A kiesés ellen küzdő csapatok hátralévő meccsei

nb1.hu12
Toborzórajáró
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: 2012.03.10. 16:00

A kiesés ellen küzdő csapatok hátralévő meccsei

HozzászólásSzerző: nb1.hu12 » 2017.04.30. 11:27

Magyarország – Az ötödik helyen álló gárda sem lehet még nyugodt.

A kiesés ellen küzdő csapatok hátralévő meccsei


Már csak négy forduló van hátra a bajnokságból, a bennmaradásért ugyanolyan hatalmas harc folyik, mint a dobogós helyezésekért. A Gyirmót ugye már kiesett, ám a 11. hely még az ötödik Haladást is veszélyeztetheti.



 




Lipták majdnem izomból kiütötte Kassait - NB1.hu



Lipták majdnem kiütötte Kassait




Íme, azoknak a csapatoknak a meccsei, amelyek matematikailag még veszélyben vannak



 



5. Haladás 42 pont: Videoton-Haladás, Haladás-Vasas, Újpest-Haladás, Haladás-Gyirmót



 



6. Újpest 39 pont: DVSC-Újpest, Újpest-Videoton, Újpest-Haladás, Ferencváros-Újpest



 



7. Paks 38 pont: Vasas-Paks, Paks-Gyirmót, Mezőkövesd-Paks, Paks-MTK



 



8. Mezőkövesd 35 pont: Mezőkövesd-Honvéd, DVTK-Mezőkövesd, Mezőkövesd-Paks, Vasas-Mezőkövesd



 



9. MTK 35 pont: MTK-Ferecváros, Honvéd-MTK, MTK-DVTK, Paks-MTK



 



10. DVTK 34 pont: Gyirmót-DVTK, DVTK-Mezőkövesd, MTK-DVTK, DVTK-DVSC



 



11. DVSC 34 pont: DVSC-Újpest, Ferencváros-DVSC, DVSC-Honvéd, DVTK-DVSC



 




A bajnokesélyes csapatok hátralévő meccsei - NB1.hu



A bajnokesélyesek hátralévő meccsei




Avatar
Szpari4Life
Kulcsjátékos
Hozzászólások: 2709
Csatlakozott: 2014.07.06. 14:22
Tartózkodási hely: Borsigplatz
Kapcsolat:

Re: A kiesés ellen küzdő csapatok hátralévő meccsei

HozzászólásSzerző: Szpari4Life » 2017.04.30. 11:36

A diók szerintem megmenekültek, Loki, MTK, Mezőkövesd trió maradt, necces lesz. Remélem a Loki is megmenekül, de nagy szarban vannak.
kanoczrobert.hu

BlancoAgilon38

Re: A kiesés ellen küzdő csapatok hátralévő meccsei

HozzászólásSzerző: BlancoAgilon38 » 2017.04.30. 11:55

Szpari4Life írta:A diók szerintem megmenekültek, Loki, MTK, Mezőkövesd trió maradt, necces lesz. Remélem a Loki is megmenekül, de nagy szarban vannak.

Én is így látom. A Kövesd senkinek sem hiányozna, a Lokit mindig kedveltem, sose feledem, mikor a Fradit verték 6-1-re, vagy a franciákat kis híján kiejtették rá pár évre. Mekkora meccs volt 2001-ben, te jó ég...Kerekes. Vagy ott van a Hajduk elleni kupaküzdelem.

Avatar
Szpari4Life
Kulcsjátékos
Hozzászólások: 2709
Csatlakozott: 2014.07.06. 14:22
Tartózkodási hely: Borsigplatz
Kapcsolat:

Re: A kiesés ellen küzdő csapatok hátralévő meccsei

HozzászólásSzerző: Szpari4Life » 2017.04.30. 12:03

BlancoAgilon38 írta:
Szpari4Life írta:A diók szerintem megmenekültek, Loki, MTK, Mezőkövesd trió maradt, necces lesz. Remélem a Loki is megmenekül, de nagy szarban vannak.

Én is így látom. A Kövesd senkinek sem hiányozna, a Lokit mindig kedveltem, sose feledem, mikor a Fradit verték 6-1-re, vagy a franciákat kis híján kiejtették rá pár évre. Mekkora meccs volt 2001-ben, te jó ég...Kerekes. Vagy ott van a Hajduk elleni kupaküzdelem.

