Keddi focimeccsek és televíziós közvetítések

daneee
Aranylabdás
Hozzászólások: 31219
Csatlakozott: 2007.07.07. 21:50
Tartózkodási hely: Budapest, X - Fehérvár

Re: Keddi focimeccsek és televíziós közvetítések

HozzászólásSzerző: daneee » 2017.03.08. 23:17

Régen minden jobb volt.

Avatar
Szarka
Aranylabdás
Hozzászólások: 34906
Csatlakozott: 2005.03.21. 17:25

Re: Keddi focimeccsek és televíziós közvetítések

HozzászólásSzerző: Szarka » 2017.03.08. 23:17

Bíró és színészkedés nélkül nem lett volna meg, de a PSG sem érdemelte volna meg a továbbjutást ilyen játékkal. Örültem volna, ha végre elérnek valamit a párizsiak, de a mai játékukkal megint csak azt igazolták, hogy nem tudnak igazi nagycsapattá nőni. Kár érte.
Magyarország - Newcastle - Real Madrid , ebben a sorrendben.
"Intensity is our Identity"

Móni, Boston United, baldj: Nyugodjanak békében

BlancoAgilon38

Re: Keddi focimeccsek és televíziós közvetítések

HozzászólásSzerző: BlancoAgilon38 » 2017.03.08. 23:19

daneee írta:https://gfycat.com/KindlyAggressiveEyra

Egyértelműen esni akart


Onyutha Judit is megmondta.

Avatar
alehndr
Világsztár
Hozzászólások: 13655
Csatlakozott: 2011.08.13. 19:32
Tartózkodási hely: Ibiza

Re: Keddi focimeccsek és televíziós közvetítések

HozzászólásSzerző: alehndr » 2017.03.08. 23:19

daneee írta:https://gfycat.com/KindlyAggressiveEyra

Egyértelműen esni akart

Marquinhos meg gondolom a labdát akarta megjatszani... kár hogy ra se nézett

gedam
Aranylabdás
Hozzászólások: 18973
Csatlakozott: 2008.09.26. 22:33

Re: Keddi focimeccsek és televíziós közvetítések

HozzászólásSzerző: gedam » 2017.03.08. 23:19

Hini írta:
gedam írta:
Nesi írta:szerintem semmi tolás nem volt.

én sem éreztem. visszanézve mindkét tizi jogos. elsőnél nem tudom mit lehet vitatni, második neccesebb, de most néztem és torkonvágták suarezt. dimariskának nem egy földlabdát kellett volna kirugnia a stadionból ziccerben és akkor megvan a továbbjutás.

A 11-esek számítanak a legkevésbé, bár óriási színjáték volt mikor a bíró először nem adta meg majd "segítséggel" mégis, a jelenet pedig ugyan úgy burleszkbe illett mint az első gól előtti vagy az öngól. De még ez is hagyján, legyen így. De hogy a párizsi milliárdos védelem egyszer nem tudta kipasszolgatni a labdát a 16-osától a félpályáig de 95 percen belül újra és újra csak ezt próbálgatták. Megmagyarázhatatlan. Nyomás alatt vannak, pánikba vannak, de nem vágják ki. Higgadtan körömpassz meg sarkazgatás és hát nem elveszi megint a Barcelona..Dugja fel magának az UEFA az egész cirkuszát, szerencsére vannak más sportágak is ahol ha adnak-vesznek is legalább adnak a látszatra, és nem nyíltan nézik hülyének az embert.

ebben igazad van.
mondjuk én már régóta nézem a nemzetközi klubfocit multicégek harcaként. lélektelen, elvtelen pénzgyár, teljesen elszakadva a gyökerektől.

daneee
Aranylabdás
Hozzászólások: 31219
Csatlakozott: 2007.07.07. 21:50
Tartózkodási hely: Budapest, X - Fehérvár

Re: Keddi focimeccsek és televíziós közvetítések

HozzászólásSzerző: daneee » 2017.03.08. 23:21

alehndr írta:
daneee írta:https://gfycat.com/KindlyAggressiveEyra

Egyértelműen esni akart

Marquinhos meg gondolom a labdát akarta megjatszani... kár hogy ra se nézett

Suarezzel foglalkozott, gondolom tisztában volt vele, hogy jön a kapus. De úgy torkon vágta végül, hogy azt se tudta hol fáj neki igazán
Régen minden jobb volt.

