Délután menesztik Leonel Pontest!?

Avatar
RC
Moderátor
Hozzászólások: 36798
Csatlakozott: 2005.07.28. 00:16
Tartózkodási hely: Savaria

Re: Délután menesztik Leonel Pontest!?

HozzászólásSzerző: RC » 2017.03.16. 15:11

John McClane írta:
Libritor írta:
John McClane írta:Szerintem alairnak most az a hatodik helyet,ami abban az ot evben a legrosszabb volt vele,foleg hogy a kupat abban az evben megnyertek.

A tendenciák alapján Kondás is hasonló szinten járna, vele is csak zuhantak. Elsősorban vezetői szinten baszták el a dolgokat.

Bar te nem vagy szekcio tag,de igen most az a kommunikacio,hogy a vezesre toljak a felelosseget,holott ok nem valtottak volna le Kondast,ha nincs ez a propaganda,amit lemuveltek.
Milyen tendenciak?Minden evben kiharcolta a nemzetkozi kupas szereplest,a teny ennyi.

Meg az is, hogy egy fasz vagy :)
SABARIA 1926

Avatar
cain
Aranylabdás
Hozzászólások: 34452
Csatlakozott: 2005.06.13. 17:54
Tartózkodási hely: nagyfalu

Re: Délután menesztik Leonel Pontest!?

HozzászólásSzerző: cain » 2017.03.16. 15:12

RC írta:
Cselszky írta:Saját ízlésem szerint egy ilyen szerződés megkötése felveti pl. a hűtlen kezelés gyanúját.

Nekem a motiváció ködös. Ha ilyen feltételekkel volt csak hajlandó szerződni a portugál, miért őt nevezték ki? Nem is gondoltak arra, hogy esetleg ő sem tudja felrázni a csapatot, hanem új diadalmenet kezdődik? Ezt már nem tartom szimplán kontárságnak.

ez egy sima, határozott időtartamra szóló szerződés lehet, amely egyoldalú felmondásánál meg kell váltani a hátralévő időszakot. 3 évre kötöttek vele szerződést, és gondolom az edzők szerződése is addig szó, azaz 2019.06.30.-ig, ami még 24+4 hónapnyi fizu. 261m/28 az olyan 9,32m forint. legyen pontes fizuja 2x annyi, mint a másik két edzőjé, így rá a fele jut, azaz kb. 4,66m ft, ami olyan 15e€/hó, illetve 180e/év. nem rossz pénz ez, a német bundesliga 3ban lehet ennyit keresni vezetőedzőként, vagy valamelyik nagycsapat utánpótlásában.
Life is death, death is life.
No life, no death.
Life is life, death is death.

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40747
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: Délután menesztik Leonel Pontest!?

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2017.03.16. 15:25

Cselszky írta:Saját ízlésem szerint egy ilyen szerződés megkötése felveti pl. a hűtlen kezelés gyanúját.

Valószínűleg ez nem áll távol az igazságtól. Ilyen szerződést nem ír meg egy épeszű üzletember, ugye a kiírt tender - bajnokság - háromnegyede eltelt és olyan szinten van az ügylet, h a vállalt minimum - megjegyzem nem tudom mi volt, kb a 2-6 hely elérése lehetett - szinte matematikailag sem érhető el. És ha fel akarják állítani a kivitelezőt, akkor negyedmilliárd HUF végkielégítést kell a zsebébe rakni. Hol van itt az ( anyagi ) motiváció ? Vagy ha dobogón végzett volna a Loki akkor 1 milliárd HUF prémiumot kap az edző ?
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40747
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: Délután menesztik Leonel Pontest!?

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2017.03.16. 15:32

cain írta:
RC írta:
Cselszky írta:Saját ízlésem szerint egy ilyen szerződés megkötése felveti pl. a hűtlen kezelés gyanúját.

