Német szakember veszi át a Bp. Honvéd utánpótlását

BlancoAgilon38

Re: Német szakember veszi át a Bp. Honvéd utánpótlását

HozzászólásSzerző: BlancoAgilon38 » 2017.04.21. 10:09

Vénaszkenner írta:
Reginald McFreez írta:
Vénaszkenner írta:És mennyire intelligens valakinek az állampolgársága alapján véleményt nyilvánítani a kompetenciájáról?

De csak annyit írt, hogy szerinte ez jó döntés lesz. Szót sem ejtette az állampolgárságáról. Szerintem te vagy "germanofilfób". :)

Kérdéseimmel megadtam neki az esélyt hogy bebizonyítsa, nem csupán a német állampolgárságon alapozva tartja ezt jó döntésnek. Nem tudott válaszolni.

Nem akart te nagyonhülye. Veled nincs kedve az embernek vitába szállni, mert egy értetlen barom vagy.

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74990
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Német szakember veszi át a Bp. Honvéd utánpótlását

HozzászólásSzerző: Adamek » 2017.04.21. 10:20

jó elhatározás lesz ez
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
Reginald McFreez
Aranylabdás
Hozzászólások: 56035
Csatlakozott: 2006.12.23. 10:42

Re: Német szakember veszi át a Bp. Honvéd utánpótlását

HozzászólásSzerző: Reginald McFreez » 2017.04.21. 10:20

Vénaszkenner írta:
Reginald McFreez írta:
Vénaszkenner írta:És mennyire intelligens valakinek az állampolgársága alapján véleményt nyilvánítani a kompetenciájáról?

De csak annyit írt, hogy szerinte ez jó döntés lesz. Szót sem ejtette az állampolgárságáról. Szerintem te vagy "germanofilfób". :)

Kérdéseimmel megadtam neki az esélyt hogy bebizonyítsa, nem csupán a német állampolgárságon alapozva tartja ezt jó döntésnek. Nem tudott válaszolni.

De a te agyszüleményeden kívül semmi nem támasztja alá, hogy a német állampolgárságára alapozza a véleményét. Ez olyan, mintha vennék egy kiló paradicsomot, történetesen a Lidl-ben, erre te elvárnád, hogy megmagyarázzam, mi alapján gondolom, hogy a Lidl-s paradicsom jobb, mint amit a tokaji úti pijacon árulnak.
Nancy - Why do you do that? The whole sexist thing? The whole oppression thing? Why do you do that?
Hooman - You guys scare the shit out of us.

Ne zavarj, amikor pánikolok - Tunyacsáp

Autodidakta vagyok. Ezt a szót is én tanítottam meg magamnak. - Brooke

Vénaszkenner
Serdülõ
Hozzászólások: 332
Csatlakozott: 2015.04.04. 23:51

Re: Német szakember veszi át a Bp. Honvéd utánpótlását

HozzászólásSzerző: Vénaszkenner » 2017.04.21. 23:59

Reginald McFreez írta:
Vénaszkenner írta:
Reginald McFreez írta:De csak annyit írt, hogy szerinte ez jó döntés lesz. Szót sem ejtette az állampolgárságáról. Szerintem te vagy "germanofilfób". :)

Kérdéseimmel megadtam neki az esélyt hogy bebizonyítsa, nem csupán a német állampolgárságon alapozva tartja ezt jó döntésnek. Nem tudott válaszolni.

De a te agyszüleményeden kívül semmi nem támasztja alá, hogy a német állampolgárságára alapozza a véleményét. Ez olyan, mintha vennék egy kiló paradicsomot, történetesen a Lidl-ben, erre te elvárnád, hogy megmagyarázzam, mi alapján gondolom, hogy a Lidl-s paradicsom jobb, mint amit a tokaji úti pijacon árulnak.

Ha a tokaji piac mellett laksz és olcsóbb ott a paradicsom, akkor feltételezném hogy valami különös ok miatt mégis a Lidl-be jársz paradicsomért.
"Ha sétálok a sporttelepen és meglátom a szemetet a földön, akkor nem felhívok valakit, hogy jöjjön oda és szedje fel, hanem lehajolok érte és kidobom." (Kubatov Gábor, 2017)

famate
Sztár
Hozzászólások: 4013
Csatlakozott: 2009.05.01. 15:28
Tartózkodási hely: adventi(!) vásár

Re: Német szakember veszi át a Bp. Honvéd utánpótlását

HozzászólásSzerző: famate » 2017.04.22. 07:37

Vénaszkenner írta:
Reginald McFreez írta:
Vénaszkenner írta:Kérdéseimmel megadtam neki az esélyt hogy bebizonyítsa, nem csupán a német állampolgárságon alapozva tartja ezt jó döntésnek. Nem tudott válaszolni.

