Szombati foci: Fradi-Vidi!

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51165
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2020.09.24. 21:29

ManBat írta:
Savaria1919 írta:
ManBat írta:azért az egy vereség, egy döntetlen, minden más győzelmet nem nevezném akkora gyengélkedésnek, ne feledd hogy egy meccsel kevesebbet játszottak
a bírók úgyis elintézik majd hogy a Slovan visszahozza magát+jó magyar betegségként ők is mindig beszarnak, ha a kékek ellen játszanak

A nemzetközi kupát is hozzávettem. Persze, hosszú még a szezon, de szerintem az utóbbi évekhez képest most van a legerősebb keretük a szerdahelyieknek, plusz remélhetőleg nem végeznek el olyan öntökönszúrást, mint tavaly, amikor edzőt váltottak féltávnál.

mondjuk abból nem jöttek ki rosszul, amikor Hyballát kivágták akkor istenesen le voltak maradva a Zsolnától, aztán a portugállal majdnem meglett az ezüst
Storck viszont eddig úgy néz ki, telitalálat volt - bár az ő esetében nem értem, miért hagyta ott Bruggét

nagyobb embernek gondolta magát, mint ami, a belgák meg az értékén kezelték..?

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: ManBat » 2020.09.24. 21:30

Maradonapoli írta:
ManBat írta:
Maradonapoli írta:érdekes csapat a Reims, patinás történelme van, akiket utána évtizedeken keresztül tartós csőd jellemzett, az utóbbi tíz évben mutatnak életjeleket, a tesco gazdaságos kerettel tesznek csodát a ligue 1-ben, időnként kiesve, időnként a tabella első felébe kerülve, pénzük most sincs sok, a Lazióban bukott Berisha talán az évezred igazolása náluk...

egy pontra volt tőlük a Lyon-Montpellier-Monaco trió a lefújásnál, ha végigmehetett volna a szezon a vírus után akkor valószínűleg jóval lentebb végeznek
legalább a Vidi gondoskodott róla hogy anyagilag nem fognak belerokkanni Európába

a flanszia Tatabánya :cool: - bár az inkább a Sedan lenne, no dehát lárifári...

a szedán a magyar kombi!
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16417
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2020.09.24. 21:33

ManBat írta:
Savaria1919 írta:
ManBat írta:azért az egy vereség, egy döntetlen, minden más győzelmet nem nevezném akkora gyengélkedésnek, ne feledd hogy egy meccsel kevesebbet játszottak
a bírók úgyis elintézik majd hogy a Slovan visszahozza magát+jó magyar betegségként ők is mindig beszarnak, ha a kékek ellen játszanak

A nemzetközi kupát is hozzávettem. Persze, hosszú még a szezon, de szerintem az utóbbi évekhez képest most van a legerősebb keretük a szerdahelyieknek, plusz remélhetőleg nem végeznek el olyan öntökönszúrást, mint tavaly, amikor edzőt váltottak féltávnál.

mondjuk abból nem jöttek ki rosszul, amikor Hyballát kivágták akkor istenesen le voltak maradva a Zsolnától, aztán a portugállal majdnem meglett az ezüst
Storck viszont eddig úgy néz ki, telitalálat volt - bár az ő esetében nem értem, miért hagyta ott Bruggét

pont hogy rosszul jöttek ki, a portugállal talán meccset se nyertek, már az újrakezdés előtt elengedték, június 1-től jött Storck.
Zsolnán közben egy időre a felszámolás veszélye is fennállt.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Avatar
banok
Aranylabdás
Hozzászólások: 29037
Csatlakozott: 2005.03.20. 03:08
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: banok » 2020.09.24. 21:38

Grat. A Fehérvárnak.

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: ManBat » 2020.09.24. 21:42

Maradonapoli írta:
ManBat írta:
Savaria1919 írta:A nemzetközi kupát is hozzávettem. Persze, hosszú még a szezon, de szerintem az utóbbi évekhez képest most van a legerősebb keretük a szerdahelyieknek, plusz remélhetőleg nem végeznek el olyan öntökönszúrást, mint tavaly, amikor edzőt váltottak féltávnál.

mondjuk abból nem jöttek ki rosszul, amikor Hyballát kivágták akkor istenesen le voltak maradva a Zsolnától, aztán a portugállal majdnem meglett az ezüst
Storck viszont eddig úgy néz ki, telitalálat volt - bár az ő esetében nem értem, miért hagyta ott Bruggét

nagyobb embernek gondolta magát, mint ami, a belgák meg az értékén kezelték..?

