Keddi focimeccsek és televíziós közvetítések

Avatar
Libritor
Aranylabdás
Hozzászólások: 61573
Csatlakozott: 2007.01.31. 20:36
Tartózkodási hely: Mátészalka

Re: Keddi focimeccsek és televíziós közvetítések

HozzászólásSzerző: Libritor » 2017.03.08. 20:10

Szpari4Life írta:
BlancoAgilon38 írta:
cain írta:szerintem tévedtek.

Meglehet, én csak azt néztem kábán, hogy a sárga pirosra váltott.

Szerintem most igaza van Librinek. Az ilyet még a Bundásban sem adják meg (csak a Bayernnek :DDD). Nem éreztem azt, hogy óriási szabálytalanság lett volna, oda-vissza ment a tapi, sőt inkább Lewa akart esni. Szájat húzva lehet mondani, hogy éppen be lehet fújni, de az tuti, hogy ez nem piros.
Viszont utána szétesett az Arsenal és értelmét vesztette a meccs. Egyértelműen a Bayern a jobb csapat, megérdemelten jutottak tovább, de nem is ezt kérdőjelezte a kolléga. :)

És még les is volt gyanúsan, de hát ettől még mosolyogni szabad csak csendben. :-)

Hini
Világsztár
Hozzászólások: 12937
Csatlakozott: 2005.08.01. 11:35
Tartózkodási hely: PÉCS

Re: Keddi focimeccsek és televíziós közvetítések

HozzászólásSzerző: Hini » 2017.03.08. 20:18

Libritor írta:
Hini írta:
Libritor írta:A stadionos években általában pluszos volt 1-1 átigazolási időszak, többért adtak el, mint vettek. És most sem képesek olyan összegeket kiadni 1-1 jatekosra, mint pl a MU, Real, Barca, vagy épp Bayern. A top alatt vannak egy szinttel.

Ja, az oké, én PL szinten értettem ahol azért az idények transzfer-különbözetében többnyire csak a City a Chelsea vagy a MU veri őket minuszban. Nagyjából játékoskeretben is csak ezt a triót gondolnám erősebbnek.
Egyébként kedvelem az Arsenalt is és Wengert is, a hűséget és tiszteletet a fociban pedig egyre inkább érdemes megbecsülni, mégis számomra is indokolatlannak tűnik a türelem.

Ez pont 3 csapat már, és mellettük ott a Pool és a Tottenham is. Ezért nagy dolog, hogy folyamatosan top4-ben tartotta a csapatot akkor is, amikor minden évben kiárusítást kellett tartani. Kb 3 éve költhet többet, max erre az időszakra lehet azt mondani, hogy csalódás, nem volt annyi fejlődés, mint ami elvárható lett volna. Szóval nem sok évnyi indokolatlan türelemről beszélünk.

Közben megnéztem, tényleg több pluszos korszak is volt. Ami engem mindig zavart náluk -mikor még rendszeresen néztem a meccseiket- hogy már akkor is mindig volt fél csapatnyi sérültjük, és valahogy sosem tudtak tenni ellene.

gedam
Aranylabdás
Hozzászólások: 18973
Csatlakozott: 2008.09.26. 22:33

Re: Keddi focimeccsek és televíziós közvetítések

HozzászólásSzerző: gedam » 2017.03.08. 20:41

http://www.businessinsider.com/the-20-r ... s-since-15
konkrétan ott van a 10 leggazdagabb klub között top keret összeállítása volt a cél mindig is, az utóbbi időben szántak is rá bőven, ezt sikerült wengeréknek összehozni. nem értem miért él bennetek az a hamis kép, hogy az arsenal premier league szinten is középcsapat lóvéból gazdálkodik? világszinten sem!! és akkor vessük össze a top 10-ben lévő csapatok eredménylistáját. nagy pénzből sikerült egy olyan csapatot építenie wengernek, amiről azt hiszi mindenki, hogy szimpatikus kiscsapat. óriási illúzionista az öreg! szegény nick hornby forog a sírjában, pedig a fószer még nem is halott!

