Kisorsolták a Bajnokok Ligája elődöntőinek párosításait

Avatar
SAW
Aranylabdás
Hozzászólások: 37821
Csatlakozott: 2005.07.27. 09:47
Tartózkodási hely: Tata

Re: Kisorsolták a Bajnokok Ligája elődöntőinek párosításait

HozzászólásSzerző: SAW » 2017.04.21. 22:36

Húzós lesz a Realnak, a pokrócosok, izé, matracosok ezzel menthetik az idényt és gyaníthatóan rátesznek még egy lapáttal a barlanglakó stílusukra.
Elengedhetnélek... de nem válna javadra.

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51408
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Kisorsolták a Bajnokok Ligája elődöntőinek párosításait

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2017.04.21. 22:39

SAW írta:Húzós lesz a Realnak, a pokrócosok, izé, matracosok ezzel menthetik az idényt és gyaníthatóan rátesznek még egy lapáttal a barlanglakó stílusukra.

Ha Horváth Ferit is felkérik addig pályaedzőnek, csontzene lesz.

csecsko5
Aranylabdás
Hozzászólások: 16761
Csatlakozott: 2010.04.11. 12:36

Re: Kisorsolták a Bajnokok Ligája elődöntőinek párosításait

HozzászólásSzerző: csecsko5 » 2017.04.22. 10:32

BlancoAgilon38 írta:Majd elolvasom az eredményeket, ha eszembe jut.

ezt sosem értem, minek kell beírni :D:D jobban érzed így magad, ha mindenki tudja, hogy téged nem érdekel? :D

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74990
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Kisorsolták a Bajnokok Ligája elődöntőinek párosításait

HozzászólásSzerző: Adamek » 2017.04.22. 10:53

csecsko5 írta:
BlancoAgilon38 írta:Majd elolvasom az eredményeket, ha eszembe jut.

ezt sosem értem, minek kell beírni :D:D jobban érzed így magad, ha mindenki tudja, hogy téged nem érdekel? :D

ja, tök gáz a csávó
én amúgy majd csak felolvastatom magamnak az eredményeket, mert én még keményebb vagyok baz'meg
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

BlancoAgilon38

Re: Kisorsolták a Bajnokok Ligája elődöntőinek párosításait

HozzászólásSzerző: BlancoAgilon38 » 2017.04.22. 10:57

csecsko5 írta:
BlancoAgilon38 írta:Majd elolvasom az eredményeket, ha eszembe jut.

ezt sosem értem, minek kell beírni :D:D jobban érzed így magad, ha mindenki tudja, hogy téged nem érdekel? :D

Jobban. És még egy páran, akik beírták.

csecsko5
Aranylabdás
Hozzászólások: 16761
Csatlakozott: 2010.04.11. 12:36

Re: Kisorsolták a Bajnokok Ligája elődöntőinek párosításait

HozzászólásSzerző: csecsko5 » 2017.04.22. 11:42

BlancoAgilon38 írta:
csecsko5 írta:
BlancoAgilon38 írta:Majd elolvasom az eredményeket, ha eszembe jut.

ezt sosem értem, minek kell beírni :D:D jobban érzed így magad, ha mindenki tudja, hogy téged nem érdekel? :D

Jobban. És még egy páran, akik beírták.

rajtad kívül egy valaki. páran?

BlancoAgilon38

Re: Kisorsolták a Bajnokok Ligája elődöntőinek párosításait

HozzászólásSzerző: BlancoAgilon38 » 2017.04.22. 13:13

csecsko5 írta:
BlancoAgilon38 írta:
csecsko5 írta:ezt sosem értem, minek kell beírni :D:D jobban érzed így magad, ha mindenki tudja, hogy téged nem érdekel? :D

Jobban. És még egy páran, akik beírták.

rajtad kívül egy valaki. páran?

Számold újra, de ezen nem fogok ugrálni veled, ez nem az Arsenal topik.

EB
Aranylabdás
Hozzászólások: 19028
Csatlakozott: 2005.05.07. 11:37
Tartózkodási hely: Általában Reykjavík
Kapcsolat:

Re: Kisorsolták a Bajnokok Ligája elődöntőinek párosításait

HozzászólásSzerző: EB » 2017.04.22. 13:15

BlancoAgilon38 írta:
csecsko5 írta:
BlancoAgilon38 írta:Jobban. És még egy páran, akik beírták.

rajtad kívül egy valaki. páran?

