Szombati foci: Fradi-Vidi!

Avatar
dingo
Sztár
Hozzászólások: 4146
Csatlakozott: 2008.10.05. 04:18
Tartózkodási hely: Kecskemét

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: dingo » 2020.10.02. 13:39

Adamek írta:háromból két ellenfelet eltaláltam, a Dinamó helyett a piacos görögöket jósoltam
remélem nem döntünk negatív gólrekordot

Valódi halálcsoport . Ez az egyetlen a nyolc közül amelyiknek minden tagja megnyert màr valamilyen európai kupasorozatot
ÁLOMSORSOLÁS!ÁLOMSORSOLÁS!ÁLOMSORSOLÁS! :D

"A fiatal dingó nagyon kedves jószág, ám felnőve bizalmatlanná, harapóssá, rendkívül önállóvá válik, ragadozó természete minduntalan kitör belőle, ezért háziállatként tartása semmiképpen nem ajánlott."

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74928
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Adamek » 2020.10.02. 13:47

dingo írta:
Adamek írta:háromból két ellenfelet eltaláltam, a Dinamó helyett a piacos görögöket jósoltam
remélem nem döntünk negatív gólrekordot

Valódi halálcsoport . Ez az egyetlen a nyolc közül amelyiknek minden tagja megnyert màr valamilyen európai kupasorozatot

múlt alapján az lenne, vagy mondjuk ha a hetvenes éveket írnánk, de ez így csak a kijevieknek és nekünk halálcsoport, a másik kettőnek sétagalopp lesz a 16 közé
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: ManBat » 2020.10.02. 13:49

dingo írta:
Adamek írta:háromból két ellenfelet eltaláltam, a Dinamó helyett a piacos görögöket jósoltam
remélem nem döntünk negatív gólrekordot

Valódi halálcsoport . Ez az egyetlen a nyolc közül amelyiknek minden tagja megnyert màr valamilyen európai kupasorozatot

ez nem igaz, a B-csoportban a Realt és az Intert ugye nem kell magyaráznom, a Mönchengladbach 1975-ben és 1979-ben, a Sahtar pedig 2009-ben megnyerte az UEFA-kupát
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74928
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Adamek » 2020.10.02. 13:52

nyúl írta:
Adamek írta:háromból két ellenfelet eltaláltam, a Dinamó helyett a piacos görögöket jósoltam
remélem nem döntünk negatív gólrekordot
Kizártnak tartom. Sőt, Szergej az övéit le is vereti veletek egyszer. Ebben a Barcelonában nincs most annyi, hogy ötösöket rugdaljon. Két meccsen benne van azért 5-6 gombóc az Öreglány és ellenük is.
15 kapott gól körül saccolok, de még az is lehet, hogy kevesebb lesz. Szerintem 6-7 gólt rúgtok is.

0-4 pont közé gondolom a ponttermést és nagyjából meccsenkénti 1 gólt rúgva, hármat kapva, természetesen nem egyenletes leosztásban hanem átlagban
de sajnos benne van a nagyok ellen egy korai kiállítás vagy a két gólhágó lehet, hogy egymásra akar majd licitálni, szóval van egy kis félelem is
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
dingo
Sztár
Hozzászólások: 4146
Csatlakozott: 2008.10.05. 04:18
Tartózkodási hely: Kecskemét

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: dingo » 2020.10.02. 13:53

ManBat írta:
dingo írta:
Adamek írta:háromból két ellenfelet eltaláltam, a Dinamó helyett a piacos görögöket jósoltam
remélem nem döntünk negatív gólrekordot

Valódi halálcsoport . Ez az egyetlen a nyolc közül amelyiknek minden tagja megnyert màr valamilyen európai kupasorozatot

ez nem igaz, a B-csoportban a Realt és az Intert ugye nem kell magyaráznom, a Mönchengladbach 1975-ben és 1979-ben, a Sahtar pedig 2009-ben megnyerte az UEFA-kupát

Tényleg a szatyrosokat el is felejtettem, igazad van
ÁLOMSORSOLÁS!ÁLOMSORSOLÁS!ÁLOMSORSOLÁS! :D

"A fiatal dingó nagyon kedves jószág, ám felnőve bizalmatlanná, harapóssá, rendkívül önállóvá válik, ragadozó természete minduntalan kitör belőle, ezért háziállatként tartása semmiképpen nem ajánlott."

