Így rúgta szét a kapufát Dzsudzsák Balázs

Anathemaniac
Serdülõ
Hozzászólások: 387
Csatlakozott: 2011.07.17. 19:15
Tartózkodási hely: Itthon

Re: Így rúgta szét a kapufát Dzsudzsák Balázs

HozzászólásSzerző: Anathemaniac » 2016.11.28. 19:48

Ez igen. Azóta is rezeg a léc, Roberto Carlos fénykorában csak álmodozott hasonló bombákról.

Avatar
nick2005
Sztár
Hozzászólások: 4556
Csatlakozott: 2006.05.16. 16:28

Re: Így rúgta szét a kapufát Dzsudzsák Balázs

HozzászólásSzerző: nick2005 » 2016.11.28. 20:11

Anathemaniac írta:Ez igen. Azóta is rezeg a léc, Roberto Carlos fénykorában csak álmodozott hasonló bombákról.


Ehhez képest egy MTK - Paks meccsen zsúfoltak a lelátók :)
########################
HAJRÁ HALI!

Gunners
Aranylabdás
Hozzászólások: 21806
Csatlakozott: 2009.02.28. 19:33
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: Így rúgta szét a kapufát Dzsudzsák Balázs

HozzászólásSzerző: Gunners » 2016.11.28. 21:36

Ennél a bajnokságnál szerintem jobb még az NB1 is.
Go Gunners Hajrá Videoton

Videoti

Re: Így rúgta szét a kapufát Dzsudzsák Balázs

HozzászólásSzerző: Videoti » 2016.11.28. 21:45

Gunners írta:Ennél a bajnokságnál szerintem jobb még az NB1 is.


Jo hangulat lehetett a lelaton.

Avatar
HattoriHanzo
chef
Hozzászólások: 28198
Csatlakozott: 2005.09.19. 11:58
Tartózkodási hely: Oroszlány
Kapcsolat:

Re: Így rúgta szét a kapufát Dzsudzsák Balázs

HozzászólásSzerző: HattoriHanzo » 2016.11.28. 23:10

Gunners írta:Ennél a bajnokságnál szerintem jobb még az NB1 is.

Ne viccelj...jobb dolgom nem lévén megnéztem a meccset. Jóindulattal NB2-es szint. Gyötrelem. Körülményes játék, esetleges taktika, technikailag képzetlen arabok.
A 91. percben megnyerhették volna a meccset a hazaiak, de a gólba tartó lövésbe egy lesen álló játékostárs jó érzékkel még belepiszkált. :D

Ja, és Balázs sajnos még ebből a mezőnyből sem nagyon tudott kitűnni. Aktív volt, volt két-három lövése és beadása, de ilyen fogalmatlanok között tőle ez kevés. Az egyedüli használható játékosnak még ez a Valdivia nevű chilei tűnt, aki lehúzott pár évet a Palmeirasban.
Csak a paranoiások élik túl...
ORBÁN EGY GECI!

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96402
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Így rúgta szét a kapufát Dzsudzsák Balázs

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2016.11.29. 00:12

HattoriHanzo írta:
Gunners írta:Ennél a bajnokságnál szerintem jobb még az NB1 is.

Ne viccelj...jobb dolgom nem lévén megnéztem a meccset. Jóindulattal NB2-es szint. Gyötrelem. Körülményes játék, esetleges taktika, technikailag képzetlen arabok.
A 91. percben megnyerhették volna a meccset a hazaiak, de a gólba tartó lövésbe egy lesen álló játékostárs jó érzékkel még belepiszkált. :D

Ja, és Balázs sajnos még ebből a mezőnyből sem nagyon tudott kitűnni. Aktív volt, volt két-három lövése és beadása, de ilyen fogalmatlanok között tőle ez kevés. Az egyedüli használható játékosnak még ez a Valdivia nevű chilei tűnt, aki lehúzott pár évet a Palmeirasban.

Respect, nem tudnám magam rávenni, hogy megnézzem a meccsüket. :) Szvsz is jobban járt volna szakmailag, ha 1 évre hazajön akár a Lokiba (nyilván kb. huszadannyi pénzt kapott volna).
Nem csodálom, hogy nem tűnt ki, szvsz zéró lehet a motiváció. A gond az, hogy abban a közegben pár hónap alatt is le lehet épülni, ráadásul jelen állás szerint 2018 nyaráig náluk fog "játszani". Storcknak fel kell készülnie Balázs kiváltására.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Avatar
HattoriHanzo
chef
Hozzászólások: 28198
Csatlakozott: 2005.09.19. 11:58
Tartózkodási hely: Oroszlány
Kapcsolat:

Re: Így rúgta szét a kapufát Dzsudzsák Balázs

HozzászólásSzerző: HattoriHanzo » 2016.11.29. 02:07

Cselszky írta:
HattoriHanzo írta:
Gunners írta:Ennél a bajnokságnál szerintem jobb még az NB1 is.

Ne viccelj...jobb dolgom nem lévén megnéztem a meccset. Jóindulattal NB2-es szint. Gyötrelem. Körülményes játék, esetleges taktika, technikailag képzetlen arabok.
A 91. percben megnyerhették volna a meccset a hazaiak, de a gólba tartó lövésbe egy lesen álló játékostárs jó érzékkel még belepiszkált. :D

Ja, és Balázs sajnos még ebből a mezőnyből sem nagyon tudott kitűnni. Aktív volt, volt két-három lövése és beadása, de ilyen fogalmatlanok között tőle ez kevés. Az egyedüli használható játékosnak még ez a Valdivia nevű chilei tűnt, aki lehúzott pár évet a Palmeirasban.

Respect, nem tudnám magam rávenni, hogy megnézzem a meccsüket. :) Szvsz is jobban járt volna szakmailag, ha 1 évre hazajön akár a Lokiba (nyilván kb. huszadannyi pénzt kapott volna).
Nem csodálom, hogy nem tűnt ki, szvsz zéró lehet a motiváció. A gond az, hogy abban a közegben pár hónap alatt is le lehet épülni, ráadásul jelen állás szerint 2018 nyaráig náluk fog "játszani". Storcknak fel kell készülnie Balázs kiváltására.

Abszolút így látom én is. Futott, küzdött, de az arca is fásultnak tűnt. Sok meccsét láttam korábban az orosz és a török időszakból is...nem is tudom pontosan megfogalmazni, hogy mi volt az akkori meg a mostani között a különbség, de nem ilyen volt. Sajnálom, de hogy így alakult a pályafutása, abban ő is ludas. Még most sem tudom elhinni, hogy ne lett volna egy nyugat-európai csapat, aki kifizette volna érte azt a 3m €-t...
Csak a paranoiások élik túl...
ORBÁN EGY GECI!


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 66 vendég