám, régen, amíg lehetett a hétvége a meccsre járásról szólt. ha úgy hozta a lehetőség, akár 3 meccsre is át tudtunk menni, rohangálás volt, de szerettük. szívügyem volt gyerekkorom óta egy csapat. és bármilyen szánalom, ebből a bajnokságból egy mecset sem láttam. stream-en sem. mindig akad jobb program, mit ehhez a bohóckodáshoz asszisztálni. itt nem a minőségre gondolok, az régen is szar volt.
Al??r?s

Avatar
P22
Tartalék
Hozzászólások: 1760
Csatlakozott: 2008.03.18. 19:43
Tartózkodási hely: VÖRÖSVÁR

Re: Csányi Sándornak a nézőszámok jelentik a problémát

HozzászólásSzerző: P22 » 2017.05.16. 21:23

Mrs.Dolcetti írta:Addig amíg a kijárókat is szívatjátok és egy órát kell sorban állni,ha 3 ezer néző van,ne is várj javulást!


Így van. Akartam jegyet venni a neten a Vidi elleni meccsre, de nem tudtam, mert szurkolói kártyát kért hozzá. Ha megoldánák, hogy pár kattintással és az adataim megadásával a neten átutalhatok pár ezer forintot, vennék jegyet, és kimennék, de nem fogok küzdeni azért, hogy fizethessek. És órákkal a meccs előtt sem fogok ott szobrozni a pénztár előtt, hogy jegyhez juthassak. Millió más program vár hétvégén, ahol haptákba vágják magukat a pénzemért.
Lassú, de pontatlan!

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16518
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Csányi Sándornak a nézőszámok jelentik a problémát

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2017.05.16. 21:35

Akkor tessék ellene tenni. Felgyorsított jegykiadás, átgondolt szurkolói kártya, normális beléptetés, stb. Ja, és nem 2-3000-es árak.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

BlancoAgilon38

Re: Csányi Sándornak a nézőszámok jelentik a problémát

HozzászólásSzerző: BlancoAgilon38 » 2017.05.16. 23:19

Maradonapoli írta:Hazudik. Kurvára semmi baja a nézőszámokkal.

Aszondom én is. Magasról leszarja. Pedig fasza lenne, ha Debrecenben, vagy Miskolcon lenne vagy 10.000 néző. De ilyen árak, ilyen tálalás mellett, ilyen szar focinál nem lesz a fele se.

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 75013
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Csányi Sándornak a nézőszámok jelentik a problémát

HozzászólásSzerző: Adamek » 2017.05.16. 23:40

BlancoAgilon38 írta:Azt hiszem Csányi Úr mást várt, főleg az EB után. Aztán nem az lett. Ez lett. Szar a magyar első osztály, mit kell ezen sopánkodni? Mikor az aktuális bajnokot a Balkán egy-egy csapata oktatja, akkor miről van szó? Egy nulla, egy rakás szar az, amit mi nb1-nek hívunk. Nincsen egy karizmatikus csapat, amelynek lehetne szurkolni. Őszintén, hol van már a Fradi? Most a Honvéd, amely visszajött valamilyen szinten. Utoljára a Vidinek tudtam szorítani, még a portugál érában. Azóta egy halott liga, ami van, őszintén megmondom: nézhetetlenül szar.

a bajnokságunk 30 éve szar, a szar foci lenne az utolsó ami miatt nem megyek
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

BlancoAgilon38

Re: Csányi Sándornak a nézőszámok jelentik a problémát

HozzászólásSzerző: BlancoAgilon38 » 2017.05.16. 23:43

Adamek írta:
BlancoAgilon38 írta:Azt hiszem Csányi Úr mást várt, főleg az EB után. Aztán nem az lett. Ez lett. Szar a magyar első osztály, mit kell ezen sopánkodni? Mikor az aktuális bajnokot a Balkán egy-egy csapata oktatja, akkor miről van szó? Egy nulla, egy rakás szar az, amit mi nb1-nek hívunk. Nincsen egy karizmatikus csapat, amelynek lehetne szurkolni. Őszintén, hol van már a Fradi? Most a Honvéd, amely visszajött valamilyen szinten. Utoljára a Vidinek tudtam szorítani, még a portugál érában. Azóta egy halott liga, ami van, őszintén megmondom: nézhetetlenül szar.

a bajnokságunk 30 éve szar, a szar foci lenne az utolsó ami miatt nem megyek

Hülye vagy, az utolsó meccsen együtt voltunk a Stadionban.