Avatar
Libritor
Aranylabdás
Hozzászólások: 61573
Csatlakozott: 2007.01.31. 20:36
Tartózkodási hely: Mátészalka

Re: Keddi focimeccsek és televíziós közvetítések

HozzászólásSzerző: Libritor » 2017.03.08. 20:43

gedam írta:http://www.businessinsider.com/the-20-richest-football-clubs-in-the-world-2017-1/#6-paris-st-germain-3896-million-this-is-the-first-time-psg-have-dropped-out-of-the-money-league-top-5-since-they-were-famously-bought-up-by-qatar-sports-investments-for-120-million-in-2011-superstar-striker-zlatan-ibrahimovic-was-sold-to-manchester-united-last-year-theyve-dropped-two-places-in-deloittes-rankings-since-15
konkrétan ott van a 10 leggazdagabb között top keret összeállítása volt a cél mindig is, az utóbbi időben szántak is rá bőven, ezt sikerült wengeréknek összehozni. nem értem miért él bennetek az a hamis kép, hogy az arsenal premier league szinten is középcsapat lóvéból gazdálkodik. világszinten sem!! és akkor vessük össze a top 10-ben lévő csapatok eredménylistáját. nagy pénzből sikerült egy olyan csapatot építenie wengernek, amiről azt hiszi mindenki, hogy szimpatikus kiscsapat. óriási illúzionista az öreg! szegény nick hornby forog a sírjában, pedig a fószer még nem is halott!

Látom téged a tények sem zavarnak meg, tolod tovább amit kitaláltál.

Egyébként senki sem beszélt középcsapat pénzről, szimplán a top alatt egy szinttel.

gedam
Aranylabdás
Hozzászólások: 18973
Csatlakozott: 2008.09.26. 22:33

Re: Keddi focimeccsek és televíziós közvetítések

HozzászólásSzerző: gedam » 2017.03.08. 21:33

Libritor írta:
gedam írta:http://www.businessinsider.com/the-20-richest-football-clubs-in-the-world-2017-1/#6-paris-st-germain-3896-million-this-is-the-first-time-psg-have-dropped-out-of-the-money-league-top-5-since-they-were-famously-bought-up-by-qatar-sports-investments-for-120-million-in-2011-superstar-striker-zlatan-ibrahimovic-was-sold-to-manchester-united-last-year-theyve-dropped-two-places-in-deloittes-rankings-since-15
konkrétan ott van a 10 leggazdagabb között top keret összeállítása volt a cél mindig is, az utóbbi időben szántak is rá bőven, ezt sikerült wengeréknek összehozni. nem értem miért él bennetek az a hamis kép, hogy az arsenal premier league szinten is középcsapat lóvéból gazdálkodik. világszinten sem!! és akkor vessük össze a top 10-ben lévő csapatok eredménylistáját. nagy pénzből sikerült egy olyan csapatot építenie wengernek, amiről azt hiszi mindenki, hogy szimpatikus kiscsapat. óriási illúzionista az öreg! szegény nick hornby forog a sírjában, pedig a fószer még nem is halott!

Látom téged a tények sem zavarnak meg, tolod tovább amit kitaláltál.

Egyébként senki sem beszélt középcsapat pénzről, szimplán a top alatt egy szinttel.

a tények a számok. azok meg engem igazolnak.