Ferencváros // Man Utd
BL-menõ
Hozzászólások: 7740
Csatlakozott: 2008.10.22. 13:20
Tartózkodási hely: IX - Bajnokok helye

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Ferencváros // Man Utd » 2020.10.02. 16:02

Nem tudom, Szergej mekkora prémiumot kap ezért, de ez tényleg teljesítmény a javából. Hova jutottunk két év alatt a Maccabi óta, ezt én se gondoltam volna.
Ezzel a bejutással - ha lehet így fogalmazni - az "újkori" Fradi nagyjából csúcsra is ért. Sőt, egy kissé talán korán jött, nem várt bravúr ebben a formában. Még némi EL-csoportkörös rutin biztos nem ártott volna, de ennél nagyobb gond ne legyen. Élvezzük ki, ahogy telik az idő, úgyis egyre inkább lehetetlenség lesz főleg a BL-be jutni. Az se kizárt sajnos, hogy magyar csapattól most látunk ilyet kb. utoljára. De hátha nem.
Meghatározó egy év jön. Ugyanott vagyunk, mint 1995-ben, nagy lehetőségek kapujában. Az eddigi eredményeket felhasználva lehet ebből egy hosszú sikerszéria biztos alapokon, vagy jó magyar szokás szerint trappolás még egyszer ugyanabba a folyóba.
29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: ManBat » 2020.10.02. 16:46

Négust lehonosították és kerettag lett, tökönszúrom magam...
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Avatar
Milito
Tartalék
Hozzászólások: 1029
Csatlakozott: 2016.07.14. 14:09
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Milito » 2020.10.02. 17:08

ManBat írta:Négust lehonosították és kerettag lett, tökönszúrom magam...

Ne szúrd magadat tökön, de amúgy hasonló véleményen vagyunk.
Röhej ez a honosítgatósdi.
CS.A.K.

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74928
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Adamek » 2020.10.02. 17:23

Milito írta:
ManBat írta:Négust lehonosították és kerettag lett, tökönszúrom magam...

Ne szúrd magadat tökön, de amúgy hasonló véleményen vagyunk.
Röhej ez a honosítgatósdi.

ez hihetetlen, mindig van lejjebb
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40699
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2020.10.02. 18:23

Adamek írta:
Milito írta:
ManBat írta:Négust lehonosították és kerettag lett, tökönszúrom magam...

Ne szúrd magadat tökön, de amúgy hasonló véleményen vagyunk.
Röhej ez a honosítgatósdi.

ez hihetetlen, mindig van lejjebb

De legalább talalnának egy olyat aki pontokat tudna hozni tetmeccseken, vagy képes lenne a Sipeki szerű technikára. A legutóbbi fehérvári honosítottat rossz volt nézni a válogatottban. És nem a színe miatt.
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: ManBat » 2020.10.02. 18:25

SuperDepor írta:
Adamek írta:
Milito írta:Ne szúrd magadat tökön, de amúgy hasonló véleményen vagyunk.
Röhej ez a honosítgatósdi.

ez hihetetlen, mindig van lejjebb

De legalább talalnának egy olyat aki pontokat tudna hozni tetmeccseken, vagy képes lenne a Sipeki szerű technikára. A legutóbbi fehérvári honosítottat rossz volt nézni a válogatottban. És nem a színe miatt.

színtől függetlenül akkor is ugyanilyen ideges lennék ha Salvador Dvalit vagy Üzemit honosítanák a Fradiból, egy válogatottnak adott származású emberekből kellene állnia, nem honosítási világbajnokságot tartani
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40699
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2020.10.02. 18:52

ManBat írta:
SuperDepor írta:
Adamek írta:ez hihetetlen, mindig van lejjebb

De legalább talalnának egy olyat aki pontokat tudna hozni tetmeccseken, vagy képes lenne a Sipeki szerű technikára. A legutóbbi fehérvári honosítottat rossz volt nézni a válogatottban. És nem a színe miatt.

színtől függetlenül akkor is ugyanilyen ideges lennék ha Salvador Dvalit vagy Üzemit honosítanák a Fradiból, egy válogatottnak adott származású emberekből kellene állnia, nem honosítási világbajnokságot tartani

Szerintem is
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

Javier Arizmendi
Kulcsjátékos
Hozzászólások: 2825
Csatlakozott: 2006.01.18. 17:32

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Javier Arizmendi » 2020.10.02. 19:48

