A Fradi támadójának édesapja a Népligetben volt gyakorlaton

nb1.hu12
Toborzórajáró
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: 2012.03.10. 16:00

A Fradi támadójának édesapja a Népligetben volt gyakorlaton

HozzászólásSzerző: nb1.hu12 » 2017.03.23. 12:35

Budapest – Goran Djuricin az UEFA Pro licencre hajt.

A Fradi támadójának édesapja a Népligetben volt gyakorlaton


 



A Ferencváros osztrák támadójának, Marco Djuricinnek édesapját, az osztrák rekordbajnok Rapid Wienben másodedzőként dolgozó Goran Djuricint a valenciai edzőtábor alatt már a Fradi-szurkolók is jobban megismerhették. Az osztrák szakember a Népligeti Sportközpontban ezen a héten járt először. Goran azonban nem csak fia miatt érkezett a Ferencvároshoz.



 



„Szükségem van erre a hospitálásra, hogy megszerezhessem az UEFA Pro licencét – magyarázza az idősebbik Djuricin a klub honlapjának. – Marcótól is jókat hallottam az itteni körülményekről, de most már személyes tapasztalatból mondhatom, hogy lenyűgöző ez az edzőközpont.”



 



Goran Djuricin szerdán a Soroksár elleni felkészülési mérkőzést is megnézte a Népligetben, amelyen a Ferencváros 3-2-re legyőzte ellenfelét.



 



„Jó mérkőzés volt, hasznos lehetett több szempontból a Fradi számára. Látszott, hogy több felállást is kipróbált Thomas Doll. De jó lehetőség volt ez a meccs a bizonyításra azoknak a fiatal fradistáknak is, akik most a Soroksárban szerepelnek kölcsönben.”



 




Megizzasztotta a Fradit a feljutásra esélyes fiókcsapat - NB1.hu




Goran Djuricin az elmúlt napokban fényképezőgépével járta a Népligeti Sportközpontot, és igyekezett mindent megörökíteni.



 



„Én vagyok a legjobb fotós – mondta nevetve, majd ismét komolyabbra fordítja a szót. – Nagyon hálás vagyok Thomas Dollnak és stábjának ezért a hospitálási lehetőségért. Remek szakmai munka folyik a Ferencvárosnál, Thomasék pedig a szakmai oldal mellett emberileg is kiváló benyomást tettek rám. Édesapaként is jó érzés tudni, hogy Marco ilyen jó kezekben van.”


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 174 vendég