Szombati foci: Fradi-Vidi!

Avatar
alehndr
Világsztár
Hozzászólások: 13655
Csatlakozott: 2011.08.13. 19:32
Tartózkodási hely: Ibiza

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: alehndr » 2020.08.23. 20:05

Adamek írta:na jól van, a Szpari is elkezdte végre, már attól féltem idén nem a saját játékukat tolják

csoda, hogy eddig bírtuk. ez a keret egy erős középmezőnyre lehet elég.

Avatar
Milito
Tartalék
Hozzászólások: 1029
Csatlakozott: 2016.07.14. 14:09
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Milito » 2020.08.23. 20:07

nyúl írta:
Adamek írta:
RAUL7 írta:Nehez eldonteni, melyik csapat az unszimpatikusabb.
Btw ez a Di Maria, Neymar, Mbappe trio eleg utos, ha csak szakmailag nezem a dolgot. A tuloldalt inkabb remek iparosok vannak, de azokbol egy raklapnyi.

mindkét gárdát képes vagyok a legmagasabb szinten utálni, talán Lőw cica lesz aki miatt kevésbé rühellem ma a PSG-t, meg talán a bőrtangások koppanása nagyobbat szólna, szeretem amikor a germánokat elkapja a wattafák életérzés a legnagyobb magabiztosság közepén
Csatlakozom. Inkább az arab pénzmosoda. A Bayernt utálom. Amint ellenfele akad otthon, lefölözi. Ezzel megölte a Bundesligát.
Ráadásul a csigusznak még nincs BL-győzelme a tolvaj Tappie óta, egy belefér.

Bajban vagyok, hogy melyik csapat ellen drukkoljak a döntőben, mindkettőnek rengeteg ellenszenves tulajdonsága van. Ez egy igazi csemege a magamfajtának, aki utál szinte mindent.
CS.A.K.

Avatar
beroka
Aranylabdás
Hozzászólások: 20769
Csatlakozott: 2005.08.02. 20:46
Tartózkodási hely: Tatabánya

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: beroka » 2020.08.23. 20:08

Lesz második félidő vajon?
Elég sötét van Gyirmóton.

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16417
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2020.08.23. 20:10

Szegeden meg Győrben asszem nem ilyen rajtról álmodtak.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Avatar
beroka
Aranylabdás
Hozzászólások: 20769
Csatlakozott: 2005.08.02. 20:46
Tartózkodási hely: Tatabánya

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: beroka » 2020.08.23. 20:11

beroka írta:
Cselszky írta:
beroka írta:Egyébként nem értem Kevin játszatását.
Hatalmas nulla lett az elmúlt időszakban.

Úgy rémlik, egy hete végig a padon ült, nem is hiányzott. Sajnos ugyanolyan gyenge, mint előtte.

Bárány szerintem jön helyette hamarosan

Sós helyett jött. Tényleg ő is a pályán volt.

Avatar
nyúl
Kincstári Főegerész
Hozzászólások: 46281
Csatlakozott: 2005.09.14. 13:36

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: nyúl » 2020.08.23. 20:12

Adamek írta:
    beroka írta:
    Cselszky írta:Előtte Kevin is ügyes volt...

    Egyébként nem értem Kevin játszatását.
    Hatalmas nulla lett az elmúlt időszakban.

    Kevin nélkül nincs Karácsony
    Kézen fogva mehetnének a berlini pride-ra. Csak maradjanak ott.

    Avatar
    Adamek
    Flegma
    Hozzászólások: 74822
    Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
    Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

    Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

    HozzászólásSzerző: Adamek » 2020.08.23. 20:12

    nyúl írta:
    Adamek írta:
    RAUL7 írta:Nehez eldonteni, melyik csapat az unszimpatikusabb.
    Btw ez a Di Maria, Neymar, Mbappe trio eleg utos, ha csak szakmailag nezem a dolgot. A tuloldalt inkabb remek iparosok vannak, de azokbol egy raklapnyi.

