Elek és Nikolics kimaradt, Guzmics megsérült

BlancoAgilon38

Re: Elek és Nikolics kimaradt, Guzmics megsérült

HozzászólásSzerző: BlancoAgilon38 » 2017.03.11. 12:59

Kép

manderel
Légiós
Hozzászólások: 6649
Csatlakozott: 2011.10.14. 18:35
Tartózkodási hely: Gyirmót-B közép

Re: Elek és Nikolics kimaradt, Guzmics megsérült

HozzászólásSzerző: manderel » 2017.03.11. 13:00

SuperDepor írta:
Libritor írta:
SuperDepor írta:Futácsot megérted ? Stabil játékos lett a horvátoknál, de helyette az araboknál bohóckodó Németh kerettag, nem is tudom a csapata nevét, de az biztos, h nem egy Hajduk Split szintű gárda.

Mondjuk Futácsnak meg Némethnek sok köze nincs egymáshoz, nem egy poszt, Németh szélen játszik.

Futács Eppel helyett kerülhetett volna be, és egyébként én is behívtam volna.

a portugálok játsszák a focit, épp ezért érdemesebb egy erőcsatárral kezdnei ellenük, mondjuk egy Izland elleni meccsen ezt nem mondanám

Priska is jó szezont fut, és talán kicsit Szalai is összekapta most magát. Elég nagy a kínálat hasonló képességű játékosokból azon a poszton.
De Eppel helyett én is őt hívtam volna be.
GYIRMÓT

Veres04
Aranylabdás
Hozzászólások: 17014
Csatlakozott: 2005.07.15. 11:10
Tartózkodási hely: Pomáz

Re: Elek és Nikolics kimaradt, Guzmics megsérült

HozzászólásSzerző: Veres04 » 2017.03.11. 13:19

Libritor írta:
SuperDepor írta:
Szpari4Life írta:Nikó, Böde és Futács kihagyását megértem, mert 7 támadó van így is. Nikó nem Ronaldo, de még nem is Szalai. Storck mondta, hogy ha behívta volna se játszana, azért meg nem fogja elrángatni az új csapatától, hogy üljön a padon. Szerintem korrekt.

Futácsot megérted ? Stabil játékos lett a horvátoknál, de helyette az araboknál bohóckodó Németh kerettag, nem is tudom a csapata nevét, de az biztos, h nem egy Hajduk Split szintű gárda.

Mondjuk Futácsnak meg Némethnek sok köze nincs egymáshoz, nem egy poszt, Németh szélen játszik.

Futács Eppel helyett kerülhetett volna be, és egyébként én is behívtam volna.

Igazából örülhetünk annak, hogy csatárposzton ilyen bő a választék. Eppel se rossz játékos. És ugye Sallai is azért egyre többet játszik a Serie A-ban, ahol azért Balogh is bejátszotta magát. Ők ráadásul nem tipikus centerként, így is növelve a variációs lehetőségeket. Szóval én örülök neki, hogy van 7-8 opció is a támadó szekcióba, és Storck eddig is számos alkalommal jó döntést hozott, amikor választani kellett, ki szerepeljen.

Középen vannak inkább gondok, van egy egyre inkább kiöregedő Gera, egy a bundesligához fejben gyenge Kleinheisler, egy még mindig max ígéretnek nevezhető Kalmár, Elek, aki bár megbízható, de azért nem egy klasszis, és félek ez a diósgyőri félév se tett jót neki, Kazahsztánban meg nem a legkönnyebb felépítenie magát. És az egy szem Nagy, aki tényleg évekre megoldhatja a posztján a gondokat, de azért néha számunkra érthetetlen módon mellőzik őt is Bolongában.

Avatar
Szpari4Life
Kulcsjátékos
Hozzászólások: 2709
Csatlakozott: 2014.07.06. 14:22
Tartózkodási hely: Borsigplatz
Kapcsolat:

Re: Elek és Nikolics kimaradt, Guzmics megsérült

HozzászólásSzerző: Szpari4Life » 2017.03.11. 13:37

SuperDepor írta:
Szpari4Life írta:
Gunners írta:Van pár érdekes név! Hol a picsában van mondjuk Futács Márkó ? Klein mi a szarnak van a keretben amikor nem is fog játszani ? Holman mi alapján került a csapatba amikor még a full szar formában lévő Debrecenben is gyenge ? Ez az indok Nikolicsnál meg Eleknél egy vicc. :) Elképzelem hogy mondjuk Ronaldo eligazol Kínába és a kapitány nem hívja be mert most váltott csapatot.

Nikó, Böde és Futács kihagyását megértem, mert 7 támadó van így is. Nikó nem Ronaldo, de még nem is Szalai. Storck mondta, hogy ha behívta volna se játszana, azért meg nem fogja elrángatni az új csapatától, hogy üljön a padon. Szerintem korrekt.

