Pontes megvédte a cseréjét, amit a Nemzeti Sport a szemére vetett

nb1.hu12
Toborzórajáró
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: 2012.03.10. 16:00

Pontes megvédte a cseréjét, amit a Nemzeti Sport a szemére vetett

HozzászólásSzerző: nb1.hu12 » 2017.02.27. 18:26

Debrecen – A Loki trénere bízik benne, hogy gólokat, győzelmeket hoznak az újak.

Pontes megvédte a cseréjét, amit a Nemzeti Sport a szemére vetett


A nemzetközi kupaszereplést célozták meg, most viszont már az NB I-et lesznek kénytelenek.



 



A Loki, kispesti veresége után a tizenegyedik, azaz kieső helyre csúszott vissza a táblázaton, és ha a DVTK és a Paks elleni hazai meccseken nem szerez legalább négy pontot, még nagyobb bajba kerül(het). Ehhez azonban össze kellene szoknia annak a csapatnak, amelyikbe rengeteg új játékos érkezett a télen, még tovább növelve a származások, vallások, életfelfogások helyzetét az öltözőben. Leonel Pontes, a kispesti vereség után az eddigi meccsekről és a jövőről is beszélt.



 



Legrégebbi hagyományunk: a forduló válogatottja - NB1.hu



„Nagyon nehéz meccs volt, nagyon jó csapat ellen, a Honvéd nem véletlenül, hanem teljesen megérdemelten áll az első helyen. Összeszokott, remek gárda, mi az összeszokás időszakában vagyunk. Jól küzdöttünk, de ez most kevés volt. Nehezítette a helyzetünket, hogy Feltschert le kellett cserélnünk a találkozó elején, így már csak két cserelehetőségünk maradt a hajrára. Az első félidő kiegyenlített volt, kontrol alatt tudtuk tartani a történéseket. Mindkét csapatnak voltak gólszerzési lehetőségei, kiegyenlített volt a játék. Amikor a második félidőben érkeztek be a kispestiekhez a csatárok, nehézzé vált számunkra a meccs. Sajnos, egyéni hibánk után, a legvégén megszerezték a hazaiak a győztes gólt. Három pontot elvesztettünk, de benne van a csapatban a potenciál, hogy mérkőzéseket nyerjünk meg” – mondta a portugál.



 



A DVSC egyik legnagyobb vesszőparipája, hogy a tavaszi két bajnokiján még egyszer sem talált be az ellenfelek kapujába.



 



„Két remek gárda ellen játszottunk eddig. Mindkét meccsen voltak lehetőségeink, igaz nem sok. A támadó szekcióba érkeztek új játékosok a télen, de az említettekben ott rejlik a tudás, hogy gólokkal örvendeztessenek meg bennünket.”



 



Hemingway válaszolt az MLSZ kérdőívére - NB1.hu



A Nemzeti Sport úgy látta, Holman Dávid volt az a DVSC-játékos, aki a legjobb teljesítményt nyújtotta Kispesten, a portugál szakember mégis lecserélte.



 



„Ha a Honvéd nem szerzi meg a győztes gólt a mi hibánkból, akkor senki nem kérdőjelezi meg a döntésemet. Handzicot kiküldtem a szélére, Suknak az lett a feladata, hogy középen okozzon zavart, hátrányban még Chuka is a pályára lett küldve, hogy a kapuba találjunk, de ez nem jött össze. A lényeg viszont az, hogy adott pillanatban helyesnek tűnt a Holman-csere”


Avatar
nyúl
Kincstári Főegerész
Hozzászólások: 46285
Csatlakozott: 2005.09.14. 13:36

Re: Pontes megvédte a cseréjét, amit a Nemzeti Sport a szemére vetett

HozzászólásSzerző: nyúl » 2017.02.27. 19:45

"Mindkét csapatnak voltak gólszerzési lehetőségei" - nem, csak a Honvédnak.

"Három pontot elvesztettünk" - azt hogyan? Helyzet nélkül? Maradjunk annyiban, hogy 1 pontot vesztettünk, de azt sem véletlenül.

Sajnos hazudozol, kopasz, és még ez a jobbik eset! Mert ha hiszed is, amit előadsz, nagyobb a baj, mint hittem.

Avatar
Libritor
Aranylabdás
Hozzászólások: 61573
Csatlakozott: 2007.01.31. 20:36
Tartózkodási hely: Mátészalka

Re: Pontes megvédte a cseréjét, amit a Nemzeti Sport a szemére vetett

HozzászólásSzerző: Libritor » 2017.02.27. 19:57

nyúl írta:"Mindkét csapatnak voltak gólszerzési lehetőségei" - nem, csak a Honvédnak.

