Schweinsteiger videóüzenetben búcsúzott a Unitedtől

nb1.hu12
Toborzórajáró
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: 2012.03.10. 16:00

Schweinsteiger videóüzenetben búcsúzott a Unitedtől

HozzászólásSzerző: nb1.hu12 » 2017.03.21. 19:32

Manchester – Bízik benne, hogy Mourinho sikeres lesz.

Schweinsteiger videóüzenetben búcsúzott a Unitedtől


 



Ahogy azt korábban jeleztük, Bastian Schweinsteiger távozik a Manchester Unitedtől és a Nikolics Nemanját is foglalkoztató amerikai Chicago Fire labdarúgója lesz. A német világbajnok a twittern posztolt videó üzenetben búcsúzott el a Manchester United szurkolóktól.



 




Halálosan megfenyegették az edzőbuktató gólkirályt 




„Kedves Manchester United-szurkolók. Nagyon szerettem volna többet tenni a klubért, de most itt az ideje, hogy váltsak. A Chicago Fire játékosa leszek. Köszönettel tartozom a támogatásért, sohasem feledem, amit kaptam ettől a klubtól. Nagyon büszkévé tesz, hogy tagja lehettem az FA-kupát megnyerő csapatnak. Hálával gondolok a stadionba fantasztikus hangulatot varázsoló szurkolókra, köszönetet mondok a nagyszerű szakmai stábnak és mindenekelőtt a játékostársaknak. Hiszek abban, sőt biztos vagyok benne, hogy José Mourinho vezetésével a csapat hamarosan visszahozza a trófeákat az Old Traffordra. Mindenkinek a legjobbakat kívánom!”




Basti Schweinsteiger on Twitter



 




Avatar
Pető
Aranylabdás
Hozzászólások: 33587
Csatlakozott: 2008.05.08. 19:19
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Schweinsteiger videóüzenetben búcsúzott a Unitedtől

HozzászólásSzerző: Pető » 2017.03.21. 19:48

2014-ben még az ő klasszis teljesítményének köszönhetően világbajnok lett a német válogatott, majd 3 évvel később az USA-ban játszik. Eléggé elindult a lejtőn, simán a legmagasabb szinten focizhatna még. Ez a MU kaland élete baklövése volt, eleve kockázatos Angliába igazolni, mert a csapatok nagy részénél semmi koncepció nincs, s ezen belül is élen jár a MU. Évente forgatják a keretet, tucatszámra igazolják a játékosokat.
Bayern München
DVTK
Depower

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51415
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Schweinsteiger videóüzenetben búcsúzott a Unitedtől

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2017.03.21. 19:51

Pető írta:2014-ben még az ő klasszis teljesítményének köszönhetően világbajnok lett a német válogatott, majd 3 évvel később az USA-ban játszik. Eléggé elindult a lejtőn, simán a legmagasabb szinten focizhatna még. Ez a MU kaland élete baklövése volt, eleve kockázatos Angliába igazolni, mert a csapatok nagy részénél semmi koncepció nincs, s ezen belül is élen jár a MU. Évente forgatják a keretet, tucatszámra igazolják a játékosokat.

ja, jól rábaszott... legalábbis szakmailag...

Ferencváros // Man Utd
BL-menõ
Hozzászólások: 7740
Csatlakozott: 2008.10.22. 13:20
Tartózkodási hely: IX - Bajnokok helye

Re: Schweinsteiger videóüzenetben búcsúzott a Unitedtől

HozzászólásSzerző: Ferencváros // Man Utd » 2017.03.22. 10:01

Játszhatott volna többet is.
29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 292 vendég