Futácsot megérted ? Stabil játékos lett a horvátoknál, de helyette az araboknál bohóckodó Németh kerettag, nem is tudom a csapata nevét, de az biztos, h nem egy Hajduk Split szintű gárda.

Ahogy Libri is mondta, nem is egy poszt a kettő. Kit hagysz ki? Szalait vagy Eppelt? Szalai szerintem egyértelmű, hogy kezdő, régi önmagát idézi mostanában. A legjobb itthon játszó csatárnak szerintem helye van a válogatottban, ahogyan helye volt Bödének is. A horvát liga nem annyival erősebb a magyarnál, hogy egyértelmű legyen a választás, szerintem ez bőven az a kategória, amikor a kapitánynak kell dönteni. Random megnéztem Futács 5-6 gólját. Minden tiszteletem az övé, csak így tovább, de ötből egy volt szép, amikor átemelte a kapuson, a többin mind óriási védelmi hiba, eladta a kapus, üres kapu, 5-0-ás eredmény, stb. Ráadásul ahogy nézem a Hajduk gólvonalig tolja a támadásokat, 10 méternél messzebbről nem is nagyon láttam Futács-gólt, talán egyet. Ez persze nem őt, hanem az ellenfelet árazza be. Viszont a portugálok ellen és a válogatott taktikájával ez szinte biztosan nem működne. Persze Eppelnek sem lesz olyan egyszerű, mint a Paks ellen, de rá fel lehet ívelgetni a labdákat. Márkó is jól fejel, de Eppel ebben egyértelműen jobb. Plusz tegyük hozzá, hogy cserékről beszélünk, jó ha 30 perc fog jutni Eppelnek a két meccs alatt. Mint írtam, ez egy szubjektív poszt, a kapitányra kell hagyni, minek lenne itt, ha a cserecsatárt sem választhatná meg magának? Ezt meg kell tudni érteni. Az ő csapata, az ő felelőssége, az ő döntése.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Szpari4Life 2017.03.11. 13:38-kor.
kanoczrobert.hu

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40740
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: Elek és Nikolics kimaradt, Guzmics megsérült

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2017.03.11. 13:37

Veres04 írta:
Libritor írta:
SuperDepor írta:Futácsot megérted ? Stabil játékos lett a horvátoknál, de helyette az araboknál bohóckodó Németh kerettag, nem is tudom a csapata nevét, de az biztos, h nem egy Hajduk Split szintű gárda.

Mondjuk Futácsnak meg Némethnek sok köze nincs egymáshoz, nem egy poszt, Németh szélen játszik.

Futács Eppel helyett kerülhetett volna be, és egyébként én is behívtam volna.

Igazából örülhetünk annak, hogy csatárposzton ilyen bő a választék. Eppel se rossz játékos. És ugye Sallai is azért egyre többet játszik a Serie A-ban, ahol azért Balogh is bejátszotta magát. Ők ráadásul nem tipikus centerként, így is növelve a variációs lehetőségeket. Szóval én örülök neki, hogy van 7-8 opció is a támadó szekcióba, és Storck eddig is számos alkalommal jó döntést hozott, amikor választani kellett, ki szerepeljen.

Középen vannak inkább gondok, van egy egyre inkább kiöregedő Gera, egy a bundesligához fejben gyenge Kleinheisler, egy még mindig max ígéretnek nevezhető Kalmár, Elek, aki bár megbízható, de azért nem egy klasszis, és félek ez a diósgyőri félév se tett jót neki, Kazahsztánban meg nem a legkönnyebb felépítenie magát. És az egy szem Nagy, aki tényleg évekre megoldhatja a posztján a gondokat, de azért néha számunkra érthetetlen módon mellőzik őt is Bolongában.

Egyértelműen középen van a legnagyobb gond, hiányzik egy tízes, még akkor is, ha a mai futball már nem teljesen az irányítóra épül. Nagyon sokat számít ha van a középpályán egy olyan játékos, aki bármikor meg mer és tud csinálni egy cselt, aki képes észrevenni, h a támadószekció melyik részére kell építeni a támadást, és tíz passzból kilencet nem visszafelé rúg.
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

Veres04
Aranylabdás
Hozzászólások: 17014
Csatlakozott: 2005.07.15. 11:10
Tartózkodási hely: Pomáz

Re: Elek és Nikolics kimaradt, Guzmics megsérült

HozzászólásSzerző: Veres04 » 2017.03.11. 15:21

SuperDepor írta:
Veres04 írta:
Libritor írta:Mondjuk Futácsnak meg Némethnek sok köze nincs egymáshoz, nem egy poszt, Németh szélen játszik.

Futács Eppel helyett kerülhetett volna be, és egyébként én is behívtam volna.

