Kedvcsináló az NB I 28. fordulójának a meccseihez

BlancoAgilon38

Re: Kedvcsináló az NB I 28. fordulójának a meccseihez

HozzászólásSzerző: BlancoAgilon38 » 2017.04.23. 00:08

MTKfan írta:Továbbra sem valami magas színvonalú az NB1, de legalább most izgalmas elöl is, és hátul is.

Konkrétan évről évre egyre szarabb.

MTKfan
Kulcsjátékos
Hozzászólások: 2991
Csatlakozott: 2005.10.28. 08:32

Re: Kedvcsináló az NB I 28. fordulójának a meccseihez

HozzászólásSzerző: MTKfan » 2017.04.23. 06:28

ManBat írta:
Cselszky írta:
ManBat írta:1. Eddigiek alapján nem nagyon látom, hogy maradt az előző fordulóig veretlen tavasszal a Paks.
2. Durva, hogy ez már kb. a 4. forduló, ahol már megint szarul alakul a többi csapat meccse nekünk.

Nekünk meg a Diósgyőr meccsei alakulnak folyamatosan szarul.

Jók vagytok Bódoggal és nektek a legjobb a sorsolásotok a kiesőjelöltek közül, szvsz nem kérdés, hogy maradtok az NB1-ben. Az pozitív, hogy a kövesdi balfaszságunk és Sivic arcoskodása ellenére ők ismét beszálltak a versenybe, és nekik is elég nehéz meccseik lesznek. MTK-Loki-Kövesd sztori, szvsz 40 ponttal már meg lehet úszni, de ez nekünk így is azt jelenti, hogy bravúrpontok is kellenek, esetleg az segíthet a többieknek, ha vmelyik banda látványosan összezuhan (remélem nem mi leszünk azok, bár a következő 3 bajnokinkból 2 elvileg tükörsimán bukó).

Azért a Kövesdnek még mindig van 4 pont előnye hozzánk, úgyhogy ha a 31. fordulóban megvernek minket, szerintem be vannak védve.
Szerintem ti is simán bentmaradtok, ami meglep, hogy az MTK-n nem találni most fogást.


29 gólt kaptunk eddig a bajnokságban, ami a 3. legkevesebb a Videoton és a Honvéd után. Tehát olyan sok fogást eddig sem találtak rajtunk az ellenfelek csatárai. Nekünk a góllövés nem megy, hátul rendben vagyunk.
MTK, magyar válogatott
Bikini, Queen, Genesis, Kent

Avatar
Reginald McFreez
Aranylabdás
Hozzászólások: 56035
Csatlakozott: 2006.12.23. 10:42

Re: Kedvcsináló az NB I 28. fordulójának a meccseihez

HozzászólásSzerző: Reginald McFreez » 2017.04.23. 08:42

ManBat írta:1. Eddigiek alapján nem nagyon látom, hogy maradt az előző fordulóig veretlen tavasszal a Paks.
2. Durva, hogy ez már kb. a 4. forduló, ahol már megint szarul alakul a többi csapat meccse nekünk.

De miért (2)? Az előttetek levő csak egy pontot szerzett, ti meg hármat. A kisujját - mit kisujját, tenyerét - nyújtja a sors, de neked egyből a karja kellene. Telhetetlen, mosmán' azt akarom, hogy ti essetek ki. Vagy a Mezőkövesd. Mindegy, csak borsodi legyen.
Nancy - Why do you do that? The whole sexist thing? The whole oppression thing? Why do you do that?
Hooman - You guys scare the shit out of us.

Ne zavarj, amikor pánikolok - Tunyacsáp

Autodidakta vagyok. Ezt a szót is én tanítottam meg magamnak. - Brooke

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51398
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Kedvcsináló az NB I 28. fordulójának a meccseihez

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2017.04.23. 10:36

Reginald McFreez írta:
ManBat írta:1. Eddigiek alapján nem nagyon látom, hogy maradt az előző fordulóig veretlen tavasszal a Paks.
2. Durva, hogy ez már kb. a 4. forduló, ahol már megint szarul alakul a többi csapat meccse nekünk.

