Varázslatok BL-estje Münchenben és Madridban - videók

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51404
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Varázslatok BL-estje Münchenben és Madridban - videók

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2017.02.16. 10:25

csecsko5 írta:
Maradonapoli írta:Ezt elbasztuk szvsz 2 gólt nem fogunk otthon sem ledolgozni. A szomorú az, hogy amióta újkorilag visszakerült a csapat Európa térképére, idegenben egy kalap fos, bárki is volt az edző. Az első pár évben érthető volt az örömteli naivitás, őszinte játék, de több cigánykodás kell és busz leparkolás, jobb védekező spílerek, elöl meg feloldani a gátlásokat, ha vannak jó góllövőink. Többet vártam a ma estétől, sokkal többet. A vezetőség ezen próbált amúgy változtatni, ezért hozták pl. Rafát, de vele meg hazai porondon szerepeltünk szarul. Na mindegy, ez van.

azért otthon nem gyenge ez a Napoli, 2-0 még benne lehet a meccsben simán szerintem. ha viszont gólt lő a Real, esetleg az első gólt lőnék, akkor sok esélyt már nem adnék nekik.

Komolyabb csapatoktól mindig benyelünk egyet, esetleg kettőt is otthon. Igazán klasszis kapusunk sosem volt mióta visszakerültünk + mindig a támadószekcióba áldoznak minőségibb játékosokra. Ez a hajó már elment. Max 1 gólos hátrányból lett volna esély, de akkor is inkább, ha 3:2, 4:3 vagy ilyesmi a vége az idegenben rúgott gólok miatt.

Avatar
Pető
Aranylabdás
Hozzászólások: 33587
Csatlakozott: 2008.05.08. 19:19
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Varázslatok BL-estje Münchenben és Madridban - videók

HozzászólásSzerző: Pető » 2017.02.16. 10:39

Die Zeit: "Az Arsenal végre úgy játszik mint a Barcelona" :|
Bayern München
DVTK
Depower

Avatar
nyúl
Kincstári Főegerész
Hozzászólások: 46285
Csatlakozott: 2005.09.14. 13:36

Re: Varázslatok BL-estje Münchenben és Madridban - videók

HozzászólásSzerző: nyúl » 2017.02.16. 10:44

Pető írta:Die Zeit: "Az Arsenal végre úgy játszik mint a Barcelona" :|

Nem egy szimpatikus oltás.
Jöhet még kutyára dér.

Avatar
Pető
Aranylabdás
Hozzászólások: 33587
Csatlakozott: 2008.05.08. 19:19
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Varázslatok BL-estje Münchenben és Madridban - videók

HozzászólásSzerző: Pető » 2017.02.16. 10:49

nyúl írta:
Pető írta:Die Zeit: "Az Arsenal végre úgy játszik mint a Barcelona" :|

Nem egy szimpatikus oltás.
Jöhet még kutyára dér.


Hát egy újságnak sok veszítenivalója azért nincs. Szerintem különösebben nem érdekli őket ez a dolog. A válogatott már más tészta.
Bayern München
DVTK
Depower

Avatar
Senki
BL-menõ
Hozzászólások: 9178
Csatlakozott: 2011.10.29. 20:59

Re: Varázslatok BL-estje Münchenben és Madridban - videók

HozzászólásSzerző: Senki » 2017.02.16. 16:53

Az utolsó hat(!) kiírásban már a legjobb 16 között búcsúzott az Arsenal. Sorrendben a következőkkel szemben(10/11-től): Barcelona, Milan, Bayern, Bayern, Monaco, Barcelona. És ha hozzászámoljuk az ideit is, akkor az utolsó hét kiírásból háromszor a bajorok jelentik a végállomást. Azért nem kicsit lehetnek bajor-fóbiások a londoni szurkerek. A tegnapi odavágóval meg már 11 gólt kaptak ezen az 5 meccsen és még a visszavágó hátra van.
Szerintem kérvényezniük kéne, hogy a csoportkör után ne kelljen meccset játszani, hanem automatikusan essenek ki, így nem égnek le legalább.
Az Arsenal vezetősége (is) ritka bamba, hogy ehhez asszisztálnak. Wengernek már régen mennie kellett volna, bár én nem bánom a tevékenykedését.

