Valentin-napi mészárlás Párizsban

Avatar
alehndr
Világsztár
Hozzászólások: 13660
Csatlakozott: 2011.08.13. 19:32
Tartózkodási hely: Ibiza

Re: Valentin-napi mészárlás Párizsban

HozzászólásSzerző: alehndr » 2017.02.14. 23:09

Tökéletes megkoronázása az idei szezonnak ez a kilátástalan szarkupac. Hiába az MSN, ha a középpálya bűn gyenge, lassú, alibi. Nyáron lehet takarítani a felesleges játékosokat.
LE-nek ezzel vélhetően lefott a kávé, es most mar aligha lehet elmondani, hogy ezzel a kerettel bárki nyerni tudna :D

Gunners
Aranylabdás
Hozzászólások: 21806
Csatlakozott: 2009.02.28. 19:33
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: Valentin-napi mészárlás Párizsban

HozzászólásSzerző: Gunners » 2017.02.14. 23:22

Jó ez! Szép volt Párizs!
Go Gunners Hajrá Videoton

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51408
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Valentin-napi mészárlás Párizsban

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2017.02.15. 00:04

Igazi párizsi romantikus este volt.

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74995
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Valentin-napi mészárlás Párizsban

HozzászólásSzerző: Adamek » 2017.02.15. 06:56

nesztek srácok, pár Izs

Kép
Kép
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
nyúl
Kincstári Főegerész
Hozzászólások: 46285
Csatlakozott: 2005.09.14. 13:36

Re: Valentin-napi mészárlás Párizsban

HozzászólásSzerző: nyúl » 2017.02.15. 07:28

Itt a vége. Teljesen megérdemelt PSG siker.

Avatar
Pető
Aranylabdás
Hozzászólások: 33587
Csatlakozott: 2008.05.08. 19:19
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Valentin-napi mészárlás Párizsban

HozzászólásSzerző: Pető » 2017.02.15. 07:56

Még most se hiszem el, hogyan engedhette a Bayern hogy Draxlert elvigye a PSG.... :O
Bayern München
DVTK
Depower

Avatar
Depista
Aranylabdás
Hozzászólások: 28721
Csatlakozott: 2007.04.27. 00:20
Tartózkodási hely: A Nihil közepén

Re: Valentin-napi mészárlás Párizsban

HozzászólásSzerző: Depista » 2017.02.15. 08:10

nyúl írta:Itt a vége. Teljesen megérdemelt PSG siker.


még van egy meccs.nagyon kíváncsi vagyok, mi lesz a második csörtén.

manderel
Légiós
Hozzászólások: 6649
Csatlakozott: 2011.10.14. 18:35
Tartózkodási hely: Gyirmót-B közép

Re: Valentin-napi mészárlás Párizsban

HozzászólásSzerző: manderel » 2017.02.15. 08:17

Depista írta:
nyúl írta:Itt a vége. Teljesen megérdemelt PSG siker.


még van egy meccs.nagyon kíváncsi vagyok, mi lesz a második csörtén.

3-1 a tippem.
Az szinte biztos szerintem, hogy betalál a PSG, akkor pedig már 6-ot kéne lőnie a Barcának. Az meg sansztalan.
GYIRMÓT

Avatar
Reginald McFreez
Aranylabdás
Hozzászólások: 56035
Csatlakozott: 2006.12.23. 10:42

Re: Valentin-napi mészárlás Párizsban

HozzászólásSzerző: Reginald McFreez » 2017.02.15. 08:29

Pető írta:Még most se hiszem el, hogyan engedhette a Bayern hogy Draxlert elvigye a PSG.... :O

Már írni akartam idegből, hogy ki a búbánatos faszom az a Bayern, hogy engedély kell tőle "A" csapatnak ahhoz, hogy egy játékosát eladja "B" csapatnak, de aztán rájöttem, hogy csak - nagyon helyesen - öniróniát gyakoroltál.
Nancy - Why do you do that? The whole sexist thing? The whole oppression thing? Why do you do that?
Hooman - You guys scare the shit out of us.

Ne zavarj, amikor pánikolok - Tunyacsáp

Autodidakta vagyok. Ezt a szót is én tanítottam meg magamnak. - Brooke

Avatar
Pető
Aranylabdás
Hozzászólások: 33587
Csatlakozott: 2008.05.08. 19:19
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Valentin-napi mészárlás Párizsban

HozzászólásSzerző: Pető » 2017.02.15. 08:44

Reginald McFreez írta:
Pető írta:Még most se hiszem el, hogyan engedhette a Bayern hogy Draxlert elvigye a PSG.... :O

Már írni akartam idegből, hogy ki a búbánatos faszom az a Bayern, hogy engedély kell tőle "A" csapatnak ahhoz, hogy egy játékosát eladja "B" csapatnak, de aztán rájöttem, hogy csak - nagyon helyesen - öniróniát gyakoroltál.


