Mostantól gyorsabban kell meginni a sört a Haladás meccsein

Avatar
Nesi
bulgár
Hozzászólások: 22228
Csatlakozott: 2009.07.04. 23:43

Re: Mostantól gyorsabban kell meginni a sört a Haladás meccsein

HozzászólásSzerző: Nesi » 2016.11.25. 00:41

Voltam már pár helyen meccsen, de emlékeim szerint Győrben fizettem a legtöbbet sörért, ez is mindent elmond, hogy mennyire leszarják a szurkolókat. Ha már bent vagy lehúznak.
harmadosztály

Kocsis Erzsébet

Re: Mostantól gyorsabban kell meginni a sört a Haladás meccsein

HozzászólásSzerző: Kocsis Erzsébet » 2016.11.25. 05:27

Videoti írta:En nem tudom hogy van -e de ebben en nem vagyok biztos. Azt se tudtam hogy alapfeltetel az nb1 ben. Pl. a Vasas palyan is van kamera rendszer? Ki nem neznem belole. Amugy Cselszky szotyival dobalozott Debrecenben na le is fujtak a meccset a Vasas? javara. Szoval nem olyan nagy ugy ez. Voltak ennel sokkal komolyabb buntetesek annak idejen.

Tényleg? Ez mikor volt?

Tisztelettel,
Ifj. Knézy Jenő

BlancoAgilon38

Re: Mostantól gyorsabban kell meginni a sört a Haladás meccsein

HozzászólásSzerző: BlancoAgilon38 » 2016.11.25. 07:28

Nesi írta:A szar sört nem viheted el a lelátóig, ezért nem járnak meccsre az emberek. Ebben minden benne van, 500 forintért árulják a szar sopronit vagy borsodit, de még azt sem ihatod a meccs alatt. Nálam a mélypont ezzel kapcsolatban a kupadöntő volt Pesten, ott alapból nem is árultak sört biztonsági okból. 2 hete szombaton voltam Trencsén hokimeccsen, ott jártak körbe a 20 éves csajok frissen csapolt sörökkel és röviditalokkal, sorba sem kellett állni meccs közben a sörtért, illetve 1,2 euró volt a sör(Corgon). A maradék élményt is elveszik az emberektől ezek az állatok, mit igyon egy ember egy hosszú melós hét után? Lipton Ice Teat?

A DVTK ellen két éve 45 percig álltak sorba a szurkerek egy kurva sörért.

Avatar
A Fröccsös
Légiós
Hozzászólások: 5249
Csatlakozott: 2014.01.03. 19:33

Re: Mostantól gyorsabban kell meginni a sört a Haladás meccsein

HozzászólásSzerző: A Fröccsös » 2016.11.25. 08:56

Nesi írta:A szar sört nem viheted el a lelátóig, ezért nem járnak meccsre az emberek. Ebben minden benne van, 500 forintért árulják a szar sopronit vagy borsodit, de még azt sem ihatod a meccs alatt. Nálam a mélypont ezzel kapcsolatban a kupadöntő volt Pesten, ott alapból nem is árultak sört biztonsági okból. 2 hete szombaton voltam Trencsén hokimeccsen, ott jártak körbe a 20 éves csajok frissen csapolt sörökkel és röviditalokkal, sorba sem kellett állni meccs közben a sörtért, illetve 1,2 euró volt a sör(Corgon). A maradék élményt is elveszik az emberektől ezek az állatok, mit igyon egy ember egy hosszú melós hét után? Lipton Ice Teat?


+1
Vasas FC - Gyõri ETO FC

Nem ülnénk most a gép előtt, ha nem lett volna eléggé körültekintő 1983-ban Sztanyiszlav Petrov....

Videoti

Re: Mostantól gyorsabban kell meginni a sört a Haladás meccsein

HozzászólásSzerző: Videoti » 2016.11.25. 10:13

Kocsis Erzsébet írta:
Videoti írta:En nem tudom hogy van -e de ebben en nem vagyok biztos. Azt se tudtam hogy alapfeltetel az nb1 ben. Pl. a Vasas palyan is van kamera rendszer? Ki nem neznem belole. Amugy Cselszky szotyival dobalozott Debrecenben na le is fujtak a meccset a Vasas? javara. Szoval nem olyan nagy ugy ez. Voltak ennel sokkal komolyabb buntetesek annak idejen.

