Keddi focimeccsek és televíziós közvetítések

Avatar
cain
Aranylabdás
Hozzászólások: 34453
Csatlakozott: 2005.06.13. 17:54
Tartózkodási hely: nagyfalu

Re: Keddi focimeccsek és televíziós közvetítések

HozzászólásSzerző: cain » 2017.03.09. 11:32

ryanmckane írta:
alehndr írta:Egy kis statisztika:

A meccs utolsó 5 percében a PSG összesen négyszer passzolt pontosan, ebből 3 kezdőrúgás volt...

Suarez kivételével az osszes Barca játékos, beleértve ter Stegent is többet passzolt, mint Verratti, a PSG legtöbbet passzoló játékosa.


ez kb. olyan Segundás teljesítmény, egyáltalán nem érdemelték meg a továbbjutást

ez alapján viszont igen.
Kép
Life is death, death is life.
No life, no death.
Life is life, death is death.

famate
Sztár
Hozzászólások: 4013
Csatlakozott: 2009.05.01. 15:28
Tartózkodási hely: adventi(!) vásár

Re: Keddi focimeccsek és televíziós közvetítések

HozzászólásSzerző: famate » 2017.03.09. 11:36

Nyilván nem szép dolog bírózni, de Mascherano is elismerte, hogy szabálytalankodott a ziccernél Di Maríával, tehát büntető + piros lap lett volna a helyes ítélet, és akkor jönnek még a korábban kivesézett dolgok (pl. az 5. gól előtt meg nem történt szabálytalanság). Volt azért itt bírói segítség is, ami azért némileg levon ennek a győzelemnek az egyébként igen magas sportértékéből.
http://benfica.blog.nepsport.hu/
Fehér Miklós 1979-Para Sempre. Sosem feledünk!
Casillas-Nesta, Maldini, R. Carlos- Zidane, Rui Costa- Figo, Rivaldo, Beckham- Ronaldo, Nuno Gomes

Avatar
Pető
Aranylabdás
Hozzászólások: 33587
Csatlakozott: 2008.05.08. 19:19
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Keddi focimeccsek és televíziós közvetítések

HozzászólásSzerző: Pető » 2017.03.09. 11:46

famate írta:Nyilván nem szép dolog bírózni, de Mascherano is elismerte, hogy szabálytalankodott a ziccernél Di Maríával, tehát büntető + piros lap lett volna a helyes ítélet, és akkor jönnek még a korábban kivesézett dolgok (pl. az 5. gól előtt meg nem történt szabálytalanság). Volt azért itt bírói segítség is, ami azért némileg levon ennek a győzelemnek az egyébként igen magas sportértékéből.


Szép dolog Mascheranotól, hogy legalább nem tagadja le.

http://m.nemzetisport.hu/bajnokok_ligaj ... no-2556655

Szar volt a PSG szó se róla, de ez a hátszél se volt kutya.... :D
Bayern München
DVTK
Depower

Avatar
Seth
Sztár
Hozzászólások: 4446
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32

Re: Keddi focimeccsek és televíziós közvetítések

HozzászólásSzerző: Seth » 2017.03.09. 11:47

Elkapeszto. Rengeteg szep pillanatot szerzett a Barca az utobbi 10 evben nekem. Felsorolni is nehez lenne, es aztan tegnap meg a csoda is megvalosult.

"A lehetetlen csupán egy nagy szó, amellyel a kis emberek dobálóznak, mert számukra könnyebb egy készen kapott világban élni, mint felfedezni magukban az erőt a változtatásra. A lehetetlen nem tény. Hanem vélemény. A lehetetlen nem kinyilvánítás. Hanem kihívás. A lehetetlen lehetőség. A lehetetlen múló pillanat. A lehetetlen nem létezik."

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51583
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Keddi focimeccsek és televíziós közvetítések

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2017.03.09. 12:03

Pető írta:
famate írta:Nyilván nem szép dolog bírózni, de Mascherano is elismerte, hogy szabálytalankodott a ziccernél Di Maríával, tehát büntető + piros lap lett volna a helyes ítélet, és akkor jönnek még a korábban kivesézett dolgok (pl. az 5. gól előtt meg nem történt szabálytalanság). Volt azért itt bírói segítség is, ami azért némileg levon ennek a győzelemnek az egyébként igen magas sportértékéből.