Igen. "Lekellet volna rabolni egy újabb riválist" kezdett veszélyes lenni a Wolfsburg. :DDD
Bayern München
DVTK
Depower

csecsko5
Aranylabdás
Hozzászólások: 16761
Csatlakozott: 2010.04.11. 12:36

Re: Valentin-napi mészárlás Párizsban

HozzászólásSzerző: csecsko5 » 2017.02.15. 09:30

LE verekedett a meccs után :lol: #mesqueunclub

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74995
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Valentin-napi mészárlás Párizsban

HozzászólásSzerző: Adamek » 2017.02.15. 09:46

csecsko5 írta:LE verekedett a meccs után :lol: #mesqueunclub


EL sem tudom képzelni
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
DVTKfan
Világsztár
Hozzászólások: 12767
Csatlakozott: 2007.06.21. 19:46
Tartózkodási hely: Butapest
Kapcsolat:

Re: Valentin-napi mészárlás Párizsban

HozzászólásSzerző: DVTKfan » 2017.02.15. 11:11

alehndr írta:Tökéletes megkoronázása az idei szezonnak ez a kilátástalan szarkupac. Hiába az MSN, ha a középpálya bűn gyenge, lassú, alibi. Nyáron lehet takarítani a felesleges játékosokat.
LE-nek ezzel vélhetően lefott a kávé, es most mar aligha lehet elmondani, hogy ezzel a kerettel bárki nyerni tudna :D

Nem is értettem, hogy 3-0nál miért nem Bus helyére érkezik Rakitic.
Iniestának és Rakiticnek kellett volna tömni labdákkal a csatárokat.
Nem volt már mindegy, hogy 3-0 vagy 5-0?
Mellesleg mi a véredényért nem lehet a padra ültetni Neymart?
Miért kell azt a szélt erőltetni mikor láthatóan más ligában játszott Ő és a védője tegnap este?
Miért nem tud egy Barcelona taktikát változtatni csettintésre?
Miért mennek ki úgy egy BL meccsre mintha a Las Palmas ellen játszanának otthon?
Miért van az, hogy Bus a pályán van és Piqué teszi szét a kezét a labdával, hogy nem tud hova passzolni, nem tudja a játékot szervezni?
Miért van az, hogy jelenleg is a kieső szélső hátvéd helyére keresnek embert, miközben Roberto-t kellene lecserélni, pihentetni, megköszönni neki hogy igazából csak kapus nem volt a szezonban.
Roberto szar volt... nem csak most, a szezonban is. De persze az igazsághoz hozzátartozik, hogy alig volt két meccs egymás után, hogy ugyan azon a poszton játszott volna... hogy megy így az Ő esetében a poszt edzés?
Kilukadt a Barca lufi, nyáron cirka 10 embert lehetne lecserélni... és a helyükben én inkább tényleg az akadémiára néznék rá... az utóbbi években olyan tehetségeket engedtek el a nevek és a marketing rovására, hogy az már botrányos.
Hajrá Diósgyőr!
Keep Calm 8 millió fradista van. A maradék buzi.

Avatar
Seth
Sztár
Hozzászólások: 4446
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32

Re: Valentin-napi mészárlás Párizsban

HozzászólásSzerző: Seth » 2017.02.15. 11:27

Semmi tűz, akarat nem volt a Barcában tegnap. Messi elveszíti a labdát le se szarja, sétálgat tovább. Párharcot nem nyertek a PSG játékosaival szemben. Sajnos ez durvább alázás volt, mint a Bayern elleni meccs. Finoman szólva nem sikerült felkészíteni a csapatot a tegnapi meccsre.
DVTK - FC BARCELONA

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51408
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Valentin-napi mészárlás Párizsban

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2017.02.15. 13:17

Seth írta:Semmi tűz, akarat nem volt a Barcában tegnap. Messi elveszíti a labdát le se szarja, sétálgat tovább. Párharcot nem nyertek a PSG játékosaival szemben. Sajnos ez durvább alázás volt, mint a Bayern elleni meccs. Finoman szólva nem sikerült felkészíteni a csapatot a tegnapi meccsre.

nem vót ez egyben edzőbuktató kísérlet is? mert ha még akarat sincs, az már gyanús...

