Szombati foci: Fradi-Vidi!

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 75011
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Adamek » 2022.08.28. 16:21

na, a szovjetnek megtetszett Bogdán, a csapatban hagyta
mellette Vodka és Vécsey is kezdő, jól elmagyaroschodtunk
amúgy eléggé meglepő az egész kezdő, lehet, hogy halasztani kellett volna megint, sok lehet a fáradt harcos
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96365
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2022.08.28. 18:34

Adamek írta:na, a szovjetnek megtetszett Bogdán, a csapatban hagyta
mellette Vodka és Vécsey is kezdő, jól elmagyaroschodtunk
amúgy eléggé meglepő az egész kezdő, lehet, hogy halasztani kellett volna megint, sok lehet a fáradt harcos

Dibusz kovidos.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Avatar
banok
Aranylabdás
Hozzászólások: 29067
Csatlakozott: 2005.03.20. 03:08
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: banok » 2022.08.28. 18:57

Cselszky írta:
Adamek írta:na, a szovjetnek megtetszett Bogdán, a csapatban hagyta
mellette Vodka és Vécsey is kezdő, jól elmagyaroschodtunk
amúgy eléggé meglepő az egész kezdő, lehet, hogy halasztani kellett volna megint, sok lehet a fáradt harcos

Dibusz kovidos.


De már negatív tesztet produkált.

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 75011
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Adamek » 2022.08.28. 18:58

Cselszky írta:
Adamek írta:na, a szovjetnek megtetszett Bogdán, a csapatban hagyta
mellette Vodka és Vécsey is kezdő, jól elmagyaroschodtunk
amúgy eléggé meglepő az egész kezdő, lehet, hogy halasztani kellett volna megint, sok lehet a fáradt harcos

Dibusz kovidos.

az kellemetlen, kösz a hivatalosan titkos információkat
remélem Kovi nem dibuszdos
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

tomi

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: tomi » 2022.08.28. 19:39

a flegma es nagykepu megoldasok nem tetszenek

viszont felgozzel is siman hozzuk 10 emberrel is, ez azert jo jel

suru hetek jonnek, remelem a Vasas ellen rotalunk tovabb

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96365
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2022.08.30. 22:19

Rosszabb, mint Husztiékkal. Reménytelennek is tűnik. Tippem szerint már holnap edzőváltás lesz, legalábbis nem nagyon látok más megoldást.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Sanyeey
Világsztár
Hozzászólások: 10381
Csatlakozott: 2009.03.01. 18:16
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Sanyeey » 2022.08.31. 06:03

Cselszky írta:Rosszabb, mint Husztiékkal. Reménytelennek is tűnik. Tippem szerint már holnap edzőváltás lesz, legalábbis nem nagyon látok más megoldást.

Akkor jó, hogy nem láttam. Ránéztem előtte a kezdőre, kb ilyen eredményre szamitottam.
DEBRECENI VSC

Avatar
nyúl
Kincstári Főegerész
Hozzászólások: 46285
Csatlakozott: 2005.09.14. 13:36

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: nyúl » 2022.08.31. 06:07

Sanyeey írta:
Cselszky írta:Rosszabb, mint Husztiékkal. Reménytelennek is tűnik. Tippem szerint már holnap edzőváltás lesz, legalábbis nem nagyon látok más megoldást.

Akkor jó, hogy nem láttam. Ránéztem előtte a kezdőre, kb ilyen eredményre szamitottam.
Négyesével kapjuk a gólokat. Hat mérkőzésen nyeretlenül. Muszáj váltani mielőbb.

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96365
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2022.08.31. 11:18

nyúl írta:
Sanyeey írta:
Cselszky írta:Rosszabb, mint Husztiékkal. Reménytelennek is tűnik. Tippem szerint már holnap edzőváltás lesz, legalábbis nem nagyon látok más megoldást.

Akkor jó, hogy nem láttam. Ránéztem előtte a kezdőre, kb ilyen eredményre szamitottam.
Négyesével kapjuk a gólokat. Hat mérkőzésen nyeretlenül. Muszáj váltani mielőbb.