Reálisan olyan 1-4 pont várható a Lokitól a sorsolást nézve. A másik kettőtől meg 1-3. Szoros lesz nagyon, esélyes, hogy az a meccsek/meccs fogja eldönteni a kieső sorsát, ami a bajnoki címét is.
kanoczrobert.hu

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40699
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: A kiesés ellen küzdő csapatok hátralévő meccsei

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2017.04.30. 12:29

Kedvező a helyzetünk, bár minden megtörténhet, de nehezen tudom elképzelni, h innen kiessünk Bódoggal. Megyünk Gyirmótra, akik tegnap búcsúztak az első osztálytól, nem hiszem, h egy - ne bántsak meg senkit.... - nem túl mély gyökerekkel rendelkező klub arra fog gyúrni, h tisztességgel köszönjön el a szurkolóitól, sztem ott nyerünk. Ekkor lesz a Mezőkövesd Honvéd, ami durva meccs lesz, a Honvéd győzelmi kényszerben van, ha bajnok akar lenni nem veszíthet pontot egy kiesőjelölt otthonában, persze a Kövesdnek is élet halál, a játékvezetésre kíváncsi vagyok. Debrecen Újpest, a Loki behúzhatja, és az MTK FTC sem lesz a döntetlentől rosszabb a hazaiak szempontjából. Következő fordulóban DVTK Mezőkövesd, ha azt is hozzuk, akkor két fordulóval a vége előtt 5 ponttal előzhetjük a Kövesdet. Szép lesz, a téli ötödik helyről Szivics kiejti a Mezőkövesdet :)
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

Veres04
Aranylabdás
Hozzászólások: 17014
Csatlakozott: 2005.07.15. 11:10
Tartózkodási hely: Pomáz

Re: A kiesés ellen küzdő csapatok hátralévő meccsei

HozzászólásSzerző: Veres04 » 2017.04.30. 12:31

BlancoAgilon38 írta:
Szpari4Life írta:A diók szerintem megmenekültek, Loki, MTK, Mezőkövesd trió maradt, necces lesz. Remélem a Loki is megmenekül, de nagy szarban vannak.

Én is így látom. A Kövesd senkinek sem hiányozna, a Lokit mindig kedveltem, sose feledem, mikor a Fradit verték 6-1-re, vagy a franciákat kis híján kiejtették rá pár évre. Mekkora meccs volt 2001-ben, te jó ég...Kerekes. Vagy ott van a Hajduk elleni kupaküzdelem.

Az a Bordeaux elleni meccs óriási volt, gyerek voltam, de emlékszem még Zsombi fejesére... Vagy nem sokkal előtte a Wolsburgot verték otthon, intertotó kupában, Radu Sabo gyönyörű góljával. A hajduk elleni 8-ashoz hasonlót is ritkán látni magyar csapattól. És azért csak eljutottak a bl-be, pedig ott is nem kiemeltként 3 kört menni nem volt egyszerű. Szóval én sem örülnék a kiesésüknek. Menjen a Kövesd vagy az Mtk.

BlancoAgilon38

Re: A kiesés ellen küzdő csapatok hátralévő meccsei

HozzászólásSzerző: BlancoAgilon38 » 2017.04.30. 12:43

Veres04 írta:
BlancoAgilon38 írta:
Szpari4Life írta:A diók szerintem megmenekültek, Loki, MTK, Mezőkövesd trió maradt, necces lesz. Remélem a Loki is megmenekül, de nagy szarban vannak.

Én is így látom. A Kövesd senkinek sem hiányozna, a Lokit mindig kedveltem, sose feledem, mikor a Fradit verték 6-1-re, vagy a franciákat kis híján kiejtették rá pár évre. Mekkora meccs volt 2001-ben, te jó ég...Kerekes. Vagy ott van a Hajduk elleni kupaküzdelem.

Az a Bordeaux elleni meccs óriási volt, gyerek voltam, de emlékszem még Zsombi fejesére... Vagy nem sokkal előtte a Wolsburgot verték otthon, intertotó kupában, Radu Sabo gyönyörű góljával. A hajduk elleni 8-ashoz hasonlót is ritkán látni magyar csapattól. És azért csak eljutottak a bl-be, pedig ott is nem kiemeltként 3 kört menni nem volt egyszerű. Szóval én sem örülnék a kiesésüknek. Menjen a Kövesd vagy az Mtk.