Avatar
RC
Moderátor
Hozzászólások: 36786
Csatlakozott: 2005.07.28. 00:16
Tartózkodási hely: Savaria

Re: Keddi focimeccsek és televíziós közvetítések

HozzászólásSzerző: RC » 2017.03.08. 21:34

Azt gondoltam, hogy kettőt-hármat tuti rúg a Barca, de jó lenne egy PSG-gól.
SABARIA 1926

Avatar
Libritor
Aranylabdás
Hozzászólások: 61573
Csatlakozott: 2007.01.31. 20:36
Tartózkodási hely: Mátészalka

Re: Keddi focimeccsek és televíziós közvetítések

HozzászólásSzerző: Libritor » 2017.03.08. 21:35

gedam írta:
Libritor írta:
gedam írta:http://www.businessinsider.com/the-20-richest-football-clubs-in-the-world-2017-1/#6-paris-st-germain-3896-million-this-is-the-first-time-psg-have-dropped-out-of-the-money-league-top-5-since-they-were-famously-bought-up-by-qatar-sports-investments-for-120-million-in-2011-superstar-striker-zlatan-ibrahimovic-was-sold-to-manchester-united-last-year-theyve-dropped-two-places-in-deloittes-rankings-since-15
konkrétan ott van a 10 leggazdagabb között top keret összeállítása volt a cél mindig is, az utóbbi időben szántak is rá bőven, ezt sikerült wengeréknek összehozni. nem értem miért él bennetek az a hamis kép, hogy az arsenal premier league szinten is középcsapat lóvéból gazdálkodik. világszinten sem!! és akkor vessük össze a top 10-ben lévő csapatok eredménylistáját. nagy pénzből sikerült egy olyan csapatot építenie wengernek, amiről azt hiszi mindenki, hogy szimpatikus kiscsapat. óriási illúzionista az öreg! szegény nick hornby forog a sírjában, pedig a fószer még nem is halott!

Látom téged a tények sem zavarnak meg, tolod tovább amit kitaláltál.

Egyébként senki sem beszélt középcsapat pénzről, szimplán a top alatt egy szinttel.

a tények a számok. azok meg engem igazolnak.

Igen, egy darab szám a bevételről, egyetlen évben. :)

Avatar
Nesi
bulgár
Hozzászólások: 22228
Csatlakozott: 2009.07.04. 23:43

Re: Keddi focimeccsek és televíziós közvetítések

HozzászólásSzerző: Nesi » 2017.03.08. 21:40

psg mit csinál ? mint valami kiscsapat beáll védekezni
harmadosztály

gedam
Aranylabdás
Hozzászólások: 18973
Csatlakozott: 2008.09.26. 22:33

Re: Keddi focimeccsek és televíziós közvetítések

HozzászólásSzerző: gedam » 2017.03.08. 21:41

Libritor írta:
gedam írta:
Libritor írta:Látom téged a tények sem zavarnak meg, tolod tovább amit kitaláltál.

Egyébként senki sem beszélt középcsapat pénzről, szimplán a top alatt egy szinttel.

a tények a számok. azok meg engem igazolnak.

Igen, egy darab szám a bevételről, egyetlen évben. :)

nincs kedvem kikeresni az eredmény/budget mutatót 10 évre visszamenőleg, ha nem haragszol, az is engem igazolna. évek óta top10-es lóvéval garázdálkodik a balfasz francia.

Avatar
alehndr
Világsztár
Hozzászólások: 13657
Csatlakozott: 2011.08.13. 19:32
Tartózkodási hely: Ibiza

Re: Keddi focimeccsek és televíziós közvetítések

HozzászólásSzerző: alehndr » 2017.03.08. 21:43

Nesi írta:psg mit csinál ? mint valami kiscsapat beáll védekezni

nem a saját játékukat játszák, egy meccsre nem lesz olyan beton védelmük, mint az Atleticonak, de szerintem igyis kihúzzák még.
Amennyire istenitették Emeryt, most legalább akkora betli.

csecsko5
Aranylabdás
Hozzászólások: 16761
Csatlakozott: 2010.04.11. 12:36

Re: Keddi focimeccsek és televíziós közvetítések

HozzászólásSzerző: csecsko5 » 2017.03.08. 21:49

a psg a világ vicce amit leművel. még így is két potyát kaptak, de hogy ennyire beszarva kimenjenek egy ilyen gyenge barca ellen azért az elég gáz.