Lehet, hogy kutyaütőket is igazoltak a vele való egyeztetés nélkül, ahogy arra céloz, ez tényleg gáz, de miért csak a 4-5. fordulóban sérelmezi, mikor már inog alatta a pad? Kizártnak tartom, hogy senki ne lenne használható közülük. Legalább 5-6 ember még egy percet sem kapott, keretbe sem nagyon kerülnek, nem tudni róluk semmit.
Azt is mondja, hogy csak Horváth és Megyeri az ő emberei. Rendben. Na most Krisztofer sem hajtott eddig sok hasznot, a flegma-önző-nemtörődöm vonalon mozog, amit előad, Megyerit meg a kövesdi meccs után ki is kapta a kezdőből. Ezekre már nem tér ki.

Továbbá, mégis milyen megfontolásból játszik pl. Charleston egyáltalán, de ha már játszik is, miért belső védőt, mikor már tavaly ősszel kiderült róla, hogy teljesen alkalmatlan rá? Carrillo ezt azonnal észlelte, jegelte is, ha szerepet kapott, akkor szélső védőként (ott vállalhatót is nyújtott). Mi a magyarázat arra, hogy a fogalmatlan Deslandes, akiből Carrillo 2 hónap után egy labdarúgóra emlékeztető valakit csinált, teljesen leépült és ingerült lett Janeiro keze alatt? Miért van az, hogy DzsB-től kezdve Deslandes-on át Horváthig és Ferencziig a fél csapat idegbeteg, zaklatott szinte minden meccsünkön? Nem érkezik az utalás, vagy Janeiro ragasztott a játékosokra egy ilyen pszichés állapotot? Mi magyarázza, hogy Egerszegen bedob egy elsőmeccses 19 éves kölyköt, majd kipécézi és nevesíti az interjúban, hogy hibázott a srác?
Az ukrán belső védőt egy tényleg rossz félidő után száműzi, már 5-6 meccs alatt volt 3 kapusunk, 3 jobbhátvédünk, 3 balhátvédünk. Ez így nem megy. Mintha a felkészülési időszak közepén járnánk, amikor lehet kísérletezni.

Ha esetleg a fizetések nem érkeznek, ha valami vállalhatatlan zajlik vezetői szinten, derüljön hát ki, de nincs ilyen információ.

Állítólag Carrillonak él a szerződése, talán vissza kellene rimánkodni a klubhoz, ha hajlik rá. Egy élvezhetetlen célfocit tolt, de nyilván nem jókedvében, hanem kényszerből. Már most erre lenne szükség, hogy ne szakadjunk le végletesen a mezőnytől, és szenvedjük végig a szezont fő kiesőjelöltként.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

tomi

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: tomi » 2022.08.31. 12:10

Blikk szerint lapátra is került a debreceni edzőfenomén.

tomi

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: tomi » 2022.08.31. 13:21

Na, megvan a Fradi 5. bosnyákja is, lassan bosnyák - feka csapataink lesznek edzésen az egymás elleniben.

Azért az cool, hogy a Dinamo Zagrebtől igazolunk, elvileg nem rossz spíler, 1 millió eurót fizettünk érte.
Amer Gojak.

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96365
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2022.08.31. 13:31

Janeiro lapát, beugrik Bandi bá’, állítólag délután jelentik be.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Sanyeey
Világsztár
Hozzászólások: 10381
Csatlakozott: 2009.03.01. 18:16
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Sanyeey » 2022.08.31. 13:35

Cselszky írta:Janeiro lapát, beugrik Bandi bá’, állítólag délután jelentik be.

Jót fog tenni az egészségének, hogy megkapja ezt a csürhét. Persze biztos tudja mit csinál.
DEBRECENI VSC

Avatar
nyúl
Kincstári Főegerész
Hozzászólások: 46285
Csatlakozott: 2005.09.14. 13:36

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: nyúl » 2022.08.31. 13:56

Cselszky írta:
nyúl írta:
Sanyeey írta:Akkor jó, hogy nem láttam. Ránéztem előtte a kezdőre, kb ilyen eredményre szamitottam.
Négyesével kapjuk a gólokat. Hat mérkőzésen nyeretlenül. Muszáj váltani mielőbb.

