BL: Guardiola a legnagyobb sztárok nyakába varrta a kudarcot

nb1.hu12
Toborzórajáró
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: 2012.03.10. 16:00

BL: Guardiola a legnagyobb sztárok nyakába varrta a kudarcot

HozzászólásSzerző: nb1.hu12 » 2017.03.16. 10:36

Manchester – A Monaco edzője tudta, hol sebezhető a City.

BL: Guardiola a legnagyobb sztárok nyakába varrta a kudarcot


 



A három kapott gól ellenére Pep Guardiola szerint nem a védelem, hanem a nem eléggé agresszív támadósor bizonyult sorsdöntőnek a szerda esti, Monaco elleni mérkőzésen, amely után a Manchester City 6-6-os összesítéssel kiesett a nyolcaddöntőben. A hazai első meccset 5-3-ra megnyerte az angol együttes, a visszavágó azonban a hercegség csapatának a 3-1-es sikerét hozta, amely így idegenben szerzett több góllal lépett tovább a legjobb nyolc közé.



 




BL: Guardioláék karót kaptak franciából - VIDEÓ




A Monacónak a meccs nagy részében sok területe volt a támadásra, ez Guardiola szerint amiatt történhetett, hogy támadóik közül Sergio Agüero, Kevin De Bruyne és Raheem Sterling sem volt elég agresszív.



 



„Nem a védelem hibája volt. A támadóknak jóval agresszívebbnek kellett volna lenniük, labdát szerezniük, de ezt nem tették meg. Emiatt estünk ki” - fogalmazott a katalán tréner, hozzátéve, hogy csapata minden téren egy kicsit lassú volt, ezért kapott ilyen sok gólt.



 



A középhátvéd John Stones "gyatrának" minősítette a teljesítményüket, és elismerte, hogy a játékosok cserbenhagyták Guardiolát, aki korábban kétszer nyert BL-t a Barcelonával, s ez volt a 100. európai kupamérkőzése vezetőedzőként.



 




EL: jöhet a római góleső Kassai asszisztálásával




A másik oldalon ugyanakkor a Monaco - Leonardo Jardim vezetőedző irányításával - tökéletesen használta ki a City hiányosságait.



 



„Tudtuk, hogy a City szereti feltolni a védekezését, és hogy Sterling, valamint Sané jó támadásban, de kevésbé jó a védekezésben. Tudtuk, hogy a széleken megsebezhetjük őket, ezt a gyenge pontot akartuk kihasználni – árulta el a mester. Hozzátette: az volt a céljuk, hogy frissen mozogva lezárják a területeket az egész pályán, és ne engedjék labdához jutni az ellenfelet. –Pontosan ezt is tettük” – tette hozzá Leonardo Jardim.



 



A másik szerdai visszavágón az Atlético Madrid az idegenbeli 4-2-es diadal után otthon gól nélküli döntetlent játszott a Bayer Leverkusennel, s így sorozatban negyedszer jutott be a negyeddöntőbe a Bajnokok Ligájában.



 



A negyeddöntők sorsolását pénteken délben tartják Nyonban. 


Avatar
Pető
Aranylabdás
Hozzászólások: 33587
Csatlakozott: 2008.05.08. 19:19
Tartózkodási hely: Budapest

Re: BL: Guardiola a legnagyobb sztárok nyakába varrta a kudarcot

HozzászólásSzerző: Pető » 2017.03.16. 10:50

Én épp azt olvastam külföldi oldalon, hogy saját magát okolja.

Champions League: Guardiola: "Natürlich ist es meine Schuld"
Bayern München
DVTK
Depower

Avatar
cain
Aranylabdás
Hozzászólások: 34451
Csatlakozott: 2005.06.13. 17:54
Tartózkodási hely: nagyfalu

Re: BL: Guardiola a legnagyobb sztárok nyakába varrta a kudarcot

HozzászólásSzerző: cain » 2017.03.16. 13:41

Pető írta:Én épp azt olvastam külföldi oldalon, hogy saját magát okolja.

Champions League: Guardiola: "Natürlich ist es meine Schuld"

itt a teljes interjú: https://www.youtube.com/watch?v=RZkoiURFuZQ
Life is death, death is life.
No life, no death.
Life is life, death is death.

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74933
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: BL: Guardiola a legnagyobb sztárok nyakába varrta a kudarcot

HozzászólásSzerző: Adamek » 2017.03.16. 13:47

véletlen van a képen mellette a hátizsák vagy már megkapta?
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 108 vendég