Szombati foci: Fradi-Vidi!

Avatar
MindigÚjpest
fanatikus
Hozzászólások: 14806
Csatlakozott: 2009.04.17. 09:30
Tartózkodási hely: otthon,munkahely

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: MindigÚjpest » 2021.01.21. 15:20

Adamek írta:
Cselszky írta:
Adamek írta:so-so, mérget nem vennék rá, de ha azt nézem a Blazic-Dvali duó mit művelt az ősz végén akkor csak folytatták a show-t
ellenben az első negyedóra végétől mintha beleszartunk volna az egészbe, ez kicsit gyanús, nagyjából kézilabdások módjára járattuk a 10 fős falat, ha olyan kedvünk lett volna és nem megyünk át a labdával a félpályán akkor ma senki nem ment volna át az ellenfél térfelére
inkább azt tudom elképzelni, hogy egy X le volt beszélve de Blazsej doktor egyszer elbotlott a labdában

Köszönöm. Nem tudom, ki az új jelölt a Budafok mellé. Talán az Újpest.

azért mindenkivel nem lehet ezt eljátszani, akár megegyezésre akár ennek a játéknak a megkajálására gondolok
a közvetlen riválisok között ott a Kövesd, a Honvéd akik nyilván ebben a helyzetben nem megvehetőek, játékban meg előrébb járnak, az Újpest, Zeg, Paks hármas meg jóval előrébb
aztán ki tudja kivel mi történt a karácsonyfa alatt, lehet, hogy a belga is menekülne már nagyon
játékban meg előrébb járnak, az Újpest, Zeg, Paks hármas meg jóval előrébb :lol:
Sosem felejtem el, volt hogy fociról mentünk át a Komjádiba, ott voltunk a BEK meneteléskor, világsztár csapatunk volt, aminek az egyik legfényesebben ragyogó csillaga Benedek Tibi volt. Nyugodj Békében bajnok!

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: ManBat » 2021.01.21. 15:41

MindigÚjpest írta:
ManBat írta:
MindigÚjpest írta:ünnepel

ezen a részen, azt hiszem, felesleges összeveszni ;)
Ez igaz. :) Csak szerettem volna pontosítani az ismereteidet.

mifelénk tudja már címen fut, sajnos magunktól nem találtam videót - a '14-es Ligakupa-elődöntős győzelem után szólt, de ott nem nagyon vette fel senki - de a vidistáknál is így dívik
https://www.youtube.com/watch?v=Uy5vy663DcI
de felőlem a Skorpió-féle azt beszéli már átirata is lehet a dallam, a lényeg hogy legyen rá alkalom
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Avatar
MindigÚjpest
fanatikus
Hozzászólások: 14806
Csatlakozott: 2009.04.17. 09:30
Tartózkodási hely: otthon,munkahely

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: MindigÚjpest » 2021.01.21. 15:47

ManBat írta:
MindigÚjpest írta:
ManBat írta:ezen a részen, azt hiszem, felesleges összeveszni ;)
Ez igaz. :) Csak szerettem volna pontosítani az ismereteidet.

mifelénk tudja már címen fut, sajnos magunktól nem találtam videót - a '14-es Ligakupa-elődöntős győzelem után szólt, de ott nem nagyon vette fel senki - de a vidistáknál is így dívik
https://www.youtube.com/watch?v=Uy5vy663DcI
de felőlem a Skorpió-féle azt beszéli már átirata is lehet a dallam, a lényeg hogy legyen rá alkalom
https://www.youtube.com/watch?v=WkDdRJz1awM
Sosem felejtem el, volt hogy fociról mentünk át a Komjádiba, ott voltunk a BEK meneteléskor, világsztár csapatunk volt, aminek az egyik legfényesebben ragyogó csillaga Benedek Tibi volt. Nyugodj Békében bajnok!

Ferencváros // Man Utd
BL-menõ
Hozzászólások: 7740
Csatlakozott: 2008.10.22. 13:20
Tartózkodási hely: IX - Bajnokok helye

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Ferencváros // Man Utd » 2021.01.21. 16:17

Aztakurva, tegnap meccsünk volt?? Hát ez most kiesett.
Ez mondjuk egy dolog, az már nagyobb gond, hogy a beszámolók szerint kb. hasonlóan járt a kezdőnkből úgy 8-10 ember. Innentől nem lepődök meg a kettő kaput eltaláló kísérleten 90 perc alatt, ami a mostani Fraditól kb. értékelhetetlen kategória.

Legalább a fél-egy évenként esedékes wtf meccs letudva, akkor hétvégén el is kezdhetünk futballozni.
29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51420
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2021.01.21. 17:53

SuperDepor írta:Mennyi lett, nem láttam, mert dolgozom

a fradi gurított egy hármast, irány az nb2

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16517
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2021.01.21. 17:56

Paolo Sousát nevezték ki a lengyel válogatott szövetségi kapitányának.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16517
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2021.01.21. 17:58

Adamek írta:
Savaria1919 írta:
Adamek írta:remélem mi csak előszezonformában vagyunk és nem baráti kérést teljesítettünk ma

Velünk is segítőkészek voltatok anno az utcsó NB1-es évünkben a Rohoncin. Akkor azt vártam, hogy egy hitet adó siker lehet, hát nem lett az.

ilyenkor típushiba szokott lenni, hogy ha legyőzöd a listavezetőt elhiszed, hogy ez bárki ellen elég lesz
egy ilyen játékot képzelj el mondjuk a Kövesd vagy a Budafok ellen, nagyjából 90 perc farkasszemezés lenne, ezzel csak egyszer lehet nyerni, a többi meccsen építkezni is kell majd, gondolom a többi edző is látta ezt a meccset

Olyannyira elhitték az urak, hogy a következő két idegenbeli meccsünket lehoztuk kaput eltaláló lövés nélkül.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51420
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2021.01.21. 17:59

Adamek írta:aszongya a kozák, hogy a felkészülés volt túl rövid
nem tom, én másfél perc alatt levágtam, hogy a center nélküli felállással a két szélső hátvéd által beívelt labdák az átlag két méteres védőfallal szemben nem lehet eredményes taktika, ha van rá még két hét talán mást is kitalált volna a májesztró

Хэй, соколы!

