Parádés „sólyomszem” vagy a világ legbutább öngólja?

nb1.hu12
Toborzórajáró
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: 2012.03.10. 16:00

Parádés „sólyomszem” vagy a világ legbutább öngólja?

HozzászólásSzerző: nb1.hu12 » 2017.02.27. 13:07

Rotterdam – Nem mindennapi gól a Feyenoord-PSV rangadón.

Parádés „sólyomszem” vagy a világ legbutább öngólja?


 



A holland bajnokság 28. fordulójában az első helyen álló Feyenoord 2-1-re legyőzte a harmadik PSV Eindhovent. A találkozó nem mindennapi körülmények között dőlt el.



 



A 82. percben 1-1-es állásnál egy rotterdami szöglet után Jan-Arie Van der Heijden fejelt kapura öt méterről, de Jeroen Zoet, az eindhoveni kapus a gólvonalon hárítani tudott. A holland válogatott kapus a védés után feltápászkodott, és indította volna az akciót, de időközben Bas Nijhuisduring játékvezető a karperecére mutatva középkezdés jelzett, ugyanis a „sólyomszem” technika gólt érzékelt. 



 





 



Igen ám, de az esetről előkerült egy másik videó is, amelyen látható, hogy a holland válogatott kapus a gólvonalon túl helyezkedik el, és a védés után megához szorítja a labdát, amely így áthalad a vonalon. A kérdés csak az, hogy a sólyomszem technika melyik esetet látta gólnak? Van der Heijden fejesét, vagy Zoet figyelmetlenségét? 



 




Dottorre
Tartalék
Hozzászólások: 1513
Csatlakozott: 2009.07.16. 17:50
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Parádés „sólyomszem” vagy a világ legbutább öngólja?

HozzászólásSzerző: Dottorre » 2017.02.28. 14:03

Szerintem már az első lövés benn volt ,amikor a mellkasáról pattant vissza. Ettől függetlenül a magához ölelésnél is 100%, hogy belül volt a labda.

famate
Sztár
Hozzászólások: 4013
Csatlakozott: 2009.05.01. 15:28
Tartózkodási hely: adventi(!) vásár

Re: Parádés „sólyomszem” vagy a világ legbutább öngólja?

HozzászólásSzerző: famate » 2017.02.28. 14:29

Dottorre írta:Szerintem már az első lövés benn volt ,amikor a mellkasáról pattant vissza. Ettől függetlenül a magához ölelésnél is 100%, hogy belül volt a labda.

A magához ölelésnél szerintem már mutatta a gólt a bíró, ha jól emlékszem.
http://benfica.blog.nepsport.hu/
Fehér Miklós 1979-Para Sempre. Sosem feledünk!
Casillas-Nesta, Maldini, R. Carlos- Zidane, Rui Costa- Figo, Rivaldo, Beckham- Ronaldo, Nuno Gomes


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: RC valamint 205 vendég