Igen. Hatalmas volt a németek elleni meccs is.

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40699
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: A kiesés ellen küzdő csapatok hátralévő meccsei

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2017.04.30. 13:53

uccsó meccs DVTK Debrecen, remélem nekünk már tét nélkül, mindenesetre érdekes lesz
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51351
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: A kiesés ellen küzdő csapatok hátralévő meccsei

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2017.04.30. 14:16

SuperDepor írta:Kedvező a helyzetünk, bár minden megtörténhet, de nehezen tudom elképzelni, h innen kiessünk Bódoggal. Megyünk Gyirmótra, akik tegnap búcsúztak az első osztálytól, nem hiszem, h egy - ne bántsak meg senkit.... - nem túl mély gyökerekkel rendelkező klub arra fog gyúrni, h tisztességgel köszönjön el a szurkolóitól, sztem ott nyerünk. Ekkor lesz a Mezőkövesd Honvéd, ami durva meccs lesz, a Honvéd győzelmi kényszerben van, ha bajnok akar lenni nem veszíthet pontot egy kiesőjelölt otthonában, persze a Kövesdnek is élet halál, a játékvezetésre kíváncsi vagyok. Debrecen Újpest, a Loki behúzhatja, és az MTK FTC sem lesz a döntetlentől rosszabb a hazaiak szempontjából. Következő fordulóban DVTK Mezőkövesd, ha azt is hozzuk, akkor két fordulóval a vége előtt 5 ponttal előzhetjük a Kövesdet. Szép lesz, a téli ötödik helyről Szivics kiejti a Mezőkövesdet :)

Sztem kibaszott nehéz lesz a gyirmóti meccs, ugyanazzal a sündisznóállásos akarnoksággal fognak rámenni a pontszerzésre, mint eddig. Semmi nem változott nekik, Urbányit sem rúgták ki és minimum nyárig nem is fogják, sőt ha nyerne pár meccset lehet megtartanák. Kurva nehéz lesz ott nyerni szerintem.

Avatar
kristof98.haladas
BL-menõ
Hozzászólások: 8846
Csatlakozott: 2011.05.09. 18:17
Tartózkodási hely: Szombathely/Budapest

Re: A kiesés ellen küzdő csapatok hátralévő meccsei

HozzászólásSzerző: kristof98.haladas » 2017.04.30. 14:20

Szerintem a Mezőkövesd lesz a másik.
HAJRÁ HALI!

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40699
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: A kiesés ellen küzdő csapatok hátralévő meccsei

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2017.04.30. 14:27

Maradonapoli írta:
SuperDepor írta:Kedvező a helyzetünk, bár minden megtörténhet, de nehezen tudom elképzelni, h innen kiessünk Bódoggal. Megyünk Gyirmótra, akik tegnap búcsúztak az első osztálytól, nem hiszem, h egy - ne bántsak meg senkit.... - nem túl mély gyökerekkel rendelkező klub arra fog gyúrni, h tisztességgel köszönjön el a szurkolóitól, sztem ott nyerünk. Ekkor lesz a Mezőkövesd Honvéd, ami durva meccs lesz, a Honvéd győzelmi kényszerben van, ha bajnok akar lenni nem veszíthet pontot egy kiesőjelölt otthonában, persze a Kövesdnek is élet halál, a játékvezetésre kíváncsi vagyok. Debrecen Újpest, a Loki behúzhatja, és az MTK FTC sem lesz a döntetlentől rosszabb a hazaiak szempontjából. Következő fordulóban DVTK Mezőkövesd, ha azt is hozzuk, akkor két fordulóval a vége előtt 5 ponttal előzhetjük a Kövesdet. Szép lesz, a téli ötödik helyről Szivics kiejti a Mezőkövesdet :)

Sztem kibaszott nehéz lesz a gyirmóti meccs, ugyanazzal a sündisznóállásos akarnoksággal fognak rámenni a pontszerzésre, mint eddig. Semmi nem változott nekik, Urbányit sem rúgták ki és minimum nyárig nem is fogják, sőt ha nyerne pár meccset lehet megtartanák. Kurva nehéz lesz ott nyerni szerintem.