Számold újra, de ezen nem fogok ugrálni veled, ez nem az Arsenal topik.

Amúgy 2 az pont egy pár.

BlancoAgilon38

Re: Kisorsolták a Bajnokok Ligája elődöntőinek párosításait

HozzászólásSzerző: BlancoAgilon38 » 2017.04.22. 13:16

EB írta:
BlancoAgilon38 írta:
csecsko5 írta:rajtad kívül egy valaki. páran?

Számold újra, de ezen nem fogok ugrálni veled, ez nem az Arsenal topik.

Amúgy 2 az pont egy pár.

Azért is írtam. Plusz amennyi aktív fórumozó maradt, hárman már egy tömeg vagyunk.

csecsko5
Aranylabdás
Hozzászólások: 16761
Csatlakozott: 2010.04.11. 12:36

Re: Kisorsolták a Bajnokok Ligája elődöntőinek párosításait

HozzászólásSzerző: csecsko5 » 2017.04.22. 13:46

BlancoAgilon38 írta:
csecsko5 írta:
BlancoAgilon38 írta:Jobban. És még egy páran, akik beírták.

rajtad kívül egy valaki. páran?

Számold újra, de ezen nem fogok ugrálni veled, ez nem az Arsenal topik.

újraszámoltam, te meg Savaria írtátok. azt írtad: és még egy páran. tehát rajtad kívül még egy páran. rajtad kívül ez egy ember, vagyis nem egy pár. abszolút nem ezért írtam a legelején az ugrálást én sem akarom ezen, de ha hülyeséget írsz, nem fogom azt mondani, hogy igazad van, ne haragudj.

BlancoAgilon38

Re: Kisorsolták a Bajnokok Ligája elődöntőinek párosításait

HozzászólásSzerző: BlancoAgilon38 » 2017.04.22. 13:49

csecsko5 írta:
BlancoAgilon38 írta:
csecsko5 írta:rajtad kívül egy valaki. páran?

Számold újra, de ezen nem fogok ugrálni veled, ez nem az Arsenal topik.

újraszámoltam, te meg Savaria írtátok. azt írtad: és még egy páran. tehát rajtad kívül még egy páran. rajtad kívül ez egy ember, vagyis nem egy pár. abszolút nem ezért írtam a legelején az ugrálást én sem akarom ezen, de ha hülyeséget írsz, nem fogom azt mondani, hogy igazad van, ne haragudj.

Adamek is. Olvasni kéne a sorok között. A döntőket se nézi hosszú évek óta. Lezártam.

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51408
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Kisorsolták a Bajnokok Ligája elődöntőinek párosításait

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2017.04.22. 14:00

BlancoAgilon38 írta:
csecsko5 írta:
BlancoAgilon38 írta:Számold újra, de ezen nem fogok ugrálni veled, ez nem az Arsenal topik.

újraszámoltam, te meg Savaria írtátok. azt írtad: és még egy páran. tehát rajtad kívül még egy páran. rajtad kívül ez egy ember, vagyis nem egy pár. abszolút nem ezért írtam a legelején az ugrálást én sem akarom ezen, de ha hülyeséget írsz, nem fogom azt mondani, hogy igazad van, ne haragudj.

Adamek is. Olvasni kéne a sorok között. A döntőket se nézi hosszú évek óta. Lezártam.

én is csak online követem, nézni nem nézem a BL-t hosszú évek óta, döntőt sem
max utána összefoglalót keresek a neten, ha érdekesen alakultak a dolgok, de ha nem, akkor azt sem

BlancoAgilon38

Re: Kisorsolták a Bajnokok Ligája elődöntőinek párosításait

HozzászólásSzerző: BlancoAgilon38 » 2017.04.22. 14:07

Maradonapoli írta:
BlancoAgilon38 írta:
csecsko5 írta:újraszámoltam, te meg Savaria írtátok. azt írtad: és még egy páran. tehát rajtad kívül még egy páran. rajtad kívül ez egy ember, vagyis nem egy pár. abszolút nem ezért írtam a legelején az ugrálást én sem akarom ezen, de ha hülyeséget írsz, nem fogom azt mondani, hogy igazad van, ne haragudj.

Adamek is. Olvasni kéne a sorok között. A döntőket se nézi hosszú évek óta. Lezártam.

