Szombati foci: Fradi-Vidi!

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 75011
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Adamek » 2024.03.20. 08:08

banok írta:
Adamek írta:elég combos kis feketelista kezd kialakulni nálunk, ha a keretből kirakottak mellé tesszük a permanens padlakókat is simán kijön egy komplett meccskeret
kíváncsi leszek nyáron mennyi távozó lesz megint de úgy számolom rekord hosszú lesz a sor


Annyira kár Pesicsért, amikor reggel olvastam ezt a villamoson majdnem elsírtam magamat.

túl az indokolatlan vasalón majd a sírásnak is eljön a maga ideje, a jelenséget nem értők nyáron sírnak majd amikor nem értik mitől menőbb egy jól összerakott és összeszokott bálnavadász brigád mint a középmucsai magatartás zavaros horda
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51431
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2024.03.20. 08:43

Adamek írta:
banok írta:
Adamek írta:elég combos kis feketelista kezd kialakulni nálunk, ha a keretből kirakottak mellé tesszük a permanens padlakókat is simán kijön egy komplett meccskeret
kíváncsi leszek nyáron mennyi távozó lesz megint de úgy számolom rekord hosszú lesz a sor


Annyira kár Pesicsért, amikor reggel olvastam ezt a villamoson majdnem elsírtam magamat.

túl az indokolatlan vasalón majd a sírásnak is eljön a maga ideje, a jelenséget nem értők nyáron sírnak majd amikor nem értik mitől menőbb egy jól összerakott és összeszokott bálnavadász brigád mint a középmucsai magatartás zavaros horda

mi baja a csetniknek, még az edző is honfitárs + haver? vagy épp ezért jött meg az indokolatlan túlzott önbizalma?
mondjuk a kopasz sem tudott egy idő után rendet tartani a honfitársai között fehérváron...

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 75011
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Adamek » 2024.03.20. 10:31

Maradonapoli írta:
Adamek írta:
banok írta:
Annyira kár Pesicsért, amikor reggel olvastam ezt a villamoson majdnem elsírtam magamat.

túl az indokolatlan vasalón majd a sírásnak is eljön a maga ideje, a jelenséget nem értők nyáron sírnak majd amikor nem értik mitől menőbb egy jól összerakott és összeszokott bálnavadász brigád mint a középmucsai magatartás zavaros horda

mi baja a csetniknek, még az edző is honfitárs + haver? vagy épp ezért jött meg az indokolatlan túlzott önbizalma?
mondjuk a kopasz sem tudott egy idő után rendet tartani a honfitársai között fehérváron...

passz, eleve egy balhés köcsög, érdemes megnézni az előéletét, több csapata volt mint jó meccse és sehonnan nem úgy ment el mint akit marasztalnának
minden évre jut pár ilyen igazolás, Ryan Mmaee, Boli, Auzqui és a fene tudja hány olyan balhés faszt vettek már meg az észkombájn Hajnalék akik eleve romlott áruk és ezért könnyen vihetők voltak, jól bevált mind, a legtöbb már az új állomáshelyéről is ki lett dobva újra
jelenleg van 4 kizárt de azért még jól fizetett zsoldosunk és van kb 10 körön kívüli a keretben akik csak edzésen lehetnek a csapattal meg néha a szünetekben dekázgathatnak a sassal
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51431
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2024.03.20. 10:36

Adamek írta:
Maradonapoli írta:
Adamek írta:túl az indokolatlan vasalón majd a sírásnak is eljön a maga ideje, a jelenséget nem értők nyáron sírnak majd amikor nem értik mitől menőbb egy jól összerakott és összeszokott bálnavadász brigád mint a középmucsai magatartás zavaros horda

mi baja a csetniknek, még az edző is honfitárs + haver? vagy épp ezért jött meg az indokolatlan túlzott önbizalma?
mondjuk a kopasz sem tudott egy idő után rendet tartani a honfitársai között fehérváron...