Ferencváros // Man Utd írta:Nem tudom, Szergej mekkora prémiumot kap ezért, de ez tényleg teljesítmény a javából. Hova jutottunk két év alatt a Maccabi óta, ezt én se gondoltam volna.

csak némileg akarnám elvitatni az ukrán érdemeit, de nem teljesen mindegy, hogy Böde van a csapatodban, vagy Uzumi, Somalia, Boli és Tökmag. Tökmag a BL selejtezőben simán PL vagy La Liga szinten játszott. miután végérvényesen magyartalanították a csapatot, és kiküldtök egy középkategóriás internaconális csapatot megjött a középkategóriás eredmény. nincs ebben semmi fura. kérdés, hogy tudtok-e örülni ennek a csapatnak.

vélemény Negoról a válogatottban?
ETO

Javier Arizmendi
Kulcsjátékos
Hozzászólások: 2825
Csatlakozott: 2006.01.18. 17:32

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Javier Arizmendi » 2020.10.02. 20:00

ManBat írta:
Savaria1919 írta:ez egy nagyon kényelmes magyarázat, de a Dinamó Zágrábnak és a Zvezdának sincs otthon kihívója, mégis hozzák a csoportköröket évente

azért ott érdekes módszerekkel mindkét csapat mögött áll egy fél ország (ami nem a Grobari és a Torcida). igazából rohadt nehéz egy horvát fiatalnak nem Mamics hálójába kerülni, Modrics még tán ma is visszatejel neki a madridi lovéból. viszont az is igaz, hogy utálhatja a BBB bármennyire, azért még a hercegovinai erdőkben dekkolva is hatékony sportvezető a derék maffiózó. Arkan utódai meg talán még keményebbek. szóval van mindenféle ösztönzés, de jövőkép is a fiataloknak, és azért mindent összevetve igen szervezettek a körülmények
ETO

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: ManBat » 2020.10.02. 20:07

Javier Arizmendi írta:
ManBat írta:
Savaria1919 írta:ez egy nagyon kényelmes magyarázat, de a Dinamó Zágrábnak és a Zvezdának sincs otthon kihívója, mégis hozzák a csoportköröket évente

azért ott érdekes módszerekkel mindkét csapat mögött áll egy fél ország (ami nem a Grobari és a Torcida). igazából rohadt nehéz egy horvát fiatalnak nem Mamics hálójába kerülni, Modrics még tán ma is visszatejel neki a madridi lovéból. viszont az is igaz, hogy utálhatja a BBB bármennyire, azért még a hercegovinai erdőkben dekkolva is hatékony sportvezető a derék maffiózó. Arkan utódai meg talán még keményebbek. szóval van mindenféle ösztönzés, de jövőkép is a fiataloknak, és azért mindent összevetve igen szervezettek a körülmények

Mamić hatékonysága nem a sportvezetői kézségéből hanem a maffiaszintű menedzserláncából adódik, ami Tottenhamtől Sevilláig egész Nyugat-Európára kiterjed, és simán eladnak olyan játékosokat topligába akik tőlünk max. a Lech Poznanig vinnék
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: ManBat » 2020.10.02. 20:09

Javier Arizmendi írta:
Ferencváros // Man Utd írta:Nem tudom, Szergej mekkora prémiumot kap ezért, de ez tényleg teljesítmény a javából. Hova jutottunk két év alatt a Maccabi óta, ezt én se gondoltam volna.

csak némileg akarnám elvitatni az ukrán érdemeit, de nem teljesen mindegy, hogy Böde van a csapatodban, vagy Uzumi, Somalia, Boli és Tökmag. Tökmag a BL selejtezőben simán PL vagy La Liga szinten játszott. miután végérvényesen magyartalanították a csapatot, és kiküldtök egy középkategóriás internaconális csapatot megjött a középkategóriás eredmény. nincs ebben semmi fura. kérdés, hogy tudtok-e örülni ennek a csapatnak.

vélemény Negoról a válogatottban?

a sommás véleményem olvashatod lentebb, kifejtve meg ez még sokkal rosszabb üzenet mint a fáról frissen leesett francia válogatotté, mert azok legalább valami banlieu-be lepottyantva francia állampolgárok és cseperedések még ha ennek az etikussága és jövőbe való üzenete szörnyű is - Vinícius, Leandro és Nego viszont szimplán le lettek igazolva a válogatottba mintha valami klubcsapat lenne
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Javier Arizmendi
Kulcsjátékos
Hozzászólások: 2825
Csatlakozott: 2006.01.18. 17:32