Avatar
Depista
Aranylabdás
Hozzászólások: 28721
Csatlakozott: 2007.04.27. 00:20
Tartózkodási hely: A Nihil közepén

Re: Valentin-napi mészárlás Párizsban

HozzászólásSzerző: Depista » 2017.02.15. 15:21

Maradonapoli írta:
Seth írta:Semmi tűz, akarat nem volt a Barcában tegnap. Messi elveszíti a labdát le se szarja, sétálgat tovább. Párharcot nem nyertek a PSG játékosaival szemben. Sajnos ez durvább alázás volt, mint a Bayern elleni meccs. Finoman szólva nem sikerült felkészíteni a csapatot a tegnapi meccsre.

nem vót ez egyben edzőbuktató kísérlet is? mert ha még akarat sincs, az már gyanús...


edző buktatás a bl nyolcaddöntő első felvonásán.tök életszerű. :D

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51408
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Valentin-napi mészárlás Párizsban

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2017.02.15. 15:26

Depista írta:
Maradonapoli írta:
Seth írta:Semmi tűz, akarat nem volt a Barcában tegnap. Messi elveszíti a labdát le se szarja, sétálgat tovább. Párharcot nem nyertek a PSG játékosaival szemben. Sajnos ez durvább alázás volt, mint a Bayern elleni meccs. Finoman szólva nem sikerült felkészíteni a csapatot a tegnapi meccsre.

nem vót ez egyben edzőbuktató kísérlet is? mert ha még akarat sincs, az már gyanús...


edző buktatás a bl nyolcaddöntő első felvonásán.tök életszerű. :D

2012-ben a Chelseanél a Napoli ellen - szintén a nyolcaddöntőben - megcsinálták. Nápolyban 3:1-re szoptak Villás Boával aztán ki is baszták, a visszavágón meg 4:1-re lemosták a csapatunkat di Matteo vezetésével.

manderel
Légiós
Hozzászólások: 6649
Csatlakozott: 2011.10.14. 18:35
Tartózkodási hely: Gyirmót-B közép

Re: Valentin-napi mészárlás Párizsban

HozzászólásSzerző: manderel » 2017.02.15. 16:46

DVTKfan írta:
alehndr írta:Tökéletes megkoronázása az idei szezonnak ez a kilátástalan szarkupac. Hiába az MSN, ha a középpálya bűn gyenge, lassú, alibi. Nyáron lehet takarítani a felesleges játékosokat.
LE-nek ezzel vélhetően lefott a kávé, es most mar aligha lehet elmondani, hogy ezzel a kerettel bárki nyerni tudna :D

Nem is értettem, hogy 3-0nál miért nem Bus helyére érkezik Rakitic.
Iniestának és Rakiticnek kellett volna tömni labdákkal a csatárokat.
Nem volt már mindegy, hogy 3-0 vagy 5-0?
Mellesleg mi a véredényért nem lehet a padra ültetni Neymart?
Miért kell azt a szélt erőltetni mikor láthatóan más ligában játszott Ő és a védője tegnap este?
Miért nem tud egy Barcelona taktikát változtatni csettintésre?
Miért mennek ki úgy egy BL meccsre mintha a Las Palmas ellen játszanának otthon?
Miért van az, hogy Bus a pályán van és Piqué teszi szét a kezét a labdával, hogy nem tud hova passzolni, nem tudja a játékot szervezni?
Miért van az, hogy jelenleg is a kieső szélső hátvéd helyére keresnek embert, miközben Roberto-t kellene lecserélni, pihentetni, megköszönni neki hogy igazából csak kapus nem volt a szezonban.
Roberto szar volt... nem csak most, a szezonban is. De persze az igazsághoz hozzátartozik, hogy alig volt két meccs egymás után, hogy ugyan azon a poszton játszott volna... hogy megy így az Ő esetében a poszt edzés?
Kilukadt a Barca lufi, nyáron cirka 10 embert lehetne lecserélni... és a helyükben én inkább tényleg az akadémiára néznék rá... az utóbbi években olyan tehetségeket engedtek el a nevek és a marketing rovására, hogy az már botrányos.
Hajrá Diósgyőr!

Meunier klasszis teljesítményt nyújtott, de ettől függetlenül egyedül Neymaron láttam tegnap a Barcából, hogy zavarba tudja hozni az ellenfél védelmét, és helyzetet tud kialakítani. Gomes, Busquets, Messi, és Roberto volt igazán tragikus szerintem. Bár Roberto okát le is írtad.
GYIRMÓT

Avatar
RC
Moderátor
Hozzászólások: 36794
Csatlakozott: 2005.07.28. 00:16
Tartózkodási hely: Savaria

Re: Valentin-napi mészárlás Párizsban

HozzászólásSzerző: RC » 2017.02.15. 21:34

Kép
SABARIA 1926

Avatar
SAW
Aranylabdás
Hozzászólások: 37821
Csatlakozott: 2005.07.27. 09:47
Tartózkodási hely: Tata

Re: Valentin-napi mészárlás Párizsban

HozzászólásSzerző: SAW » 2017.02.15. 21:35

Komoly erődemonstráció volt.
Örülök, hogy odakapcsoltam.
Elengedhetnélek... de nem válna javadra.


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 272 vendég