Napoli egy egygólos vereséggel nem lett volna rossz helyzetben, de ez a -2 sok lesz szerintem.
Ferencvárosi Torna Club
Feyenoord Rotterdam

Honesta mors turpi vita potior

csecsko5
Aranylabdás
Hozzászólások: 16761
Csatlakozott: 2010.04.11. 12:36

Re: Varázslatok BL-estje Münchenben és Madridban - videók

HozzászólásSzerző: csecsko5 » 2017.02.16. 17:35

Senki írta:Az utolsó hat(!) kiírásban már a legjobb 16 között búcsúzott az Arsenal. Sorrendben a következőkkel szemben(10/11-től): Barcelona, Milan, Bayern, Bayern, Monaco, Barcelona. És ha hozzászámoljuk az ideit is, akkor az utolsó hét kiírásból háromszor a bajorok jelentik a végállomást. Azért nem kicsit lehetnek bajor-fóbiások a londoni szurkerek. A tegnapi odavágóval meg már 11 gólt kaptak ezen az 5 meccsen és még a visszavágó hátra van.
Szerintem kérvényezniük kéne, hogy a csoportkör után ne kelljen meccset játszani, hanem automatikusan essenek ki, így nem égnek le legalább.
Az Arsenal vezetősége (is) ritka bamba, hogy ehhez asszisztálnak. Wengernek már régen mennie kellett volna, bár én nem bánom a tevékenykedését.

Napoli egy egygólos vereséggel nem lett volna rossz helyzetben, de ez a -2 sok lesz szerintem.

szerintem sokkal elkepesztobb, hogy a szurkoloik egy resze meg mindig benne latja a megoldast. azert ennyi ev megalaztatas utan azt hinne az ember, hogy kezd betelni a pohar, de ott ugy latszik nem

Avatar
Depista
Aranylabdás
Hozzászólások: 28721
Csatlakozott: 2007.04.27. 00:20
Tartózkodási hely: A Nihil közepén

Re: Varázslatok BL-estje Münchenben és Madridban - videók

HozzászólásSzerző: Depista » 2017.02.16. 19:07

Senki írta:Az utolsó hat(!) kiírásban már a legjobb 16 között búcsúzott az Arsenal. Sorrendben a következőkkel szemben(10/11-től): Barcelona, Milan, Bayern, Bayern, Monaco, Barcelona. És ha hozzászámoljuk az ideit is, akkor az utolsó hét kiírásból háromszor a bajorok jelentik a végállomást. Azért nem kicsit lehetnek bajor-fóbiások a londoni szurkerek. A tegnapi odavágóval meg már 11 gólt kaptak ezen az 5 meccsen és még a visszavágó hátra van.
Szerintem kérvényezniük kéne, hogy a csoportkör után ne kelljen meccset játszani, hanem automatikusan essenek ki, így nem égnek le legalább.
Az Arsenal vezetősége (is) ritka bamba, hogy ehhez asszisztálnak. Wengernek már régen mennie kellett volna, bár én nem bánom a tevékenykedését.

Napoli egy egygólos vereséggel nem lett volna rossz helyzetben, de ez a -2 sok lesz szerintem.


nekem is jó párszor eszembe jutott már, hogy az Arsenalnál miért jó minden ahogy van hosszú évek óta.nem is értem, hogy a sorozatos bl. kudarcok (+ hazai színtéren se villognak) ellenére miért nem tesznek semmit.két dolgot tudok elképzelni.az egyik, hogy nem merték, merik előmozdítani a franciát. úgy érzik nem tehetik meg vele, hisz azért voltak szép sikerei, eredményei. a másik. már bocsánat, de az Arsenal egy birka népség a vezetőktől a szurkolókig mindenki. mottójuk a "Jól van az úgy!" vagy "A részvétel a fontos nem a győzelem."

