Szombati foci: Fradi-Vidi!

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96359
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2020.07.06. 23:00

Savaria1919 írta:
ManBat írta:
Savaria1919 írta:Van egy hónapnyi idő csapatot építeni. Szerintem adott az az összeg, amiért megéri nekik az az 1 év NB2.

valószínűleg ez az egy hónap épp arról fog szólni, hogy a Bódi, Szécsi, Nagy S. kaliberűek keresnek maguknak helyet az élvonalban

gondolom élő szerződésük van, amit nem hiszem, hogy a Loki meg akarna szüntetni, így marad az értékesítés. NB1-es szinten nem rossz futballisták, én sem tartom elképzelhetetlennek, hogy végül maradnak a ligában, de pl. tőlünk sem lépett le annó csakúgy Jagó vagy Németh Márió, mert hívta őket a Rákóczi vagy a Kövesd. (előbbi idén már igen, de neki eleve június 30-ig szólt a szerződése)

Elvileg minden magyar játékosnak élő szerződése van, egy általánosabb és egy egyedi kérdőjellel. Az első, hogy a szerződések megkötésekor kiesés esetére írtak-e valami külön rendelkezést, a másik pedig Pávkovics esete, mert anno nem hozták nyilvánosságra, hány évre írt alá (de valószínűsítem, hogy legalább 3 évre).
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74990
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Adamek » 2020.07.07. 00:22

bennmaradt a Werder, ez jó hír
talán jövőre kicsit korábban ébrednek
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: ManBat » 2020.07.07. 01:44

Adamek írta:bennmaradt a Werder, ez jó hír
talán jövőre kicsit korábban ébrednek

elég necc volt azért a várthoz képest ez az osztályozó is, ha akár csak egy picivel komolyabb csapatot kapnak vagy nem zártkapus a visszavágó akkor ez kampec lett volna
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Avatar
nyúl
Kincstári Főegerész
Hozzászólások: 46285
Csatlakozott: 2005.09.14. 13:36

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: nyúl » 2020.07.07. 06:43

Javier Arizmendi írta:
SuperDepor írta:
Cselszky írta:Marad Eli bá'. :cool:

Meg a költségvetés is (1,2 milliárd). A Vasassal karöltve visszasétáltok.

nem lenne inkább két falu valami jófajta pártemberekkel? csákvár és a soroksár esetleg?

Szerintem sem kéne megtörni ezt a fejlődési ívet.
Az elmúlt 50 év legnagyobb reformja, hogy az nb1-ben egyesül a BLASZ a Szabad Föld Kupával.

Avatar
dingo
Sztár
Hozzászólások: 4149
Csatlakozott: 2008.10.05. 04:18
Tartózkodási hely: Kecskemét

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: dingo » 2020.07.07. 07:37

nyúl írta:
Javier Arizmendi írta:
SuperDepor írta:Meg a költségvetés is (1,2 milliárd). A Vasassal karöltve visszasétáltok.

nem lenne inkább két falu valami jófajta pártemberekkel? csákvár és a soroksár esetleg?

Szerintem sem kéne megtörni ezt a fejlődési ívet.
Az elmúlt 50 év legnagyobb reformja, hogy az nb1-ben egyesül a BLASZ a Szabad Föld Kupával.

Ez esetben az említett két csapat a DVTK és ZTE helyére kell, hogy érkezzen
ÁLOMSORSOLÁS!ÁLOMSORSOLÁS!ÁLOMSORSOLÁS! :D

"A fiatal dingó nagyon kedves jószág, ám felnőve bizalmatlanná, harapóssá, rendkívül önállóvá válik, ragadozó természete minduntalan kitör belőle, ezért háziállatként tartása semmiképpen nem ajánlott."

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74990
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Adamek » 2020.07.07. 09:12

ManBat írta:
Adamek írta:bennmaradt a Werder, ez jó hír
talán jövőre kicsit korábban ébrednek

elég necc volt azért a várthoz képest ez az osztályozó is, ha akár csak egy picivel komolyabb csapatot kapnak vagy nem zártkapus a visszavágó akkor ez kampec lett volna

nem lehet egy csapat komoly ahová (igaz csak a padara) befér egy Oliver Hüsing
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51408
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2020.07.07. 10:53

Adamek írta:bennmaradt a Werder, ez jó hír
talán jövőre kicsit korábban ébrednek

Jaja, most látom, hogy megúszták!