"Három pontot elvesztettünk" - azt hogyan? Helyzet nélkül? Maradjunk annyiban, hogy 1 pontot vesztettünk, de azt sem véletlenül.

Sajnos hazudozol, kopasz, és még ez a jobbik eset! Mert ha hiszed is, amit előadsz, nagyobb a baj, mint hittem.

Múltkor tárgyaltátok azt hiszem Regivel, hogy voltak e ott olyan támadások, amik csak a játékosok képzettségén csúsztak el. Nekem az tűnt fel, hogy főleg az elején, első félidőben többször is ígéretes helyzet lehetett volna, csak 1-1 passz, vagy labdaátvétel elcsúszott.
Másrészt itt rögtön az elején két, mondjuk úgy "top" csapattal játszottatok. Szerintem még várj az ítélettel pár meccset. A koreai pl igen jónak tűnik, ha 1-2 játékos felnő hozzá, akkor támadásban jók lehettek.

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51425
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Pontes megvédte a cseréjét, amit a Nemzeti Sport a szemére vetett

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2017.02.27. 19:58

Horváth Feri szintű munkaadó és szurkoló hülyének nézésnek vagyunk tanúi kéremszépen!

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96365
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Pontes megvédte a cseréjét, amit a Nemzeti Sport a szemére vetett

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2017.02.27. 20:34

Nem tudok mit kezdeni a figurával. Egy borzasztó állapotban levő klubhoz érkezett, piszok nehéz a helyzete. A kialakult szituért az első számú felelős szvsz a tulajdonosi kör és a cégvezetés. Több éves folyamat vezetett idáig, aminek a döntő részéhez a portugálnak semmi köze.
Ezzel együtt Pontes helyenként előtörő púder dumáját nem tudom tolerálni. A mérlege minősíthetetlen. A kiesés szerintem még a jelen állapotunkkal sem összeegyeztethető.
Nálam még két meccsig tart a türelem: Diósgyőr itthon és Paks itthon. Minimum 4, de inkább 6 pont kell. Ha a DVTK-tól kikapunk, azonnal meneszteném. Ha nem jön össze a legalább 4 pont, szintén. A 3 hetes válogatott szünet az utolsó esélyünk a csapat felrázására.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Avatar
Apuka
Profi
Hozzászólások: 2414
Csatlakozott: 2005.04.12. 11:12
Tartózkodási hely: Kispad mellett állok

Re: Pontes megvédte a cseréjét, amit a Nemzeti Sport a szemére vetett

HozzászólásSzerző: Apuka » 2017.02.27. 21:26

Óriási hiba volt nem elzavarni a p...icsába az őszi szezon végén!

Avatar
RC
Moderátor
Hozzászólások: 36798
Csatlakozott: 2005.07.28. 00:16
Tartózkodási hely: Savaria

Re: Pontes megvédte a cseréjét, amit a Nemzeti Sport a szemére vetett

HozzászólásSzerző: RC » 2017.02.27. 21:30

Cselszky írta:Nem tudok mit kezdeni a figurával. Egy borzasztó állapotban levő klubhoz érkezett, piszok nehéz a helyzete. A kialakult szituért az első számú felelős szvsz a tulajdonosi kör és a cégvezetés. Több éves folyamat vezetett idáig, aminek a döntő részéhez a portugálnak semmi köze.
Ezzel együtt Pontes helyenként előtörő púder dumáját nem tudom tolerálni. A mérlege minősíthetetlen. A kiesés szerintem még a jelen állapotunkkal sem összeegyeztethető.
Nálam még két meccsig tart a türelem: Diósgyőr itthon és Paks itthon. Minimum 4, de inkább 6 pont kell. Ha a DVTK-tól kikapunk, azonnal meneszteném. Ha nem jön össze a legalább 4 pont, szintén. A 3 hetes válogatott szünet az utolsó esélyünk a csapat felrázására.