Igazából örülhetünk annak, hogy csatárposzton ilyen bő a választék. Eppel se rossz játékos. És ugye Sallai is azért egyre többet játszik a Serie A-ban, ahol azért Balogh is bejátszotta magát. Ők ráadásul nem tipikus centerként, így is növelve a variációs lehetőségeket. Szóval én örülök neki, hogy van 7-8 opció is a támadó szekcióba, és Storck eddig is számos alkalommal jó döntést hozott, amikor választani kellett, ki szerepeljen.

Középen vannak inkább gondok, van egy egyre inkább kiöregedő Gera, egy a bundesligához fejben gyenge Kleinheisler, egy még mindig max ígéretnek nevezhető Kalmár, Elek, aki bár megbízható, de azért nem egy klasszis, és félek ez a diósgyőri félév se tett jót neki, Kazahsztánban meg nem a legkönnyebb felépítenie magát. És az egy szem Nagy, aki tényleg évekre megoldhatja a posztján a gondokat, de azért néha számunkra érthetetlen módon mellőzik őt is Bolongában.

Egyértelműen középen van a legnagyobb gond, hiányzik egy tízes, még akkor is, ha a mai futball már nem teljesen az irányítóra épül. Nagyon sokat számít ha van a középpályán egy olyan játékos, aki bármikor meg mer és tud csinálni egy cselt, aki képes észrevenni, h a támadószekció melyik részére kell építeni a támadást, és tíz passzból kilencet nem visszafelé rúg.

És ha még csak a 10-es hiányozna.. Minimum 2-3 ember kell bármilyen fölállásban a középpályára, aki stabilizál. Jelenleg Nagy az egyetlen, akiben bátran bízni lehet. Kleinheisler persze még jó lehet, meg Elek és Kalmár se rossz focisták, de azért ez így elég kevés...

BlancoAgilon38

Re: Elek és Nikolics kimaradt, Guzmics megsérült

HozzászólásSzerző: BlancoAgilon38 » 2017.03.11. 15:33

Veres04 írta:
SuperDepor írta:
Veres04 írta:Igazából örülhetünk annak, hogy csatárposzton ilyen bő a választék. Eppel se rossz játékos. És ugye Sallai is azért egyre többet játszik a Serie A-ban, ahol azért Balogh is bejátszotta magát. Ők ráadásul nem tipikus centerként, így is növelve a variációs lehetőségeket. Szóval én örülök neki, hogy van 7-8 opció is a támadó szekcióba, és Storck eddig is számos alkalommal jó döntést hozott, amikor választani kellett, ki szerepeljen.

Középen vannak inkább gondok, van egy egyre inkább kiöregedő Gera, egy a bundesligához fejben gyenge Kleinheisler, egy még mindig max ígéretnek nevezhető Kalmár, Elek, aki bár megbízható, de azért nem egy klasszis, és félek ez a diósgyőri félév se tett jót neki, Kazahsztánban meg nem a legkönnyebb felépítenie magát. És az egy szem Nagy, aki tényleg évekre megoldhatja a posztján a gondokat, de azért néha számunkra érthetetlen módon mellőzik őt is Bolongában.

Egyértelműen középen van a legnagyobb gond, hiányzik egy tízes, még akkor is, ha a mai futball már nem teljesen az irányítóra épül. Nagyon sokat számít ha van a középpályán egy olyan játékos, aki bármikor meg mer és tud csinálni egy cselt, aki képes észrevenni, h a támadószekció melyik részére kell építeni a támadást, és tíz passzból kilencet nem visszafelé rúg.

És ha még csak a 10-es hiányozna.. Minimum 2-3 ember kell bármilyen fölállásban a középpályára, aki stabilizál. Jelenleg Nagy az egyetlen, akiben bátran bízni lehet. Kleinheisler persze még jó lehet, meg Elek és Kalmár se rossz focisták, de azért ez így elég kevés...

Csak Pintért be ne híjja.

Avatar
Libritor
Aranylabdás
Hozzászólások: 61573
Csatlakozott: 2007.01.31. 20:36
Tartózkodási hely: Mátészalka

Re: Elek és Nikolics kimaradt, Guzmics megsérült

HozzászólásSzerző: Libritor » 2017.03.11. 16:34

Veres04 írta:
SuperDepor írta:
Veres04 írta:Igazából örülhetünk annak, hogy csatárposzton ilyen bő a választék. Eppel se rossz játékos. És ugye Sallai is azért egyre többet játszik a Serie A-ban, ahol azért Balogh is bejátszotta magát. Ők ráadásul nem tipikus centerként, így is növelve a variációs lehetőségeket. Szóval én örülök neki, hogy van 7-8 opció is a támadó szekcióba, és Storck eddig is számos alkalommal jó döntést hozott, amikor választani kellett, ki szerepeljen.