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Javier Arizmendi » 2020.10.02. 20:19

ManBat írta:
SuperDepor írta:
Adamek írta:ez hihetetlen, mindig van lejjebb

De legalább talalnának egy olyat aki pontokat tudna hozni tetmeccseken, vagy képes lenne a Sipeki szerű technikára. A legutóbbi fehérvári honosítottat rossz volt nézni a válogatottban. És nem a színe miatt.

színtől függetlenül akkor is ugyanilyen ideges lennék ha Salvador Dvalit vagy Üzemit honosítanák a Fradiból, egy válogatottnak adott származású emberekből kellene állnia, nem honosítási világbajnokságot tartani

az aranycsapatból Purczeld, Bednarik, Lendenmayer és Lipovics magyarosított, Grosics, Bozsik és Buzánszky nem.
az én kedvenc sztorim, hogy a sváb Albert, a bunyevác Dunai Dujmov tesók és a kroát Páncsics egymás melletti falvakban nőttek fel, majd játszottak a felnőttként a magyar szinekért vb-n és olimpiákon.
ETO

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: ManBat » 2020.10.02. 20:23

Javier Arizmendi írta:
ManBat írta:
SuperDepor írta:De legalább talalnának egy olyat aki pontokat tudna hozni tetmeccseken, vagy képes lenne a Sipeki szerű technikára. A legutóbbi fehérvári honosítottat rossz volt nézni a válogatottban. És nem a színe miatt.

színtől függetlenül akkor is ugyanilyen ideges lennék ha Salvador Dvalit vagy Üzemit honosítanák a Fradiból, egy válogatottnak adott származású emberekből kellene állnia, nem honosítási világbajnokságot tartani

az aranycsapatból Purczeld, Bednarik, Lendenmayer és Lipovics magyarosított, Grosics, Bozsik és Buzánszky nem.
az én kedvenc sztorim, hogy a sváb Albert, a bunyevác Dunai Dujmov tesók és a kroát Páncsics egymás melletti falvakban nőttek fel, majd játszottak a felnőttként a magyar szinekért vb-n és olimpiákon.

? az általad felsoroltakból melyik született más állam polgáraként, igazolt ide felnőttként majd tette le utólag az esküt?
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: ManBat » 2020.10.02. 20:41

durva belegondolni hogy ez a teljesen pontatlan passzokkal játszó, bántóan könnyen átjátszható és nagyon bizonytalan MTK úgy vitt el egy pontot tőlünk hogy a játék minden elemében fölénk kerekedett
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74928
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Adamek » 2020.10.02. 21:15

Javier Arizmendi írta:
ManBat írta:
SuperDepor írta:De legalább talalnának egy olyat aki pontokat tudna hozni tetmeccseken, vagy képes lenne a Sipeki szerű technikára. A legutóbbi fehérvári honosítottat rossz volt nézni a válogatottban. És nem a színe miatt.

színtől függetlenül akkor is ugyanilyen ideges lennék ha Salvador Dvalit vagy Üzemit honosítanák a Fradiból, egy válogatottnak adott származású emberekből kellene állnia, nem honosítási világbajnokságot tartani

az aranycsapatból Purczeld, Bednarik, Lendenmayer és Lipovics magyarosított, Grosics, Bozsik és Buzánszky nem.
az én kedvenc sztorim, hogy a sváb Albert, a bunyevác Dunai Dujmov tesók és a kroát Páncsics egymás melletti falvakban nőttek fel, majd játszottak a felnőttként a magyar szinekért vb-n és olimpiákon.

egyrészt Négó Lajcsi nagyjából úgy állna a többi megnevezett mellett, mint az Eiffel-torony mellett egy kerti budi, másrészt egy magyarországi sváb/szerb/szovjet/cseszkó/zsidó faluban megszületni 15. generációs magyarként szintén nem teljesen ugyanaz mint egy 100% haiti vagy koreai futballmagyar vendégmunkást rapid vizsgán honosítani
se szakmailag se darabra nincs rá szükség, ilyen legényt találni a megyei torkon rugó derbiken is kevesebb macerával
amúgy Albertnek sokác felmenői voltak valahol a dédszülők szintjén nem svábok
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 116 vendég