Kubatov szerint már nincsen csibészbecsület az ultrákban

nb1.hu12
Toborzórajáró
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: 2012.03.10. 16:00

Kubatov szerint már nincsen csibészbecsület az ultrákban

HozzászólásSzerző: nb1.hu12 » 2017.03.03. 11:36

Budapest – A Vénaszkennerrel kapcsolatos hibáról is beszélt.

Kubatov szerint már nincsen csibészbecsület az ultrákban


A Ferencváros elnöki tisztét hat éve betöltő Kubatov Gábor szerint soha többet nem fordulhat elő olyan eset, amikor a labdarúgócsapat szurkolói megállítanak egy edzést, és számon kérik a játékosokat. Az elnök azt mondta az Origónak, hogy a Fradinál mind pénzügyi, mind szakmai kérdésekben átlátható és tiszta viszonyok uralkodnak, miközben az egyesület pénzügyileg is biztos lábakon áll. Az FTC elnöke az Origónak adott interjút. Íme, a részletek.



 



Hat éve lett a Ferencváros elnöke. Ennyi idő távlatából ilyennek képzelte ezt a munkát?



- Sokkal könnyebbnek gondoltam, de a nehézségek együtt járnak vele. Amikor elnök lettem, hallottam egy mondást: a Ferencvárosnak a legnagyobb ellensége önmaga. Nem is az a lényeg, hogy ki fogalmazta meg, hanem a tartalma. Mert az nagyon igaz volt akkoriban. A mögöttem lévő hat év egyik legnagyobb eredményének azt tartom, hogy a klubon belüli furkálódást sikerült megszüntetni. Ezek után jelentek meg az egyesületben azok a szponzorok, amelyek nélkül ma nem tartanánk ott, ahol. Ezzel kapcsolatban nagyon fontosnak tartottam, hogy a pénzügyi viszonyok átláthatóak legyenek.  Hat év alatt egyetlen olyan komoly cikket nem olvastam, amelyben azt írták volna, hogy a Ferencvárosnál ellopják a pénzt.  Egy sikeres modellt szeretnék megvalósítani, ennek az első lépése, hogy a labdarúgó-szakosztály ma már szinte önállóan megáll a lábán.



 



Mohl elárulta, mit mond a Derbi előtt az öltözőben - NB1.hu



Mennyi pénzből gazdálkodik ma a Ferencváros?



- Nagyjából ötmilliárd forintból, amelynek közel a kétharmada a labdarúgásra megy el. Átláthatóan gazdálkodunk, betartjuk az előírásokat. A Ferencvárosban megszűntek az arculatátviteli szerződések, a bújtatott pénzek. Nálunk nincs adóelkerülés, nincsenek zsebbe kifizetett pénzek. Az összes sportolónk be van jelentve, adót és egyéb közterheket tisztességgel fizetünk utánuk. Amikor hat évvel ezelőtt elnöknek választottak, egy csőd felé tántorgó egyesületet vettem át.



 



Miért égett rá a vénaszkenner szó a Ferencvárosra?



- Ha követtünk el hibát, akkor azzal követtük el, amikor először kommunikáltunk erről. Ha akkor világosan elmondjuk, hogy ez egy teljesen átlátható rendszer, hogy nem jutunk semmiféle olyan adathoz, amelyek személyiségi jogokat sértenek, akkor talán másképpen alakul ez a történet. A stadionépítés közben, a műszaki fejlesztésben volt először leírva, hogy vénaszkenner lesz a Groupama Arénában. Ekkor kellett volna nagyon tudatosan kommunikálni mindezt – ez elmaradt, mondjuk ki őszintén, ezt a hibát elkövettük, mert akkor a megfelelő tájékoztatás helyett megindultak a találgatások.  Az ultrák azonnal felkapták a témát, nem lehetett őket meggyőzni arról, hogy a történet nem úgy van, ahogy ők gondolják.Két és fél év alatt azért kiderült, hogy ez a berendezés senkinek sem árt, nem sérti a személyiségi jogokat. Én nem vagyok az ultrák ellen, hiszen közülük jöttem, nagyon jól ismerem ezt a fajta kultúrát. De az a csibészbecsület, amely a mi időnkben megvolt, ma már nincsen meg. Anno, ha valaki valamilyen butaságot elkövetett, vállalta érte a felelősséget. Ma ez nincs így. A vénaszkennerre azért van szükség, hogy ha valaki balhét csinál a stadionban, akkor a következő mérkőzésen már le legyen erre lehetősége, hiszen a bajkeverőt ki tudjuk tiltani, nem tud többet bejönni, ugyanis mindenkinek felelősséget kell vállalnia a tetteiért.



 



Botka csak azért is meg akarta mutatni, miért kellett a Fradinak - NB1.hu



Miközben a vénaszkennert a szurkolók egy része nem tudja elfogadni, a drukkerek egy kis csoportja már nem jár be az öltözőbe, sőt, a csapat buszáról sem szed le játékosokat. Talán abban az önt kritizálók is egyetértenek, hogy ez így normális, nem?