De a te agyszüleményeden kívül semmi nem támasztja alá, hogy a német állampolgárságára alapozza a véleményét. Ez olyan, mintha vennék egy kiló paradicsomot, történetesen a Lidl-ben, erre te elvárnád, hogy megmagyarázzam, mi alapján gondolom, hogy a Lidl-s paradicsom jobb, mint amit a tokaji úti pijacon árulnak.

Ha a tokaji piac mellett laksz és olcsóbb ott a paradicsom, akkor feltételezném hogy valami különös ok miatt mégis a Lidl-be jársz paradicsomért.

Amúgy szerintem nincs itt nagy rejtély: ha a tokaji piacon az a tapasztalatod, hogy a paradicsomok 90%-a rohadt szokott lenni, akkor előbb-utóbb átszoksz a Lidl-be, ahol odafigyelnek az ilyesmire.
http://benfica.blog.nepsport.hu/
Fehér Miklós 1979-Para Sempre. Sosem feledünk!
Casillas-Nesta, Maldini, R. Carlos- Zidane, Rui Costa- Figo, Rivaldo, Beckham- Ronaldo, Nuno Gomes

Vénaszkenner
Serdülõ
Hozzászólások: 332
Csatlakozott: 2015.04.04. 23:51

Re: Német szakember veszi át a Bp. Honvéd utánpótlását

HozzászólásSzerző: Vénaszkenner » 2017.04.22. 10:04

famate írta:
Vénaszkenner írta:
Reginald McFreez írta:De a te agyszüleményeden kívül semmi nem támasztja alá, hogy a német állampolgárságára alapozza a véleményét. Ez olyan, mintha vennék egy kiló paradicsomot, történetesen a Lidl-ben, erre te elvárnád, hogy megmagyarázzam, mi alapján gondolom, hogy a Lidl-s paradicsom jobb, mint amit a tokaji úti pijacon árulnak.

Ha a tokaji piac mellett laksz és olcsóbb ott a paradicsom, akkor feltételezném hogy valami különös ok miatt mégis a Lidl-be jársz paradicsomért.

Amúgy szerintem nincs itt nagy rejtély: ha a tokaji piacon az a tapasztalatod, hogy a paradicsomok 90%-a rohadt szokott lenni, akkor előbb-utóbb átszoksz a Lidl-be, ahol odafigyelnek az ilyesmire.

Rendben. De mint korábbi metafórámmal rávilágítottam, zárás után, a Lidl kinti szemétzacskóiba túrkálsz jobb paradicsomok után. Természetesen, ott is rábukkanhatsz olyan paradicsomra, amivel nincs semmi baj. De előre kijelenteni egy ott található paradicsomról hogy "jó lesz", nem lehet, mert semmilyen információd nincs róla azon túl, hogy Lidl-es (ezt feltételezhetjük ha ott dobták el). Annyit tudunk, hogy valaki(k)nek nem kellett. Lehet ránézésre oké, belülről viszont rohad.
"Ha sétálok a sporttelepen és meglátom a szemetet a földön, akkor nem felhívok valakit, hogy jöjjön oda és szedje fel, hanem lehajolok érte és kidobom." (Kubatov Gábor, 2017)

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74990
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Német szakember veszi át a Bp. Honvéd utánpótlását

HozzászólásSzerző: Adamek » 2017.04.22. 10:19

Adamek írta:jó elhatározás lesz ez

ja nem, elsőre néger szakembert olvastam, most látom, hogy német
ez így ultra gáz lesz
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

BlancoAgilon38

Re: Német szakember veszi át a Bp. Honvéd utánpótlását

HozzászólásSzerző: BlancoAgilon38 » 2017.04.22. 10:22

Adamek írta:
Adamek írta:jó elhatározás lesz ez

ja nem, elsőre néger szakembert olvastam, most látom, hogy német
ez így ultra gáz lesz

Hülye negrofil.


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 145 vendég