Szép dolog Mascheranotól, hogy legalább nem tagadja le.

http://m.nemzetisport.hu/bajnokok_ligaj ... no-2556655

Szar volt a PSG szó se róla, de ez a hátszél se volt kutya.... :D

kb. ezzel az interpretációval értek egyet

A buzefa pedig 2020-tól bevezethetne egy 4 csapatos BL-t, ahol a Real, Barca, Bayern és az addig talpraállított MU 4 szakaszos (6+6+6+6= 24 fordulós) csoportmeccsen küzdene meg egymással, az elődöntők pedig 4 nyert meccsig tarthatnának, ahogy a döntő is !!444!! lehetne a sorozat neve 444 BL is! Minden héten lehetne recskázni az istenkirály csapatokra és persze újabb euro százmilliókat kiutalni nekik.
"Gyémánt alakzatban kezdtünk, ahogy eddig is játszottunk. Nehéz most ezt mondani, de jól játszottunk ebben a rendszerben...' - Vladimir Radenkovics az Újpest elleni 7:0-ás vereség után. :DDDDDDDDDDDDDD

Nersevik bűnözők, takarodjatok Diósgyőrből!!!

zodd
Légiós
Hozzászólások: 6984
Csatlakozott: 2010.04.16. 19:49

Re: Keddi focimeccsek és televíziós közvetítések

HozzászólásSzerző: zodd » 2017.03.09. 12:03

Na akkor a szokásos 3-4 csapat a végén, az unalomig ismételt párosításokkal.

Avatar
Dzsotti
Aranylabdás
Hozzászólások: 24626
Csatlakozott: 2006.02.06. 09:19
Tartózkodási hely: Diósgyõr

Re: Keddi focimeccsek és televíziós közvetítések

HozzászólásSzerző: Dzsotti » 2017.03.09. 13:21

Adamek írta:
Dzsotti írta:
Adamek írta:az első tizi volt a második nem, de nem is ez a lényeg, ezt kurvára megérdemelték a párizsiak, ez konkrétan egy öngyalázás volt egy olyan csapat ellen amelyik fos formában tolta

a legjobb nyolc várhatóan 4 spanyol, két germán, 1-1 digó és angol - rossz nézni ahogy egy top4 mögötti portugál vagy francia nagyobbacska csapat is egy szakajtóval képes benyelni ezektől, most már mindenkinek az lenne a jó ha ezek elhúznának a sivatagba megalapítani a G-nemtomhány ligáját

Én nem néztem élőben, mert abszolút érdektelen mindkét csapat. Most néztem meg az összefoglalót, és szerintem az első tizi se volt az. A fekvő védőre direkt ráfordult és "fejbebotlotta" a védőt a spanyol. Mondjuk jót nevettem, mert még sose láttam olyat, hogy valaki fejjel gáncsol valakit, és ezért őt büntetik.... :D


vétlen akadályozás nincs, ha ráájulsz valakire véletlen és letaglózod az is szabálytalan, ott tényleg a csatár lett volna hülye ha kikerüli

Értem én, de milyen időnek kell eltelni a fekvéstől számítva, ha szándékosan nekedszaladnak, hogy ne te legyél a hibás? :)
Érted élek én!

Avatar
MindigÚjpest
fanatikus
Hozzászólások: 14806
Csatlakozott: 2009.04.17. 09:30
Tartózkodási hely: otthon,munkahely

Re: Keddi focimeccsek és televíziós közvetítések

HozzászólásSzerző: MindigÚjpest » 2017.03.09. 13:23

Szégyen gyalázat. :mad:
Sosem felejtem el, volt hogy fociról mentünk át a Komjádiba, ott voltunk a BEK meneteléskor, világsztár csapatunk volt, aminek az egyik legfényesebben ragyogó csillaga Benedek Tibi volt. Nyugodj Békében bajnok!

Avatar
Littbarski
Moderátor
Hozzászólások: 43490
Csatlakozott: 2005.05.06. 14:08

Re: Keddi focimeccsek és televíziós közvetítések

HozzászólásSzerző: Littbarski » 2017.03.09. 13:24

Pető írta:
Dzsotti írta:
Adamek írta:az első tizi volt a második nem, de nem is ez a lényeg, ezt kurvára megérdemelték a párizsiak, ez konkrétan egy öngyalázás volt egy olyan csapat ellen amelyik fos formában tolta

a legjobb nyolc várhatóan 4 spanyol, két germán, 1-1 digó és angol - rossz nézni ahogy egy top4 mögötti portugál vagy francia nagyobbacska csapat is egy szakajtóval képes benyelni ezektől, most már mindenkinek az lenne a jó ha ezek elhúznának a sivatagba megalapítani a G-nemtomhány ligáját