Avatar
ryanmckane
Aranylabdás
Hozzászólások: 95780
Csatlakozott: 2008.01.16. 14:26
Kapcsolat:

Re: Keddi focimeccsek és televíziós közvetítések

HozzászólásSzerző: ryanmckane » 2017.03.08. 21:57

lesz vagy 7-0,ha a PSG ezt a semmit továbbra is folytatja

Avatar
banok
Aranylabdás
Hozzászólások: 29051
Csatlakozott: 2005.03.20. 03:08
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Keddi focimeccsek és televíziós közvetítések

HozzászólásSzerző: banok » 2017.03.08. 21:58

Párizs baj van.

Avatar
alehndr
Világsztár
Hozzászólások: 13657
Csatlakozott: 2011.08.13. 19:32
Tartózkodási hely: Ibiza

Re: Keddi focimeccsek és televíziós közvetítések

HozzászólásSzerző: alehndr » 2017.03.08. 21:59

csecsko5 írta:a psg a világ vicce amit leművel. még így is két potyát kaptak, de hogy ennyire beszarva kimenjenek egy ilyen gyenge barca ellen azért az elég gáz.

Emery elhitte a bab is hús.
De hosszú még a vége... Barca védelem gólképes :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára alehndr 2017.03.08. 22:00-kor.

Avatar
RC
Moderátor
Hozzászólások: 36786
Csatlakozott: 2005.07.28. 00:16
Tartózkodási hely: Savaria

Re: Keddi focimeccsek és televíziós közvetítések

HozzászólásSzerző: RC » 2017.03.08. 22:00

Na ott lehetett volna a 3-1, bammeg... Cavani...
SABARIA 1926

Avatar
Nesi
bulgár
Hozzászólások: 22228
Csatlakozott: 2009.07.04. 23:43

Re: Keddi focimeccsek és televíziós közvetítések

HozzászólásSzerző: Nesi » 2017.03.08. 22:00

50-50
harmadosztály

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74933
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Keddi focimeccsek és televíziós közvetítések

HozzászólásSzerző: Adamek » 2017.03.08. 22:01

szarkenyér ez a karmester MRI, ilyen taktikát maximum Szentestől várnék el
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Hini
Világsztár
Hozzászólások: 12937
Csatlakozott: 2005.08.01. 11:35
Tartózkodási hely: PÉCS

Re: Keddi focimeccsek és televíziós közvetítések

HozzászólásSzerző: Hini » 2017.03.08. 22:01

Cavaninak senki nem szólt?

Avatar
Libritor
Aranylabdás
Hozzászólások: 61573
Csatlakozott: 2007.01.31. 20:36
Tartózkodási hely: Mátészalka

Re: Keddi focimeccsek és televíziós közvetítések

HozzászólásSzerző: Libritor » 2017.03.08. 22:04

gedam írta:
Libritor írta:
gedam írta:a tények a számok. azok meg engem igazolnak.

Igen, egy darab szám a bevételről, egyetlen évben. :)

nincs kedvem kikeresni az eredmény/budget mutatót 10 évre visszamenőleg, ha nem haragszol, az is engem igazolna. évek óta top10-es lóvéval garázdálkodik a balfasz francia.

Oké főnök.

csecsko5
Aranylabdás
Hozzászólások: 16761
Csatlakozott: 2010.04.11. 12:36

Re: Keddi focimeccsek és televíziós közvetítések

HozzászólásSzerző: csecsko5 » 2017.03.08. 22:06

alehndr írta:
csecsko5 írta:a psg a világ vicce amit leművel. még így is két potyát kaptak, de hogy ennyire beszarva kimenjenek egy ilyen gyenge barca ellen azért az elég gáz.

Emery elhitte a bab is hús.
De hosszú még a vége... Barca védelem gólképes :D

akkor gólképes, ha nyomás alatt van. de így, még ők se kapnak :D

egyébként az első 20 percet ha megnyomja a PSG és nyílt játék mellett kapnak 2 gólt szerintem senki nem szól semmit. de ez a beszari fos amit emery előszedett ez vicc...


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 115 vendég