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16512
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2020.07.07. 12:01

Cselszky írta:
Savaria1919 írta:
ManBat írta:valószínűleg ez az egy hónap épp arról fog szólni, hogy a Bódi, Szécsi, Nagy S. kaliberűek keresnek maguknak helyet az élvonalban

gondolom élő szerződésük van, amit nem hiszem, hogy a Loki meg akarna szüntetni, így marad az értékesítés. NB1-es szinten nem rossz futballisták, én sem tartom elképzelhetetlennek, hogy végül maradnak a ligában, de pl. tőlünk sem lépett le annó csakúgy Jagó vagy Németh Márió, mert hívta őket a Rákóczi vagy a Kövesd. (előbbi idén már igen, de neki eleve június 30-ig szólt a szerződése)

Elvileg minden magyar játékosnak élő szerződése van, egy általánosabb és egy egyedi kérdőjellel. Az első, hogy a szerződések megkötésekor kiesés esetére írtak-e valami külön rendelkezést, a másik pedig Pávkovics esete, mert anno nem hozták nyilvánosságra, hány évre írt alá (de valószínűsítem, hogy legalább 3 évre).

Nem tudom, hogy a szerződések megkötése idején mennyire gondoltak a kiesésre. Ahogy nézem a transfermarkt-on, a külföldiekkel eleve június 30-ig szólt a megállapodás. Ha sikerül egyben tartani (azt simán el tudom képzelni, hogy az értékesebbeket kivásárolja a Fehérvár, Felcsút, Mezőkövesd stb) a keretet, plusz hozni 2-3 spílert (főleg a támadó szekcióba), akkor rendben lesz a csapat, a Vasas mellett a feljutás másik nagy esélyese.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: ManBat » 2020.07.07. 12:03

Savaria1919 írta:
Cselszky írta:
Savaria1919 írta:gondolom élő szerződésük van, amit nem hiszem, hogy a Loki meg akarna szüntetni, így marad az értékesítés. NB1-es szinten nem rossz futballisták, én sem tartom elképzelhetetlennek, hogy végül maradnak a ligában, de pl. tőlünk sem lépett le annó csakúgy Jagó vagy Németh Márió, mert hívta őket a Rákóczi vagy a Kövesd. (előbbi idén már igen, de neki eleve június 30-ig szólt a szerződése)

Elvileg minden magyar játékosnak élő szerződése van, egy általánosabb és egy egyedi kérdőjellel. Az első, hogy a szerződések megkötésekor kiesés esetére írtak-e valami külön rendelkezést, a másik pedig Pávkovics esete, mert anno nem hozták nyilvánosságra, hány évre írt alá (de valószínűsítem, hogy legalább 3 évre).

Nem tudom, hogy a szerződések megkötése idején mennyire gondoltak a kiesésre. Ahogy nézem a transfermarkt-on, a külföldiekkel eleve június 30-ig szólt a megállapodás. Ha sikerül egyben tartani (azt simán el tudom képzelni, hogy az értékesebbeket kivásárolja a Fehérvár, Felcsút, Mezőkövesd stb) a keretet, plusz hozni 2-3 spílert (főleg a támadó szekcióba), akkor rendben lesz a csapat, a Vasas mellett a feljutás másik nagy esélyese.

diósgyőri oldalról olyat pletykálnak, hogy Garbát mi elhoznánk, de a Loki csak egy év kölcsönre adná amíg visszajutnak és megint külföldizhetnek
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16512
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2020.07.07. 12:25

nyúl írta:
Javier Arizmendi írta:
SuperDepor írta:Meg a költségvetés is (1,2 milliárd). A Vasassal karöltve visszasétáltok.

nem lenne inkább két falu valami jófajta pártemberekkel? csákvár és a soroksár esetleg?

Szerintem sem kéne megtörni ezt a fejlődési ívet.
Az elmúlt 50 év legnagyobb reformja, hogy az nb1-ben egyesül a BLASZ a Szabad Föld Kupával.

Minden történelmi kornak megvoltak a jellegzetes vidéki csapatai: A 20/30-as években a profizmus bevezetésekor a helyi alsóbb osztályú csapatokból létrehozott/átkeresztelt különféle brigádokkal (Sabaria AK, Bástya, Bocskay, Attila), melyek legkésőbb a 40-es évek elejére tönkre is mentek.
A 45 és 90 közötti időkben valamely üzem/gyár állt a háttérben (járműjavító, bánya, gépgyár), azóta ezen klubok zöme az alsóbb osztályokban vegetálnak: Komló, Ózd, Dorog, Tatabánya, Salgótarján. A 90-es években jöttek a leleményes vállalkozók felfuttatott falusi/kisvárosi brigádjai: Stadler, Tiszakécske, Gázszer, majd a legutóbbi időkben a vállalkozók előtt a leleményes jelzőt nerközeli-re cserélve tűnt fel a Felcsút, Mezőkövesd, Kisvárda és bekukkantott a Balmazújváros is.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16512
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2020.07.07. 12:27