Én nem néztem élőben, mert abszolút érdektelen mindkét csapat. Most néztem meg az összefoglalót, és szerintem az első tizi se volt az. A fekvő védőre direkt ráfordult és "fejbebotlotta" a védőt a spanyol. Mondjuk jót nevettem, mert még sose láttam olyat, hogy valaki fejjel gáncsol valakit, és ezért őt büntetik.... :D


Véleményes valóban, de én az elsőt befújtam volna. Oké, hogy nem akart szándékosan szabálytalankodni a védő, mert csak elesett, de Neymar rutinosan belefutott. A szerencsétlen esésével épp úgy akadályozta a brazilt, mint ha becsúszott volna neki. Én azt mondom ezt be lehet fújni, de a Suraz féle eset az számomra döbbenet. Nem is értem hogy láthatta a spori azt büntetőnek, mert az még a kétes szituációtól is messze volt.


nem értem ezt, a hátsó kamerállásból tökéletesen látszik, hogy van kontakt a lábaknál, arról az amatőrizmusról nem is beszélve, ahogy a védő kinyújtott kézzel hadonászik Sárgaréz ádámcsutkája körül.
az első pedig még annyira sem kérdés, olaszok 2006-os ausztrálok elleni meccsére hajaz, akkor is elmondták, hogy nincs mentesítő körülmény...

http://www.kepfeltoltes.eu/view.php?fil ... suarez.jpg

Avatar
Dzsotti
Aranylabdás
Hozzászólások: 24626
Csatlakozott: 2006.02.06. 09:19
Tartózkodási hely: Diósgyõr

Re: Keddi focimeccsek és televíziós közvetítések

HozzászólásSzerző: Dzsotti » 2017.03.09. 13:26

Littbarski írta:
Pető írta:
Dzsotti írta:Én nem néztem élőben, mert abszolút érdektelen mindkét csapat. Most néztem meg az összefoglalót, és szerintem az első tizi se volt az. A fekvő védőre direkt ráfordult és "fejbebotlotta" a védőt a spanyol. Mondjuk jót nevettem, mert még sose láttam olyat, hogy valaki fejjel gáncsol valakit, és ezért őt büntetik.... :D


Véleményes valóban, de én az elsőt befújtam volna. Oké, hogy nem akart szándékosan szabálytalankodni a védő, mert csak elesett, de Neymar rutinosan belefutott. A szerencsétlen esésével épp úgy akadályozta a brazilt, mint ha becsúszott volna neki. Én azt mondom ezt be lehet fújni, de a Suraz féle eset az számomra döbbenet. Nem is értem hogy láthatta a spori azt büntetőnek, mert az még a kétes szituációtól is messze volt.


nem értem ezt, a hátsó kamerállásból tökéletesen látszik, hogy van kontakt a lábaknál, arról az amatőrizmusról nem is beszélve, ahogy a védő kinyújtott kézzel hadonászik Sárgaréz ádámcsutkája körül.
az első pedig még annyira sem kérdés, olaszok 2006-os ausztrálok elleni meccsére hajaz, akkor is elmondták, hogy nincs mentesítő körülmény...

http://www.kepfeltoltes.eu/view.php?fil ... suarez.jpg

Suarez először a fejéhez kap, aztán rájön, hogy a francia keze lentebb mozgott, így átfog a torkához. :D
Érted élek én!

Avatar
Pető
Aranylabdás
Hozzászólások: 33587
Csatlakozott: 2008.05.08. 19:19
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Keddi focimeccsek és televíziós közvetítések

HozzászólásSzerző: Pető » 2017.03.09. 13:30

Littbarski írta:
Pető írta:
Dzsotti írta:Én nem néztem élőben, mert abszolút érdektelen mindkét csapat. Most néztem meg az összefoglalót, és szerintem az első tizi se volt az. A fekvő védőre direkt ráfordult és "fejbebotlotta" a védőt a spanyol. Mondjuk jót nevettem, mert még sose láttam olyat, hogy valaki fejjel gáncsol valakit, és ezért őt büntetik.... :D


Véleményes valóban, de én az elsőt befújtam volna. Oké, hogy nem akart szándékosan szabálytalankodni a védő, mert csak elesett, de Neymar rutinosan belefutott. A szerencsétlen esésével épp úgy akadályozta a brazilt, mint ha becsúszott volna neki. Én azt mondom ezt be lehet fújni, de a Suraz féle eset az számomra döbbenet. Nem is értem hogy láthatta a spori azt büntetőnek, mert az még a kétes szituációtól is messze volt.


