Szombati foci: Fradi-Vidi!

Avatar
zaggar
Tartalék
Hozzászólások: 1745
Csatlakozott: 2015.04.09. 16:10
Tartózkodási hely: Ország gyöngye-aranya

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: zaggar » 2024.04.22. 08:57

Adamek írta:
Deep Purple írta:
Maradonapoli írta:gondolom a játékosok is csak azért is sz*rnak már bele, mert tudják, hogy nyáron nekik lapát. legalábbis a többségnek

Meglehet. Főleg ha abból indulok ki, hogy én magam is szívesen elfelejteném már az egész szezont. De ha a Várda ellenfelei nem könyörülnek meg rajtunk, akkor nem biztos, hogy el lehet majd felejteni.

a Várda még a négyből hármat a nemzetközis brigádok ellen küzdhet, ebből minimum egy komolyan is fogja venni, nálatok meg a nagy pontszóró DVSC tuti menet lesz
Gejza fijam feje fölött nem mentek el nyomtalanul a negyedosztályú évek, kis szerencsével megússzátok ezt az ordas mellényúlást, aztán nyáron hátha valamelyik benzinkúton kiszúr a tulaj egy agilis jugót


Azért nem elegáns dolog ezt ennyire Gézára húzni. Örökölt egy ótvar keretet, amiben a finomlelkűek meg vannak rottyanva. Amikor átvette őket kb 3 meccsig tartott az új edzői lendülete, ami kimerült abban, h kissé kevésbé volt peches a társaság, aztán minden visszakerült a szintjére. De ezeket retardáltakat nem Géza válogatta össze. A brigád 70-80%-át el kell zavarni kapálni és meg kell neki adni a lehetőséget, h saját maga igazolja össze a csapatot. Aztán ha úgyse megy a dolog, akkor joggal lehet csesztetni.
Újpest-Munkás
Serie A iránt érdekl?d? (Milan és a többiek)

"Az ön parancsa nekem nem parancs. Az én látható f?hatóságom az árkodi püspök meg a vallás- és közoktatásügyi miniszter, a láthatatlan meg, aki ígéreteimet számon tartja, maga a megváltó Krisztus."

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51497
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2024.04.22. 09:10

Mech írta:
banok írta:
Maradonapoli írta:KIESETT A KÖVESD!!!!!!!!!!!!!!! :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD


Nem kár értük...

hát nem, sőt, mivel a külföldieket ők nem tartják meg van egy olyan tippem, hogy jövőre is ugranak még egyet lefele

bárcsak a várda is...

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 75063
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Adamek » 2024.04.22. 09:11

zaggar írta:
Adamek írta:
Deep Purple írta:Meglehet. Főleg ha abból indulok ki, hogy én magam is szívesen elfelejteném már az egész szezont. De ha a Várda ellenfelei nem könyörülnek meg rajtunk, akkor nem biztos, hogy el lehet majd felejteni.

a Várda még a négyből hármat a nemzetközis brigádok ellen küzdhet, ebből minimum egy komolyan is fogja venni, nálatok meg a nagy pontszóró DVSC tuti menet lesz
Gejza fijam feje fölött nem mentek el nyomtalanul a negyedosztályú évek, kis szerencsével megússzátok ezt az ordas mellényúlást, aztán nyáron hátha valamelyik benzinkúton kiszúr a tulaj egy agilis jugót


Azért nem elegáns dolog ezt ennyire Gézára húzni. Örökölt egy ótvar keretet, amiben a finomlelkűek meg vannak rottyanva. Amikor átvette őket kb 3 meccsig tartott az új edzői lendülete, ami kimerült abban, h kissé kevésbé volt peches a társaság, aztán minden visszakerült a szintjére. De ezeket retardáltakat nem Géza válogatta össze. A brigád 70-80%-át el kell zavarni kapálni és meg kell neki adni a lehetőséget, h saját maga igazolja össze a csapatot. Aztán ha úgyse megy a dolog, akkor joggal lehet csesztetni.