Veres04
Aranylabdás
Hozzászólások: 17014
Csatlakozott: 2005.07.15. 11:10
Tartózkodási hely: Pomáz

Re: Keddi focimeccsek és televíziós közvetítések

HozzászólásSzerző: Veres04 » 2017.03.08. 23:21

daneee írta:https://gfycat.com/KindlyAggressiveEyra

Egyértelműen esni akart

Nyilván esni akart. De ha nincs egy hülye védő, aki látványosan emeli a kezét abba az irányba, mintha lökné Suarezt, nem téveszti meg a bírót. Hülye volt, későn próbált korrigálni. Elbaszta. Nem a bírót kell hibáztatni, nem kell lehetőséget adni neki arra, hogy kétes szituációban kelljen dönteni. Vagy Di marianak nem földbe kell rúgnia meccslabdánál, hanem az üresen érkező csapattárs elé tálalni, ha már nem képes ordító ziccerben higgadtan betalálni. Az övé volt a legnagyobb hiba, nem ismételték sajnos, hogy mi volt a szándéka, gondolom látványosan akart tekerni a hülyéje...

Avatar
Depista
Aranylabdás
Hozzászólások: 28721
Csatlakozott: 2007.04.27. 00:20
Tartózkodási hely: A Nihil közepén

Re: Keddi focimeccsek és televíziós közvetítések

HozzászólásSzerző: Depista » 2017.03.08. 23:22

BlancoAgilon38 írta:
gedam írta:
BlancoAgilon38 írta:Mindkét tizin visítva röhögtem. Az elsőnél simán átugorhatta volna, a második esetben pedig Luis csak azt jelezte, hogy fáj a torka.

ez az "átugorhatta volna" vita már 20 éve lezárult. ez így tizi, még ha át is tudta volna ugorni.

Nemvoltam ott, mikor lezárult. Úgyhogy tartom a röhejes álláspontomat.


lényegében és gyakorlatilag is akadályozta a tovább haladásban és a labda megszerzésében.az egy dolog, hogy mindezt a fejével próbálta.amúgy elég látványosan próbált minél előrébb esni.leleményes volt és sikerült és ezzel szerintem szabálytalan is.

Ferencváros // Man Utd
BL-menõ
Hozzászólások: 7740
Csatlakozott: 2008.10.22. 13:20
Tartózkodási hely: IX - Bajnokok helye

Re: Keddi focimeccsek és televíziós közvetítések

HozzászólásSzerző: Ferencváros // Man Utd » 2017.03.08. 23:22

Wenger és Luis Enrique is bejelentette szezon végi visszavonulását egy 0-4-ről induló visszavágó előtt, hátha lesz hatása.
Végül is lett. Nem pont ugyanaz, de kétségtelen, sok a hasonlóság.
29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29

lamasiafan
Légiós
Hozzászólások: 5036
Csatlakozott: 2010.08.04. 17:14
Tartózkodási hely: Bern, Svájc
Kapcsolat:

Re: Keddi focimeccsek és televíziós közvetítések

HozzászólásSzerző: lamasiafan » 2017.03.08. 23:23

RC írta:Undorító, tetves Barcelona.


Szép hozzászólás egy moderátortól. Az ilyeneket lehet inkább mellőzni kellene.
A gyíkemberek meg a torgyán józsi tovább tolta a Barcelonát. Legalább lehet őket továbbra is utálnia a lelki szegény embereknek.
Twitter: https://twitter.com/KJuraszik
Blog: http://laguardia.blog.hu
Facebook: https://www.facebook.com/laguardiablog/

Pauly D
BL-menõ
Hozzászólások: 8656
Csatlakozott: 2008.08.26. 13:37
Tartózkodási hely: Nottingham

Re: Keddi focimeccsek és televíziós közvetítések

HozzászólásSzerző: Pauly D » 2017.03.08. 23:25

Ezert jo a Diosgyornek szurkolni semmi elvarasom nincs nem hogy BL tovabbjutas 4-0rol :D

Grat a Barcanak
Hajrá Diósgyőr!
Nottingham Forest

Avatar
Nesi
bulgár
Hozzászólások: 22228
Csatlakozott: 2009.07.04. 23:43

Re: Keddi focimeccsek és televíziós közvetítések

HozzászólásSzerző: Nesi » 2017.03.08. 23:25

gedam írta:
Hini írta:
gedam írta:én sem éreztem. visszanézve mindkét tizi jogos. elsőnél nem tudom mit lehet vitatni, második neccesebb, de most néztem és torkonvágták suarezt. dimariskának nem egy földlabdát kellett volna kirugnia a stadionból ziccerben és akkor megvan a továbbjutás.