ManBat írta:
Savaria1919 írta:
Cselszky írta:Elvileg minden magyar játékosnak élő szerződése van, egy általánosabb és egy egyedi kérdőjellel. Az első, hogy a szerződések megkötésekor kiesés esetére írtak-e valami külön rendelkezést, a másik pedig Pávkovics esete, mert anno nem hozták nyilvánosságra, hány évre írt alá (de valószínűsítem, hogy legalább 3 évre).

Nem tudom, hogy a szerződések megkötése idején mennyire gondoltak a kiesésre. Ahogy nézem a transfermarkt-on, a külföldiekkel eleve június 30-ig szólt a megállapodás. Ha sikerül egyben tartani (azt simán el tudom képzelni, hogy az értékesebbeket kivásárolja a Fehérvár, Felcsút, Mezőkövesd stb) a keretet, plusz hozni 2-3 spílert (főleg a támadó szekcióba), akkor rendben lesz a csapat, a Vasas mellett a feljutás másik nagy esélyese.

diósgyőri oldalról olyat pletykálnak, hogy Garbát mi elhoznánk, de a Loki csak egy év kölcsönre adná amíg visszajutnak és megint külföldizhetnek

ez elképzelhető forgatókönyv, mi is így kölcsönöztük ki anno Ramost az MTK-ból.
https://haon.hu/sport/helyi-sport/niger ... z-3396374/ Itt 1 + 2 évet írnak vele kapcsolatban, a kérdés az, hogy vajon az opció mit jelenthet.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96359
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2020.07.07. 12:53

ManBat írta:
Savaria1919 írta:
Cselszky írta:Elvileg minden magyar játékosnak élő szerződése van, egy általánosabb és egy egyedi kérdőjellel. Az első, hogy a szerződések megkötésekor kiesés esetére írtak-e valami külön rendelkezést, a másik pedig Pávkovics esete, mert anno nem hozták nyilvánosságra, hány évre írt alá (de valószínűsítem, hogy legalább 3 évre).

Nem tudom, hogy a szerződések megkötése idején mennyire gondoltak a kiesésre. Ahogy nézem a transfermarkt-on, a külföldiekkel eleve június 30-ig szólt a megállapodás. Ha sikerül egyben tartani (azt simán el tudom képzelni, hogy az értékesebbeket kivásárolja a Fehérvár, Felcsút, Mezőkövesd stb) a keretet, plusz hozni 2-3 spílert (főleg a támadó szekcióba), akkor rendben lesz a csapat, a Vasas mellett a feljutás másik nagy esélyese.

diósgyőri oldalról olyat pletykálnak, hogy Garbát mi elhoznánk, de a Loki csak egy év kölcsönre adná amíg visszajutnak és megint külföldizhetnek

Olvasom a blogon ezt a kölcsönadogatási verziót. Nem igazán értem, mire lenne jó. Garba, Adeniji, Trujics, Milunovics, Kosicky közül szvsz maximum az utóbbi üti meg tartósan az NB1 szintjét. Milunovics gyakorlatilag nem is játszott, a többieknek meg inkább csak jó periódusaik voltak, aztán akár hónapokra elszürkültek. Nem alapoznék rájuk, ha sikerülne visszajutnunk.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: ManBat » 2020.07.07. 13:16

Cselszky írta:
ManBat írta:
Savaria1919 írta:Nem tudom, hogy a szerződések megkötése idején mennyire gondoltak a kiesésre. Ahogy nézem a transfermarkt-on, a külföldiekkel eleve június 30-ig szólt a megállapodás. Ha sikerül egyben tartani (azt simán el tudom képzelni, hogy az értékesebbeket kivásárolja a Fehérvár, Felcsút, Mezőkövesd stb) a keretet, plusz hozni 2-3 spílert (főleg a támadó szekcióba), akkor rendben lesz a csapat, a Vasas mellett a feljutás másik nagy esélyese.

diósgyőri oldalról olyat pletykálnak, hogy Garbát mi elhoznánk, de a Loki csak egy év kölcsönre adná amíg visszajutnak és megint külföldizhetnek