Avatar
Libritor
Aranylabdás
Hozzászólások: 61573
Csatlakozott: 2007.01.31. 20:36
Tartózkodási hely: Mátészalka

Re: Varázslatok BL-estje Münchenben és Madridban - videók

HozzászólásSzerző: Libritor » 2017.02.16. 20:09

Depista írta:
Senki írta:Az utolsó hat(!) kiírásban már a legjobb 16 között búcsúzott az Arsenal. Sorrendben a következőkkel szemben(10/11-től): Barcelona, Milan, Bayern, Bayern, Monaco, Barcelona. És ha hozzászámoljuk az ideit is, akkor az utolsó hét kiírásból háromszor a bajorok jelentik a végállomást. Azért nem kicsit lehetnek bajor-fóbiások a londoni szurkerek. A tegnapi odavágóval meg már 11 gólt kaptak ezen az 5 meccsen és még a visszavágó hátra van.
Szerintem kérvényezniük kéne, hogy a csoportkör után ne kelljen meccset játszani, hanem automatikusan essenek ki, így nem égnek le legalább.
Az Arsenal vezetősége (is) ritka bamba, hogy ehhez asszisztálnak. Wengernek már régen mennie kellett volna, bár én nem bánom a tevékenykedését.

Napoli egy egygólos vereséggel nem lett volna rossz helyzetben, de ez a -2 sok lesz szerintem.


nekem is jó párszor eszembe jutott már, hogy az Arsenalnál miért jó minden ahogy van hosszú évek óta.nem is értem, hogy a sorozatos bl. kudarcok (+ hazai színtéren se villognak) ellenére miért nem tesznek semmit.két dolgot tudok elképzelni.az egyik, hogy nem merték, merik előmozdítani a franciát. úgy érzik nem tehetik meg vele, hisz azért voltak szép sikerei, eredményei. a másik. már bocsánat, de az Arsenal egy birka népség a vezetőktől a szurkolókig mindenki. mottójuk a "Jól van az úgy!" vagy "A részvétel a fontos nem a győzelem."

Évekig amennyi pénz volt, addig csoda volt, hogy top4-ben tartotta a csapatot. Leléphetett volna sokszor, máshol pénzügyi limit nélkül dolgozhatott volna, nem tette.

Most a jobb körülmények között úgy néz ki nem tudja újra csúcsra járatni a csapatot.

Szóval röviden a sok év rész hülyeség.

Avatar
Senki
BL-menõ
Hozzászólások: 9178
Csatlakozott: 2011.10.29. 20:59

Re: Varázslatok BL-estje Münchenben és Madridban - videók

HozzászólásSzerző: Senki » 2017.02.16. 21:21

Pető írta:Bayern utolsó 16 hazai BL meccse:

16 meccs 16 győzelem 58-9-es gólkülönbség :|

Szépnek szép a különbség, de az ilyen EL-szintű csapatok ellen könnyű villogni. :P (Olympiakosz, Donyeck, CSKA, Porto, Dinamo, Rosztov, PSV)
Kép
Ferencvárosi Torna Club
Feyenoord Rotterdam

Honesta mors turpi vita potior

Avatar
ryanmckane
Aranylabdás
Hozzászólások: 95783
Csatlakozott: 2008.01.16. 14:26
Kapcsolat:

Re: Varázslatok BL-estje Münchenben és Madridban - videók

HozzászólásSzerző: ryanmckane » 2017.02.16. 21:37

Senki írta:
Pető írta:Bayern utolsó 16 hazai BL meccse:

16 meccs 16 győzelem 58-9-es gólkülönbség :|

Szépnek szép a különbség, de az ilyen EL-szintű csapatok ellen könnyű villogni. :P (Olympiakosz, Donyeck, CSKA, Porto, Dinamo, Rosztov, PSV)
Kép


