Szerdai focimeccsek és televíziós közvetítések

nb1.hu12
Toborzórajáró
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: 2012.03.10. 16:00

Szerdai focimeccsek és televíziós közvetítések

HozzászólásSzerző: nb1.hu12 » 2017.04.25. 10:34

Európa – Magyar, német és francia kupameccsek. Angol és spanyol bajnokik.

Szerdai focimeccsek és televíziós közvetítések


 



Magyar Kupa, elődöntő, első mérkőzések



16.00: Vasas–Mezőkövesd (Tv: M4 Sport)



18.00: Ferencváros–Budafok (Tv: M4 Sport)



 



Premier League, 28. fordulóból elhalasztott mérkőzések



20.45: Arsenal–Leicester City



20.45: Middlesbrough–Sunderland



21.00: Crystal Palace–Tottenham Hotspur (Tv: Spíler Tv)



 




Visszatér a Premier League-be a legendás csapat - videó



 




La Liga, 34. forduló



19.30: Barcelona–Osasuna (Tv: Sport1)



20.30: Leganés–Las Palmas



20.30: Valencia–Real Sociedad



21.30: Deportivo La Coruna–Real Madrid (Tv: Sport1)



 



Német Kupa, elődöntő



20.45: Bayern München–Borussia Dortmund (Tv: Sport2)



 




A Fradi szélsője még a szakközép mellett focizott Budafokon



 




Francia Kupa, elődöntő



21.05: Paris Saint-Germain–Monaco



 



Belga bajnokság, play-off, 5. forduló



20.30: FC Bruges–Oostende (Tv: Digi Sport1)


Avatar
cain
Aranylabdás
Hozzászólások: 34452
Csatlakozott: 2005.06.13. 17:54
Tartózkodási hely: nagyfalu

Re: Szerdai focimeccsek és televíziós közvetítések

HozzászólásSzerző: cain » 2017.04.26. 22:27

baszki ezt a meccset! az elején megrángatja a bvb a bayern bajszát, aztán beindul a gőzhenger, rúgnak kettőt úgy, hogy a bvb azt se nagyon tudja, merre szaladjon. két kezezésből egy tizit se fúj le a spori, dembelé becsúszik hátulról, elrúgja a labdát => szabadrúgás ellene + sárga, alonso vs reus ugyanaz, csak sárga nélkül. a második félidőben úgy játszott a bvb, hogy azt hittem, a 65. percre lesz közte 5 a bayernnek. bürki eladja a labdát a tizenhatoson belül, de az se gól, lewa a második ziccerével sem jut el lövésig se, aztán lehozzák matsot, és a következő támadásból talál egy gólt a dortmund. kb. 5 védő között sikerült üres kapus ziccerrel kiszolgálni aubát. fellelkesül bvb, lahm besül a dortmundi tizenhatoson, indul a kontra, reus majdnem elkúrja, de valahogy csak átszerencsétlenkedik dembeléhez, a csokifiú meg beveri egy lövőcsel után. 75. perc 2-3. aztán az ürge még térdenrúgja csalonzót a tizenhatoson belül, de tizi helyett sárga a spanyolnak, és szabi kifelé. #bolondbírou
Life is death, death is life.
No life, no death.
Life is life, death is death.

Avatar
Libritor
Aranylabdás
Hozzászólások: 61573
Csatlakozott: 2007.01.31. 20:36
Tartózkodási hely: Mátészalka

Re: Szerdai focimeccsek és televíziós közvetítések

HozzászólásSzerző: Libritor » 2017.04.26. 22:42

90+ perc, hátrányban már nagyon menne a Leicester, bedobás az Arsenal térfél közepe körül, szokásos nagy Fuchs dobásra készülnek, erre Sanchez odaáll Fuchs elé, hogy majd felugrik, ezen Fuchs kiakad, és erőből Sancheznek vágja a labdát, mire egy ütem késéssel Sanchez összeesik... :D Zseniális.
Mondjuk a vége sárga Sancheznek, és bedobás helyett szabadrúgás lett, mondjuk még ha szabálytalan is olyan közel állni a bedobásnál, akkor is büntetni illene hogy direkt izomból nekivágja a labdát. Főleg hogy Fuchsnak volt egy sárgája.