A 11-esek számítanak a legkevésbé, bár óriási színjáték volt mikor a bíró először nem adta meg majd "segítséggel" mégis, a jelenet pedig ugyan úgy burleszkbe illett mint az első gól előtti vagy az öngól. De még ez is hagyján, legyen így. De hogy a párizsi milliárdos védelem egyszer nem tudta kipasszolgatni a labdát a 16-osától a félpályáig de 95 percen belül újra és újra csak ezt próbálgatták. Megmagyarázhatatlan. Nyomás alatt vannak, pánikba vannak, de nem vágják ki. Higgadtan körömpassz meg sarkazgatás és hát nem elveszi megint a Barcelona..Dugja fel magának az UEFA az egész cirkuszát, szerencsére vannak más sportágak is ahol ha adnak-vesznek is legalább adnak a látszatra, és nem nyíltan nézik hülyének az embert.

ebben igazad van.
mondjuk én már régóta nézem a nemzetközi klubfocit multicégek harcaként. lélektelen, elvtelen pénzgyár, teljesen elszakadva a gyökerektől.

én röhögtem :) nem szabad olyan komolyan venni ezt.

jégkorong, kosárlabda sokkal jobb :)
harmadosztály

Avatar
Littbarski
Moderátor
Hozzászólások: 43490
Csatlakozott: 2005.05.06. 14:08

Re: Keddi focimeccsek és televíziós közvetítések

HozzászólásSzerző: Littbarski » 2017.03.08. 23:29

Unai Emery egy balfasz, ezer sebből vérzik a Barcelona védelme és középpályája is és akkor előállnak ezzel a taktikával. persze ekkora előnyről még így is szinte lehetetlen lett volna elkúrni, de 4-1 után már tényleg úgy játszottak mint a Numancia vagy valami egész kis fingilingi csapat, teljes pánik és kapkodás, nulla helyezkedés, ha már beton, azt csináld rendesen... ilyen mentalitással nem is érdemeltek mást. amúgy nem értem az urakat, mi a probléma?

Hini
Világsztár
Hozzászólások: 12937
Csatlakozott: 2005.08.01. 11:35
Tartózkodási hely: PÉCS

Re: Keddi focimeccsek és televíziós közvetítések

HozzászólásSzerző: Hini » 2017.03.08. 23:30

Nesi írta:
gedam írta:
Hini írta:A 11-esek számítanak a legkevésbé, bár óriási színjáték volt mikor a bíró először nem adta meg majd "segítséggel" mégis, a jelenet pedig ugyan úgy burleszkbe illett mint az első gól előtti vagy az öngól. De még ez is hagyján, legyen így. De hogy a párizsi milliárdos védelem egyszer nem tudta kipasszolgatni a labdát a 16-osától a félpályáig de 95 percen belül újra és újra csak ezt próbálgatták. Megmagyarázhatatlan. Nyomás alatt vannak, pánikba vannak, de nem vágják ki. Higgadtan körömpassz meg sarkazgatás és hát nem elveszi megint a Barcelona..Dugja fel magának az UEFA az egész cirkuszát, szerencsére vannak más sportágak is ahol ha adnak-vesznek is legalább adnak a látszatra, és nem nyíltan nézik hülyének az embert.

ebben igazad van.
mondjuk én már régóta nézem a nemzetközi klubfocit multicégek harcaként. lélektelen, elvtelen pénzgyár, teljesen elszakadva a gyökerektől.

én röhögtem :) nem szabad olyan komolyan venni ezt.

jégkorong, kosárlabda sokkal jobb :)

Az elmúlt években én is azon kapom magam hogy inkább ezt a két sportágat nézem/követem.

