Botka csak azért is meg akarta mutatni, miért kellett a Fradinak

nb1.hu12
Toborzórajáró
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: 2012.03.10. 16:00

Botka csak azért is meg akarta mutatni, miért kellett a Fradinak

HozzászólásSzerző: nb1.hu12 » 2017.03.02. 19:51

Budapest – A védő elárulta, milyen kapcsolat fűzi az ikon Gera Zoltánhoz.

Botka csak azért is meg akarta mutatni, miért kellett a Fradinak


Botka Endre a Honvéd elleni kupameccseken is bebizonyította, hogy miért figyelt fel rá Bernd Storck szövetségi kapitány és, hogy miért érte meg a Ferencvárosnak mélyen a zsebébe nyúlnia azért, hogy megszerezze a Honvédtól. Mindkét kupameccsen a csapata egyik legjobbja volt, a visszavágón ráadásul összetett feladata volt, mert a második félidőben át kellett mennie a bal oldalra, hogy lezárja a területet a Honvéd tavaszi legjobbja, Ikenne-King előtt, aki éppen emberünket helyettesíti a kiválóan a kispesti csapatban. Botka azt a feladatát is megoldotta.



 



A televíziós közvetítések és egyéb internetes bejegyzések miatt az egész ország tudhatja, hogy bántak veled mindkét kupameccsen a kispesti fanatikusok. A klub alkalmazottai, a volt játékostársak viszont a legnagyobb barátsággal fogadtak. Melyik adott nagyobb erőt?



- Mindkettő egyformán. Nagyon jó érzés volt, még mindig örömmel is gondolok vissza rá, hogy azok, akikkel minden nap találkoztam a klubban, úgy örültek nekem, mint egy régi családtagnak. Arra, ahogyan az anonim szurkolók fogadtak, számítani lehetett, de néha azért túllőttek a célon. Egy-két dolog túlzás volt a részükről, de ez is csak motivált. Csak azért is meg akartam nekik mutatni, hogy miért kerültem a Ferencvároshoz.



 



Doll és Lanzafame a kupameccs közben „haverkodtak" össze - NB1.hu



A visszavágón ismét bebizonyítottad, hogy mindkét oldalon kimagasló teljesítményre vagy képes? Kulcsmomentumnak gondolom, hogy fordulás után lezártad a kispestiek jobb oldalát Ikenne-King előtt. Milyen más feladatot bízott még rád arra a játékrészre Thomas Doll?



- Az volt a legfontosabb kérése a vezetőedzőnknek, hogy szüntessük meg a Honvéd jobb oldali beadásait. A másik ilyen horderejű kérése az volt, hogy minél hamarabb támadjuk le a kispestieket, hogy még felívelni se tudják a labdákat. Mindkét kérését teljesítettük.



 



Megjöttek végre a gólok is a Ferencváros játékához. Mennyi kellene ahhoz, hogy megnyerjétek a Derbit? Elég lenne szombaton is kettő?



- Négy meccsen csak egy gólt kaptunk nagyon erős riválisoktól a tavasszal, így nagyon remélem, hogy ha ismét rúgnánk kettőt, akkor az elég lenne a győzelemhez. Persze az is fontos lenne, hogy ellenfelünk most se találjon be a kapunkba. Bízom benne, hogy a rúgott góljaink átlendítenek bennünket a nyerő szériába és, hogy ennek köszönhetően megindulunk fölfelé.



 



Miért nem lehet gólt rúgni a tavasszal a Ferencvárosnak a bajnokikon?



- Mert nagyon stabilak vagyunk. Kiegészítjük egymást a pályán. Ha valaki esetleg hibázik vagy átjátssza, lefordul róla az embere, akkor azonnal a segítségére siet valaki. Lezárjuk a passz- és az indítási sávokat is ellenfeleink előtt. Egyre jobban érezzük egymást az összjátékban is, de ennek majd a támadások felépítésében és azok minél hatékonyabb befejezésében lesz majd döntő szerepe.



 



Mohl elárulta, mit mond a Derbi előtt az öltözőben - NB1.hu



Milyen emlékeid vannak a Derbiről, mint néző, mert ugye még nem játszottál rajta?



- Minden meccsen tele volt a stadion, nagyon forró volt mindig a hangulat. Éppen emiatt mindig magas színvonalú meccseket láttam, olyan összecsapásokat, amiken az utolsó erejükig harcoltak a játékosok. Most is ez lesz.