én is csak online követem, nézni nem nézem a BL-t hosszú évek óta, döntőt sem
max utána összefoglalót keresek a neten, ha érdekesen alakultak a dolgok, de ha nem, akkor azt sem

Liverpool és válogatott. Ezek érdekelnek, más nem igazán.

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51408
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Kisorsolták a Bajnokok Ligája elődöntőinek párosításait

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2017.04.22. 14:14

BlancoAgilon38 írta:
Maradonapoli írta:
BlancoAgilon38 írta:Adamek is. Olvasni kéne a sorok között. A döntőket se nézi hosszú évek óta. Lezártam.

én is csak online követem, nézni nem nézem a BL-t hosszú évek óta, döntőt sem
max utána összefoglalót keresek a neten, ha érdekesen alakultak a dolgok, de ha nem, akkor azt sem

Liverpool és válogatott. Ezek érdekelnek, más nem igazán.

Én nagy ritkán Diósgyőr - félévente 2-3 -, de már a Napoli sem érdekel már annyira (konkrétan egyetlen bl meccsüket sem láttam, ahogy olasz ligát sem), válogatott is csak akkor, ha van értelme, pl. egy csoport 5. helyért vívott csörte feröerrel kurvára nem bír már lekötni, de mondjuk egy harmadik helyért menő sem. Bari meccsek abszolút kuka. EB persze kivétel volt mindenféle szempontból.

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16512
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Kisorsolták a Bajnokok Ligája elődöntőinek párosításait

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2017.04.22. 14:27

Maradonapoli írta:
BlancoAgilon38 írta:
Maradonapoli írta:én is csak online követem, nézni nem nézem a BL-t hosszú évek óta, döntőt sem
max utána összefoglalót keresek a neten, ha érdekesen alakultak a dolgok, de ha nem, akkor azt sem

Liverpool és válogatott. Ezek érdekelnek, más nem igazán.

Én nagy ritkán Diósgyőr - félévente 2-3 -, de már a Napoli sem érdekel már annyira (konkrétan egyetlen bl meccsüket sem láttam, ahogy olasz ligát sem), válogatott is csak akkor, ha van értelme, pl. egy csoport 5. helyért vívott csörte feröerrel kurvára nem bír már lekötni, de mondjuk egy harmadik helyért menő sem. Bari meccsek abszolút kuka. EB persze kivétel volt mindenféle szempontból.

Én igyekszem minden Hali meccset megnézni, válogatott ugyanez. A nemzetközi kedvencek közül a Hajduknál bele-belenézek, de ott inkább csak az összefoglalókat, Frankfurt szintén.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51408
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Kisorsolták a Bajnokok Ligája elődöntőinek párosításait

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2017.04.22. 14:35

Savaria1919 írta:
Maradonapoli írta:
BlancoAgilon38 írta:Liverpool és válogatott. Ezek érdekelnek, más nem igazán.

Én nagy ritkán Diósgyőr - félévente 2-3 -, de már a Napoli sem érdekel már annyira (konkrétan egyetlen bl meccsüket sem láttam, ahogy olasz ligát sem), válogatott is csak akkor, ha van értelme, pl. egy csoport 5. helyért vívott csörte feröerrel kurvára nem bír már lekötni, de mondjuk egy harmadik helyért menő sem. Bari meccsek abszolút kuka. EB persze kivétel volt mindenféle szempontból.

Én igyekszem minden Hali meccset megnézni, válogatott ugyanez. A nemzetközi kedvencek közül a Hajduknál bele-belenézek, de ott inkább csak az összefoglalókat, Frankfurt szintén.

Kizárólag sportfogadásügyileg minden meccs érdekel a földkerekségen, egészen addig míg el nem dől hogy mi lett a megfogadott kimenetelek sorsa, de szerencsére ezeket elég online követni, úgy hogy csak annyit foglalkozik vele az ember, amennyit feltétlen muszáj

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16512
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Kisorsolták a Bajnokok Ligája elődöntőinek párosításait

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2017.04.22. 14:54

Maradonapoli írta:
Savaria1919 írta:
Maradonapoli írta:Én nagy ritkán Diósgyőr - félévente 2-3 -, de már a Napoli sem érdekel már annyira (konkrétan egyetlen bl meccsüket sem láttam, ahogy olasz ligát sem), válogatott is csak akkor, ha van értelme, pl. egy csoport 5. helyért vívott csörte feröerrel kurvára nem bír már lekötni, de mondjuk egy harmadik helyért menő sem. Bari meccsek abszolút kuka. EB persze kivétel volt mindenféle szempontból.