King Arturo :cool:

Avatar
Senki
BL-menõ
Hozzászólások: 9178
Csatlakozott: 2011.10.29. 20:59

Re: Varázslatok BL-estje Münchenben és Madridban - videók

HozzászólásSzerző: Senki » 2017.02.16. 21:46

Közben a franciák keveselték a világítást az Old Traffordon, így javítottak egy kicsit a fényviszonyokon.
Kép
Ferencvárosi Torna Club
Feyenoord Rotterdam

Honesta mors turpi vita potior

Avatar
Pető
Aranylabdás
Hozzászólások: 33587
Csatlakozott: 2008.05.08. 19:19
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Varázslatok BL-estje Münchenben és Madridban - videók

HozzászólásSzerző: Pető » 2017.02.16. 22:20

Senki írta:
Pető írta:Bayern utolsó 16 hazai BL meccse:

16 meccs 16 győzelem 58-9-es gólkülönbség :|

Szépnek szép a különbség, de az ilyen EL-szintű csapatok ellen könnyű villogni. :P (Olympiakosz, Donyeck, CSKA, Porto, Dinamo, Rosztov, PSV)
Kép


Hát a csoportkörben nehéz lenne csak topcsapatokkal játszani :D Mondjuk akárhogy nézem azért a fele elég komoly csapatok ellen volt.
Bayern München
DVTK
Depower

Avatar
Pető
Aranylabdás
Hozzászólások: 33587
Csatlakozott: 2008.05.08. 19:19
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Varázslatok BL-estje Münchenben és Madridban - videók

HozzászólásSzerző: Pető » 2017.02.16. 22:21

ryanmckane írta:
Senki írta:
Pető írta:Bayern utolsó 16 hazai BL meccse:

16 meccs 16 győzelem 58-9-es gólkülönbség :|

Szépnek szép a különbség, de az ilyen EL-szintű csapatok ellen könnyű villogni. :P (Olympiakosz, Donyeck, CSKA, Porto, Dinamo, Rosztov, PSV)
Kép


King Arturo :cool:


Miét engedtétek őt el nekünk ryan? Kurva jó játékos :D
Bayern München
DVTK
Depower

Avatar
ryanmckane
Aranylabdás
Hozzászólások: 95783
Csatlakozott: 2008.01.16. 14:26
Kapcsolat:

Re: Varázslatok BL-estje Münchenben és Madridban - videók

HozzászólásSzerző: ryanmckane » 2017.02.16. 22:33

Pető írta:
ryanmckane írta:
Senki írta:Szépnek szép a különbség, de az ilyen EL-szintű csapatok ellen könnyű villogni. :P (Olympiakosz, Donyeck, CSKA, Porto, Dinamo, Rosztov, PSV)
[ig]http://www.csakfoci.hu/images/_news/02017/afebruar3/bayhaza.jpg[/img]


King Arturo :cool:


Miét engedtétek őt el nekünk ryan? Kurva jó játékos :D


el akart menni :) amúgy aligha engedte volna el a Juve...

zodd
Légiós
Hozzászólások: 6984
Csatlakozott: 2010.04.16. 19:49

Re: Varázslatok BL-estje Münchenben és Madridban - videók

HozzászólásSzerző: zodd » 2017.02.17. 00:50

Senki írta:Közben a franciák keveselték a világítást az Old Traffordon, így javítottak egy kicsit a fényviszonyokon.
Kép

Szerintem ez adja az EL varázsát, nem az unalomig ismételt párharcok a szokásos 6-7 top klub között, és a szurkolók fanatizmusa, ami sokkal inkább jelen van, mint a turistákkal teli divatcsapatoknál.