De miért (2)? Az előttetek levő csak egy pontot szerzett, ti meg hármat. A kisujját - mit kisujját, tenyerét - nyújtja a sors, de neked egyből a karja kellene. Telhetetlen, mosmán' azt akarom, hogy ti essetek ki. Vagy a Mezőkövesd. Mindegy, csak borsodi legyen.

ManBat igazi opportunista fatalista anakronizmus, ha a kar helyett magát a sorsot kapná, neki a sorsok háza kellene

Avatar
Reginald McFreez
Aranylabdás
Hozzászólások: 56035
Csatlakozott: 2006.12.23. 10:42

Re: Kedvcsináló az NB I 28. fordulójának a meccseihez

HozzászólásSzerző: Reginald McFreez » 2017.04.23. 11:15

Maradonapoli írta:
Reginald McFreez írta:
ManBat írta:1. Eddigiek alapján nem nagyon látom, hogy maradt az előző fordulóig veretlen tavasszal a Paks.
2. Durva, hogy ez már kb. a 4. forduló, ahol már megint szarul alakul a többi csapat meccse nekünk.

De miért (2)? Az előttetek levő csak egy pontot szerzett, ti meg hármat. A kisujját - mit kisujját, tenyerét - nyújtja a sors, de neked egyből a karja kellene. Telhetetlen, mosmán' azt akarom, hogy ti essetek ki. Vagy a Mezőkövesd. Mindegy, csak borsodi legyen.

ManBat igazi opportunista fatalista anakronizmus, ha a kar helyett magát a sorsot kapná, neki a sorsok háza kellene

Ön tudja, hogyan kell egy középkorú, közép intelligenciájú fazont a csúcsra juttatni. De vigyázz!Állandó partnered, Adamek ezt nem boztos, hogy elégnek találja majd.
Nancy - Why do you do that? The whole sexist thing? The whole oppression thing? Why do you do that?
Hooman - You guys scare the shit out of us.

Ne zavarj, amikor pánikolok - Tunyacsáp

Autodidakta vagyok. Ezt a szót is én tanítottam meg magamnak. - Brooke

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51398
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Kedvcsináló az NB I 28. fordulójának a meccseihez

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2017.04.23. 11:20

Reginald McFreez írta:
Maradonapoli írta:
Reginald McFreez írta:De miért (2)? Az előttetek levő csak egy pontot szerzett, ti meg hármat. A kisujját - mit kisujját, tenyerét - nyújtja a sors, de neked egyből a karja kellene. Telhetetlen, mosmán' azt akarom, hogy ti essetek ki. Vagy a Mezőkövesd. Mindegy, csak borsodi legyen.

ManBat igazi opportunista fatalista anakronizmus, ha a kar helyett magát a sorsot kapná, neki a sorsok háza kellene

Ön tudja, hogyan kell egy középkorú, közép intelligenciájú fazont a csúcsra juttatni. De vigyázz!Állandó partnered, Adamek ezt nem boztos, hogy elégnek találja majd.

ebbe a történetbe nem igazán értem hogy keveredik ide a Mester, ez valami lipsi terelés lehet

Avatar
Reginald McFreez
Aranylabdás
Hozzászólások: 56035
Csatlakozott: 2006.12.23. 10:42

Re: Kedvcsináló az NB I 28. fordulójának a meccseihez

HozzászólásSzerző: Reginald McFreez » 2017.04.23. 11:28

Maradonapoli írta:
Reginald McFreez írta:
Maradonapoli írta:ManBat igazi opportunista fatalista anakronizmus, ha a kar helyett magát a sorsot kapná, neki a sorsok háza kellene

Ön tudja, hogyan kell egy középkorú, közép intelligenciájú fazont a csúcsra juttatni. De vigyázz!Állandó partnered, Adamek ezt nem boztos, hogy elégnek találja majd.

ebbe a történetbe nem igazán értem hogy keveredik ide a Mester, ez valami lipsi terelés lehet

Sok történetbe véletlenszerűnek tűnően kanyarodik be Jézus, mégis természetesnek hat. Mint a hóvirág vagy a kacsacsőrű emlős. Értelmezni nem tudnijukom a létezésüket de vannak, szépek...
Nancy - Why do you do that? The whole sexist thing? The whole oppression thing? Why do you do that?
Hooman - You guys scare the shit out of us.

