A DAC szurkolóival ünnepelné a bajnoki címét az ETO

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: A DAC szurkolóival ünnepelné a bajnoki címét az ETO

HozzászólásSzerző: ManBat » 2017.05.28. 22:59

zodd írta:
k11zoltan írta:
filonov írta:
Lehet, hogy te nem hiszel mondjuk a passzátszélben, tornádók létezésében, ciklonokban és anticiklonokban, lehet, hogy neked a lágyköpeny irreális, a Föld magja meg vattacukorból van, de attól még a valóság nem fog köréd tekeredni, gyerek.

Pedig még az Ufók is reálisabbak. Kíváncsi leszek az Érdre jövőre. Persze nem kívánok bajnoki címet nekik...

Nem is kell, a Rákóczi behúzza majd azt szvsz.

Ámen!
Középről meg remélem feljut a Pécs. Idén is jóak voltak, csak pechükre Prukner másodvirágzik Budafokon.
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

k11zoltan
Kulcsjátékos
Hozzászólások: 2699
Csatlakozott: 2007.09.10. 18:00
Tartózkodási hely: Pápa/Budapest

Re: A DAC szurkolóival ünnepelné a bajnoki címét az ETO

HozzászólásSzerző: k11zoltan » 2017.05.29. 00:46

zodd írta:
k11zoltan írta:
filonov írta:
Lehet, hogy te nem hiszel mondjuk a passzátszélben, tornádók létezésében, ciklonokban és anticiklonokban, lehet, hogy neked a lágyköpeny irreális, a Föld magja meg vattacukorból van, de attól még a valóság nem fog köréd tekeredni, gyerek.

Pedig még az Ufók is reálisabbak. Kíváncsi leszek az Érdre jövőre. Persze nem kívánok bajnoki címet nekik...

Nem is kell, a Rákóczi behúzza majd azt szvsz.

Nem tudom. Az ideinek is nagy mellénnyel vágtatok neki, aztán "csak" a 3. hely jött össze.
Bárki lehet meglepetéscsapat. A feljutás csak pénzkérdés.
Ha a mi fideszes polgármesterünkből indulok ki, mi nem vállaljuk az nb2-t.
De azért remélem nem így állunk majd hozzá.
R.I.P. Lombard Pápa
Élt 11 évet. :)

raab
Sztár
Hozzászólások: 4294
Csatlakozott: 2013.02.19. 20:23
Tartózkodási hely: Gyõr

Re: A DAC szurkolóival ünnepelné a bajnoki címét az ETO

HozzászólásSzerző: raab » 2017.05.29. 01:15

k11zoltan írta:
Lorne Malvo írta:Erre nem is kéne válaszolnom, vagy nem vagy képben, vagy hazudsz. De ne maradjon így mert sokan még hisznek az orosz tipusú dezinformációknak, lehet ruszki vagy, ki tudja. Aki az MK meccseinket látta, biztos az a kép alakult ki benne hogy mi csak bundával juthatunk fel..
Az Érdet tisztelet illeti mert végig pariban volt velünk, és zsinórban 16 győzelem kellett az elsőséghez, megjegyezem ugyan az osztályból kiemelkedtünk, de nem volt könnyű, és magasabb osztályok színvonalán álló meccseket játszottunk, mert mindenki felszívta magát ellenünk, az ETO még név, szemben pl a pápával...höhö...na mindegy...ennyit a bundáról, Amúgy más téren ha lehet pozitívumot mondni, számomra legalábbis, a csapatnak szakmailag és morálisan jót tett a menedzsment csere,az alacsonyabb osztály nem, de hát így alakult..
k11zoltan írta:Most kivered megadnak, mert nyertetek egy nb3-at? :D :D :D
Kár, hogy elkerültük egymást. De egy pár éven belül az nb2-ben összefutunk!

Amúgy nem tisztelem az Érdet ezért a bunda végjátékért, de hát ők tudják...

Én nem az etót, hanem az Érdet tartom bundacsapatnak. (ha elolvasod amit írtam.)
Sosem hiszek a "leeresztenek, mint a lufi" kifejezésben. Szerintem nincs pénz az nb2-re.
Annó az Elmax Vasassal is megtörtént. (de ők valami 10 pontnál is több előnyt húztak vissza vagy mi...)
Te vagy az Rswi vagy milyen néven is futottál annó?


Nem eresztett le az Érd. 18 meccses győzelmi szériánk van, a Tatabánya megszűnése is elvett tőlünk 3 biztos pontot velük szemben. Mit vártál az Érdtől, veretlen bajnoki címet?

filonov
BL-menõ
Hozzászólások: 8435
Csatlakozott: 2011.06.17. 18:07
Tartózkodási hely: Bp.

Re: A DAC szurkolóival ünnepelné a bajnoki címét az ETO

HozzászólásSzerző: filonov » 2017.05.31. 15:13

k11zoltan írta:
filonov írta:
k11zoltan írta:Én nem az etót, hanem az Érdet tartom bundacsapatnak. (ha elolvasod amit írtam.)
Sosem hiszek a "leeresztenek, mint a lufi" kifejezésben. Szerintem nincs pénz az nb2-re.
Annó az Elmax Vasassal is megtörtént. (de ők valami 10 pontnál is több előnyt húztak vissza vagy mi...)
Te vagy az Rswi vagy milyen néven is futottál annó?


Lehet, hogy te nem hiszel mondjuk a passzátszélben, tornádók létezésében, ciklonokban és anticiklonokban, lehet, hogy neked a lágyköpeny irreális, a Föld magja meg vattacukorból van, de attól még a valóság nem fog köréd tekeredni, gyerek.

Pedig még az Ufók is reálisabbak. Kíváncsi leszek az Érdre jövőre. Persze nem kívánok bajnoki címet nekik...


Az Érd egy NB3-as csapat, ami ment egy nagyot, amíg ki nem fúlt, szét nem sérültek, nem fokozódott a nyomás meg nem vásároltuk ki egy játékosukat gonosz Bayern-módra. Mi meg akkorát mentünk, mint a szél, 18 győzelem zsinórban, az pont 18 győzelem zsinórban.
ETO! ZENIT!
"The streets, the cops, the system" (Earl "DMX" Simmons)


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 176 vendég