Nekem a motiváció ködös. Ha ilyen feltételekkel volt csak hajlandó szerződni a portugál, miért őt nevezték ki? Nem is gondoltak arra, hogy esetleg ő sem tudja felrázni a csapatot, hanem új diadalmenet kezdődik? Ezt már nem tartom szimplán kontárságnak.

ez egy sima, határozott időtartamra szóló szerződés lehet, amely egyoldalú felmondásánál meg kell váltani a hátralévő időszakot. 3 évre kötöttek vele szerződést, és gondolom az edzők szerződése is addig szó, azaz 2019.06.30.-ig, ami még 24+4 hónapnyi fizu. 261m/28 az olyan 9,32m forint. legyen pontes fizuja 2x annyi, mint a másik két edzőjé, így rá a fele jut, azaz kb. 4,66m ft, ami olyan 15e€/hó, illetve 180e/év. nem rossz pénz ez, a német bundesliga 3ban lehet ennyit keresni vezetőedzőként, vagy valamelyik nagycsapat utánpótlásában.

Azért jobb helyeken belevesznek olyan kiegészítést, hogyha a mutatott teljesítmény értékelhetetlenül rossz - akár pontosan meghatározva az eltelt idő és a szerzett pontok függvényében - a végkielégítés is módosul, azaz csak akkor jár a teljes, ha legalább közepes produkció esetén akarják felállítani. Mert itt most az van, h nulla teljesítmény esetén is egy vagyon üti a markát. Szerintem ez még itthon sem általános. Azt biztos, helyről tudom, h Pontes a debreceni polgármester embere,
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

Avatar
cain
Aranylabdás
Hozzászólások: 34452
Csatlakozott: 2005.06.13. 17:54
Tartózkodási hely: nagyfalu

Re: Délután menesztik Leonel Pontest!?

HozzászólásSzerző: cain » 2017.03.16. 18:38

SuperDepor írta:
cain írta:
RC írta:Nekem a motiváció ködös. Ha ilyen feltételekkel volt csak hajlandó szerződni a portugál, miért őt nevezték ki? Nem is gondoltak arra, hogy esetleg ő sem tudja felrázni a csapatot, hanem új diadalmenet kezdődik? Ezt már nem tartom szimplán kontárságnak.

ez egy sima, határozott időtartamra szóló szerződés lehet, amely egyoldalú felmondásánál meg kell váltani a hátralévő időszakot. 3 évre kötöttek vele szerződést, és gondolom az edzők szerződése is addig szó, azaz 2019.06.30.-ig, ami még 24+4 hónapnyi fizu. 261m/28 az olyan 9,32m forint. legyen pontes fizuja 2x annyi, mint a másik két edzőjé, így rá a fele jut, azaz kb. 4,66m ft, ami olyan 15e€/hó, illetve 180e/év. nem rossz pénz ez, a német bundesliga 3ban lehet ennyit keresni vezetőedzőként, vagy valamelyik nagycsapat utánpótlásában.

Azért jobb helyeken belevesznek olyan kiegészítést, hogyha a mutatott teljesítmény értékelhetetlenül rossz - akár pontosan meghatározva az eltelt idő és a szerzett pontok függvényében - a végkielégítés is módosul, azaz csak akkor jár a teljes, ha legalább közepes produkció esetén akarják felállítani. Mert itt most az van, h nulla teljesítmény esetén is egy vagyon üti a markát. Szerintem ez még itthon sem általános. Azt biztos, helyről tudom, h Pontes a debreceni polgármester embere,

ha lenne ilyen kiegészítés, nyilván nem lenne probléma​ életbe léptetni.
Life is death, death is life.
No life, no death.
Life is life, death is death.

Avatar
Reginald McFreez
Aranylabdás
Hozzászólások: 56035
Csatlakozott: 2006.12.23. 10:42

Re: Délután menesztik Leonel Pontest!?

HozzászólásSzerző: Reginald McFreez » 2017.03.16. 19:47

John McClane írta:
Libritor írta:
John McClane írta:Szerintem alairnak most az a hatodik helyet,ami abban az ot evben a legrosszabb volt vele,foleg hogy a kupat abban az evben megnyertek.

A tendenciák alapján Kondás is hasonló szinten járna, vele is csak zuhantak. Elsősorban vezetői szinten baszták el a dolgokat.