a Cercle Brugge valami hihetetlenül le volt maradva tökutolsóként, aztán télen beültették Storckot, vele egyedül szereztek több pontot mint előtte, és valami hihetetlen módon bentmaradtak - kb. mintha az Egert tartotta volna bent valaki '13-ban
itt egy nagyon jó videó róla, hidegrázós amit művelt ott az ősz zselés
https://www.youtube.com/watch?v=Ov5Rghl39P8
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: ManBat » 2020.09.24. 21:42

Savaria1919 írta:
ManBat írta:
Savaria1919 írta:A nemzetközi kupát is hozzávettem. Persze, hosszú még a szezon, de szerintem az utóbbi évekhez képest most van a legerősebb keretük a szerdahelyieknek, plusz remélhetőleg nem végeznek el olyan öntökönszúrást, mint tavaly, amikor edzőt váltottak féltávnál.

mondjuk abból nem jöttek ki rosszul, amikor Hyballát kivágták akkor istenesen le voltak maradva a Zsolnától, aztán a portugállal majdnem meglett az ezüst
Storck viszont eddig úgy néz ki, telitalálat volt - bár az ő esetében nem értem, miért hagyta ott Bruggét

pont hogy rosszul jöttek ki, a portugállal talán meccset se nyertek, már az újrakezdés előtt elengedték, június 1-től jött Storck.
Zsolnán közben egy időre a felszámolás veszélye is fennállt.

akkor rosszul emlékeztem, mea culpa - mindenesetre a némettel se voltak valami nagy formában
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51165
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2020.09.24. 21:46

ManBat írta:
Maradonapoli írta:
ManBat írta:mondjuk abból nem jöttek ki rosszul, amikor Hyballát kivágták akkor istenesen le voltak maradva a Zsolnától, aztán a portugállal majdnem meglett az ezüst
Storck viszont eddig úgy néz ki, telitalálat volt - bár az ő esetében nem értem, miért hagyta ott Bruggét

nagyobb embernek gondolta magát, mint ami, a belgák meg az értékén kezelték..?

a Cercle Brugge valami hihetetlenül le volt maradva tökutolsóként, aztán télen beültették Storckot, vele egyedül szereztek több pontot mint előtte, és valami hihetetlen módon bentmaradtak - kb. mintha az Egert tartotta volna bent valaki '13-ban
itt egy nagyon jó videó róla, hidegrázós amit művelt ott az ősz zselés
https://www.youtube.com/watch?v=Ov5Rghl39P8

ja, már emlékszem, ezután sztem szeretett volna fentebb lépni, csak az meg nem jött össze... a DAC-hoz való aláírás számomra is meglepi volt...

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: ManBat » 2020.09.24. 21:49

Maradonapoli írta:
ManBat írta:
Maradonapoli írta:nagyobb embernek gondolta magát, mint ami, a belgák meg az értékén kezelték..?

a Cercle Brugge valami hihetetlenül le volt maradva tökutolsóként, aztán télen beültették Storckot, vele egyedül szereztek több pontot mint előtte, és valami hihetetlen módon bentmaradtak - kb. mintha az Egert tartotta volna bent valaki '13-ban
itt egy nagyon jó videó róla, hidegrázós amit művelt ott az ősz zselés
https://www.youtube.com/watch?v=Ov5Rghl39P8

ja, már emlékszem, ezután sztem szeretett volna fentebb lépni, csak az meg nem jött össze... a DAC-hoz való aláírás számomra is meglepi volt...

főleg hogy felesleges is volt, végül a Waasland-Beverent is benntartották és kibővítették a ligát :lol:
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74816
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Adamek » 2020.09.24. 21:54

grat a tévéseknek, mégsem akkora kóklerek mint amekkorának látszottak a nyáron
még a Standard-t le kő csapni és jöhet a két csoportkörös csapatunk éve
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16417
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2020.09.24. 21:56

ManBat írta:
Savaria1919 írta:
ManBat írta:mondjuk abból nem jöttek ki rosszul, amikor Hyballát kivágták akkor istenesen le voltak maradva a Zsolnától, aztán a portugállal majdnem meglett az ezüst
Storck viszont eddig úgy néz ki, telitalálat volt - bár az ő esetében nem értem, miért hagyta ott Bruggét

pont hogy rosszul jöttek ki, a portugállal talán meccset se nyertek, már az újrakezdés előtt elengedték, június 1-től jött Storck.
Zsolnán közben egy időre a felszámolás veszélye is fennállt.

akkor rosszul emlékeztem, mea culpa - mindenesetre a némettel se voltak valami nagy formában

abban igazad van.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96289
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2020.09.24. 21:56