- Egy éve voltam elnök, amikor az egyik újpesti mérkőzés előtt 200 drukker bejött az edzésünkre, és a kezdőkörben tartott eligazítást a játékosoknak és Détári Lajos vezető edzőnek.  Amikor arra kértem őket, hogy ezt ne tegyék, szó nélkül otthagytak, és elsétáltak mellettem. Ez azért megviselt. Mi lett volna a következő lépés? Megpofozzák a csapatunkat? Bezártuk az edzéseket, a népligeti sportközpontba sem jöhetnek be csak úgy a drukkerek. Azért, mert nem ez a dolguk. Bár elnökként ez volt az első ilyen „élményem”, ezt követően három évig mégis arra törekedtem, hogy mindenkivel konszenzusra jussak.


John McClane
Aranylabdás
Hozzászólások: 60308
Csatlakozott: 2009.04.02. 18:29
Tartózkodási hely: Szombat

Re: Kubatov szerint már nincsen csibészbecsület az ultrákban

HozzászólásSzerző: John McClane » 2017.03.03. 11:49

Ez hulye.Ezek az emberek pont mielott idejott egymast pufoltek,marakodtak a koncon,majdnem megoltek a kicsinyes rivalizalasuk miatt egy 18 eves gyereket,ez az orult meg "csibeszbecsuletet" ker szamon...vagy nem kell foglalkozni veluk vagy fizetni kell Gabor...
Cech-Ivanovic,Terry,Dragoner,Szkukalek-Lampard,Wedgbury-Kriston,Gera,Hazard-Drogba
Edzo:Jose Mourinho
Dibusz-Stockley,Gyepes,Carvalho,Ashley Cole-Essien,Lipcsei-Seydi,Lisztes,Podolski-Elding
Edzo:Kondas Elemer

extex
Aranylabdás
Hozzászólások: 19502
Csatlakozott: 2011.03.30. 08:11
Tartózkodási hely: IV. ; XIX. ; XXII.

Re: Kubatov szerint már nincsen csibészbecsület az ultrákban

HozzászólásSzerző: extex » 2017.03.03. 12:02

John McClane írta:Ez hulye.Ezek az emberek pont mielott idejott egymast pufoltek,marakodtak a koncon,majdnem megoltek a kicsinyes rivalizalasuk miatt egy 18 eves gyereket,ez az orult meg "csibeszbecsuletet" ker szamon...vagy nem kell foglalkozni veluk vagy fizetni kell Gabor...

Persze, ki kell vetni az elmebetegeket, de miből gondolod, hogy az említett sztoriban ultra volt a ludas?
Illetve ha olyan fasza, gyors és gördülékeny a beléptetés szkennerrel, akkor szerelje fel a VIP-re is. Vállalhatják ők is, hisz gyors és kényelmes.

BlancoAgilon38

Re: Kubatov szerint már nincsen csibészbecsület az ultrákban

HozzászólásSzerző: BlancoAgilon38 » 2017.03.03. 12:24

Kva nagy szerencse, hogy benned még van.

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51418
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Kubatov szerint már nincsen csibészbecsület az ultrákban

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2017.03.03. 12:30

Fütyülsz bazdmeg és hazudsz.

Avatar
Sub Pop
Moderátor
Hozzászólások: 27958
Csatlakozott: 2006.07.29. 17:15

Re: Kubatov szerint már nincsen csibészbecsület az ultrákban

HozzászólásSzerző: Sub Pop » 2017.03.03. 12:44

Egyszer csak eltakarodsz már.
Puskás-Kispest-Hungary

raab
Sztár
Hozzászólások: 4294
Csatlakozott: 2013.02.19. 20:23
Tartózkodási hely: Gyõr

Re: Kubatov szerint már nincsen csibészbecsület az ultrákban

HozzászólásSzerző: raab » 2017.03.03. 12:47

Az MLSZ néha-néha a Fradit is megszokta büntetni a szkenneres "ultrái" miatt, tehát akkor ők már be vannak azonosítva és kitiltva a stadionból vagy esetleg kifizettették velük a büntetés költségét?

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96365
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Kubatov szerint már nincsen csibészbecsület az ultrákban

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2017.03.03. 12:48

"Szabadok vagyunk, mint a madár. Nekünk olyan saját kommunikációs rendszerünk van, amelyet nagyon kevesen ismernek."
"Mi csak annyit kérünk, hogy mindenki az igazat írja meg. Mint ahogyan mi is mindig csak az igazat mondjuk."