Sehol sem könnyű nyerni, de ilyen helyzetben nem tudok ideálisabb ellenfelet elképzelni, mint akik az előző forduló 95. percében kapott góllal estek ki. Még mindig jobb, mint egy hat pontos meccset játszani, vagy egy dobogóért küzdő csapat otthonában pályára lépni. Szerintem a gyirmóti játékosok nagy része ezek után a bajnokság végét várja és azon agyalnak, h tudnának jó helyre igazolni.
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74922
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: A kiesés ellen küzdő csapatok hátralévő meccsei

HozzászólásSzerző: Adamek » 2017.04.30. 14:37

BlancoAgilon38 írta:
Veres04 írta:
BlancoAgilon38 írta:Én is így látom. A Kövesd senkinek sem hiányozna, a Lokit mindig kedveltem, sose feledem, mikor a Fradit verték 6-1-re, vagy a franciákat kis híján kiejtették rá pár évre. Mekkora meccs volt 2001-ben, te jó ég...Kerekes. Vagy ott van a Hajduk elleni kupaküzdelem.

Az a Bordeaux elleni meccs óriási volt, gyerek voltam, de emlékszem még Zsombi fejesére... Vagy nem sokkal előtte a Wolsburgot verték otthon, intertotó kupában, Radu Sabo gyönyörű góljával. A hajduk elleni 8-ashoz hasonlót is ritkán látni magyar csapattól. És azért csak eljutottak a bl-be, pedig ott is nem kiemeltként 3 kört menni nem volt egyszerű. Szóval én sem örülnék a kiesésüknek. Menjen a Kövesd vagy az Mtk.

Igen. Hatalmas volt a németek elleni meccs is.

az MTK meg nemzetközi kupadöntőt játszott a hatvanas években, ki ne essenek már
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40699
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: A kiesés ellen küzdő csapatok hátralévő meccsei

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2017.04.30. 14:42

Adamek írta:
BlancoAgilon38 írta:
Veres04 írta:Az a Bordeaux elleni meccs óriási volt, gyerek voltam, de emlékszem még Zsombi fejesére... Vagy nem sokkal előtte a Wolsburgot verték otthon, intertotó kupában, Radu Sabo gyönyörű góljával. A hajduk elleni 8-ashoz hasonlót is ritkán látni magyar csapattól. És azért csak eljutottak a bl-be, pedig ott is nem kiemeltként 3 kört menni nem volt egyszerű. Szóval én sem örülnék a kiesésüknek. Menjen a Kövesd vagy az Mtk.

Igen. Hatalmas volt a németek elleni meccs is.

az MTK meg nemzetközi kupadöntőt játszott a hatvanas években, ki ne essenek már

IKSZDÉÉÉÉ :) :)
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

MTKfan
Kulcsjátékos
Hozzászólások: 2991
Csatlakozott: 2005.10.28. 08:32

Re: A kiesés ellen küzdő csapatok hátralévő meccsei

HozzászólásSzerző: MTKfan » 2017.04.30. 15:07

Rá fog menni az egészségem erre a feszültségre. Tegnap a 85. perc környékén konkrétan a szívinfarktus kerülgetett.
MTK, magyar válogatott
Bikini, Queen, Genesis, Kent

Mantequilla
Aranylabdás
Hozzászólások: 28691
Csatlakozott: 2007.10.02. 17:59
Tartózkodási hely: El Pollo Loco

Re: A kiesés ellen küzdő csapatok hátralévő meccsei

HozzászólásSzerző: Mantequilla » 2017.04.30. 15:36

SuperDepor írta:
Adamek írta:
BlancoAgilon38 írta:Igen. Hatalmas volt a németek elleni meccs is.

az MTK meg nemzetközi kupadöntőt játszott a hatvanas években, ki ne essenek már

IKSZDÉÉÉÉ :) :)

A BKV Előrés sztorit elfelejtette mindenki?
"A texasiról kiderült, hogy jóindulatú, nagylelk? és kedves ember. Három nap múlva mindenki utálta."

VIDEOTON
¡VIVA LA MEHEECO!