nem értem ezt, a hátsó kamerállásból tökéletesen látszik, hogy van kontakt a lábaknál, arról az amatőrizmusról nem is beszélve, ahogy a védő kinyújtott kézzel hadonászik Sárgaréz ádámcsutkája körül.
az első pedig még annyira sem kérdés, olaszok 2006-os ausztrálok elleni meccsére hajaz, akkor is elmondták, hogy nincs mentesítő körülmény...

http://www.kepfeltoltes.eu/view.php?fil ... suarez.jpg


Van érintkezés a lábak között valóban. Ebben a sportban elég nehéz lenne elképzelni hogy ne érjenek össze a lábak. De Suaraz nem emiatt esett el, hanem mert hozzáírték a nyakához. Hozzáértek, igen, ezt se vitatja senki, de te ezt tényleg komolyan gondolod hogy erre büntetőt kell adni??? Ezen az elven meccsenként 5-6 büntetőt be kellene fújni.

Az első az jogos volt, a második számomra még a kétes szituációtól is messze van.
Bayern München
DVTK
Depower

Avatar
Pető
Aranylabdás
Hozzászólások: 33587
Csatlakozott: 2008.05.08. 19:19
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Keddi focimeccsek és televíziós közvetítések

HozzászólásSzerző: Pető » 2017.03.09. 13:34

A képnél ez talán jobban tükrözi a valóságot.

https://gfycat.com/KindlyAggressiveEyra

Szerencsétlen uruguayi azt se tudja hova kapjon, a fejéhez vagy a torkához. :( Nem könnyű azért az ő helyzete sem. :/
Bayern München
DVTK
Depower

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 75139
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Keddi focimeccsek és televíziós közvetítések

HozzászólásSzerző: Adamek » 2017.03.09. 13:35

Dzsotti írta:
Adamek írta:
Dzsotti írta:Én nem néztem élőben, mert abszolút érdektelen mindkét csapat. Most néztem meg az összefoglalót, és szerintem az első tizi se volt az. A fekvő védőre direkt ráfordult és "fejbebotlotta" a védőt a spanyol. Mondjuk jót nevettem, mert még sose láttam olyat, hogy valaki fejjel gáncsol valakit, és ezért őt büntetik.... :D


vétlen akadályozás nincs, ha ráájulsz valakire véletlen és letaglózod az is szabálytalan, ott tényleg a csatár lett volna hülye ha kikerüli

Értem én, de milyen időnek kell eltelni a fekvéstől számítva, ha szándékosan nekedszaladnak, hogy ne te legyél a hibás? :)

nem tudom
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51583
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Keddi focimeccsek és televíziós közvetítések

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2017.03.09. 13:36

Adamek írta:
Dzsotti írta:
Adamek írta:
vétlen akadályozás nincs, ha ráájulsz valakire véletlen és letaglózod az is szabálytalan, ott tényleg a csatár lett volna hülye ha kikerüli

Értem én, de milyen időnek kell eltelni a fekvéstől számítva, ha szándékosan nekedszaladnak, hogy ne te legyél a hibás? :)

nem tudom

Dániel Zoltán még itt a miniszter?
"Gyémánt alakzatban kezdtünk, ahogy eddig is játszottunk. Nehéz most ezt mondani, de jól játszottunk ebben a rendszerben...' - Vladimir Radenkovics az Újpest elleni 7:0-ás vereség után. :DDDDDDDDDDDDDD

Nersevik bűnözők, takarodjatok Diósgyőrből!!!

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 75139
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Keddi focimeccsek és televíziós közvetítések

HozzászólásSzerző: Adamek » 2017.03.09. 13:38

Pető írta:A képnél ez talán jobban tükrözi a valóságot.

https://gfycat.com/KindlyAggressiveEyra

Szerencsétlen uruguayi azt se tudja hova kapjon, a fejéhez vagy a torkához. :( Nem könnyű azért az ő helyzete sem. :/

ennek az uruguayi vámpírnak kábé egyetlen esélye a jófejségre ha újra megszülethetne
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 75139
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Keddi focimeccsek és televíziós közvetítések

HozzászólásSzerző: Adamek » 2017.03.09. 13:39

Maradonapoli írta:
Adamek írta:
Dzsotti írta:Értem én, de milyen időnek kell eltelni a fekvéstől számítva, ha szándékosan nekedszaladnak, hogy ne te legyél a hibás? :)

nem tudom

Dániel Zoltán még itt a miniszter?

vidd innen a büdös kacsádat mert példát statuálok, te otrombán pösze
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51583
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Keddi focimeccsek és televíziós közvetítések

