Simeonénak 35 millió oka lett volna távozni az Atléticótól

nb1.hu12
Toborzórajáró
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: 2012.03.10. 16:00

Simeonénak 35 millió oka lett volna távozni az Atléticótól

HozzászólásSzerző: nb1.hu12 » 2017.03.23. 13:27

Madrid – Alig várja, hogy csapata új stadionba költözzön.

Simeonénak 35 millió oka lett volna távozni az Atléticótól


 



Diego Simeone, az Atlético Madrid argentin vezetőedzője elmondta, tavaly nyáron komolyan elgondolkozott azon, hogy távozik a spanyol fővárosból.



 



A szakvezető az AS című spanyol lapnak mesélt arról, hogy tavaly, amikor együttesével tizenegyespárbajban elveszítette a Bajnokok Ligája döntőjét a Real Madrid ellen, felvetődött benne, hogy váltania kellene.



 



„Amikor a mérkőzés utáni sajtótájékoztatóra igyekeztem, azon a részen kellett elmennem, ahol a Real ünnepelt. Rengeteg fájdalom volt bennem, és már akkor az járt a fejemben, milyen kemény lesz a mostani szezon, mennyire nehéz lesz ismét motiválni a játékosaimat. Akkor azt mondtam, amit tényleg gondoltam, hogy időre van szükségem, mielőtt eldöntöm, hogyan tovább. Harmincötmillió okom lett volna távozni, de végül maradtam” – utalt Simeone arra, hogy egy klub (sajtóhírek szerint a francia Paris Saint-Germain) ekkora fizetéssel csábította.



 




Nagyon kemény kijelentést tett Simeone a Real Madridról - NB1.hu




Az argentin edző 2011 decemberében vette át az akkor épp kieső helyen álló Atlético Madrid irányítását, mellyel azóta egymás után négy idényben is a dobogón zárt, 2014-ben megnyerte a spanyol bajnokságot, kétszer pedig bejutott a Bajnokok Ligája döntőjébe.



 



„Most biztosan nem szeretnék távozni, ugyanis még mindig erős a kötődésem a klubhoz és a játékosokhoz, s úgy érzem, képesek vagyunk még tovább erősödni. Minden nagyszerűen alakul, a következő szezonban új stadionba költözünk, aminek hatására, remélem, még többet költhetünk majd” – tekintett előre Simeone. Hozzátette, múlt nyáron mindent megtettek, hogy a Chelsea-től visszacsábítsák Madridba a spanyol válogatott támadót, Diego Costát, ám – bár a játékos is vissza akart térni – nem tudtak megállapodni az angolokkal a vételárról.



 



Az Atlético 28 forduló után a spanyol bajnokság negyedik helyén áll, hátránya tíz pont az egyelőre egy meccsel kevesebbet játszó Real Madrid mögött. A Bajnokok Ligájában ott van a csapat a negyeddöntőben, ahol a Leicester Cityvel sorsolták össze. 


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Javier Arizmendi, RAUL7, Szarka valamint 85 vendég