úgy legyen, nekem csak jó ha marad
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51497
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2024.04.22. 09:13

Mech írta:
SuperDepor írta:https://hang.hu/sport/blikk-a-gazprom-lehet-a-fradi-uj-szponzora-163461?fbclid=IwZXh0bgNhZW0CMTEAAR2fmmaHX8bWbBuRihT7v7EjePLVXGlhHCQbeIZ1yymeKvKFLZ3ZDCKsAVc_aem_Af99v5DxxXP0MyDvwp90x6FIdzJzAF4ROdY5pHFt-Uvqlwqtn66826bmBj-cZHXjm2n8x18YDaZ7hr1Vb2bf5fEE

UEFA örülni fog, a Zvezdánál még a mezről is levetették a logójukat, a BL főszponzori szerződést meg a háború kitörése után egyből felmondták velük

nem igazán értem ez miért deal a Gazpromnak, Fradi esélytelen a BL-re de ez irreleváns is, mert ha be is jutnak bármelyik csoportkörbe ott nem jelenhet meg a Gazprom, mint támogató

hogy miért éri meg neki rejtély, gondolom ebből is megy a síbolás - de hogy már csak a nálunk meg a rácoknál szalonképesek, Európában az tuti (belorusszia már rég egy ruszki megye)

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 75063
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Adamek » 2024.04.22. 09:13

Maradonapoli írta:
Mech írta:
banok írta:
Nem kár értük...

hát nem, sőt, mivel a külföldieket ők nem tartják meg van egy olyan tippem, hogy jövőre is ugranak még egyet lefele

bárcsak a várda is...

Várdán még az utánpótlás minden egyes már bajnokságban szereplő korosztály is vegytiszta légió, ott tényleg semmi esély visszajönni ha egyszer kiesnek és nem tartanák meg a zsoldosokat
mondjuk a kövesdi utánpótlás meg minimum két osztállyal szarabb ha hazai is, a hazaiból is inkább a sötétebb tónus, a munkára kevésbé fogékony
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

RAUL7
BL-menõ
Hozzászólások: 7865
Csatlakozott: 2010.02.26. 14:16

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: RAUL7 » 2024.04.22. 09:15

Mech írta:
SuperDepor írta:https://hang.hu/sport/blikk-a-gazprom-lehet-a-fradi-uj-szponzora-163461?fbclid=IwZXh0bgNhZW0CMTEAAR2fmmaHX8bWbBuRihT7v7EjePLVXGlhHCQbeIZ1yymeKvKFLZ3ZDCKsAVc_aem_Af99v5DxxXP0MyDvwp90x6FIdzJzAF4ROdY5pHFt-Uvqlwqtn66826bmBj-cZHXjm2n8x18YDaZ7hr1Vb2bf5fEE

UEFA örülni fog, a Zvezdánál még a mezről is levetették a logójukat, a BL főszponzori szerződést meg a háború kitörése után egyből felmondták velük

nem igazán értem ez miért deal a Gazpromnak, Fradi esélytelen a BL-re de ez irreleváns is, mert ha be is jutnak bármelyik csoportkörbe ott nem jelenhet meg a Gazprom, mint támogató

szerintem ez valami politikai susmus lesz, de néhány túlérzékeny európai politikust ezzel is csőbe lehet majd húzni, azaz: tiszta profit a galerinek.
Nekünk mondjuk nem, mert vérciki, de az rég nem számít.

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51497
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2024.04.22. 09:19

Adamek írta:
Maradonapoli írta:
Mech írta:hát nem, sőt, mivel a külföldieket ők nem tartják meg van egy olyan tippem, hogy jövőre is ugranak még egyet lefele

bárcsak a várda is...

