Szombati foci: Fradi-Vidi!

Avatar
zaggar
Tartalék
Hozzászólások: 1731
Csatlakozott: 2015.04.09. 16:10
Tartózkodási hely: Ország gyöngye-aranya

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: zaggar » 2024.04.05. 23:00

Deep Purple írta:1-3-nál már ösztönszerűen azt latolgattam, hányat fogunk még kapni. Az gondolom fel sem merült Mészölyben, hogy ha 11 emberrel lekontráztak, akkor talán emberhátrányban nem kéne kitámadni. :lol: Meglesz vajon a 70 bekapott gól a szezon végére?


Meg. Egyébként a bíró hibája, miért nem fújta le a meccset 1-0-nál?
Újpest-Munkás
Serie A iránt érdekl?d? (Milan és a többiek)

"Az ön parancsa nekem nem parancs. Az én látható f?hatóságom az árkodi püspök meg a vallás- és közoktatásügyi miniszter, a láthatatlan meg, aki ígéreteimet számon tartja, maga a megváltó Krisztus."

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51471
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2024.04.06. 08:36

zaggar írta:
Deep Purple írta:1-3-nál már ösztönszerűen azt latolgattam, hányat fogunk még kapni. Az gondolom fel sem merült Mészölyben, hogy ha 11 emberrel lekontráztak, akkor talán emberhátrányban nem kéne kitámadni. :lol: Meglesz vajon a 70 bekapott gól a szezon végére?


Meg. Egyébként a bíró hibája, miért nem fújta le a meccset 1-0-nál?

ha levonultok a pályáról, akkor csak 0:3 ződasztalnál a zetének, mondjuk ezt tanácsolhattam volna a diósgyőrnek is...

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96378
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2024.04.06. 21:32

3 meccsen 0 pont az MTK ellen, közte két hazai vereséggel. Mikor már azt hihetnénk, hogy kicsit egyenesbe jövünk, és akár a dobogóért is mehetünk, rendre szembejön a valóság. Klasszik középcsapat vagyunk idén sajnos, nem vagyunk jobbak, mint a másik 6 banda.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Deep Purple
Aranylabdás
Hozzászólások: 35807
Csatlakozott: 2007.01.30. 16:10
Kapcsolat:

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Deep Purple » 2024.04.07. 10:02

zaggar írta:
Deep Purple írta:1-3-nál már ösztönszerűen azt latolgattam, hányat fogunk még kapni. Az gondolom fel sem merült Mészölyben, hogy ha 11 emberrel lekontráztak, akkor talán emberhátrányban nem kéne kitámadni. :lol: Meglesz vajon a 70 bekapott gól a szezon végére?


Meg. Egyébként a bíró hibája, miért nem fújta le a meccset 1-0-nál?

Egy kis katasztrófaturizmus gyanánt megnéztem, hány védőnk kezdett a bajnokságban. Tizenegyet számoltam, és ebben nincs benne az, mikor pl. Simon szélső védőben kezdett.

Tamás, Hall, Antzoulas, Pauljevics, Kastrati, Fehér, Koszanovics, Kobouri, Keita, Huszti, Geiger

Az első fordulóban így kezdett a védelem:
Tamás, Hall, Antzoulas, Pauljevics

Utoljára meg így:
Geiger, Kobouri, Keita, Huszti, Simon

Ha ehhez még hozzávesszük a három ihletett formában játszó kapust (Nikolics, Banai, Molnár), akkor nagyjából ki is rajzolódik, mekkora kupleráj az egész.

Deep Purple
Aranylabdás
Hozzászólások: 35807
Csatlakozott: 2007.01.30. 16:10
Kapcsolat:

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Deep Purple » 2024.04.07. 10:02

Maradonapoli írta:
zaggar írta:
Deep Purple írta:1-3-nál már ösztönszerűen azt latolgattam, hányat fogunk még kapni. Az gondolom fel sem merült Mészölyben, hogy ha 11 emberrel lekontráztak, akkor talán emberhátrányban nem kéne kitámadni. :lol: Meglesz vajon a 70 bekapott gól a szezon végére?


Meg. Egyébként a bíró hibája, miért nem fújta le a meccset 1-0-nál?

ha levonultok a pályáról, akkor csak 0:3 ződasztalnál a zetének, mondjuk ezt tanácsolhattam volna a diósgyőrnek is...