:D
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 75000
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Kubatov szerint már nincsen csibészbecsület az ultrákban

HozzászólásSzerző: Adamek » 2017.03.03. 12:53

ragadjatok össze a gazdáddal az emésztőcsatornáitokon át
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40740
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: Kubatov szerint már nincsen csibészbecsület az ultrákban

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2017.03.03. 13:05

Így elszállt hat év....na még ennyit Gáborkám :)
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

Avatar
moti77
Sztár
Hozzászólások: 3936
Csatlakozott: 2012.02.15. 00:34
Tartózkodási hely: Hóm Offísz

Re: Kubatov szerint már nincsen csibészbecsület az ultrákban

HozzászólásSzerző: moti77 » 2017.03.03. 13:59

egy politikus a becsületről beszél... :D :D

Avatar
RC
Moderátor
Hozzászólások: 36798
Csatlakozott: 2005.07.28. 00:16
Tartózkodási hely: Savaria

Re: Kubatov szerint már nincsen csibészbecsület az ultrákban

HozzászólásSzerző: RC » 2017.03.03. 14:06

SuperDepor írta:Így elszállt hat év....na még ennyit Gáborkám :)

Nem szeretem a Fradit - finoman szólva -, de ezt azért nem kívánom a szurkolóiknak.
SABARIA 1926

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40740
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: Kubatov szerint már nincsen csibészbecsület az ultrákban

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2017.03.03. 14:10

RC írta:
SuperDepor írta:Így elszállt hat év....na még ennyit Gáborkám :)

Nem szeretem a Fradit - finoman szólva -, de ezt azért nem kívánom a szurkolóiknak.

csak egy kis oltás volt :)
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96365
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Kubatov szerint már nincsen csibészbecsület az ultrákban

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2017.03.03. 14:25

SuperDepor írta:Így elszállt hat év....na még ennyit Gáborkám :)

Zuschlag-módra.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Avatar
RC
Moderátor
Hozzászólások: 36798
Csatlakozott: 2005.07.28. 00:16
Tartózkodási hely: Savaria

Re: Kubatov szerint már nincsen csibészbecsület az ultrákban

HozzászólásSzerző: RC » 2017.03.03. 14:29

Cselszky írta:
SuperDepor írta:Így elszállt hat év....na még ennyit Gáborkám :)

Zuschlag-módra.

A politikusokban még megvan a csibészbecsület.
SABARIA 1926

Mrs.Dolcetti
Aranylabdás
Hozzászólások: 31315
Csatlakozott: 2006.08.21. 13:57
Tartózkodási hely: a Bozsik stadiontól 10km-re
Kapcsolat:

Re: Kubatov szerint már nincsen csibészbecsület az ultrákban

HozzászólásSzerző: Mrs.Dolcetti » 2017.03.03. 16:47

Az addig rendben van,hogy ne legyen átjáróház a stadion és ne lehessen megzavarni az edzést. De ez nem magyarázza a vénaszkenner létjogosultságát.
"Hihetetlen büszke vagyok, hogy lehetõségem volt ez a gyönyörû országot, Magyarországot, képviselni."-Karl Erik Böhn

Avatar
G_Gergely
Serdülõ
Hozzászólások: 455
Csatlakozott: 2016.05.04. 16:34
Tartózkodási hely: a Föld nevű bolygó...

Re: Kubatov szerint már nincsen csibészbecsület az ultrákban

HozzászólásSzerző: G_Gergely » 2017.03.03. 19:23

Fideszesként hogy beszélhet becsületről???? Egyszer azt mondja 5milliárdból gazdálkodik az ftc, aztán meg hogy önálló lábakon áll a fociklub!!! Az egyik lába a tcom a másik meg a főgáz, gábor meg ott lóg középen...Pfff

Avatar
banok
Aranylabdás
Hozzászólások: 29067
Csatlakozott: 2005.03.20. 03:08
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Kubatov szerint már nincsen csibészbecsület az ultrákban

HozzászólásSzerző: banok » 2017.03.03. 19:26

G_Gergely írta:Fideszesként hogy beszélhet becsületről???? Egyszer azt mondja 5milliárdból gazdálkodik az ftc, aztán meg hogy önálló lábakon áll a fociklub!!! Az egyik lába a tcom a másik meg a főgáz, gábor meg ott lóg középen...Pfff


Nem értem, hogy a Telekommal mi a baj? A Bayern Münchent is támogatják.

Avatar
Wegry
Sztár
Hozzászólások: 4025
Csatlakozott: 2007.10.27. 18:55
Tartózkodási hely: ivó

Re: Kubatov szerint már nincsen csibészbecsület az ultrákban

HozzászólásSzerző: Wegry » 2017.03.03. 20:25

anyád követte el a legnagyobb hibát, hogy nem fojtott bele a pöcegödörbe te féreg!
<3 FERENCVÁROS <3

"Ha újraválasztanak, ...[CENSORED]!" - Jimmy Carter
"Király Gábor a kispadon sem kapott helyet a Burnsley-Blackpool (2-1) meccsen" :lol: :lol:


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 181 vendég