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2017.03.09. 13:42

Adamek írta:
Maradonapoli írta:
Adamek írta:nem tudom

Dániel Zoltán még itt a miniszter?

vidd innen a büdös kacsádat mert példát statuálok, te otrombán pösze

én elismerem, hogy egy fölöttébb hülye, elmaradott pasas vagyok, de azért még ne tessék elkacsátlanodni
"Gyémánt alakzatban kezdtünk, ahogy eddig is játszottunk. Nehéz most ezt mondani, de jól játszottunk ebben a rendszerben...' - Vladimir Radenkovics az Újpest elleni 7:0-ás vereség után. :DDDDDDDDDDDDDD

Nersevik bűnözők, takarodjatok Diósgyőrből!!!

Avatar
Littbarski
Moderátor
Hozzászólások: 43490
Csatlakozott: 2005.05.06. 14:08

Re: Keddi focimeccsek és televíziós közvetítések

HozzászólásSzerző: Littbarski » 2017.03.09. 13:43

Dzsotti írta:
Littbarski írta:
Pető írta:
Véleményes valóban, de én az elsőt befújtam volna. Oké, hogy nem akart szándékosan szabálytalankodni a védő, mert csak elesett, de Neymar rutinosan belefutott. A szerencsétlen esésével épp úgy akadályozta a brazilt, mint ha becsúszott volna neki. Én azt mondom ezt be lehet fújni, de a Suraz féle eset az számomra döbbenet. Nem is értem hogy láthatta a spori azt büntetőnek, mert az még a kétes szituációtól is messze volt.


nem értem ezt, a hátsó kamerállásból tökéletesen látszik, hogy van kontakt a lábaknál, arról az amatőrizmusról nem is beszélve, ahogy a védő kinyújtott kézzel hadonászik Sárgaréz ádámcsutkája körül.
az első pedig még annyira sem kérdés, olaszok 2006-os ausztrálok elleni meccsére hajaz, akkor is elmondták, hogy nincs mentesítő körülmény...

http://www.kepfeltoltes.eu/view.php?fil ... suarez.jpg

Suarez először a fejéhez kap, aztán rájön, hogy a francia keze lentebb mozgott, így átfog a torkához. :D


tökmindegy, a lábakat kell inkább figyelni és aztán fellapozni a szabálykönyvet. a bíró valóban hibázott, mert elmaradt egy piros lap Marquinhosnak.

gedam
Aranylabdás
Hozzászólások: 18973
Csatlakozott: 2008.09.26. 22:33

Re: Keddi focimeccsek és televíziós közvetítések

HozzászólásSzerző: gedam » 2017.03.09. 13:43

Pető írta:A képnél ez talán jobban tükrözi a valóságot.

https://gfycat.com/KindlyAggressiveEyra

Szerencsétlen uruguayi azt se tudja hova kapjon, a fejéhez vagy a torkához. :( Nem könnyű azért az ő helyzete sem. :/

nyilván ha nem könyökli torkon akkor is rszínészkedik, de így legalább jogos a tizi.

Avatar
Pető
Aranylabdás
Hozzászólások: 33587
Csatlakozott: 2008.05.08. 19:19
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Keddi focimeccsek és televíziós közvetítések

HozzászólásSzerző: Pető » 2017.03.09. 13:48

Littbarski írta:
Dzsotti írta:
Littbarski írta:
nem értem ezt, a hátsó kamerállásból tökéletesen látszik, hogy van kontakt a lábaknál, arról az amatőrizmusról nem is beszélve, ahogy a védő kinyújtott kézzel hadonászik Sárgaréz ádámcsutkája körül.
az első pedig még annyira sem kérdés, olaszok 2006-os ausztrálok elleni meccsére hajaz, akkor is elmondták, hogy nincs mentesítő körülmény...

http://www.kepfeltoltes.eu/view.php?fil ... suarez.jpg

Suarez először a fejéhez kap, aztán rájön, hogy a francia keze lentebb mozgott, így átfog a torkához. :D


tökmindegy, a lábakat kell inkább figyelni és aztán fellapozni a szabálykönyvet. a bíró valóban hibázott, mert elmaradt egy piros lap Marquinhosnak.


Miért? Sárgát kapott az bőven jogos volt. (vagyis a te elméleted szerint :D ) Nincs kettős büntetés már az új szabályok szerint.

De amúgy ha a pirosnál tartunk, ez micsoda? http://giphy.com/gifs/5HHnSOnm6yw0M
Bayern München
DVTK
Depower


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 145 vendég