Középen vannak inkább gondok, van egy egyre inkább kiöregedő Gera, egy a bundesligához fejben gyenge Kleinheisler, egy még mindig max ígéretnek nevezhető Kalmár, Elek, aki bár megbízható, de azért nem egy klasszis, és félek ez a diósgyőri félév se tett jót neki, Kazahsztánban meg nem a legkönnyebb felépítenie magát. És az egy szem Nagy, aki tényleg évekre megoldhatja a posztján a gondokat, de azért néha számunkra érthetetlen módon mellőzik őt is Bolongában.

Egyértelműen középen van a legnagyobb gond, hiányzik egy tízes, még akkor is, ha a mai futball már nem teljesen az irányítóra épül. Nagyon sokat számít ha van a középpályán egy olyan játékos, aki bármikor meg mer és tud csinálni egy cselt, aki képes észrevenni, h a támadószekció melyik részére kell építeni a támadást, és tíz passzból kilencet nem visszafelé rúg.

És ha még csak a 10-es hiányozna.. Minimum 2-3 ember kell bármilyen fölállásban a középpályára, aki stabilizál. Jelenleg Nagy az egyetlen, akiben bátran bízni lehet. Kleinheisler persze még jó lehet, meg Elek és Kalmár se rossz focisták, de azért ez így elég kevés...

Esetleg még a vasasos fiatalokból lehet valami. Mondjuk ahhoz képest, hogy pár éve hogy álltunk, most a széleken sem bővelkedünk a jó játékosokban.

inreallife
Sztár
Hozzászólások: 3805
Csatlakozott: 2012.08.04. 23:06
Tartózkodási hely: a 3. csillag kapujaban

Re: Elek és Nikolics kimaradt, Guzmics megsérült

HozzászólásSzerző: inreallife » 2017.03.12. 12:29

Libritor írta:
Veres04 írta:
SuperDepor írta:Egyértelműen középen van a legnagyobb gond, hiányzik egy tízes, még akkor is, ha a mai futball már nem teljesen az irányítóra épül. Nagyon sokat számít ha van a középpályán egy olyan játékos, aki bármikor meg mer és tud csinálni egy cselt, aki képes észrevenni, h a támadószekció melyik részére kell építeni a támadást, és tíz passzból kilencet nem visszafelé rúg.

És ha még csak a 10-es hiányozna.. Minimum 2-3 ember kell bármilyen fölállásban a középpályára, aki stabilizál. Jelenleg Nagy az egyetlen, akiben bátran bízni lehet. Kleinheisler persze még jó lehet, meg Elek és Kalmár se rossz focisták, de azért ez így elég kevés...

Esetleg még a vasasos fiatalokból lehet valami. Mondjuk ahhoz képest, hogy pár éve hogy álltunk, most a széleken sem bővelkedünk a jó játékosokban.

ez igy igaz, dzsb7 evek ota 10 meccsbol 1-en villan. a dinamo ota szerintem csuszik lefele, mint a szaros gatya. a jobb szelen nem is volt echte jobbszelsonk. nalunk pl varga lenne ilyen, de valamiert doll folyamatosan jegeli, amikor jatszott, akkor is 60 perceket max. pedig valogatott is volt 4-szer 2 rugott gollal. a teljes kozeppalya sor hianyzik, egyedul nagyadamnak lenne ott helye, a tobbiek alternativa es helyettes hijjan vannak bent...
kubatov takarodj!

Avatar
cain
Aranylabdás
Hozzászólások: 34452
Csatlakozott: 2005.06.13. 17:54
Tartózkodási hely: nagyfalu

Re: Elek és Nikolics kimaradt, Guzmics megsérült

HozzászólásSzerző: cain » 2017.03.12. 14:45

Szpari4Life írta:
Gunners írta:Van pár érdekes név! Hol a picsában van mondjuk Futács Márkó ? Klein mi a szarnak van a keretben amikor nem is fog játszani ? Holman mi alapján került a csapatba amikor még a full szar formában lévő Debrecenben is gyenge ? Ez az indok Nikolicsnál meg Eleknél egy vicc. :) Elképzelem hogy mondjuk Ronaldo eligazol Kínába és a kapitány nem hívja be mert most váltott csapatot.

Nikó, Böde és Futács kihagyását megértem, mert 7 támadó van így is. Nikó nem Ronaldo, de még nem is Szalai. Storck mondta, hogy ha behívta volna se játszana, azért meg nem fogja elrángatni az új csapatától, hogy üljön a padon. Szerintem korrekt.

az biztos. szerencsétlen nikolics utazna kb. 16 órát, és még mindig ott volna az a 8-9 óra időeltolódás. úgy nézne ki edzéseken, mint a mosott szar a jetlag miatt.
Life is death, death is life.
No life, no death.
Life is life, death is death.


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Adamek valamint 314 vendég