    mindkét gárdát képes vagyok a legmagasabb szinten utálni, talán Lőw cica lesz aki miatt kevésbé rühellem ma a PSG-t, meg talán a bőrtangások koppanása nagyobbat szólna, szeretem amikor a germánokat elkapja a wattafák életérzés a legnagyobb magabiztosság közepén
    Csatlakozom. Inkább az arab pénzmosoda. A Bayernt utálom. Amint ellenfele akad otthon, lefölözi. Ezzel megölte a Bundesligát.
    Ráadásul a csigusznak még nincs BL-győzelme a tolvaj Tappie óta, egy belefér.

    kövezzetek meg mint egy latolt, de azt a Marseille-t én csipáztam, Angolma, Sauzee, Boli, Boksic, Katónéni, Desailly - jó kis sor volt
    amúgy meg kellenek az új nevek a régi kupákra, úgyhogy bár leszarom de inkább a nálam csak öt évvel öregebb PSG nyerjen ha már a kettős leléptetés technikailag nem lehetséges
    Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

    Avatar
    Adamek
    Flegma
    Hozzászólások: 74822
    Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
    Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

    Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

    HozzászólásSzerző: Adamek » 2020.08.23. 20:14

    Savaria1919 írta:Szegeden meg Győrben asszem nem ilyen rajtról álmodtak.

    szerintem Ajkán és Dorogon se, ilyen ez a popszakma és a rosszul belőtt álmok
    Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

    Cselszky
    Aranylabdás
    Hozzászólások: 96289
    Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
    Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

    Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

    HozzászólásSzerző: Cselszky » 2020.08.23. 20:25

    Ez eddig egy újabb botrányos idegenbeli, nulla koncepció ismét, képtelenek vagyunk dominálni, helyzetünk alig, baromira megkönnyítjük a Gyirmi dolgát. Azt sem érzem, hogy különösebben szaggatnánk az istrángot. Álmoskás, kényelmes szaladgálás zajlott, talán az utóbbi 5 percben próbálunk valamit változtatni, de jó 50 perc elment a semmire. Legalább kikapni nem kellene.
    GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

    Avatar
    Savaria1919
    Aranylabdás
    Hozzászólások: 16417
    Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
    Tartózkodási hely: Haliwood
    Kapcsolat:

    Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

    HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2020.08.23. 20:28

    Adamek írta:
    Savaria1919 írta:Szegeden meg Győrben asszem nem ilyen rajtról álmodtak.

    szerintem Ajkán és Dorogon se, ilyen ez a popszakma és a rosszul belőtt álmok

    Dorog tavaly is jól rajtolt, az Ajka meg az egyedüli komolyabban vehető ellenfelétől kikapott hazai pályán. Szerdán pont velük játszunk, érdeklődve várom azt a meccset
    Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
    Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
    - Képes Sport 1940.

    Avatar
    nyúl
    Kincstári Főegerész
    Hozzászólások: 46281
    Csatlakozott: 2005.09.14. 13:36

    Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

    HozzászólásSzerző: nyúl » 2020.08.23. 20:36

    Adamek írta:
    nyúl írta:
    Adamek írta:mindkét gárdát képes vagyok a legmagasabb szinten utálni, talán Lőw cica lesz aki miatt kevésbé rühellem ma a PSG-t, meg talán a bőrtangások koppanása nagyobbat szólna, szeretem amikor a germánokat elkapja a wattafák életérzés a legnagyobb magabiztosság közepén
    Csatlakozom. Inkább az arab pénzmosoda. A Bayernt utálom. Amint ellenfele akad otthon, lefölözi. Ezzel megölte a Bundesligát.
    Ráadásul a csigusznak még nincs BL-győzelme a tolvaj Tappie óta, egy belefér.

    kövezzetek meg mint egy latolt, de azt a Marseille-t én csipáztam, Angolma, Sauzee, Boli, Boksic, Katónéni, Desailly - jó kis sor volt
    amúgy meg kellenek az új nevek a régi kupákra, úgyhogy bár leszarom de inkább a nálam csak öt évvel öregebb PSG nyerjen ha már a kettős leléptetés technikailag nem lehetséges
    Én is. Mármint kedveltem azt a csapatot, főleg Sauzeet, meg Abedi Pelét. Csak Tappie-t nem. De legalább rajta kattant a szovjet ékszer.