Pedig lehet, hogy a kiesés lenne a legjobb opció, akkor talán észbe kapna a vezetőség, és érdemi változtatásokba kezdenének. Kondás menesztése és a keret felfrissítése (nem erősítést írok, mert az aztán nem érzékelhető) csak látszat és kedélynyugtató intézkedésnek bizonyult. Az oké, hogy kidobáljuk az elkényelmesedett sztárocskákat, de ha nincsenek helyettük legalább hasonló képességű, ám jobb mentalitású spílerek, fenét sem ér az egész. A lelkes, de nb1-es futballra is alkalmatlan játékosok hasonló zsákutca.
SABARIA 1926

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96365
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Pontes megvédte a cseréjét, amit a Nemzeti Sport a szemére vetett

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2017.02.27. 21:39

RC írta:
Cselszky írta:Nem tudok mit kezdeni a figurával. Egy borzasztó állapotban levő klubhoz érkezett, piszok nehéz a helyzete. A kialakult szituért az első számú felelős szvsz a tulajdonosi kör és a cégvezetés. Több éves folyamat vezetett idáig, aminek a döntő részéhez a portugálnak semmi köze.
Ezzel együtt Pontes helyenként előtörő púder dumáját nem tudom tolerálni. A mérlege minősíthetetlen. A kiesés szerintem még a jelen állapotunkkal sem összeegyeztethető.
Nálam még két meccsig tart a türelem: Diósgyőr itthon és Paks itthon. Minimum 4, de inkább 6 pont kell. Ha a DVTK-tól kikapunk, azonnal meneszteném. Ha nem jön össze a legalább 4 pont, szintén. A 3 hetes válogatott szünet az utolsó esélyünk a csapat felrázására.

Pedig lehet, hogy a kiesés lenne a legjobb opció, akkor talán észbe kapna a vezetőség, és érdemi változtatásokba kezdenének. Kondás menesztése és a keret felfrissítése (nem erősítést írok, mert az aztán nem érzékelhető) csak látszat és kedélynyugtató intézkedésnek bizonyult. Az oké, hogy kidobáljuk az elkényelmesedett sztárocskákat, de ha nincsenek helyettük legalább hasonló képességű, ám jobb mentalitású spílerek, fenét sem ér az egész. A lelkes, de nb1-es futballra is alkalmatlan játékosok hasonló zsákutca.

Szerintem a változtatás annyiból állna, hogy majdnem mindenkit elküldenének/eladnának, és sanszosan évekig vegetálnánk az nb2-ben.
Csak a tulajváltás jelenthetne előrelépést, már ha nem egy ugyanennyire vagy ennél is durvábban beleszarok mentalitású boss érkezne.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Forrest Gump
BL-menõ
Hozzászólások: 7558
Csatlakozott: 2010.01.07. 16:56
Tartózkodási hely: Milyen jó nélküled!
Kapcsolat:

Re: Pontes megvédte a cseréjét, amit a Nemzeti Sport a szemére vetett

HozzászólásSzerző: Forrest Gump » 2017.02.27. 22:11

Egy szar kontár vagy, Pontes.
kondási szintű edző. Ilyenek nem kellenek ide.
"Te hoztál fel minket a nagyok közé, és Te tettél minket is naggyá. Egy igaz ember, igazi mester, egy darabka történelem... Ez mind Te vagy nekünk. Köszönünk mindent! Isten veled, Garamvölgyi Lajos!"
https://www.youtube.com/watch?v=zFxLXFErbUU

Avatar
Reginald McFreez
Aranylabdás
Hozzászólások: 56035
Csatlakozott: 2006.12.23. 10:42

Re: Pontes megvédte a cseréjét, amit a Nemzeti Sport a szemére vetett

HozzászólásSzerző: Reginald McFreez » 2017.02.28. 04:31

Cselszky írta:Nem tudok mit kezdeni a figurával. Egy borzasztó állapotban levő klubhoz érkezett, piszok nehéz a helyzete. A kialakult szituért az első számú felelős szvsz a tulajdonosi kör és a cégvezetés. Több éves folyamat vezetett idáig, aminek a döntő részéhez a portugálnak semmi köze.
Ezzel együtt Pontes helyenként előtörő púder dumáját nem tudom tolerálni. A mérlege minősíthetetlen. A kiesés szerintem még a jelen állapotunkkal sem összeegyeztethető.
Nálam még két meccsig tart a türelem: Diósgyőr itthon és Paks itthon. Minimum 4, de inkább 6 pont kell. Ha a DVTK-tól kikapunk, azonnal meneszteném. Ha nem jön össze a legalább 4 pont, szintén. A 3 hetes válogatott szünet az utolsó esélyünk a csapat felrázására.

Nálam csak a hat pont az elfogadható. Kegyelemkettessel nem elégszünk meg. :cool:
Nancy - Why do you do that? The whole sexist thing? The whole oppression thing? Why do you do that?
Hooman - You guys scare the shit out of us.