Én igyekszem minden Hali meccset megnézni, válogatott ugyanez. A nemzetközi kedvencek közül a Hajduknál bele-belenézek, de ott inkább csak az összefoglalókat, Frankfurt szintén.

Kizárólag sportfogadásügyileg minden meccs érdekel a földkerekségen, egészen addig míg el nem dől hogy mi lett a megfogadott kimenetelek sorsa, de szerencsére ezeket elég online követni, úgy hogy csak annyit foglalkozik vele az ember, amennyit feltétlen muszáj

Erről jut eszembe, hogy még ifjúkoromban, amikor először tippmixeltem, nem mertem kockáztatni, egy kétszázassal megfogadtam egy 1.05-ös szorzós Barca győzelmet, be is jött. Később egészen belejöttem, egyszer egy osztálykirándulás alkalmával az egész nb1-es fordulót megtettet, már csak két meccsen múlt, hogy jön-e, kellett volna egy diósgyőr gól, illetve hogy a másik még futó találkozót ne nyerje meg a Nyíregyháza. 90. percben betalált a Diósgyőr, miskolci gólnak ennyire soha nem örültem, közben a kiszemelt nőm is jelezte, hogy akkor a leendő nyereményből mire hívhatom meg. Aztán egy bődületes öngóllal nyert a Nyíregyháza. Se nő, se pénz. Azóta nem nagyon sportfogadok, szezonkezdetkor szoktam megtenni, hogy bajnok lesz a Hali :D
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51408
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Kisorsolták a Bajnokok Ligája elődöntőinek párosításait

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2017.04.22. 15:07

Savaria1919 írta:
Maradonapoli írta:
Savaria1919 írta:Én igyekszem minden Hali meccset megnézni, válogatott ugyanez. A nemzetközi kedvencek közül a Hajduknál bele-belenézek, de ott inkább csak az összefoglalókat, Frankfurt szintén.

Kizárólag sportfogadásügyileg minden meccs érdekel a földkerekségen, egészen addig míg el nem dől hogy mi lett a megfogadott kimenetelek sorsa, de szerencsére ezeket elég online követni, úgy hogy csak annyit foglalkozik vele az ember, amennyit feltétlen muszáj

Erről jut eszembe, hogy még ifjúkoromban, amikor először tippmixeltem, nem mertem kockáztatni, egy kétszázassal megfogadtam egy 1.05-ös szorzós Barca győzelmet, be is jött. Később egészen belejöttem, egyszer egy osztálykirándulás alkalmával az egész nb1-es fordulót megtettet, már csak két meccsen múlt, hogy jön-e, kellett volna egy diósgyőr gól, illetve hogy a másik még futó találkozót ne nyerje meg a Nyíregyháza. 90. percben betalált a Diósgyőr, miskolci gólnak ennyire soha nem örültem, közben a kiszemelt nőm is jelezte, hogy akkor a leendő nyereményből mire hívhatom meg. Aztán egy bődületes öngóllal nyert a Nyíregyháza. Se nő, se pénz. Azóta nem nagyon sportfogadok, szezonkezdetkor szoktam megtenni, hogy bajnok lesz a Hali :D

Egyszer hátha beleszterezed. :D A nő azért remélem nem csak emiatt, szomorú történet lenne...ha meg igen, akkor az olyan húzzon is el...

Első tippmixes élményeim egyike nekem is hasonló, középsulis koromból, 14-es kötés, 13 lejött, aztán az egyik meccsnek már nem tudtam a végeredményét, későn ért véget és akkor még a net meg egyéb online eredmények nem ömlöttek ránk, mint manapság. Az akkori galaktikus Real hazai pályán fogadta a határszar kieső helyeken kolbászoló Betist. Másnap meg sem nézem az eredményt, megyek nagy magabiztosan a lottózóba a haverommal, a csaj meg fapofával löki elém vissza a szelvényt, hogy nem nyert. Mondom: Mi vaaaaan????? Nem nyert, akarok esetleg mást is, mert ha nem, legyek szíves távozzak! Sík ideg voltam mire a hatezer lottós plakátból kisilabizáltam a tegnapi meccseket és bazdmeg télleg elkúrták, leixeltek velük hazai pályán. Örökké fájó seb.


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: RAUL7 valamint 159 vendég