ManBat írta:
Cselszky írta:Tényleg szar, unalmas meccs volt, de a továbbjutás papíron bravúr. A meccs képe alapján nem az. Nem vagyok képben a Ligue 1-nel, így azon morfondíroztam, hogy a Reims ennyit tud, vagy beleszartak az egészbe. Nekem úgy tűnt, annyira nem izgatta őket az egész. Mindenesetre ez nagyon kevés volt tőlük. A Vidi a fegyelmezettségért, tekerésért dicséretet érdemel, mégiscsak egy francia csapat volt az ellenfél, de úgy általában véve nagyon egysíkú, gépies lett a játékuk.

fontos beleszámítani a képletbe hogy a Reimsnek ez egy rettenet kifutott eredménye volt, ötvenvalahány év után játszottak először Európában és a keretük bőven nem a Ligue 1-menők szintjén áll
beleszarni a Bordeaux szart bele de az első meccsen ők is hintettek kettőt aztán elhitték hogy le van tudva, a Reims simán csak ennyit tud

Azt tudom, hogy ötven x év után jutottak ide, hogy nem részei a közvetlen élvonalnak, azzal is, hogy idén eddig gyengélkednek, de tavaly a PSG-OM duó után nekik volt a legkevesebb vereségük, masszívnak tűntek, no mindegy, a lényeg annyi, hogy egy francia alsó-középkategóriás csapattól is többet vártam volna, a mai gyakorlatilag értékelhetetlen volt.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: ManBat » 2020.09.24. 21:57

ha már Belgium: elég csúnya a flamand csapatok dominanciája, az idei ligában az egyszem brüsszeli Anderlecht mellé összesen négy darab vallon csapat van a 18-ból, de abból is az egyik az Eupen, ami a belgiumi németek csapata
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: ManBat » 2020.09.24. 22:00

Cselszky írta:
ManBat írta:
Cselszky írta:Tényleg szar, unalmas meccs volt, de a továbbjutás papíron bravúr. A meccs képe alapján nem az. Nem vagyok képben a Ligue 1-nel, így azon morfondíroztam, hogy a Reims ennyit tud, vagy beleszartak az egészbe. Nekem úgy tűnt, annyira nem izgatta őket az egész. Mindenesetre ez nagyon kevés volt tőlük. A Vidi a fegyelmezettségért, tekerésért dicséretet érdemel, mégiscsak egy francia csapat volt az ellenfél, de úgy általában véve nagyon egysíkú, gépies lett a játékuk.

fontos beleszámítani a képletbe hogy a Reimsnek ez egy rettenet kifutott eredménye volt, ötvenvalahány év után játszottak először Európában és a keretük bőven nem a Ligue 1-menők szintjén áll
beleszarni a Bordeaux szart bele de az első meccsen ők is hintettek kettőt aztán elhitték hogy le van tudva, a Reims simán csak ennyit tud

Azt tudom, hogy ötven x év után jutottak ide, hogy nem részei a közvetlen élvonalnak, azzal is, hogy idén eddig gyengélkednek, de tavaly a PSG-OM duó után nekik volt a legkevesebb vereségük, masszívnak tűntek, no mindegy, a lényeg annyi, hogy egy francia alsó-középkategóriás csapattól is többet vártam volna, a mai gyakorlatilag értékelhetetlen volt.

ez a meccs jó volt arra hogy lelője annak a mítoszát hogy a magyar csapatok így meg úgy zúgnának ki a topligákból, igazából az alsó-, és középházas francia, spanyol, német csapatok se sokkal jobbak mint egy átlagos honi klub, csak velük nincs összehasonlítási alap
ha a Vidinek nem omlott volna össze Lazović visszavonulásával a rombuszos taktikája, és még mindig lenne valaki aki labdákkal eteti Zivzivadzét vagy Hodžićot, ez a meccs 90 perc alatt bőven meglett volna
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51165
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2020.09.24. 22:04

ManBat írta:
Maradonapoli írta:
ManBat írta:a Cercle Brugge valami hihetetlenül le volt maradva tökutolsóként, aztán télen beültették Storckot, vele egyedül szereztek több pontot mint előtte, és valami hihetetlen módon bentmaradtak - kb. mintha az Egert tartotta volna bent valaki '13-ban
itt egy nagyon jó videó róla, hidegrázós amit művelt ott az ősz zselés
https://www.youtube.com/watch?v=Ov5Rghl39P8

ja, már emlékszem, ezután sztem szeretett volna fentebb lépni, csak az meg nem jött össze... a DAC-hoz való aláírás számomra is meglepi volt...

főleg hogy felesleges is volt, végül a Waasland-Beverent is benntartották és kibővítették a ligát :lol:

mondjuk belegondolva, lehet nem is akkora hülyeség ez a szloták kaland, a belgáknál bármikor visszavárja majd egy kis/középcsapat... nagy kockázatot nem vállalt...

ajjaj... most kapták a 7. a belgáktól... mégis oda a belga nimbusz?