Ne zavarj, amikor pánikolok - Tunyacsáp

Autodidakta vagyok. Ezt a szót is én tanítottam meg magamnak. - Brooke

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40719
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: Kedvcsináló az NB I 28. fordulójának a meccseihez

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2017.04.23. 11:30

Azt képzeld el Manbat, h az mennyire durva lenne, ha a mi eredményeink alakulnának szarul. Europa Liga helyet már nem tudunk megcsípni, még van 5 meccs.
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51398
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Kedvcsináló az NB I 28. fordulójának a meccseihez

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2017.04.23. 11:33

SuperDepor írta:Azt képzeld el Manbat, h az mennyire durva lenne, ha a mi eredményeink alakulnának szarul. Europa Liga helyet már nem tudunk megcsípni, még van 5 meccs.

ú már csak 5? :((( durva lesz...

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Kedvcsináló az NB I 28. fordulójának a meccseihez

HozzászólásSzerző: ManBat » 2017.04.23. 12:56

SuperDepor írta:Azt képzeld el Manbat, h az mennyire durva lenne, ha a mi eredményeink alakulnának szarul. Europa Liga helyet már nem tudunk megcsípni, még van 5 meccs.

"Beérem" azzal is, ha bennmaradunk... :)
Csak most hirtelen velünk párhuzamosan a Loki és az MTK is megtáltosodott, és még mindig piros hátterünk van az adatbankban, ami aggasztó.
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40719
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: Kedvcsináló az NB I 28. fordulójának a meccseihez

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2017.04.23. 13:09

Keine stress.
Az utolsó, Loki elleni meccsünk már tét nélküli lesz, bent maradunk.
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

aszurkolo
Világsztár
Hozzászólások: 13606
Csatlakozott: 2005.11.05. 22:16
Tartózkodási hely: Kitiltva

Re: Kedvcsináló az NB I 28. fordulójának a meccseihez

HozzászólásSzerző: aszurkolo » 2017.04.23. 19:40

SuperDepor írta:Keine stress.
Az utolsó, Loki elleni meccsünk már tét nélküli lesz, bent maradunk.

szerintem a lokinak is tét nélküli lesz már az a meccs

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40719
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: Kedvcsináló az NB I 28. fordulójának a meccseihez

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2017.04.23. 19:58

aszurkolo írta:
SuperDepor írta:Keine stress.
Az utolsó, Loki elleni meccsünk már tét nélküli lesz, bent maradunk.

szerintem a lokinak is tét nélküli lesz már az a meccs

szerintem is
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96352
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Kedvcsináló az NB I 28. fordulójának a meccseihez

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2017.04.23. 22:46

SuperDepor írta:
aszurkolo írta:
SuperDepor írta:Keine stress.
Az utolsó, Loki elleni meccsünk már tét nélküli lesz, bent maradunk.

szerintem a lokinak is tét nélküli lesz már az a meccs

szerintem is

Pozitív vagy negatív előjellel?
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40719
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: Kedvcsináló az NB I 28. fordulójának a meccseihez

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2017.04.24. 07:20

Cselszky írta:
SuperDepor írta:
aszurkolo írta:szerintem a lokinak is tét nélküli lesz már az a meccs

szerintem is

Pozitív vagy negatív előjellel?