Mindenesetre vicces jelenet volt, anno azt hiszem valamelyik vb-n Rivaldo csinált hasonlót, csak ő ha jól rémlik célt ért, mert tán kiállították az ellenfelet. :D

Avatar
cain
Aranylabdás
Hozzászólások: 34452
Csatlakozott: 2005.06.13. 17:54
Tartózkodási hely: nagyfalu

Re: Szerdai focimeccsek és televíziós közvetítések

HozzászólásSzerző: cain » 2017.04.26. 22:47

Libritor írta:90+ perc, hátrányban már nagyon menne a Leicester, bedobás az Arsenal térfél közepe körül, szokásos nagy Fuchs dobásra készülnek, erre Sanchez odaáll Fuchs elé, hogy majd felugrik, ezen Fuchs kiakad, és erőből Sancheznek vágja a labdát, mire egy ütem késéssel Sanchez összeesik... :D Zseniális.
Mondjuk a vége sárga Sancheznek, és bedobás helyett szabadrúgás lett, mondjuk még ha szabálytalan is olyan közel állni a bedobásnál, akkor is büntetni illene hogy direkt izomból nekivágja a labdát. Főleg hogy Fuchsnak volt egy sárgája.

Mindenesetre vicces jelenet volt, anno azt hiszem valamelyik vb-n Rivaldo csinált hasonlót, csak ő ha jól rémlik célt ért, mert tán kiállították az ellenfelet. :D

nem akadályozhatja a bedobást, vagy szabadrúgás elvégzését. egyébként én is így szoktam. =]
Life is death, death is life.
No life, no death.
Life is life, death is death.

Avatar
Libritor
Aranylabdás
Hozzászólások: 61573
Csatlakozott: 2007.01.31. 20:36
Tartózkodási hely: Mátészalka

Re: Szerdai focimeccsek és televíziós közvetítések

HozzászólásSzerző: Libritor » 2017.04.26. 23:14

cain írta:
Libritor írta:90+ perc, hátrányban már nagyon menne a Leicester, bedobás az Arsenal térfél közepe körül, szokásos nagy Fuchs dobásra készülnek, erre Sanchez odaáll Fuchs elé, hogy majd felugrik, ezen Fuchs kiakad, és erőből Sancheznek vágja a labdát, mire egy ütem késéssel Sanchez összeesik... :D Zseniális.
Mondjuk a vége sárga Sancheznek, és bedobás helyett szabadrúgás lett, mondjuk még ha szabálytalan is olyan közel állni a bedobásnál, akkor is büntetni illene hogy direkt izomból nekivágja a labdát. Főleg hogy Fuchsnak volt egy sárgája.

Mindenesetre vicces jelenet volt, anno azt hiszem valamelyik vb-n Rivaldo csinált hasonlót, csak ő ha jól rémlik célt ért, mert tán kiállították az ellenfelet. :D

nem akadályozhatja a bedobást, vagy szabadrúgás elvégzését. egyébként én is így szoktam. =]

Tudom, hogy nem. :) Vicces egy jelenet volt, ahogy máshol írták, maradt még egy kis Barcelona Sanchezben. :D

csecsko5
Aranylabdás
Hozzászólások: 16761
Csatlakozott: 2010.04.11. 12:36

Re: Szerdai focimeccsek és televíziós közvetítések

HozzászólásSzerző: csecsko5 » 2017.04.26. 23:20

Iscora szavak nincsenek.

Avatar
alehndr
Világsztár
Hozzászólások: 13660
Csatlakozott: 2011.08.13. 19:32
Tartózkodási hely: Ibiza

Re: Szerdai focimeccsek és televíziós közvetítések

HozzászólásSzerző: alehndr » 2017.04.27. 09:15

csecsko5 írta:Iscora szavak nincsenek.

Pedig bíztam benne, hogy Zidane elüldözi :D

csecsko5
Aranylabdás
Hozzászólások: 16761
Csatlakozott: 2010.04.11. 12:36

Re: Szerdai focimeccsek és televíziós közvetítések

HozzászólásSzerző: csecsko5 » 2017.04.27. 09:40

alehndr írta:
csecsko5 írta:Iscora szavak nincsenek.

Pedig bíztam benne, hogy Zidane elüldözi :D

szerencsére marad. de a tegnapi meccs azon kívül, hogy az egyik legjobb meccs idén amit láttam rendesen fel is baszott, amiért a többin meg megy a balfaszkodás a bbc-vel... :D


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Savaria1919 valamint 308 vendég