Tényleg? Ez mikor volt?

Tisztelettel,
Ifj. Knézy Jenő

Csak poen. Arra utaltam annak idejen szotyit, kulcstartot dobtak a palyara sot az Ujpest meccsen a szekek is repultek. Lefujtak a meccset , valahol meg palyabezaras volt. Szerintem ez meg a jobbik eset, csak mindig a szepre emlekszunk. Valszeg az uj Hali stadionban lehet majd sorozni, kerdes mennyiert.

Avatar
nyúl
Kincstári Főegerész
Hozzászólások: 46285
Csatlakozott: 2005.09.14. 13:36

Re: Mostantól gyorsabban kell meginni a sört a Haladás meccsein

HozzászólásSzerző: nyúl » 2016.11.25. 10:19

Nesi írta:A szar sört nem viheted el a lelátóig, ezért nem járnak meccsre az emberek. Ebben minden benne van, 500 forintért árulják a szar sopronit vagy borsodit, de még azt sem ihatod a meccs alatt. Nálam a mélypont ezzel kapcsolatban a kupadöntő volt Pesten, ott alapból nem is árultak sört biztonsági okból. 2 hete szombaton voltam Trencsén hokimeccsen, ott jártak körbe a 20 éves csajok frissen csapolt sörökkel és röviditalokkal, sorba sem kellett állni meccs közben a sörtért, illetve 1,2 euró volt a sör(Corgon). A maradék élményt is elveszik az emberektől ezek az állatok, mit igyon egy ember egy hosszú melós hét után? Lipton Ice Teat?
Yellow Labelt.

Videoti

Re: Mostantól gyorsabban kell meginni a sört a Haladás meccsein

HozzászólásSzerző: Videoti » 2016.11.25. 10:24

Videoti írta:
Kocsis Erzsébet írta:
Videoti írta:En nem tudom hogy van -e de ebben en nem vagyok biztos. Azt se tudtam hogy alapfeltetel az nb1 ben. Pl. a Vasas palyan is van kamera rendszer? Ki nem neznem belole. Amugy Cselszky szotyival dobalozott Debrecenben na le is fujtak a meccset a Vasas? javara. Szoval nem olyan nagy ugy ez. Voltak ennel sokkal komolyabb buntetesek annak idejen.

Tényleg? Ez mikor volt?

Tisztelettel,
Ifj. Knézy Jenő

Csak poen. Arra utaltam annak idejen szotyit, kulcstartot dobtak a palyara sot az Ujpest meccsen a szekek is repultek. Lefujtak a meccset , valahol meg palyabezaras volt. Szerintem ez meg a jobbik eset, csak mindig a szepre emlekszunk. Valszeg az uj Hali stadionban lehet majd sorozni, kerdes mennyiert.

Most rakerestem 1994 ben volt ez a meccs.

Videoti

Re: Mostantól gyorsabban kell meginni a sört a Haladás meccsein

HozzászólásSzerző: Videoti » 2016.11.25. 10:40

Nesi írta:Voltam már pár helyen meccsen, de emlékeim szerint Győrben fizettem a legtöbbet sörért, ez is mindent elmond, hogy mennyire leszarják a szurkolókat. Ha már bent vagy lehúznak.