    Avatar
    beroka
    Aranylabdás
    Hozzászólások: 20769
    Csatlakozott: 2005.08.02. 20:46
    Tartózkodási hely: Tatabánya

    Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

    HozzászólásSzerző: beroka » 2020.08.23. 21:00

    Ez borzalmas volt.
    Most értékelődik fel a Vasas meccs jövő héten.

    Cselszky
    Aranylabdás
    Hozzászólások: 96289
    Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
    Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

    Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

    HozzászólásSzerző: Cselszky » 2020.08.23. 21:02

    beroka írta:Meglepődtem hogy a kövesdi padon láttam Kuttor segitőjeként Bücs Zsoltit. Azt hittem még az Mtk-nál van.
    Nem tudom de őt szívesen megnézném a Loki vezetőedzőjekènt. Azt tudjuk hogy Kondásnak vannak határai, a csapatot fel tudja juttatni de csapatépítés az nem az erőssége.

    Jöhetne is azonnal. Súlyos szakmai probléma van itt.
    GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

    Avatar
    Adamek
    Flegma
    Hozzászólások: 74822
    Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
    Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

    Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

    HozzászólásSzerző: Adamek » 2020.08.23. 21:04

    nyúl írta:
    Adamek írta:
    nyúl írta:Csatlakozom. Inkább az arab pénzmosoda. A Bayernt utálom. Amint ellenfele akad otthon, lefölözi. Ezzel megölte a Bundesligát.
    Ráadásul a csigusznak még nincs BL-győzelme a tolvaj Tappie óta, egy belefér.

    kövezzetek meg mint egy latolt, de azt a Marseille-t én csipáztam, Angolma, Sauzee, Boli, Boksic, Katónéni, Desailly - jó kis sor volt
    amúgy meg kellenek az új nevek a régi kupákra, úgyhogy bár leszarom de inkább a nálam csak öt évvel öregebb PSG nyerjen ha már a kettős leléptetés technikailag nem lehetséges
    Én is. Mármint kedveltem azt a csapatot, főleg Sauzeet, meg Abedi Pelét. Csak Tappie-t nem. De legalább rajta kattant a szovjet ékszer.

    tényleg, Ebedli Pelé, mennyire csipáztam őt is, ő volt ez első játékos (pont azon a megnyert döntőn) aki 10km fölött futott egy meccsen (azóta ez már a beugró szintre se lenne elég még talán idehaza sem)
    Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

    Avatar
    beroka
    Aranylabdás
    Hozzászólások: 20769
    Csatlakozott: 2005.08.02. 20:46
    Tartózkodási hely: Tatabánya

    Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

    HozzászólásSzerző: beroka » 2020.08.23. 21:05

    Cselszky írta:
    beroka írta:Meglepődtem hogy a kövesdi padon láttam Kuttor segitőjeként Bücs Zsoltit. Azt hittem még az Mtk-nál van.
    Nem tudom de őt szívesen megnézném a Loki vezetőedzőjekènt. Azt tudjuk hogy Kondásnak vannak határai, a csapatot fel tudja juttatni de csapatépítés az nem az erőssége.

    Jöhetne is azonnal. Súlyos szakmai probléma van itt.

    Sajnos most egyet is értek veled.

    Avatar
    beroka
    Aranylabdás
    Hozzászólások: 20769
    Csatlakozott: 2005.08.02. 20:46
    Tartózkodási hely: Tatabánya

    Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

    HozzászólásSzerző: beroka » 2020.08.23. 21:11

    Remélem Grófot sikerül megszerezni a kapuba mert ott is váltani kell.
    Illetve:
    el kell felejteni Kinyik jobb oldalon való játszatását.
    Varga Kevint elfelejteni egy időre
    Varga Józsi sem megoldás középen, elég Bényei szűrőnek
    Változtatni kell a felálláson mert ez így kevés lesz.

    Nagy baj nincsen de azt látni kell hogy valami nem kerek.