Avatar
cain
Aranylabdás
Hozzászólások: 34452
Csatlakozott: 2005.06.13. 17:54
Tartózkodási hely: nagyfalu

Re: Varázslatok BL-estje Münchenben és Madridban - videók

HozzászólásSzerző: cain » 2017.02.17. 08:17

Pető írta:Jó lenne egy BL győzelemmel búcsúztatni Lahmot meg Alonsot mert nagyon megérdemelnék, meg úgy az egész generáció Robbennel, Ribéryvel együtt.

Következő pár év nehéz lesz a a Bayern számára. Lahm, Robben, Ribéry pótlása jelenleg lehetetlen feladatnak tűnik, de Alonso is hatalmas űrt fog maga mögött hagyni. :(

tavaly nem tűnt ez akkora problémának, mert a cserék többet játszottak, és úgy tűnt, hogy jól is igazoltak. ergo az emberek megvannak rá, csak éppen padoznak, és ezt nagyon nem értem.
Life is death, death is life.
No life, no death.
Life is life, death is death.

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74983
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Varázslatok BL-estje Münchenben és Madridban - videók

HozzászólásSzerző: Adamek » 2017.02.17. 08:58

zodd írta:
Senki írta:Közben a franciák keveselték a világítást az Old Traffordon, így javítottak egy kicsit a fényviszonyokon.
[img]ez_itt_az_imázs_helye[/img]

Szerintem ez adja az EL varázsát, nem az unalomig ismételt párharcok a szokásos 6-7 top klub között, és a szurkolók fanatizmusa, ami sokkal inkább jelen van, mint a turistákkal teli divatcsapatoknál.

ezért a piróért mondjuk még csúnyán megütheti a bokáját valaki, mondjuk a Legia
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
Senki
BL-menõ
Hozzászólások: 9178
Csatlakozott: 2011.10.29. 20:59

Re: Varázslatok BL-estje Münchenben és Madridban - videók

HozzászólásSzerző: Senki » 2017.02.17. 18:42

Pető írta:
Senki írta:
Pető írta:Bayern utolsó 16 hazai BL meccse:

16 meccs 16 győzelem 58-9-es gólkülönbség :|

Szépnek szép a különbség, de az ilyen EL-szintű csapatok ellen könnyű villogni. :P (Olympiakosz, Donyeck, CSKA, Porto, Dinamo, Rosztov, PSV)
Kép


Hát a csoportkörben nehéz lenne csak topcsapatokkal játszani :D Mondjuk akárhogy nézem azért a fele elég komoly csapatok ellen volt.

Éppen emiatt nem lehet olyan komolyan venni ezt a statot.
Nem szőrszálhasogatásnak szánom, de az érintett 14 csapat közül 5 csapat, aki komoly játékerőnek számít: Atletico, Barcelona, Juventus, Arsenal, Manchester City
Mondjuk a Citynél némileg bizonytalan voltam. Meg az Arsenal BL-ben való bohóckodása miatt a londoniaknál is elgondolkoztam, hogy komolynak lehet-e őket venni.
Ferencvárosi Torna Club
Feyenoord Rotterdam

Honesta mors turpi vita potior

Avatar
Senki
BL-menõ
Hozzászólások: 9178
Csatlakozott: 2011.10.29. 20:59

Re: Varázslatok BL-estje Münchenben és Madridban - videók

HozzászólásSzerző: Senki » 2017.02.17. 18:44

zodd írta:
Senki írta:Közben a franciák keveselték a világítást az Old Traffordon, így javítottak egy kicsit a fényviszonyokon.
Kép

Szerintem ez adja az EL varázsát, nem az unalomig ismételt párharcok a szokásos 6-7 top klub között, és a szurkolók fanatizmusa, ami sokkal inkább jelen van, mint a turistákkal teli divatcsapatoknál.

Pont emiatt hamarabb nézek meg, követek inkább egy EL-párharcot, mint egy BL-meccset.
Ferencvárosi Torna Club
Feyenoord Rotterdam

Honesta mors turpi vita potior


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 106 vendég