Ez kb. Olyan hogy a talponalloban 250 a sor az ejszakai barban meg 700. Vagy a kola a kozertben 150 a moziban meg adja a bunyesz a fel litert 350 ert. Mitol lenne mas egy meccsen? Bevett szokas.

k11zoltan
Kulcsjátékos
Hozzászólások: 2699
Csatlakozott: 2007.09.10. 18:00
Tartózkodási hely: Pápa/Budapest

Re: Mostantól gyorsabban kell meginni a sört a Haladás meccsein

HozzászólásSzerző: k11zoltan » 2016.11.25. 10:55

kristof98.haladas írta:
A Fröccsös írta:
Savaria1919 írta:Nem tartom korrekt döntésnek a kulturált többség ilyen mértékű büntetését. Fejlett kamerarendszer, és rengeteg biztonsági őr van a meccseken. Válogassák ki a randalírozókat, és térítsék meg velük a kárt, esetleg további szankciókat alkalmazva rájuk (kitiltás 2-3 meccsről, súlyos esetben kizárás)


Mi az oka a döntésnek?

Tán bedobálták a sörös poharakat?

A Fradi ellen a gólok után néhány sör berepült,aztán kb. ennyi.Már az MTK ellen se vihettük fel a sört a lelátóra,szerencse,hogy akkor volt időnk bőven meginni.

Remélem nem te ittad meg, mert ahogy olvasom a klubbod nem akar több büntetést fizetni. Márpedig kiskorúak alkoholizálását büntetik. Persze ha a faternak vitted az úgy rendben van.

A cikkhez annyit, hogy Pápán is évekig nem lehettett felvinni italt, szintén dobálózás miatt. Nincs ebben semmi.
R.I.P. Lombard Pápa
Élt 11 évet. :)

Avatar
Nesi
bulgár
Hozzászólások: 22228
Csatlakozott: 2009.07.04. 23:43

Re: Mostantól gyorsabban kell meginni a sört a Haladás meccsein

HozzászólásSzerző: Nesi » 2016.11.25. 14:03

Videoti írta:
Nesi írta:Voltam már pár helyen meccsen, de emlékeim szerint Győrben fizettem a legtöbbet sörért, ez is mindent elmond, hogy mennyire leszarják a szurkolókat. Ha már bent vagy lehúznak.

Ez kb. Olyan hogy a talponalloban 250 a sor az ejszakai barban meg 700. Vagy a kola a kozertben 150 a moziban meg adja a bunyesz a fel litert 350 ert. Mitol lenne mas egy meccsen? Bevett szokas.

nem akarod megérteni, akkor nem is fogod.
harmadosztály

Avatar
absinthe
Ifista
Hozzászólások: 776
Csatlakozott: 2011.02.28. 16:11

Re: Mostantól gyorsabban kell meginni a sört a Haladás meccsein

HozzászólásSzerző: absinthe » 2016.11.25. 15:05

Nesi írta:
Videoti írta:
Nesi írta:Voltam már pár helyen meccsen, de emlékeim szerint Győrben fizettem a legtöbbet sörért, ez is mindent elmond, hogy mennyire leszarják a szurkolókat. Ha már bent vagy lehúznak.

Ez kb. Olyan hogy a talponalloban 250 a sor az ejszakai barban meg 700. Vagy a kola a kozertben 150 a moziban meg adja a bunyesz a fel litert 350 ert. Mitol lenne mas egy meccsen? Bevett szokas.

nem akarod megérteni, akkor nem is fogod.

ha visszavitted a poharat akkor kaptál vissza 200Ft-ot :D
A futballban a "ha" nem játszik.
Puskás Ferenc

Videoti

Re: Mostantól gyorsabban kell meginni a sört a Haladás meccsein

HozzászólásSzerző: Videoti » 2016.11.25. 15:57

Nesi írta:
Videoti írta:
Nesi írta:Voltam már pár helyen meccsen, de emlékeim szerint Győrben fizettem a legtöbbet sörért, ez is mindent elmond, hogy mennyire leszarják a szurkolókat. Ha már bent vagy lehúznak.

Ez kb. Olyan hogy a talponalloban 250 a sor az ejszakai barban meg 700. Vagy a kola a kozertben 150 a moziban meg adja a bunyesz a fel litert 350 ert. Mitol lenne mas egy meccsen? Bevett szokas.

nem akarod megérteni, akkor nem is fogod.

Mit kene megerteni hogy draga a sor a stadionban? 10 evvel ezelott ugy csempesztuk be dobozost . Ezen csodalkozni...


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 253 vendég