Jó, de ha mindig levonultunk volna ilyen esetben, már meccshiánya lenne a játékosoknak.

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51471
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2024.04.07. 10:12

Deep Purple írta:
Maradonapoli írta:
zaggar írta:
Meg. Egyébként a bíró hibája, miért nem fújta le a meccset 1-0-nál?

ha levonultok a pályáról, akkor csak 0:3 ződasztalnál a zetének, mondjuk ezt tanácsolhattam volna a diósgyőrnek is...

Jó, de ha mindig levonultunk volna ilyen esetben, már meccshiánya lenne a játékosoknak.

duzzogva, de eledzegetnek majd azért a havi 10+ milláért...

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 75050
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Adamek » 2024.04.07. 10:41

Cselszky írta:3 meccsen 0 pont az MTK ellen, közte két hazai vereséggel. Mikor már azt hihetnénk, hogy kicsit egyenesbe jövünk, és akár a dobogóért is mehetünk, rendre szembejön a valóság. Klasszik középcsapat vagyunk idén sajnos, nem vagyunk jobbak, mint a másik 6 banda.

feltételezzük a legjobbakat, hogy ilyenkor tényleg a valóság jön szembe és nem a centrumos zacskó
elég jól fizetett a fordulóban a DVSC-MTK V, DVTK-Várda X, Újpest FC-ZTE V kombó (4,75*3,8*4,1)
ha ma még jön hozzá egy FTC-Paksi Hapsi X vagy V az lesz a kandírozott cseresznye habos tortán (4,8 - 6,25)
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
zaggar
Tartalék
Hozzászólások: 1731
Csatlakozott: 2015.04.09. 16:10
Tartózkodási hely: Ország gyöngye-aranya

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: zaggar » 2024.04.07. 10:47

Deep Purple írta:
zaggar írta:
Deep Purple írta:1-3-nál már ösztönszerűen azt latolgattam, hányat fogunk még kapni. Az gondolom fel sem merült Mészölyben, hogy ha 11 emberrel lekontráztak, akkor talán emberhátrányban nem kéne kitámadni. :lol: Meglesz vajon a 70 bekapott gól a szezon végére?


Meg. Egyébként a bíró hibája, miért nem fújta le a meccset 1-0-nál?

Egy kis katasztrófaturizmus gyanánt megnéztem, hány védőnk kezdett a bajnokságban. Tizenegyet számoltam, és ebben nincs benne az, mikor pl. Simon szélső védőben kezdett.

Tamás, Hall, Antzoulas, Pauljevics, Kastrati, Fehér, Koszanovics, Kobouri, Keita, Huszti, Geiger

Az első fordulóban így kezdett a védelem:
Tamás, Hall, Antzoulas, Pauljevics

Utoljára meg így:
Geiger, Kobouri, Keita, Huszti, Simon

Ha ehhez még hozzávesszük a három ihletett formában játszó kapust (Nikolics, Banai, Molnár), akkor nagyjából ki is rajzolódik, mekkora kupleráj az egész.


Pedig a Tamás, Keita, Kastrati, Kobouri négyesből még ki is lehetett volna hozni vmi védelemféleséget, persze ebből Kastrati már nincs is. Egyszerűen képtelen összeállni a védelem. A kapusokról meg - mivel igazából nincsenek - nem is érdemes beszélni..Banai jó lehetne vhol 3. számúnak, a Molnárral meg jól kibasztak, h azzal indították a pályafutását, h a leglyukasabb fedezetsor mögé tették be éles meccsekre. Nikolicsot most már fedje a felejtés jótékony homálya.
Újpest-Munkás
Serie A iránt érdekl?d? (Milan és a többiek)

"Az ön parancsa nekem nem parancs. Az én látható f?hatóságom az árkodi püspök meg a vallás- és közoktatásügyi miniszter, a láthatatlan meg, aki ígéreteimet számon tartja, maga a megváltó Krisztus."

Deep Purple
Aranylabdás
Hozzászólások: 35807
Csatlakozott: 2007.01.30. 16:10
Kapcsolat:

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Deep Purple » 2024.04.07. 11:25

Maradonapoli írta:
Deep Purple írta:
Maradonapoli írta:ha levonultok a pályáról, akkor csak 0:3 ződasztalnál a zetének, mondjuk ezt tanácsolhattam volna a diósgyőrnek is...