mondtam többször, h sztem ti is maradtok, itt az utolsó 5 meccs alapján a tabella - azóta van nálunk Bódog -, most a Mezőkövesdet mondanám, h megy. a köv fordulóban a veszélyben lévő négy csapat közül csak mi játszunk otthon, igaz a Vasassal, de kikapni nem fogunk, a másik három akár nulla ponttal is lehozhatja idegenben, talán a ti helyzetetek a legrosszabb, mert a Videoton, ha a harmadik meccsén is veszít legalább két pontot arra a bajnoki címe is rámehet, valamint Újpest - MTK, FTC - Mezőkövesd
Kép
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96352
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Kedvcsináló az NB I 28. fordulójának a meccseihez

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2017.04.24. 09:11

SuperDepor írta:
Cselszky írta:
SuperDepor írta:szerintem is

Pozitív vagy negatív előjellel?

mondtam többször, h sztem ti is maradtok, itt az utolsó 5 meccs alapján a tabella - azóta van nálunk Bódog -, most a Mezőkövesdet mondanám, h megy. a köv fordulóban a veszélyben lévő négy csapat közül csak mi játszunk otthon, igaz a Vasassal, de kikapni nem fogunk, a másik három akár nulla ponttal is lehozhatja idegenben, talán a ti helyzetetek a legrosszabb, mert a Videoton, ha a harmadik meccsén is veszít legalább két pontot arra a bajnoki címe is rámehet, valamint Újpest - MTK, FTC - Mezőkövesd
Kép

Miközben néztem a meccsünket, arra gondoltam, hogy itt vmi nem stimmel. A bunda is eszembe jutott, de aztán inkább arra jutottam, hogy házon belül történt nálunk vmi. Nem normális, hogy az utóbbi pár meccsbe látványosan beleszaró, rövid passzokra is képtelen, sétálgató Holman (ki nem állom a fazont) hirtelen elkezd futni, kreatívan focizni, bombagólt lőni. Többiekre is igaz, hogy megtáltosodtak, pl. Handzic, Filip.
Közben látom, hogy a lokiblogosok is arra jutottak, vmi lehet a háttérben, nem Pontes lett hirtelen zseniális. Talán rájuk szóltak, hogy kurvára nem kellene kiesni, vagy befutott az elmaradt lóvé, esetleg extra zsetont ígértek nekik, nem tudom. Akármi is, bekaphatja a kékerest a sok köcsög.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40719
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: Kedvcsináló az NB I 28. fordulójának a meccseihez

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2017.04.24. 09:34

Cselszky írta:
SuperDepor írta:
Cselszky írta:Pozitív vagy negatív előjellel?

mondtam többször, h sztem ti is maradtok, itt az utolsó 5 meccs alapján a tabella - azóta van nálunk Bódog -, most a Mezőkövesdet mondanám, h megy. a köv fordulóban a veszélyben lévő négy csapat közül csak mi játszunk otthon, igaz a Vasassal, de kikapni nem fogunk, a másik három akár nulla ponttal is lehozhatja idegenben, talán a ti helyzetetek a legrosszabb, mert a Videoton, ha a harmadik meccsén is veszít legalább két pontot arra a bajnoki címe is rámehet, valamint Újpest - MTK, FTC - Mezőkövesd
Kép

Miközben néztem a meccsünket, arra gondoltam, hogy itt vmi nem stimmel. A bunda is eszembe jutott, de aztán inkább arra jutottam, hogy házon belül történt nálunk vmi. Nem normális, hogy az utóbbi pár meccsbe látványosan beleszaró, rövid passzokra is képtelen, sétálgató Holman (ki nem állom a fazont) hirtelen elkezd futni, kreatívan focizni, bombagólt lőni. Többiekre is igaz, hogy megtáltosodtak, pl. Handzic, Filip.
Közben látom, hogy a lokiblogosok is arra jutottak, vmi lehet a háttérben, nem Pontes lett hirtelen zseniális. Talán rájuk szóltak, hogy kurvára nem kellene kiesni, vagy befutott az elmaradt lóvé, esetleg extra zsetont ígértek nekik, nem tudom. Akármi is, bekaphatja a kékerest a sok köcsög.