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 75002
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Adamek » 2021.01.23. 08:35

ez a Dortmund is nagyjából a topligák Lúzer FC-je, önjelölt kihívóként kezd, aztán lassan a felsőházért verekszik Freiburg és Stuttgart szintű szürke egerekkel
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 75002
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Adamek » 2021.01.23. 16:09

úgy néz ki a főnöknek tetszett a szerdai blama, továbbra is töretlen a bizalom a Blazsics-Dvali duóban valamint a pazar formába játszó Zsubkovval a fedélzeten kezdünk, plusz az egyébként általában biztos pont Haratyin helyett bekerült a félbolond Isael, marad a centermentes gyötrődés
szerencsére az ellenség is egy nagy batyufasz, ha egy kicsit erősebb brigád ellen mennénk ki a félidőre eldőlne és nem ide
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: ManBat » 2021.01.23. 17:25

a túlsó oldali játékoskijáró felett valaki(k?) álldogál(nak) a lelátón, neki(k) nem szóltak a zártkapuról?
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 75002
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Adamek » 2021.01.23. 17:39

ahol szerda este abbahagytuk
csak most az ellenfél próbál játszani is, kíváncsian várom mikor esik le Ribinek, hogy szar van a palacsintában
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: ManBat » 2021.01.23. 17:47

Adamek írta:ahol szerda este abbahagytuk
csak most az ellenfél próbál játszani is, kíváncsian várom mikor esik le Ribinek, hogy szar van a palacsintában

Tökmagon nagyon látszik hogy ő fejben már a Rennes vagy a Southampton mezét próbálgatta a télen, arra legalább rájöttetek, hogy levegőben nem igazán kéne erőltetni ezt a támadás dolgot, Heister feltolásával viszont Dvali hibát hibára halmoz
ti is mehetnétek kettővel, a Felcsút is, itt még bármi lehet, jó kis roncsderbi
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 75002
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Adamek » 2021.01.23. 18:02

ManBat írta:
Adamek írta:ahol szerda este abbahagytuk
csak most az ellenfél próbál játszani is, kíváncsian várom mikor esik le Ribinek, hogy szar van a palacsintában

Tökmagon nagyon látszik hogy ő fejben már a Rennes vagy a Southampton mezét próbálgatta a télen, arra legalább rájöttetek, hogy levegőben nem igazán kéne erőltetni ezt a támadás dolgot, Heister feltolásával viszont Dvali hibát hibára halmoz
ti is mehetnétek kettővel, a Felcsút is, itt még bármi lehet, jó kis roncsderbi

a védelmünk évek óta csak romlik, nagyon nincs azon a szinten ahová képzeljük magunkat, de innen is kilóg Dali és Blazsej doktor ebben a szezonban, rossz belegondolni, hogy mindketten egy válogatott alapemberei lehetnek, mondjuk azok a válogatottak is kb. a miniállamok szintjén lehetnek
Heisternek sem kellene annyira feltolódnia ha futballista játszana előtte a szélen
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 75002
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Adamek » 2021.01.23. 18:07

szépen rátartott ez az oláh menekült Somára, a játékvezetőnek fel sem tűnt az eset
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: ManBat » 2021.01.23. 18:12

Kiss Tomi a hótt üres kapura is megvárja amíg Blažič visszaér, aztán még meg is kezezi nehogy ők jöjjenek
őszintén nem tudom, miért sírják annyian vissza Miskolcra
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: ManBat » 2021.01.23. 18:18

Töki hazait rakott
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 75002
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Adamek » 2021.01.23. 18:20

ManBat írta:Kiss Tomi a hótt üres kapura is megvárja amíg Blažič visszaér, aztán még meg is kezezi nehogy ők jöjjenek
őszintén nem tudom, miért sírják annyian vissza Miskolcra

akinek egy kicsi érzéke is van ehhez a játékhoz az szépen visszahúzta volna ballal a jobb lábára a lasztit, a védő meg csúszott volna át Orbán néni télikertjébe
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: ManBat » 2021.01.23. 18:37

Adamek írta:ez a Dortmund is nagyjából a topligák Lúzer FC-je, önjelölt kihívóként kezd, aztán lassan a felsőházért verekszik Freiburg és Stuttgart szintű szürke egerekkel

Wilmosék is mindent megtesznek az eredményesség ellen, a Bayern tényleg nem tud olyan balfasz vagy formán kívüli lenni hogy a többi 17 csapat ne nyeresse meg vele a bajnokságot
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Avatar
alehndr
Világsztár
Hozzászólások: 13660
Csatlakozott: 2011.08.13. 19:32
Tartózkodási hely: Ibiza

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: alehndr » 2021.01.23. 18:58

Rebrov takarodj!


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 159 vendég