Mi lesz ebből? Zidane kontra Ancelotti!

nb1.hu12
Toborzórajáró
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: 2012.03.10. 16:00

Mi lesz ebből? Zidane kontra Ancelotti!

HozzászólásSzerző: nb1.hu12 » 2017.03.17. 18:39

Európa - Egymásnak esik mester és tanítványa.

Mi lesz ebből? Zidane kontra Ancelotti!


A BL-negyeddöntők legnagyobb párharcának a Bayern München és a Real Madrid találkozása ígérkezik. Nem csak a két csapat játékereje, hanem az edzők kapcsolata miatt is, hiszen Zinedine Zidane Carlo Ancelotti kezei alatt bontogatta először szárnyait a kispadon. Nézzük a trénerek nyilatkozatait:



 



Zinedine Zidane: “Egy nagyon jó csapattal állunk majd szemben, nagyon nehéz rivális, de ezt kaptuk, nem tudunk ezzel mit csinálni. A Bayern egy nagyon erős csapat, nagyon jól játszanak, és szép meccs lesz mind a szurkolók, mind a csapatok, mind pedig a világ labdarúgása számára. Nem beszéltem még Ancelottival, mester és tanítványa kerül most szembe. Mellette voltam segédedzőként, és sokat tanultam tőle. Nagyszerű ember. Mindkét csapatnak ugyanannyi esélye lesz a továbbjutásra. Különleges lesz számomra, hogy Ancelotti ellen játszhatok majd. Az ehhez hasonló meccsekért élek, játékosként is jobb szerettem az ilyen meccseket. Nagyon izgalmas számomra, hogy a Bayern lesz az ellenfelünk. Gólt kell majd lőnünk idegenben a visszavágó előtt, a Bajnokok Ligája ezen szakaszában már nincsen könnyű meccs”.





 










Carlo Ancelotti is mondott pár szót a sorsolás kapcsán: “Különleges mérkőzés lesz számomra a Real Madrid elleni. Izgalmas lesz ellenük játszani. Nagyon magabiztosak vagyunk, és szeretnénk megnyerni idén a Bajnokok Ligáját. Szerintem megvannak hozzá az adottságaink, hogy kiejtsük a Real Madridot, de nekik is fantasztikus csapatuk van, és egy fantasztikus edzőjük”.


BlancoAgilon38

Re: Mi lesz ebből? Zidane kontra Ancelotti!

HozzászólásSzerző: BlancoAgilon38 » 2017.03.18. 03:10

Szerintem a Real esik ki. Bár mindkettő mehetne a kukába.


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 129 vendég