BlancoAgilon38

Re: A kiesés ellen küzdő csapatok hátralévő meccsei

HozzászólásSzerző: BlancoAgilon38 » 2017.04.30. 16:06

Adamek írta:
BlancoAgilon38 írta:
Veres04 írta:Az a Bordeaux elleni meccs óriási volt, gyerek voltam, de emlékszem még Zsombi fejesére... Vagy nem sokkal előtte a Wolsburgot verték otthon, intertotó kupában, Radu Sabo gyönyörű góljával. A hajduk elleni 8-ashoz hasonlót is ritkán látni magyar csapattól. És azért csak eljutottak a bl-be, pedig ott is nem kiemeltként 3 kört menni nem volt egyszerű. Szóval én sem örülnék a kiesésüknek. Menjen a Kövesd vagy az Mtk.

Igen. Hatalmas volt a németek elleni meccs is.

az MTK meg nemzetközi kupadöntőt játszott a hatvanas években, ki ne essenek már

Gussojjál már bazmeg!

Avatar
MindigÚjpest
fanatikus
Hozzászólások: 14806
Csatlakozott: 2009.04.17. 09:30
Tartózkodási hely: otthon,munkahely

Re: A kiesés ellen küzdő csapatok hátralévő meccsei

HozzászólásSzerző: MindigÚjpest » 2017.04.30. 17:05

BlancoAgilon38 írta:
Adamek írta:
BlancoAgilon38 írta:Igen. Hatalmas volt a németek elleni meccs is.

az MTK meg nemzetközi kupadöntőt játszott a hatvanas években, ki ne essenek már

Gussojjál már bazmeg!
Na akkor legyen a kövesd,azt mindenki boldog.
Sosem felejtem el, volt hogy fociról mentünk át a Komjádiba, ott voltunk a BEK meneteléskor, világsztár csapatunk volt, aminek az egyik legfényesebben ragyogó csillaga Benedek Tibi volt. Nyugodj Békében bajnok!

Avatar
MindigÚjpest
fanatikus
Hozzászólások: 14806
Csatlakozott: 2009.04.17. 09:30
Tartózkodási hely: otthon,munkahely

Re: A kiesés ellen küzdő csapatok hátralévő meccsei

HozzászólásSzerző: MindigÚjpest » 2017.04.30. 17:06

Mantequilla írta:
SuperDepor írta:
Adamek írta:az MTK meg nemzetközi kupadöntőt játszott a hatvanas években, ki ne essenek már

IKSZDÉÉÉÉ :) :)

A BKV Előrés sztorit elfelejtette mindenki?
Hogy volt? Mesélj!
Sosem felejtem el, volt hogy fociról mentünk át a Komjádiba, ott voltunk a BEK meneteléskor, világsztár csapatunk volt, aminek az egyik legfényesebben ragyogó csillaga Benedek Tibi volt. Nyugodj Békében bajnok!

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51351
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: A kiesés ellen küzdő csapatok hátralévő meccsei

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2017.04.30. 17:06

MindigÚjpest írta:
BlancoAgilon38 írta:
Adamek írta:az MTK meg nemzetközi kupadöntőt játszott a hatvanas években, ki ne essenek már

Gussojjál már bazmeg!
Na akkor legyen a kövesd,azt mindenki boldog.

Az nem jó, a Kövesd fogja a két év múlva esedékes EL-t nyerni!

Avatar
MindigÚjpest
fanatikus
Hozzászólások: 14806
Csatlakozott: 2009.04.17. 09:30
Tartózkodási hely: otthon,munkahely

Re: A kiesés ellen küzdő csapatok hátralévő meccsei

HozzászólásSzerző: MindigÚjpest » 2017.04.30. 17:09

Maradonapoli írta:
MindigÚjpest írta:
BlancoAgilon38 írta:Gussojjál már bazmeg!
Na akkor legyen a kövesd,azt mindenki boldog.

Az nem jó, a Kövesd fogja a két év múlva esedékes EL-t nyerni!
Hát,ha kiesik,akkor nem.
Sosem felejtem el, volt hogy fociról mentünk át a Komjádiba, ott voltunk a BEK meneteléskor, világsztár csapatunk volt, aminek az egyik legfényesebben ragyogó csillaga Benedek Tibi volt. Nyugodj Békében bajnok!


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 104 vendég