Bar te nem vagy szekcio tag,de igen most az a kommunikacio,hogy a vezesre toljak a felelosseget,holott ok nem valtottak volna le Kondast,ha nincs ez a propaganda,amit lemuveltek.
Milyen tendenciak?Minden evben kiharcolta a nemzetkozi kupas szereplest,a teny ennyi.

Igazsági szintre emelkedtél trollkodásban. :)
Nancy - Why do you do that? The whole sexist thing? The whole oppression thing? Why do you do that?
Hooman - You guys scare the shit out of us.

Ne zavarj, amikor pánikolok - Tunyacsáp

Autodidakta vagyok. Ezt a szót is én tanítottam meg magamnak. - Brooke

Avatar
nyúl
Kincstári Főegerész
Hozzászólások: 46285
Csatlakozott: 2005.09.14. 13:36

Re: Délután menesztik Leonel Pontest!?

HozzászólásSzerző: nyúl » 2017.03.17. 09:19

Reginald McFreez írta:
John McClane írta:
Libritor írta:A tendenciák alapján Kondás is hasonló szinten járna, vele is csak zuhantak. Elsősorban vezetői szinten baszták el a dolgokat.

Bar te nem vagy szekcio tag,de igen most az a kommunikacio,hogy a vezesre toljak a felelosseget,holott ok nem valtottak volna le Kondast,ha nincs ez a propaganda,amit lemuveltek.
Milyen tendenciak?Minden evben kiharcolta a nemzetkozi kupas szereplest,a teny ennyi.

Igazsági szintre emelkedtél trollkodásban. :)
Igazság idealista. A maga lapidáris módján vannak eszményei. J. M. cinikus.

Avatar
Szpari4Life
Kulcsjátékos
Hozzászólások: 2709
Csatlakozott: 2014.07.06. 14:22
Tartózkodási hely: Borsigplatz
Kapcsolat:

Re: Délután menesztik Leonel Pontest!?

HozzászólásSzerző: Szpari4Life » 2017.03.17. 09:38

Nagy fogás volt ez a cím, ez a topik élhet így még egy darabig. :D
Vajon melyik délután?
kanoczrobert.hu

BlancoAgilon38

Re: Délután menesztik Leonel Pontest!?

HozzászólásSzerző: BlancoAgilon38 » 2017.03.17. 14:57

Kép

Avatar
banok
Aranylabdás
Hozzászólások: 29067
Csatlakozott: 2005.03.20. 03:08
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Délután menesztik Leonel Pontest!?

HozzászólásSzerző: banok » 2017.03.17. 15:56

Már két hete menesztik ezt az embert....

Avatar
alehndr
Világsztár
Hozzászólások: 13660
Csatlakozott: 2011.08.13. 19:32
Tartózkodási hely: Ibiza

Re: Délután menesztik Leonel Pontest!?

HozzászólásSzerző: alehndr » 2017.03.17. 16:16

banok írta:Már két hete menesztik ezt az embert....

gondolom nem szeretnek annyira kifizetni azt a 260 milliót

Avatar
banok
Aranylabdás
Hozzászólások: 29067
Csatlakozott: 2005.03.20. 03:08
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Délután menesztik Leonel Pontest!?

HozzászólásSzerző: banok » 2017.03.17. 16:19

alehndr írta:
banok írta:Már két hete menesztik ezt az embert....

gondolom nem szeretnek annyira kifizetni azt a 260 milliót


És most alkudoznak vagy azt várják, hogy meghaljon?

Mrs.Dolcetti
Aranylabdás
Hozzászólások: 31315
Csatlakozott: 2006.08.21. 13:57
Tartózkodási hely: a Bozsik stadiontól 10km-re
Kapcsolat:

Re: Délután menesztik Leonel Pontest!?

HozzászólásSzerző: Mrs.Dolcetti » 2017.03.17. 17:23

Ennek a pasinak nem Tornyi Barna a tanácsadója? Ő tudott még ilyen előnyös szerződéseket kötni.
"Hihetetlen büszke vagyok, hogy lehetõségem volt ez a gyönyörû országot, Magyarországot, képviselni."-Karl Erik Böhn


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 236 vendég