passz, eleve egy balhés köcsög, érdemes megnézni az előéletét, több csapata volt mint jó meccse és sehonnan nem úgy ment el mint akit marasztalnának
minden évre jut pár ilyen igazolás, Ryan Mmaee, Boli, Auzqui és a fene tudja hány olyan balhés faszt vettek már meg az észkombájn Hajnalék akik eleve romlott áruk és ezért könnyen vihetők voltak, jól bevált mind, a legtöbb már az új állomáshelyéről is ki lett dobva újra
jelenleg van 4 kizárt de azért még jól fizetett zsoldosunk és van kb 10 körön kívüli a keretben akik csak edzésen lehetnek a csapattal meg néha a szünetekben dekázgathatnak a sassal

a balhésakat átirányíthatnák valamelyik tradicionális bányászvárosba, büntetőszázadba izé szezonra, mondjuk Komlóra és egy osztályt fel kellene menniük, mer ha nem, akkor nem kerülhetnek vissza/eladásra jobb helyre

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 75011
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Adamek » 2024.03.20. 10:48

Maradonapoli írta:
Adamek írta:
Maradonapoli írta:mi baja a csetniknek, még az edző is honfitárs + haver? vagy épp ezért jött meg az indokolatlan túlzott önbizalma?
mondjuk a kopasz sem tudott egy idő után rendet tartani a honfitársai között fehérváron...

passz, eleve egy balhés köcsög, érdemes megnézni az előéletét, több csapata volt mint jó meccse és sehonnan nem úgy ment el mint akit marasztalnának
minden évre jut pár ilyen igazolás, Ryan Mmaee, Boli, Auzqui és a fene tudja hány olyan balhés faszt vettek már meg az észkombájn Hajnalék akik eleve romlott áruk és ezért könnyen vihetők voltak, jól bevált mind, a legtöbb már az új állomáshelyéről is ki lett dobva újra
jelenleg van 4 kizárt de azért még jól fizetett zsoldosunk és van kb 10 körön kívüli a keretben akik csak edzésen lehetnek a csapattal meg néha a szünetekben dekázgathatnak a sassal

a balhésakat átirányíthatnák valamelyik tradicionális bányászvárosba, büntetőszázadba izé szezonra, mondjuk Komlóra és egy osztályt fel kellene menniük, mer ha nem, akkor nem kerülhetnek vissza/eladásra jobb helyre

vagy inkább nem kellene megvenni őket
vehetnénk kevesebbet de mondjuk úgy, hogy valaki meg is nézi a portékát
vagy nevelhetnénk is akár játékosokat kiemelt csúcsakadémiaként, de olyanból még balhés se sikerül nemhogy balhétlan
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Javier Arizmendi
Kulcsjátékos
Hozzászólások: 2839
Csatlakozott: 2006.01.18. 17:32

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Javier Arizmendi » 2024.03.20. 11:16

Pesics asszongya nem történt semmi Dibusszal, sima edzéseset volt
ETO

Mech
Aranylabdás
Hozzászólások: 21423
Csatlakozott: 2009.07.21. 15:39
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Mech » 2024.03.20. 11:31

Javier Arizmendi írta:Pesics asszongya nem történt semmi Dibusszal, sima edzéseset volt

Dibusznak jó nagy respektje lehet, ha miatta kib.szta a szerb edző a szerb játékost a keretből

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51431
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2024.03.22. 17:39

Tudjátok, hogy sosem csipáztam Kuznyecovot, de "érdekes" hogy nem vették fel prolicences képzésre. Ennyire szívükre vették a miskolci nersevik klubvezetők a szavait? :)

Avatar
zaggar
Tartalék
Hozzászólások: 1716
Csatlakozott: 2015.04.09. 16:10
Tartózkodási hely: Ország gyöngye-aranya

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: zaggar » 2024.03.22. 17:51

Maradonapoli írta:Tudjátok, hogy sosem csipáztam Kuznyecovot, de "érdekes" hogy nem vették fel prolicences képzésre. Ennyire szívükre vették a miskolci nersevik klubvezetők a szavait? :)


Vagy ő tartja.
Újpest-Munkás
Serie A iránt érdekl?d? (Milan és a többiek)

"Az ön parancsa nekem nem parancs. Az én látható f?hatóságom az árkodi püspök meg a vallás- és közoktatásügyi miniszter, a láthatatlan meg, aki ígéreteimet számon tartja, maga a megváltó Krisztus."