Ne zavarj, amikor pánikolok - Tunyacsáp

Autodidakta vagyok. Ezt a szót is én tanítottam meg magamnak. - Brooke

Avatar
Reginald McFreez
Aranylabdás
Hozzászólások: 56035
Csatlakozott: 2006.12.23. 10:42

Re: Pontes megvédte a cseréjét, amit a Nemzeti Sport a szemére vetett

HozzászólásSzerző: Reginald McFreez » 2017.02.28. 04:34

nyúl írta:"Mindkét csapatnak voltak gólszerzési lehetőségei" - nem, csak a Honvédnak.

"Három pontot elvesztettünk" - azt hogyan? Helyzet nélkül? Maradjunk annyiban, hogy 1 pontot vesztettünk, de azt sem véletlenül.

Sajnos hazudozol, kopasz, és még ez a jobbik eset! Mert ha hiszed is, amit előadsz, nagyobb a baj, mint hittem.

Majdnem gólszerzési lehetőségek voltak, csak nehezen látják meg a lehetőséget, mert belóg a szemük elé a kérdőjel, amivel a fejük felett szaladgálnak.

Apropó, szombaton Hiperkarma a Roncsban, akit érdekel... :)
Nancy - Why do you do that? The whole sexist thing? The whole oppression thing? Why do you do that?
Hooman - You guys scare the shit out of us.

Ne zavarj, amikor pánikolok - Tunyacsáp

Autodidakta vagyok. Ezt a szót is én tanítottam meg magamnak. - Brooke

Avatar
adrenalin69
Aranylabdás
Hozzászólások: 18892
Csatlakozott: 2006.05.06. 16:50
Tartózkodási hely: Firenze
Kapcsolat:

Re: Pontes megvédte a cseréjét, amit a Nemzeti Sport a szemére vetett

HozzászólásSzerző: adrenalin69 » 2017.02.28. 05:20

Forrest Gump írta:Egy szar kontár vagy, Pontes.
kondási szintű edző. Ilyenek nem kellenek ide.

Mindig csak a sírás, brühühü!
Az Újpest csapata megszakítás nélkül,1912-óta nb1-es.
Vannak, akik nem eladók,
És hitüket belül hordják,
Nem látszik a gyöngy a sárban,
Mégis övék az ország.

Forrest Gump
BL-menõ
Hozzászólások: 7558
Csatlakozott: 2010.01.07. 16:56
Tartózkodási hely: Milyen jó nélküled!
Kapcsolat:

Re: Pontes megvédte a cseréjét, amit a Nemzeti Sport a szemére vetett

HozzászólásSzerző: Forrest Gump » 2017.03.03. 23:48

adrenalin69 írta:
Forrest Gump írta:Egy szar kontár vagy, Pontes.
kondási szintű edző. Ilyenek nem kellenek ide.

Mindig csak a sírás, brühühü!

Az a jó az új fórumban hogy az ilyen gyökereket mint te le lehet tiltani.
Többet nem kívánok veled foglalkozni.
"Te hoztál fel minket a nagyok közé, és Te tettél minket is naggyá. Egy igaz ember, igazi mester, egy darabka történelem... Ez mind Te vagy nekünk. Köszönünk mindent! Isten veled, Garamvölgyi Lajos!"
https://www.youtube.com/watch?v=zFxLXFErbUU

Avatar
adrenalin69
Aranylabdás
Hozzászólások: 18892
Csatlakozott: 2006.05.06. 16:50
Tartózkodási hely: Firenze
Kapcsolat:

Re: Pontes megvédte a cseréjét, amit a Nemzeti Sport a szemére vetett

HozzászólásSzerző: adrenalin69 » 2017.03.03. 23:59

Forrest Gump írta:
adrenalin69 írta:
Forrest Gump írta:Egy szar kontár vagy, Pontes.
kondási szintű edző. Ilyenek nem kellenek ide.

Mindig csak a sírás, brühühü!

Az a jó az új fórumban hogy az ilyen gyökereket mint te le lehet tiltani.
Többet nem kívánok veled foglalkozni.

Vissza nyalt a fagyi? Csak téged idéztelek ! Ja,,így már nem is olyan vicces, ha te vagy a fasz rosszabbik felén? :)
Az Újpest csapata megszakítás nélkül,1912-óta nb1-es.
Vannak, akik nem eladók,
És hitüket belül hordják,
Nem látszik a gyöngy a sárban,
Mégis övék az ország.


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 345 vendég