Némó szerint győzelemre játszunk majd Portugáliában

Avatar
BEARGRYLLS
Sztár
Hozzászólások: 4657
Csatlakozott: 2011.01.02. 19:52
Tartózkodási hely: Mainz

Re: Némó szerint győzelemre játszunk majd Portugáliában

HozzászólásSzerző: BEARGRYLLS » 2017.03.10. 11:28

BlancoAgilon38 írta:
BEARGRYLLS írta:
BlancoAgilon38 írta:Akkor lőttek gólt, mikor akartak. Ronaldo is mikor hisztizett? Egy magyar gól után. Nyílt sisakos játékot vállalva ez a védelem igencsak sebezhető, pontosan tisztában voltak ezzel a luzitánok.

https://youtu.be/ctCvB7iciw8

Ja persze a nagy Portugál válogotatott... Hány meccset is nyert ez az akkor lő gólt amikor akar csapat?


Ellenünk. Erről volt szó cyca. Te menj és építs kórházat egy gyufásdobozból a dzsungelben! A szakértelmet hagyd meg nekem. :P

Izland, Ausztria? Ellenük is akkor lőhettek volna gólt amikor akarnak? Ha nem akkor ők miért nem vertek meg minket? Nem értem.
Szívünk zöld-fehér, mindennél többet ér...
FK Anzsi Mahacskala

Avatar
dingo
Sztár
Hozzászólások: 4146
Csatlakozott: 2008.10.05. 04:18
Tartózkodási hely: Kecskemét

Re: Némó szerint győzelemre játszunk majd Portugáliában

HozzászólásSzerző: dingo » 2017.03.10. 17:55

Gunners írta:
Norby írta:
Gunners írta:Ez hülyeség! Mármint hogy olyan eredmény született amit ők szerettek volna, mivel simán ki is eshettek volna.


Nem eshettek ki vele sehogy. Az Izland-Ausztria meccs előtt az izlandiaknak 2, az osztrákoknak 1 pontjuk volt. Mindketten nem lehettek minimum 3 pontosak. A portugáloknak 0 volt a gólkülönbségük. Mivel volt 2 negatív gólkülönbségű 3 pontos csoport harmadik, így biztos volt, hogy a legjobb 4 csoport harmadikba lesznek.

Elek kapufája bemegy akkor reszeltek nekik, erre gondoltam. :) Nem hiszem hogy direkt hagytak minket játszani.



Nem rég volt az M4-en egy riportfilm az EB-ről a válogatott tagjaival. Nem tudom már melyik játékos(talán Juhász) nyilatkozta, hogy a Rinyaldonak adott fecnin az volt hogy jó az x. Nem tudom honnan szedte, és azt sem hogy komolyan mondta-e.
ÁLOMSORSOLÁS!ÁLOMSORSOLÁS!ÁLOMSORSOLÁS! :D

"A fiatal dingó nagyon kedves jószág, ám felnőve bizalmatlanná, harapóssá, rendkívül önállóvá válik, ragadozó természete minduntalan kitör belőle, ezért háziállatként tartása semmiképpen nem ajánlott."


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 136 vendég