Olvasóink segítségével adtuk át Nagy Ádámnak a Magyar Aranylabdát

nb1.hu12
Toborzórajáró
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: 2012.03.10. 16:00

Olvasóink segítségével adtuk át Nagy Ádámnak a Magyar Aranylabdát

HozzászólásSzerző: nb1.hu12 » 2017.04.10. 18:59

Bologna – A győztes üzent is valamit a magyar fociszurkolóknak.

Olvasóink segítségével adtuk át Nagy Ádámnak a Magyar Aranylabdát


Az nb1.hu 1999-es megalapítása óta gondozza a Magyar Aranylabdát, amely alapító- és örökős főszerkesztőnk, Imre Mátyás találmánya. A 2016-os győztes Nagy Ádám (a legjobb utánpótlás játékos is ő lett), a magyar válogatott és a Bologna középpályása lett a futballal foglalkozó szakírók, televíziós riporterek és szerkesztőségek szavazatai alapján.



 



Nagy Ádámnak vasárnap, a Bologna-Roma mérkőzés után adtunk át a díjat hűséges olvasóink segítségével. Soha nem szerettük a megszokott dolgokat, ezért esett erre a megoldásra a választásunk.



 




Magyar Aranylabda 2016 - A végső eredményhirdetés - NB1.hu



Nagy Ádám nyerte a Magyar Aranylabdát




„Nagyon köszönöm a díjat, nagy megtiszteltetés számomra, hogy én nyerhettem meg. Mindent megteszek azért, hogy a sikerem ne csak egyszeri alkalom legyen, hanem még máskor is megnyerjem a szavazást. Büszkeséggel tölt el, hogy a labdarúgással foglalkozó szakírók úgy gondolták, hogy én voltam a legjobb magyar labdarúgó az előző évben. Az első idényemben már több, mint húsz meccset játszottam a Bolognában, de pontosan látom és tudom, hogy miben kell még fejlődnöm, annak ellenére, hogy voltak olyan szegmensek, amelyekben sikerült előre lépnem. A Bologna mind szakmailag, mind a mindennapi élet tekintetében remek választásnak bizonyult. A szerződésem négy plusz egy évre szól, de nem bánnám, ha hamarosan még erősebb csapatba tudnék szerződni. Megragadnám az alkalmat, hogy üdvözöljek minden magyar szurkolót, akiknek szeretném megköszönni a rengeteg szeretet és törődést, amit kapok tőlük.”




Magyar Aranylabda 2016 - Nagy Ádám és 2016 nagy tévedései - NB1.hu



Mint nemrég jeleztük, az 1998-ban életre hívott Magyar Aranylabda-díj legjobb utánpótlás játékos kategóriájában idén Nagy Ádám végzett az élen, megelőzve Vida Mátét és Nagy Dominikot A győztest Mokány Lajos, a csakfoci.hu főszerkesztője méltatja. "Amikor az nb1.hu főszerkesztője felkért arra, hogy írjak egy jellemzést 2016 legjobb utánpótláskorú játékosáról, bajban voltam.




Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 173 vendég