    Cselszky
    Aranylabdás
    Hozzászólások: 96289
    Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
    Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

    Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

    HozzászólásSzerző: Cselszky » 2020.08.23. 21:15

    beroka írta:
    Cselszky írta:
    beroka írta:Meglepődtem hogy a kövesdi padon láttam Kuttor segitőjeként Bücs Zsoltit. Azt hittem még az Mtk-nál van.
    Nem tudom de őt szívesen megnézném a Loki vezetőedzőjekènt. Azt tudjuk hogy Kondásnak vannak határai, a csapatot fel tudja juttatni de csapatépítés az nem az erőssége.

    Jöhetne is azonnal. Súlyos szakmai probléma van itt.

    Sajnos most egyet is értek veled.

    Legalábbis az utolsó 3 meccsünk sorába abszolút beleillik a mai. Ugyanilyen tompák voltunk, nem pörögtünk fel normálisan, nem voltunk kellően harcosak, élesek, tudatos támadásépítés nyomokban is alig érzékelhető, csak gyömöszöljük a labdát. A Szolnok ellenihez képest a különbséget az ellenfél jobb minősége adta, a mi produkciónk jellegében ott sem volt más.
    Az oldalvonal mellől sem jön gondolat, mintha nem lenne edzőnk, teljes a tehetetlenség, tanácstalanság. Tippem szerint majd most is elmondja: az volt a gond, hogy kihagytuk a helyzeteinket. Persze...
    GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

    Avatar
    the Janitor
    Toborzórajáró
    Hozzászólások: 176
    Csatlakozott: 2017.03.16. 23:54

    Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

    HozzászólásSzerző: the Janitor » 2020.08.23. 21:20

    Savaria1919 írta:
    Adamek írta:na jól van, a Szpari is elkezdte végre, már attól féltem idén nem a saját játékukat tolják

    Az Ajka lesz az idei Budafok.

    Ja, a mi kölcsönadott Rétyi Robink mesterhármasával. Radó miatt kölcsönöztük az Ajkának, de, ha, lenne rá lehetőség, kicserélném őket. Előbbre lennénk. Pedig, láthatta Bene, hogy a felkészülési meccseken is nagyon jól nyomta Robi.

    Avatar
    Savaria1919
    Aranylabdás
    Hozzászólások: 16417
    Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
    Tartózkodási hely: Haliwood
    Kapcsolat:

    Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

    HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2020.08.23. 21:33

    the Janitor írta:
    Savaria1919 írta:
    Adamek írta:na jól van, a Szpari is elkezdte végre, már attól féltem idén nem a saját játékukat tolják

    Az Ajka lesz az idei Budafok.

    Ja, a mi kölcsönadott Rétyi Robink mesterhármasával. Radó miatt kölcsönöztük az Ajkának, de, ha, lenne rá lehetőség, kicserélném őket. Előbbre lennénk. Pedig, láthatta Bene, hogy a felkészülési meccseken is nagyon jól nyomta Robi.

    Nem sok jó megoldást láttam tőle.
    Nem ismerem igazán a helyi viszonyokat, de emlékeim szerint a Vasas legutóbbi bronzérmes gárdája bátran támaszkodott a saját nevelésű játékosokra, szemben ezzel a mostanival. Talán az járhatóbb út lenne, egyrészt legalább némi lokálpatriótizmus szorult beléjük, másrészt nem hinném, hogy lenéznék az NB2-t, mondván "ezzel a kerettel és ilyen anyagi háttérrel úgyis simán feljutunk".
    Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
    Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
    - Képes Sport 1940.

    Avatar
    ManBat
    Aranylabdás
    Hozzászólások: 21627
    Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
    Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

    Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

    HozzászólásSzerző: ManBat » 2020.08.23. 21:33

    Cselszky írta:Már nálunk sem tűnt túl értelmesnek Zsóri. Nagyarcú hülyegyerek karakter. Ha csak a focira koncentrálna, vihetné valamire.

    azért Risztevszki is belement a faszerdőbe kiakasztott állkapoccsal
    Az idő lejár
    A világ megáll
    Hogy hited mit ér
    Arról bírád ítél


    НИКОГАШ СЕВЕРНА!


    Vissza: “www.nb1.hu”

    Ki van itt

    Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 110 vendég