Na ja, ez így tényleg gáz, nálunk legalább egyértelmű, h olyan edző váltotta azt a dilettánst, aki ért is a focihoz. Remélem, h a kapcsolatai révén nyáron tud hozni egy értelmes kapust, olyan bundesliga kettő szintre gondolok, az tökéletes az nb1-ben
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74974
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Kedvcsináló az NB I 28. fordulójának a meccseihez

HozzászólásSzerző: Adamek » 2017.04.24. 09:50

SuperDepor írta:
Cselszky írta:
SuperDepor írta:szerintem is

Pozitív vagy negatív előjellel?

mondtam többször, h sztem ti is maradtok, itt az utolsó 5 meccs alapján a tabella - azóta van nálunk Bódog -, most a Mezőkövesdet mondanám, h megy. a köv fordulóban a veszélyben lévő négy csapat közül csak mi játszunk otthon, igaz a Vasassal, de kikapni nem fogunk, a másik három akár nulla ponttal is lehozhatja idegenben, talán a ti helyzetetek a legrosszabb, mert a Videoton, ha a harmadik meccsén is veszít legalább két pontot arra a bajnoki címe is rámehet, valamint Újpest - MTK, FTC - Mezőkövesd
Kép

szerintem ebből a négyből egyedül a DVSC pontszerzése necces a hétvégén
a végén még kell 40 pont a bennmaradáshoz, plusz van 3 bajnokesélyes - vegytiszta izgalom a bajnokságunk, öt csapat kivételével mindenkinek van miért játszani
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96352
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Kedvcsináló az NB I 28. fordulójának a meccseihez

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2017.04.24. 12:35

A hátralévő 5 fordulóból 4 esetben top6-os csapattal játszunk, közte a jelenlegi 2. és 4. ellen idegenben, az 1. ellen itthon. Nem épp sanszos történetek. Szerencsére az MTK is szinte ugyanezekkel tolja, kicsit könnyebb hazai-idegenbeli eloszlással. Viszont van 2 pont előnyünk, az is valami. Ha csak az x-et összehozzuk Kövesden és bekotorunk egy gólt az MTK-nak (ezekhez a Hali elleni teljesítmény kb. fele is bőven elég lett volna), 6 pont előnyünk lenne. Faszkivan.
Azért titkon még mindig bízom Szivacsban, az ő sorsolásuk sem annyira jó, és hát tavasszal eddig nagyon gyengék.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40719
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: Kedvcsináló az NB I 28. fordulójának a meccseihez

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2017.04.24. 13:36

Cselszky írta:A hátralévő 5 fordulóból 4 esetben top6-os csapattal játszunk, közte a jelenlegi 2. és 4. ellen idegenben, az 1. ellen itthon. Nem épp sanszos történetek. Szerencsére az MTK is szinte ugyanezekkel tolja, kicsit könnyebb hazai-idegenbeli eloszlással. Viszont van 2 pont előnyünk, az is valami. Ha csak az x-et összehozzuk Kövesden és bekotorunk egy gólt az MTK-nak (ezekhez a Hali elleni teljesítmény kb. fele is bőven elég lett volna), 6 pont előnyünk lenne. Faszkivan.
Azért titkon még mindig bízom Szivacsban, az ő sorsolásuk sem annyira jó, és hát tavasszal eddig nagyon gyengék.

A Debrecen, a DVTK és többé kevésbé az MTK is hozza azt amit kell, én most a Kövesdet érzem a legtörékenyebbnek quartett-ből, bár abban reménykedtem, h a Vidi nyerni fog a Hungárián és akkor most szebb lenne a tabella. Szivics ha kiejti a Kövesdet a téli ötödik helyről Tállai felnégyelteti, az jó lesz még a végén.
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Mech, Savaria1919 valamint 184 vendég