Várdán még az utánpótlás minden egyes már bajnokságban szereplő korosztály is vegytiszta légió, ott tényleg semmi esély visszajönni ha egyszer kiesnek és nem tartanák meg a zsoldosokat
mondjuk a kövesdi utánpótlás meg minimum két osztállyal szarabb ha hazai is, a hazaiból is inkább a sötétebb tónus, a munkára kevésbé fogékony

várdán szinte az össze ukránnak állampolgárságot is szereznek, az utánpótlásban is, azok meg most kiváltképp örülnek ennek (nyilván ha 10 évvel korábban történik,a többségük röhögve utasítja vissza)

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 75063
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Adamek » 2024.04.22. 09:19

Maradonapoli írta:
Mech írta:
SuperDepor írta:https://hang.hu/sport/blikk-a-gazprom-lehet-a-fradi-uj-szponzora-163461?fbclid=IwZXh0bgNhZW0CMTEAAR2fmmaHX8bWbBuRihT7v7EjePLVXGlhHCQbeIZ1yymeKvKFLZ3ZDCKsAVc_aem_Af99v5DxxXP0MyDvwp90x6FIdzJzAF4ROdY5pHFt-Uvqlwqtn66826bmBj-cZHXjm2n8x18YDaZ7hr1Vb2bf5fEE

UEFA örülni fog, a Zvezdánál még a mezről is levetették a logójukat, a BL főszponzori szerződést meg a háború kitörése után egyből felmondták velük

nem igazán értem ez miért deal a Gazpromnak, Fradi esélytelen a BL-re de ez irreleváns is, mert ha be is jutnak bármelyik csoportkörbe ott nem jelenhet meg a Gazprom, mint támogató

hogy miért éri meg neki rejtély, gondolom ebből is megy a síbolás - de hogy már csak a nálunk meg a rácoknál szalonképesek, Európában az tuti (belorusszia már rég egy ruszki megye)

lehet, hogy csak arra kellenek, hogy Kubi rajtuk át mossa tisztára az adóforintokat és a nép számára úgy nézzen ki ez biza szponzori lóvé és nem a lélegeztetőgépek rovására kapjuk
így már azonnal érthető miért éri meg nekik, sehogy, csak egy haveri szívesség
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 75063
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Adamek » 2024.04.22. 09:25

Maradonapoli írta:
Adamek írta:
Maradonapoli írta:bárcsak a várda is...

Várdán még az utánpótlás minden egyes már bajnokságban szereplő korosztály is vegytiszta légió, ott tényleg semmi esély visszajönni ha egyszer kiesnek és nem tartanák meg a zsoldosokat
mondjuk a kövesdi utánpótlás meg minimum két osztállyal szarabb ha hazai is, a hazaiból is inkább a sötétebb tónus, a munkára kevésbé fogékony

várdán szinte az össze ukránnak állampolgárságot is szereznek, az utánpótlásban is, azok meg most kiváltképp örülnek ennek (nyilván ha 10 évvel korábban történik,a többségük röhögve utasítja vissza)

ezek 10 évvel ezelőtt is harmadvonalbeli partizánok voltak mordori szinten, bármikor elfogadtak volna bármit két nagyobbacska karéj zsíros deszkáért
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40773
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2024.04.22. 09:33

Adamek írta:
Maradonapoli írta:
Mech írta:UEFA örülni fog, a Zvezdánál még a mezről is levetették a logójukat, a BL főszponzori szerződést meg a háború kitörése után egyből felmondták velük

nem igazán értem ez miért deal a Gazpromnak, Fradi esélytelen a BL-re de ez irreleváns is, mert ha be is jutnak bármelyik csoportkörbe ott nem jelenhet meg a Gazprom, mint támogató

hogy miért éri meg neki rejtély, gondolom ebből is megy a síbolás - de hogy már csak a nálunk meg a rácoknál szalonképesek, Európában az tuti (belorusszia már rég egy ruszki megye)

lehet, hogy csak arra kellenek, hogy Kubi rajtuk át mossa tisztára az adóforintokat és a nép számára úgy nézzen ki ez biza szponzori lóvé és nem a lélegeztetőgépek rovására kapjuk
így már azonnal érthető miért éri meg nekik, sehogy, csak egy haveri szívesség