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51431
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2024.03.27. 08:56

Alig várom, hogy folytatódjon az mb1, addig összedobom ezt a kis legót:

Kép

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40751
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2024.03.28. 20:21

Végre valami jó hír
https://nb1.hu/sztori/beletorodtem-a-ki ... KWg6Z-gNto
Igaz nem olvastam el, remélem az van benne ami a címe
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

Javier Arizmendi
Kulcsjátékos
Hozzászólások: 2839
Csatlakozott: 2006.01.18. 17:32

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Javier Arizmendi » 2024.04.01. 18:27

A zöldeket kérdezném, hogy ifj. Lisztessel most mi van, miért nem játszik?
ETO

Avatar
banok
Aranylabdás
Hozzászólások: 29067
Csatlakozott: 2005.03.20. 03:08
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: banok » 2024.04.01. 23:36

Javier Arizmendi írta:A zöldeket kérdezném, hogy ifj. Lisztessel most mi van, miért nem játszik?


Állítólag sérült de nagyon nagy kuss van körülötte...

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 75011
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Adamek » 2024.04.02. 07:12

Javier Arizmendi írta:A zöldeket kérdezném, hogy ifj. Lisztessel most mi van, miért nem játszik?


szigorúan titkos bokasérüléséből felépülve a padon ült Kövesden, legközelebb majd talán kap pár fiatalpercet de ez még titkos
nagyobb rejtély Ramirez, Pászka vagy Botka szürkelistára helyezése mert ők elvileg nem voltak lestrapálva de kevesebbet játszanak mint a kamuból felhozott ifisták, Besic is úgy tűnt el mint a nagyfater aranyórája a unkatábor felé félúton
ellenben Traore visszatért egy részletesen szintén senki által nem ismert combkórból, meg is leptük vele a Kövesdet és így simán vertük őket, bejött a titkos húzás
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Mech
Aranylabdás
Hozzászólások: 21423
Csatlakozott: 2009.07.21. 15:39
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Mech » 2024.04.02. 10:07

UVB visszatér a lelátóra Újpesten. 11 év után.

Mech
Aranylabdás
Hozzászólások: 21423
Csatlakozott: 2009.07.21. 15:39
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Mech » 2024.04.02. 10:08

Javier Arizmendi írta:A zöldeket kérdezném, hogy ifj. Lisztessel most mi van, miért nem játszik?

Frankfurt már lehet megbánta ezt a sztorit ennyiért. Vagy már ők kezelik.

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51431
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2024.04.02. 12:43

Mech írta:UVB visszatér a lelátóra Újpesten. 11 év után.


Kép

Avatar
banok
Aranylabdás
Hozzászólások: 29067
Csatlakozott: 2005.03.20. 03:08
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: banok » 2024.04.02. 21:41

Mech írta:UVB visszatér a lelátóra Újpesten. 11 év után.


A pénz nagy úr...

Deep Purple
Aranylabdás
Hozzászólások: 35803
Csatlakozott: 2007.01.30. 16:10
Kapcsolat:

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Deep Purple » 2024.04.05. 22:05

1-3-nál már ösztönszerűen azt latolgattam, hányat fogunk még kapni. Az gondolom fel sem merült Mészölyben, hogy ha 11 emberrel lekontráztak, akkor talán emberhátrányban nem kéne kitámadni. :lol: Meglesz vajon a 70 bekapott gól a szezon végére?

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51431
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2024.04.05. 22:15

lilák-zeg

Kép


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 310 vendég