Olvasom a blogon ezt a kölcsönadogatási verziót. Nem igazán értem, mire lenne jó. Garba, Adeniji, Trujics, Milunovics, Kosicky közül szvsz maximum az utóbbi üti meg tartósan az NB1 szintjét. Milunovics gyakorlatilag nem is játszott, a többieknek meg inkább csak jó periódusaik voltak, aztán akár hónapokra elszürkültek. Nem alapoznék rájuk, ha sikerülne visszajutnunk.

kövesdi vendégben azt hallottam, hogy télen valaki meg akarta volna venni Garbát, aztán amikor ez meghiúsult onnantól beleszart
ami biztos, hogy Tabakovićot valakivel muszáj lesz pótolni, mert az üveglábú Makraira nem lehet alapozni
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: ManBat » 2020.07.08. 11:17

Attilio de Supco lett a nagy külföldi várdai kormányos, hátha végre elég lendületet ad nekik a kieséshez valaki
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16512
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2020.07.08. 11:37

ManBat írta:Attilio de Supco lett a nagy külföldi várdai kormányos, hátha végre elég lendületet ad nekik a kieséshez valaki

Supka, Szentes, Révész... erős brigád.
"Magyar edzőben nem tudok gondolkodni, annyit csalódtam az utóbbi években, mert magasra tettem a mércét…" - mondta még egy hete Révész. Gyorsan meggondolta magát.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: ManBat » 2020.07.08. 11:42

Savaria1919 írta:
ManBat írta:Attilio de Supco lett a nagy külföldi várdai kormányos, hátha végre elég lendületet ad nekik a kieséshez valaki

Supka, Szentes, Révész... erős brigád.
"Magyar edzőben nem tudok gondolkodni, annyit csalódtam az utóbbi években, mert magasra tettem a mércét…" - mondta még egy hete Révész. Gyorsan meggondolta magát.

gondolom a szögedi portugálnak nem lehetett beadni azt hogy akkor ő azzal a kezdőcsapattal dolgozhat amit Révész megmond
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16512
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2020.07.08. 11:51

ManBat írta:
Savaria1919 írta:
ManBat írta:Attilio de Supco lett a nagy külföldi várdai kormányos, hátha végre elég lendületet ad nekik a kieséshez valaki

Supka, Szentes, Révész... erős brigád.
"Magyar edzőben nem tudok gondolkodni, annyit csalódtam az utóbbi években, mert magasra tettem a mércét…" - mondta még egy hete Révész. Gyorsan meggondolta magát.

gondolom a szögedi portugálnak nem lehetett beadni azt hogy akkor ő azzal a kezdőcsapattal dolgozhat amit Révész megmond

szerintem Supesznak se, alig valamelyik klubjától távozott békés körülmények között. A Halit feljelentette az MLSz-nél, mert nem kapta meg a prémiumot, Sopronban is volt konfliktusa, Szegeden és Pécsett peres ügyei is. A kedvencem mégis a 2015. októberi Szpari-Sopron meccsen történtek, mikor Mátyussal kaptak össze:
http://www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb ... ka-2446969
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: ManBat » 2020.07.08. 11:58

Savaria1919 írta:
ManBat írta:
Savaria1919 írta:Supka, Szentes, Révész... erős brigád.
"Magyar edzőben nem tudok gondolkodni, annyit csalódtam az utóbbi években, mert magasra tettem a mércét…" - mondta még egy hete Révész. Gyorsan meggondolta magát.

gondolom a szögedi portugálnak nem lehetett beadni azt hogy akkor ő azzal a kezdőcsapattal dolgozhat amit Révész megmond

szerintem Supesznak se, alig valamelyik klubjától távozott békés körülmények között. A Halit feljelentette az MLSz-nél, mert nem kapta meg a prémiumot, Sopronban is volt konfliktusa, Szegeden és Pécsett peres ügyei is. A kedvencem mégis a 2015. októberi Szpari-Sopron meccsen történtek, mikor Mátyussal kaptak össze:
http://www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb ... ka-2446969

épp ez az, Satyesz Atinak amolyan jó Tornyisan az számít hogy megjön-e a della, nem az hogy milyen szakmai fellációt kell végeznie érte
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74990
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Adamek » 2020.07.08. 12:10

ManBat írta:Attilio de Supco lett a nagy külföldi várdai kormányos, hátha végre elég lendületet ad nekik a kieséshez valaki

alakul
még egy jó Szivics vagy Casoni kellene Csútra és jól is állnánk
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: ManBat » 2020.07.08. 17:10

Varga Atesz kiskedvencét hála a jó Istennek elvitte a Paks helyettünk
akkor már csak egy belső védő, legalább egy balhátvéd, egy vkp, egy balszélső meg egy csatár kéne
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 149 vendég