Jó, de ha mindig levonultunk volna ilyen esetben, már meccshiánya lenne a játékosoknak.

duzzogva, de eledzegetnek majd azért a havi 10+ milláért...

Van benne valami. Azért mégis furcsa lenne, ha a zöldasztal vezetné a góllövőlistát.

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51471
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2024.04.07. 15:15

No mijafasz van? 0 kapuralövés?!?! Zőccséges és kaszinós! Ne basszatok fel agyilag!!!

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 75050
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Adamek » 2024.04.07. 15:24

gyönyörű ahogy naggyá teszik Szappert a kezehez lőtt alibikkel
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 75050
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Adamek » 2024.04.07. 16:48

aki szerint nem izgalmasabb ez a 12 csapatos bajnokság akármelyik másik variációnál az nem látott még stoplinyomot a pázsiton
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Deep Purple
Aranylabdás
Hozzászólások: 35807
Csatlakozott: 2007.01.30. 16:10
Kapcsolat:

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Deep Purple » 2024.04.07. 17:08

zaggar írta:
Deep Purple írta:
zaggar írta:
Meg. Egyébként a bíró hibája, miért nem fújta le a meccset 1-0-nál?

Egy kis katasztrófaturizmus gyanánt megnéztem, hány védőnk kezdett a bajnokságban. Tizenegyet számoltam, és ebben nincs benne az, mikor pl. Simon szélső védőben kezdett.

Tamás, Hall, Antzoulas, Pauljevics, Kastrati, Fehér, Koszanovics, Kobouri, Keita, Huszti, Geiger

Az első fordulóban így kezdett a védelem:
Tamás, Hall, Antzoulas, Pauljevics

Utoljára meg így:
Geiger, Kobouri, Keita, Huszti, Simon

Ha ehhez még hozzávesszük a három ihletett formában játszó kapust (Nikolics, Banai, Molnár), akkor nagyjából ki is rajzolódik, mekkora kupleráj az egész.


Pedig a Tamás, Keita, Kastrati, Kobouri négyesből még ki is lehetett volna hozni vmi védelemféleséget, persze ebből Kastrati már nincs is. Egyszerűen képtelen összeállni a védelem. A kapusokról meg - mivel igazából nincsenek - nem is érdemes beszélni..Banai jó lehetne vhol 3. számúnak, a Molnárral meg jól kibasztak, h azzal indították a pályafutását, h a leglyukasabb fedezetsor mögé tették be éles meccsekre. Nikolicsot most már fedje a felejtés jótékony homálya.

Nekem is az a benyomásom, hogy a felsorolt védők jó része egyénileg beférne legalább egy közepes védelembe, de itt valamiért nem tudnak együttműködni. Talán egy vezéregyéniség hiányzik, de csak spekulálok...

Ami a kapusokat illeti, itt már inkább gyanakszom rá, hogy képességbeli hiányosságok vannak. Főként Banaira gondolok, akinek x év alatt volt ugyan néhány jól sikerült meccse, de alapvetően bármikor benne van a potya. Nem éppen nyugalmat áraszt a kapuból. Molnárból még lehet valaki, de ilyen kezdet után jó eséllyel nem nálunk sajnos. (Nikolicsnak sok sikert a további pályafutásához.)

Deep Purple
Aranylabdás
Hozzászólások: 35807
Csatlakozott: 2007.01.30. 16:10
Kapcsolat:

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Deep Purple » 2024.04.07. 17:11

Adamek írta:aki szerint nem izgalmasabb ez a 12 csapatos bajnokság akármelyik másik variációnál az nem látott még stoplinyomot a pázsiton

Lehetne valami külön kis díj, amiért a 6. és 7. helyezett játszik az év végén. Futottak Még Kupa. Mindjárt izgalmasabb lenne, nem?