Avatar
alehndr
Világsztár
Hozzászólások: 13655
Csatlakozott: 2011.08.13. 19:32
Tartózkodási hely: Ibiza

Re: Keddi focimeccsek és televíziós közvetítések

HozzászólásSzerző: alehndr » 2017.03.08. 23:33

Littbarski írta:Unai Emery egy balfasz, ezer sebből vérzik a Barcelona védelme és középpályája is és akkor előállnak ezzel a taktikával. persze ekkora előnyről még így is szinte lehetetlen lett volna elkúrni, de 4-1 után már tényleg úgy játszottak mint a Numancia vagy valami egész kis fingilingi csapat, teljes pánik és kapkodás, nulla helyezkedés, ha már beton, azt csináld rendesen... ilyen mentalitással nem is érdemeltek mást. amúgy nem értem az urakat, mi a probléma?

Barcelona utálat :)
#prayforparis

Avatar
Depista
Aranylabdás
Hozzászólások: 28721
Csatlakozott: 2007.04.27. 00:20
Tartózkodási hely: A Nihil közepén

Re: Keddi focimeccsek és televíziós közvetítések

HozzászólásSzerző: Depista » 2017.03.08. 23:34

Littbarski írta:Unai Emery egy balfasz, ezer sebből vérzik a Barcelona védelme és középpályája is és akkor előállnak ezzel a taktikával. persze ekkora előnyről még így is szinte lehetetlen lett volna elkúrni, de 4-1 után már tényleg úgy játszottak mint a Numancia vagy valami egész kis fingilingi csapat, teljes pánik és kapkodás, nulla helyezkedés, ha már beton, azt csináld rendesen... ilyen mentalitással nem is érdemeltek mást. amúgy nem értem az urakat, mi a probléma?


Ilyen játékkal és hozzáállással nagyon is meg érdemlik a sorsukat. a Barsza meg a továbbjutást. mindvégig hittek benne és tettek is érte. le a kalappal előttük.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Depista 2017.03.08. 23:43-kor.

Avatar
alehndr
Világsztár
Hozzászólások: 13655
Csatlakozott: 2011.08.13. 19:32
Tartózkodási hely: Ibiza

Re: Keddi focimeccsek és televíziós közvetítések

HozzászólásSzerző: alehndr » 2017.03.08. 23:38

mondjuk megnézném ha VB selejtezőkön Dzsudzsi botlana bele az egyik fekvő védőbe, vagy Szalai homoritana egyet, akkor is bíróznának-e egyesek a megítélt büntetők miatt

Avatar
Libritor
Aranylabdás
Hozzászólások: 61573
Csatlakozott: 2007.01.31. 20:36
Tartózkodási hely: Mátészalka

Re: Keddi focimeccsek és televíziós közvetítések

HozzászólásSzerző: Libritor » 2017.03.08. 23:42

Ferencváros // Man Utd írta:Wenger és Luis Enrique is bejelentette szezon végi visszavonulását egy 0-4-ről induló visszavágó előtt, hátha lesz hatása.
Végül is lett. Nem pont ugyanaz, de kétségtelen, sok a hasonlóság.

Wenger nem jelentett be semmit. Ha már poént akarsz gyártani, az alapja álljon meg.

Avatar
Nesi
bulgár
Hozzászólások: 22228
Csatlakozott: 2009.07.04. 23:43

Re: Keddi focimeccsek és televíziós közvetítések

HozzászólásSzerző: Nesi » 2017.03.08. 23:44

alehndr írta:mondjuk megnézném ha VB selejtezőkön Dzsudzsi botlana bele az egyik fekvő védőbe, vagy Szalai homoritana egyet, akkor is bíróznának-e egyesek a megítélt büntetők miatt

Buta tizik voltak, de nem a Barca hibája. Jó kis dráma volt na. Benfica meccsebe jobban belenyúlt a bíró, Dembele piros elmaradt. Tényleg gusztustalan amit színészkednek a spanyol játékosok, de ez van.
harmadosztály

BlancoAgilon38

Re: Keddi focimeccsek és televíziós közvetítések

HozzászólásSzerző: BlancoAgilon38 » 2017.03.08. 23:45

alehndr írta:mondjuk megnézném ha VB selejtezőkön Dzsudzsi botlana bele az egyik fekvő védőbe, vagy Szalai homoritana egyet, akkor is bíróznának-e egyesek a megítélt büntetők miatt

Roppant nagy hülyeséget írtál.


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 154 vendég