Agüero visszatérhet Spanyolországba, de nem az Atlétihez

nb1.hu12
Toborzórajáró
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: 2012.03.10. 16:00

Agüero visszatérhet Spanyolországba, de nem az Atlétihez

HozzászólásSzerző: nb1.hu12 » 2017.02.27. 16:14

Manchester – A City 60 millió fontot szeretne kapni érte.

Agüero visszatérhet Spanyolországba, de nem az Atlétihez


 



Szigetországi sajtóinformációk szerint Sergio Agüero az idény végén távozni szeretne a Manchester Citytől.



 



Az argentin csatár állítólag zokon vette, hogy Pep Guardiola a jelenleg sérüléssel bajlódó Gabriel Jesust favorizálta.



 




Kirúgták a Wolfsburg edzőjét, az Arsenaltól érkezik a váltás - NB1.hu




A Real Madrid érdeklődését állítólag felkeltette Agüero, ám a királyiaknak mélyen a zsebükbe kell nyúlniuk, hiszen a City vezetői 60 millió fontot szeretnének kapni a dél-amerikai labdarúgóért.



 



Agüero korábban öt évet húzott le a Real ősi riválisánál, az Atlético Madridnál, így ha valóban összejön a transzfer, valószínűleg kritikák áradata zúdulna a 28 éves játékosokra a Matracosok drukkereitől.


Avatar
Pető
Aranylabdás
Hozzászólások: 33587
Csatlakozott: 2008.05.08. 19:19
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Agüero visszatérhet Spanyolországba, de nem az Atlétihez

HozzászólásSzerző: Pető » 2017.03.01. 08:10

Szerintem nem fog a Real ennyi pénzt adni érte. Kíváncsi leszek hol köt ki Agüero, mert még mindig nagy erősítés bármelyik csapatnak. Én Olaszországra tippelek, ha tényleg dől a lé Milánó két csapatához.
Bayern München
DVTK
Depower

Avatar
ryanmckane
Aranylabdás
Hozzászólások: 95780
Csatlakozott: 2008.01.16. 14:26
Kapcsolat:

Re: Agüero visszatérhet Spanyolországba, de nem az Atlétihez

HozzászólásSzerző: ryanmckane » 2017.03.01. 08:58

Pető írta:Szerintem nem fog a Real ennyi pénzt adni érte. Kíváncsi leszek hol köt ki Agüero, mert még mindig nagy erősítés bármelyik csapatnak. Én Olaszországra tippelek, ha tényleg dől a lé Milánó két csapatához.


nagyon remélem, hogy nem megy egyik milánóihoz sem...

Avatar
Depista
Aranylabdás
Hozzászólások: 28721
Csatlakozott: 2007.04.27. 00:20
Tartózkodási hely: A Nihil közepén

Re: Agüero visszatérhet Spanyolországba, de nem az Atlétihez

HozzászólásSzerző: Depista » 2017.03.01. 10:58

Pető írta:Szerintem nem fog a Real ennyi pénzt adni érte. Kíváncsi leszek hol köt ki Agüero, mert még mindig nagy erősítés bármelyik csapatnak. Én Olaszországra tippelek, ha tényleg dől a lé Milánó két csapatához.


Milan aligha lesz ebből a történetből szerintem.dől a lé....ja persze.hiszem,ha látom.

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74929
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Agüero visszatérhet Spanyolországba, de nem az Atlétihez

HozzászólásSzerző: Adamek » 2017.03.01. 11:00

Pető írta:Szerintem nem fog a Real ennyi pénzt adni érte. Kíváncsi leszek hol köt ki Agüero, mert még mindig nagy erősítés bármelyik csapatnak. Én Olaszországra tippelek, ha tényleg dől a lé Milánó két csapatához.

jó lenne ha felpörögne kicsit a félholt digó-liga
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 81 vendég