Szinte az összes haveri szívesseg. Az MVM-nek mégis mi szüksége van arra, hogy egy futballcsapatot támogasson euromilliokkal, nominálisan soha nem térül meg, de ugyanez a Gazprom
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 75063
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Adamek » 2024.04.22. 09:42

SuperDepor írta:
Adamek írta:
Maradonapoli írta:hogy miért éri meg neki rejtély, gondolom ebből is megy a síbolás - de hogy már csak a nálunk meg a rácoknál szalonképesek, Európában az tuti (belorusszia már rég egy ruszki megye)

lehet, hogy csak arra kellenek, hogy Kubi rajtuk át mossa tisztára az adóforintokat és a nép számára úgy nézzen ki ez biza szponzori lóvé és nem a lélegeztetőgépek rovására kapjuk
így már azonnal érthető miért éri meg nekik, sehogy, csak egy haveri szívesség

Szinte az összes haveri szívesseg. Az MVM-nek mégis mi szüksége van arra, hogy egy futballcsapatot támogasson euromilliokkal, nominálisan soha nem térül meg, de ugyanez a Gazprom


nyilván itthon semmi nem az aminek látszik, de már rég nem (csak) arról szól egy szponzoráció, hogy pénzért cserébe reklámérték jön be, (ez a világ már nem arról szól, hogy kiírod a stadionban, hogy Kovács Béla néni horgászboltja és ezzel minden helyi megrohanja a csaliboltot)
az MVM is szponzorálhatna simán mondjuk az adóin könnyítve (ami nekik is van hiába tudja azt bárki, hogy ez csak egyik zsebből a másikba trükk) nem promóért, de mondjuk azt a sztorit is nyilván vágja mindenki aki itthon él és nem szatyorban teszi ezt
szóval lehetne akár szüksége is egy labdarúgócsapat szponzorálására, de a fene tudja mennyire ők érzik ezt a szükséget és mennyire egy stukker csöve érzeti ezt velük
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40773
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2024.04.22. 10:36

Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51497
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2024.04.22. 10:38

SuperDepor írta:De kínos ez az ember...
https://www.csakfoci.hu/magyar-foci/fra ... lDLopbuDNF

mulatós kazi piacon sikeresebb lenne - már legalábbis, illusztrációként a kazi papírján

Mech
Aranylabdás
Hozzászólások: 21430
Csatlakozott: 2009.07.21. 15:39
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Mech » 2024.04.22. 11:01

SuperDepor írta:De kínos ez az ember...
https://www.csakfoci.hu/magyar-foci/fra ... lDLopbuDNF

ez a pályán ünneplés milyen kibaszott kellemetlen volt a hétvégén :DDDD
pláne egy Várda elleni 0-0 után

Mech
Aranylabdás
Hozzászólások: 21430
Csatlakozott: 2009.07.21. 15:39
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Mech » 2024.04.22. 11:08

Adamek írta:kiwi vagyok ifjabb Krisz már megint mit művelt, hogy a végén az NB3-ból igazolhat a Bundásba

szerintem a Frankfurt nem így értette, hogy akkor küldik a plusz lóvét ha játszatja a Fradi, hogy az nb3-ban tolja :D

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 75063
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Adamek » 2024.04.22. 11:13

Mech írta:
SuperDepor írta:De kínos ez az ember...
https://www.csakfoci.hu/magyar-foci/fra ... lDLopbuDNF

ez a pályán ünneplés milyen kibaszott kellemetlen volt a hétvégén :DDDD
pláne egy Várda elleni 0-0 után

félházas meccsen
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 75063
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Adamek » 2024.04.22. 11:16