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 75050
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Adamek » 2024.04.07. 17:49

Deep Purple írta:
Adamek írta:aki szerint nem izgalmasabb ez a 12 csapatos bajnokság akármelyik másik variációnál az nem látott még stoplinyomot a pázsiton

Lehetne valami külön kis díj, amiért a 6. és 7. helyezett játszik az év végén. Futottak Még Kupa. Mindjárt izgalmasabb lenne, nem?

rájátszás kellene a dobogókerülésért
szigorúan páratlan fordulószámmal
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51471
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2024.04.07. 17:57

Adamek írta:
Deep Purple írta:
Adamek írta:aki szerint nem izgalmasabb ez a 12 csapatos bajnokság akármelyik másik variációnál az nem látott még stoplinyomot a pázsiton

Lehetne valami külön kis díj, amiért a 6. és 7. helyezett játszik az év végén. Futottak Még Kupa. Mindjárt izgalmasabb lenne, nem?

rájátszás kellene a dobogókerülésért
szigorúan páratlan fordulószámmal

poénkodtok itt... van már néhány európai bajnokság, ahol nem csak hogy alsó és felső, de középső házra is osztják a mezőnyt az alapszakasz után és hogy a középsőknek is legyen izgalom nekik is, azt ezt a szekciót "megnyerőnek" odadobják tétnek a rájátszást nemzetközi porondra, csak most így hirtelen, ami beugrik, belga, holland, szloták (utóbbinál természetesen ez az alsó házra vonatkozik), de sztem ezt ti is tudjátok... :P

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96378
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2024.04.07. 18:04

Adamek írta:
Cselszky írta:3 meccsen 0 pont az MTK ellen, közte két hazai vereséggel. Mikor már azt hihetnénk, hogy kicsit egyenesbe jövünk, és akár a dobogóért is mehetünk, rendre szembejön a valóság. Klasszik középcsapat vagyunk idén sajnos, nem vagyunk jobbak, mint a másik 6 banda.

feltételezzük a legjobbakat, hogy ilyenkor tényleg a valóság jön szembe és nem a centrumos zacskó
elég jól fizetett a fordulóban a DVSC-MTK V, DVTK-Várda X, Újpest FC-ZTE V kombó (4,75*3,8*4,1)
ha ma még jön hozzá egy FTC-Paksi Hapsi X vagy V az lesz a kandírozott cseresznye habos tortán (4,8 - 6,25)

Nem szívesen gondolok erre, de valóban fura, hogy kikapunk otthon a Kövesdtől, majd ötöt rúgunk a zéró ellenállást tanúsító Zegnek, ami utána két meccsen tízet ver a Diónak és az Újpestnek, mi meg újra mélybe zuhanunk az MTK ellen, stb. Kényelmesebb az a tudat, hogy ezek a csapatok egyszerűen egységesen szarok, képtelenek kiegyensúlyozottan teljesíteni.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16530
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2024.04.07. 18:05

Maradonapoli írta:
Adamek írta:
Deep Purple írta:Lehetne valami külön kis díj, amiért a 6. és 7. helyezett játszik az év végén. Futottak Még Kupa. Mindjárt izgalmasabb lenne, nem?

rájátszás kellene a dobogókerülésért
szigorúan páratlan fordulószámmal

poénkodtok itt... van már néhány európai bajnokság, ahol nem csak hogy alsó és felső, de középső házra is osztják a mezőnyt az alapszakasz után és hogy a középsőknek is legyen izgalom nekik is, azt ezt a szekciót "megnyerőnek" odadobják tétnek a rájátszást nemzetközi porondra, csak most így hirtelen, ami beugrik, belga, holland, szloták (utóbbinál természetesen ez az alsó házra vonatkozik), de sztem ezt ti is tudjátok... :P

cseszkó is ilyen
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96378
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2024.04.07. 18:07

Deep Purple írta:
Adamek írta:aki szerint nem izgalmasabb ez a 12 csapatos bajnokság akármelyik másik variációnál az nem látott még stoplinyomot a pázsiton

Lehetne valami külön kis díj, amiért a 6. és 7. helyezett játszik az év végén. Futottak Még Kupa. Mindjárt izgalmasabb lenne, nem?

Ha a 4. hely nk-t érne, a 4-10. helyezettek közül annak kell indulnia, aki mondjuk az utolsó 8 meccsen a legkevesebb pontot gyűjti.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16530
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2024.04.07. 18:13

„Segítenie kellene a játékvezetőknek az FTC-t, hogy bejussanak a BL-csoportkörbe, mert amikor idejön a Klaksvík, meg az Olympiakosz, a fetrengést ott már nem díjazzák... Ezt ma nagyon sérelmesnek találom a részünkről” – nyilatkozta Bognár György az M4 Sport kamerái előtt.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Adamek valamint 63 vendég