BlancoAgilon38

Re: Csányi Sándornak a nézőszámok jelentik a problémát

HozzászólásSzerző: BlancoAgilon38 » 2017.05.16. 23:45

Adamek írta:
BlancoAgilon38 írta:Azt hiszem Csányi Úr mást várt, főleg az EB után. Aztán nem az lett. Ez lett. Szar a magyar első osztály, mit kell ezen sopánkodni? Mikor az aktuális bajnokot a Balkán egy-egy csapata oktatja, akkor miről van szó? Egy nulla, egy rakás szar az, amit mi nb1-nek hívunk. Nincsen egy karizmatikus csapat, amelynek lehetne szurkolni. Őszintén, hol van már a Fradi? Most a Honvéd, amely visszajött valamilyen szinten. Utoljára a Vidinek tudtam szorítani, még a portugál érában. Azóta egy halott liga, ami van, őszintén megmondom: nézhetetlenül szar.

a bajnokságunk 30 éve szar, a szar foci lenne az utolsó ami miatt nem megyek

Lehet, hogy félreértettelek?

Avatar
bomba85
Világsztár
Hozzászólások: 10333
Csatlakozott: 2006.04.07. 09:00
Tartózkodási hely: LAS VEGAS - NEVADA
Kapcsolat:

Re: Csányi Sándornak a nézőszámok jelentik a problémát

HozzászólásSzerző: bomba85 » 2017.05.17. 03:01

Ismertetése szerint ennek nagy része az utánpótlásba és az amatőr futballba került.


Ertem! Akkor az NB1 is benne van :D
HAJRÁ VASAS, HAJRÁ ANGYALFÖLD!!!
Külföldön pedig: GLORY, GLORY MAN UNITED!!! GIGGS FOREVER!!!
VEGAS BABY!!!

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 75013
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Csányi Sándornak a nézőszámok jelentik a problémát

HozzászólásSzerző: Adamek » 2017.05.17. 06:46

BlancoAgilon38 írta:
Adamek írta:
BlancoAgilon38 írta:Azt hiszem Csányi Úr mást várt, főleg az EB után. Aztán nem az lett. Ez lett. Szar a magyar első osztály, mit kell ezen sopánkodni? Mikor az aktuális bajnokot a Balkán egy-egy csapata oktatja, akkor miről van szó? Egy nulla, egy rakás szar az, amit mi nb1-nek hívunk. Nincsen egy karizmatikus csapat, amelynek lehetne szurkolni. Őszintén, hol van már a Fradi? Most a Honvéd, amely visszajött valamilyen szinten. Utoljára a Vidinek tudtam szorítani, még a portugál érában. Azóta egy halott liga, ami van, őszintén megmondom: nézhetetlenül szar.

a bajnokságunk 30 éve szar, a szar foci lenne az utolsó ami miatt nem megyek

Lehet, hogy félreértettelek?

mondjuk úgy, hogy erősen gyanús
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

BlancoAgilon38

Re: Csányi Sándornak a nézőszámok jelentik a problémát

HozzászólásSzerző: BlancoAgilon38 » 2017.05.17. 06:51

Adamek írta:
BlancoAgilon38 írta:
Adamek írta:a bajnokságunk 30 éve szar, a szar foci lenne az utolsó ami miatt nem megyek

Lehet, hogy félreértettelek?

mondjuk úgy, hogy erősen gyanús

Akkor a romantika vitt ki minket a Fradi-Vidire. Meg a VIP-jegyek.

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 75013
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Csányi Sándornak a nézőszámok jelentik a problémát

HozzászólásSzerző: Adamek » 2017.05.17. 06:57

BlancoAgilon38 írta:
Adamek írta:
BlancoAgilon38 írta:Lehet, hogy félreértettelek?

mondjuk úgy, hogy erősen gyanús

Akkor a romantika vitt ki minket a Fradi-Vidire. Meg a VIP-jegyek.

egy biztos, nem a jogabonito, mint ahogy 5-10-25 éve sem
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

BlancoAgilon38

Re: Csányi Sándornak a nézőszámok jelentik a problémát

HozzászólásSzerző: BlancoAgilon38 » 2017.05.17. 07:04

Adamek írta:
BlancoAgilon38 írta:
Adamek írta:mondjuk úgy, hogy erősen gyanús

Akkor a romantika vitt ki minket a Fradi-Vidire. Meg a VIP-jegyek.

egy biztos, nem a jogabonito, mint ahogy 5-10-25 éve sem

Én szerettem a régi Üllői útra járni, nagy meccseket láttam ott. Ahogy szerettem a kettős rangadókat, a 82-s vébé-selejtezőket is. De egy ideje nem járok már meccsekre. Semmi élmény pénzért. Inkább nézem a kikapcsolt tévét.


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Szarka valamint 275 vendég