Diósgyőrből Székelyföldre igazolt

nb1.hu12
Toborzórajáró
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: 2012.03.10. 16:00

Diósgyőrből Székelyföldre igazolt

HozzászólásSzerző: nb1.hu12 » 2017.03.02. 13:57

Sepsiszentgyörgy - Miskolc után Erdélyben épít csapatot.

Diósgyőrből Székelyföldre igazolt


Árki Gábor lett a román másodosztályban negyedik helyen álló, feljutásra esélyes Sepsiszentgyörgyi Sepsi OSK elnöke. Az ismert magyarországi sportvezető nem egyedül érkezett a székelyföldi városba, munkáját Sándor István és Nagy Sándor is segíti majd.



 



A Háromszék napilap online kiadása szerint Árki Gábor komoly potenciált lát a klubban, és tapasztalatával szeretné előre segíteni a csapatot.



 



„Amikor megkerestek a Sepsi OSK vezetőségétől, nagyon meglepődtem, de aztán kezdeti elcsodálkozásomból felocsúdtam, és rájöttem, hogy érdemes ebbe a klubba munkát fektetni. A dinamikus fejlődés példaértékű, és ebbe szeretnék én is bekapcsolódni. Az évek során először labdarúgóként, majd sportigazgatóként is volt lehetőségem tapasztalatot gyűjteni, hiszen a Lombard FC és a Diósgyőr együttesénél is dolgoztam, viszont remélem, a jövőben itt is tudom hasznosítani tudásomat.”






 


Jobbnak kell lennünk, mert a nézőkért és a csapatért játszó játékosaink megérdemlik, hogy mindent megadjunk nekik, így nekik csak a labdarúgásra kell koncentrálniuk. Szeretnénk egy márkát kiépíteni, ez persze hosszú távú célunk, amelynek erős lábakon kell majd állnia. A stratégiánkat és a tervünket kidolgoztuk, a feladatunk pedig az, hogy lépésről lépésre haladjunk felfelé, anélkül, hogy nagyot ugranánk” –mondta Árki Gábor.


 



A klub vezetősége leszögezte, hogy továbbra is a 4–6. hely valamelyikén szeretnék zárni az idényt.


Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Diósgyőrből Székelyföldre igazolt

HozzászólásSzerző: ManBat » 2017.03.02. 15:26

nem mintha visszasírnám, de a távozása óta még szarabbakat igazolunk, mint előtte
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: RAUL7 valamint 262 vendég