Mech írta:
Adamek írta:kiwi vagyok ifjabb Krisz már megint mit művelt, hogy a végén az NB3-ból igazolhat a Bundásba

szerintem a Frankfurt nem így értette, hogy akkor küldik a plusz lóvét ha játszatja a Fradi, hogy az nb3-ban tolja :D

valamit tuti elkövetett a kis kópé, mert sántán csak nem kapott volna 90 percet a favágók közt
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Mech
Aranylabdás
Hozzászólások: 21430
Csatlakozott: 2009.07.21. 15:39
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Mech » 2024.04.22. 11:18

Adamek írta:
Mech írta:
Adamek írta:kiwi vagyok ifjabb Krisz már megint mit művelt, hogy a végén az NB3-ból igazolhat a Bundásba

szerintem a Frankfurt nem így értette, hogy akkor küldik a plusz lóvét ha játszatja a Fradi, hogy az nb3-ban tolja :D

valamit tuti elkövetett a kis kópé, mert sántán csak nem kapott volna 90 percet a favágók közt

azt jó látni, hogy Stankovic is továbbvitte a magyar rühellő vonalat, Botka után kis Lisztest is most kicsit megakasztotta a pályájában

csoda, hogy Dibuszt még nem építette le, kíváncsi vagyok, hogy az EB miatt bent hagyja-e a kapuban támogatásképp, vagy szarik bele és a biztos bajnoki cím után Varga fog védeni

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 75063
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Adamek » 2024.04.22. 11:27

Mech írta:
Adamek írta:
Mech írta:szerintem a Frankfurt nem így értette, hogy akkor küldik a plusz lóvét ha játszatja a Fradi, hogy az nb3-ban tolja :D

valamit tuti elkövetett a kis kópé, mert sántán csak nem kapott volna 90 percet a favágók közt

azt jó látni, hogy Stankovic is továbbvitte a magyar rühellő vonalat, Botka után kis Lisztest is most kicsit megakasztotta a pályájában

csoda, hogy Dibuszt még nem építette le, kíváncsi vagyok, hogy az EB miatt bent hagyja-e a kapuban támogatásképp, vagy szarik bele és a biztos bajnoki cím után Varga fog védeni

Dibusszal rácseszett, mert a helyettese is magyar, nem tudja melyik ujjába harapjon
Botka, Pászka tuti távozók a nyáron, Katona is közel lehet a síráshoz, Varga gondolom csak parancsra lehet még a kezdőben néha
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Deep Purple
Aranylabdás
Hozzászólások: 35807
Csatlakozott: 2007.01.30. 16:10
Kapcsolat:

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Deep Purple » 2024.04.22. 12:04

Adamek írta:
Deep Purple írta:
Maradonapoli írta:gondolom a játékosok is csak azért is sz*rnak már bele, mert tudják, hogy nyáron nekik lapát. legalábbis a többségnek

Meglehet. Főleg ha abból indulok ki, hogy én magam is szívesen elfelejteném már az egész szezont. De ha a Várda ellenfelei nem könyörülnek meg rajtunk, akkor nem biztos, hogy el lehet majd felejteni.

a Várda még a négyből hármat a nemzetközis brigádok ellen küzdhet, ebből minimum egy komolyan is fogja venni, nálatok meg a nagy pontszóró DVSC tuti menet lesz
Gejza fijam feje fölött nem mentek el nyomtalanul a negyedosztályú évek, kis szerencsével megússzátok ezt az ordas mellényúlást, aztán nyáron hátha valamelyik benzinkúton kiszúr a tulaj egy agilis jugót

A Kecskemét elleniben bízom leginkább, ők már nem egyszer ellötyögték a meccset a Szuszában. A Debrecen és a Diósgyőr ellen már mákoltunk eleget, az utolsó forduló meg no comment. De nyilván meglátjuk. Az a biztos, ha a Várda nem nyer kettőnél többször...


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 117 vendég