 



Gera Zoltán a kortárs magyar labdarúgás kiemelkedő vezéregyénisége, akiről az hírlik, mindig, mindenkinek segít, főleg az újaknak a beilleszkedésben. Veled is így történt? Milyen a kapcsolatod vele?



- Velem kapcsolatban is pontosan ugyanígy történt. Az elejétől kezdve rengeteget segít nekem. Sokszor kérek tőle tanácsokat, nagyon hasznos dolgokkal segít, igyekszem ezeket a lehető legjobban megfogadni. Csak remélni és mindent megtenni tudok azért, hogy ez így is maradjon.



 


Lassie19
Toborzórajáró
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2016.01.09. 13:06
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Botka csak azért is meg akarta mutatni, miért kellett a Fradinak

HozzászólásSzerző: Lassie19 » 2017.03.03. 11:39

Hogy milyen kapcsolat fűzi Gerához ?
Egy elég intim viszony...egymás sz@rosgatyáját szagolgatják meccs előtt...
Ne piszkáljuk őket ezért...hagyjuk őket elmélyülni egymásban...
A kupameccsen még soha ennyi nem szidtak szeszesitalt mint szerdán : " Buzi Vodka" .....
Szép dátum ez a 2016.Január 09.
Sikerült beregisztrálnom ide.... 2004 óta követem az oldalt és 2006-tól próbálkoztam a regisztrációval....Végre sikerült , 10 év várakozási id? után.Na ez a Rekord !

Ferencváros // Man Utd
BL-menõ
Hozzászólások: 7740
Csatlakozott: 2008.10.22. 13:20
Tartózkodási hely: IX - Bajnokok helye

Re: Botka csak azért is meg akarta mutatni, miért kellett a Fradinak

HozzászólásSzerző: Ferencváros // Man Utd » 2017.03.03. 13:41

Lassie19 írta:Hogy milyen kapcsolat fűzi Gerához ?
Egy elég intim viszony...egymás sz@rosgatyáját szagolgatják meccs előtt...
Ne piszkáljuk őket ezért...hagyjuk őket elmélyülni egymásban...
A kupameccsen még soha ennyi nem szidtak szeszesitalt mint szerdán : " Buzi Vodka" .....

"Sikerült beregisztrálnom ide.... 2004 óta követem az oldalt és 2006-tól próbálkoztam a regisztrációval....Végre sikerült , 10 év várakozási id? után.Na ez a Rekord !"

Valóban, hála égnek, hogy végül sikerült.
29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74929
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Botka csak azért is meg akarta mutatni, miért kellett a Fradinak

HozzászólásSzerző: Adamek » 2017.03.03. 14:58

Ferencváros // Man Utd írta:
Lassie19 írta:Hogy milyen kapcsolat fűzi Gerához ?
Egy elég intim viszony...egymás sz@rosgatyáját szagolgatják meccs előtt...
Ne piszkáljuk őket ezért...hagyjuk őket elmélyülni egymásban...
A kupameccsen még soha ennyi nem szidtak szeszesitalt mint szerdán : " Buzi Vodka" .....

"Sikerült beregisztrálnom ide.... 2004 óta követem az oldalt és 2006-tól próbálkoztam a regisztrációval....Végre sikerült , 10 év várakozási id? után.Na ez a Rekord !"

Valóban, hála égnek, hogy végül sikerült.

Lassie hazatért végre
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Ferencváros // Man Utd
BL-menõ
Hozzászólások: 7740
Csatlakozott: 2008.10.22. 13:20
Tartózkodási hely: IX - Bajnokok helye

Re: Botka csak azért is meg akarta mutatni, miért kellett a Fradinak

HozzászólásSzerző: Ferencváros // Man Utd » 2017.03.03. 22:48

Adamek írta:
Ferencváros // Man Utd írta:
Lassie19 írta:Hogy milyen kapcsolat fűzi Gerához ?
Egy elég intim viszony...egymás sz@rosgatyáját szagolgatják meccs előtt...
Ne piszkáljuk őket ezért...hagyjuk őket elmélyülni egymásban...
A kupameccsen még soha ennyi nem szidtak szeszesitalt mint szerdán : " Buzi Vodka" .....

"Sikerült beregisztrálnom ide.... 2004 óta követem az oldalt és 2006-tól próbálkoztam a regisztrációval....Végre sikerült , 10 év várakozási id? után.Na ez a Rekord !"

Valóban, hála égnek, hogy végül sikerült.

Lassie hazatért végre

https://www.facebook.com/magyarkonyvesb ... 1281351838

:)
29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 93 vendég