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: ManBat » 2020.09.24. 22:11

Maradonapoli írta:
ManBat írta:
Maradonapoli írta:ja, már emlékszem, ezután sztem szeretett volna fentebb lépni, csak az meg nem jött össze... a DAC-hoz való aláírás számomra is meglepi volt...

főleg hogy felesleges is volt, végül a Waasland-Beverent is benntartották és kibővítették a ligát :lol:

mondjuk belegondolva, lehet nem is akkora hülyeség ez a szloták kaland, a belgáknál bármikor visszavárja majd egy kis/középcsapat... nagy kockázatot nem vállalt...

ajjaj... most kapták a 7. a belgáktól... mégis oda a belga nimbusz?

osztjákoktól kapják, igazából aki a Jablonectől otthon hármat kap és hosszabbításra megy, attól ez nem is meglepcsi emberhátrányban
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96289
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2020.09.24. 22:23

ManBat írta:
Maradonapoli írta:
ManBat írta:főleg hogy felesleges is volt, végül a Waasland-Beverent is benntartották és kibővítették a ligát :lol:

mondjuk belegondolva, lehet nem is akkora hülyeség ez a szloták kaland, a belgáknál bármikor visszavárja majd egy kis/középcsapat... nagy kockázatot nem vállalt...

ajjaj... most kapták a 7. a belgáktól... mégis oda a belga nimbusz?

osztjákoktól kapják, igazából aki a Jablonectől otthon hármat kap és hosszabbításra megy, attól ez nem is meglepcsi emberhátrányban

8 perc alatt 4-et kapni, ehh... Torokszorító érzés lehet 0-6-nál, emberhátrányban, miközben még hátra van 35 perc. 1-2 meccsünk beugrik a BL-csoportkörből, amikor feszengtünk, hogy ne döntsünk negatív rekordokat.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: ManBat » 2020.09.24. 22:27

Cselszky írta:
ManBat írta:
Maradonapoli írta:mondjuk belegondolva, lehet nem is akkora hülyeség ez a szloták kaland, a belgáknál bármikor visszavárja majd egy kis/középcsapat... nagy kockázatot nem vállalt...

ajjaj... most kapták a 7. a belgáktól... mégis oda a belga nimbusz?

osztjákoktól kapják, igazából aki a Jablonectől otthon hármat kap és hosszabbításra megy, attól ez nem is meglepcsi emberhátrányban

8 perc alatt 4-et kapni, ehh... Torokszorító érzés lehet 0-6-nál, emberhátrányban, miközben még hátra van 35 perc. 1-2 meccsünk beugrik a BL-csoportkörből, amikor feszengtünk, hogy ne döntsünk negatív rekordokat.

hol döntöttetek majdnem negatív rekordokat? a Liverpool ellen otthon és idegenben is helytálltatok, a Fiorentina ellen ugye a csoda is majdnem összejött, a Lyon meccsekre mondjuk nem emlékszem
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51165
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2020.09.24. 22:36

ManBat írta:
Maradonapoli írta:
ManBat írta:főleg hogy felesleges is volt, végül a Waasland-Beverent is benntartották és kibővítették a ligát :lol:

mondjuk belegondolva, lehet nem is akkora hülyeség ez a szloták kaland, a belgáknál bármikor visszavárja majd egy kis/középcsapat... nagy kockázatot nem vállalt...

ajjaj... most kapták a 7. a belgáktól... mégis oda a belga nimbusz?

osztjákoktól kapják, igazából aki a Jablonectől otthon hármat kap és hosszabbításra megy, attól ez nem is meglepcsi emberhátrányban

tudom, de mire leírtam elküldtem, ezen a szájbabaszott oldalon meg a javítás fél nap amíg betöltődik, szóval hagytam a GECIBE.

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16417
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2020.09.24. 22:53

Legia hozta a kötelezőt és továbbjutott a Drita ellen. Nagy Dominik ezúttal sem volt a keretben, pedig edzőt váltottak a héten. A Qarabağ már nehezebb ellenfél lesz, de hátha összejön a főtábla négy év után.
Gyurcsó kezdő volt a Galatasaray ellen, hetvenhárom percig tartotta magát a Hajduk, utána rúgtak kettőt a törökök.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74816
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Adamek » 2020.09.24. 22:57

ez az echte jódlista Alibaba konkrétan a Budafokból is lefelé lógna ki, mázlista, hogy jó játékosok közt bénázhat akik megoldják helyette, de ennyi erővel játszhatna ott Fiola vagy Lang is
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 21 vendég