Lehet, hogy kutyaütőket is igazoltak a vele való egyeztetés nélkül, ahogy arra céloz, ez tényleg gáz, de miért csak a 4-5. fordulóban sérelmezi, mikor már inog alatta a pad? Kizártnak tartom, hogy senki ne lenne használható közülük. Legalább 5-6 ember még egy percet sem kapott, keretbe sem nagyon kerülnek, nem tudni róluk semmit.
Azt is mondja, hogy csak Horváth és Megyeri az ő emberei. Rendben. Na most Krisztofer sem hajtott eddig sok hasznot, a flegma-önző-nemtörődöm vonalon mozog, amit előad, Megyerit meg a kövesdi meccs után ki is kapta a kezdőből. Ezekre már nem tér ki.

Továbbá, mégis milyen megfontolásból játszik pl. Charleston egyáltalán, de ha már játszik is, miért belső védőt, mikor már tavaly ősszel kiderült róla, hogy teljesen alkalmatlan rá? Carrillo ezt azonnal észlelte, jegelte is, ha szerepet kapott, akkor szélső védőként (ott vállalhatót is nyújtott). Mi a magyarázat arra, hogy a fogalmatlan Deslandes, akiből Carrillo 2 hónap után egy labdarúgóra emlékeztető valakit csinált, teljesen leépült és ingerült lett Janeiro keze alatt? Miért van az, hogy DzsB-től kezdve Deslandes-on át Horváthig és Ferencziig a fél csapat idegbeteg, zaklatott szinte minden meccsünkön? Nem érkezik az utalás, vagy Janeiro ragasztott a játékosokra egy ilyen pszichés állapotot? Mi magyarázza, hogy Egerszegen bedob egy elsőmeccses 19 éves kölyköt, majd kipécézi és nevesíti az interjúban, hogy hibázott a srác?
Az ukrán belső védőt egy tényleg rossz félidő után száműzi, már 5-6 meccs alatt volt 3 kapusunk, 3 jobbhátvédünk, 3 balhátvédünk. Ez így nem megy. Mintha a felkészülési időszak közepén járnánk, amikor lehet kísérletezni.

Ha esetleg a fizetések nem érkeznek, ha valami vállalhatatlan zajlik vezetői szinten, derüljön hát ki, de nincs ilyen információ.

Állítólag Carrillonak él a szerződése, talán vissza kellene rimánkodni a klubhoz, ha hajlik rá. Egy élvezhetetlen célfocit tolt, de nyilván nem jókedvében, hanem kényszerből. Már most erre lenne szükség, hogy ne szakadjunk le végletesen a mezőnytől, és szenvedjük végig a szezont fő kiesőjelöltként.
Nem ismertem ezeket a tényezőket, kivéve a pályán látottak közül néhányat. Ezeknek a fele is elég volt a döntés indokoltságához.
Persze nem tudom, hogy szegény Bandi mit tud kihozni ebből a garnitúrából. De legalább nyugalom lesz valószínűleg, illetve nagyon vak dolgokat nem fog csinálni.

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96365
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2022.08.31. 16:39

Dombi Tibi, Dombi Tibi!
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 75011
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Adamek » 2022.08.31. 18:17

mi történik ott Pakson? tipmixűsz?
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 75011
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Adamek » 2022.08.31. 19:19

na végre, több bosch nyák van a keretünkben mint magyar
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Sanyeey
Világsztár
Hozzászólások: 10381
Csatlakozott: 2009.03.01. 18:16
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Sanyeey » 2022.09.01. 01:25

Cselszky írta:Dombi Tibi, Dombi Tibi!

Kiváncsi vagyok mit alkot a Bombázó. Szerintem úgy kell neki ez az egész, mint szar a zsebbe. :D
DEBRECENI VSC

Avatar
zaggar
Tartalék
Hozzászólások: 1716
Csatlakozott: 2015.04.09. 16:10
Tartózkodási hely: Ország gyöngye-aranya

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: zaggar » 2022.09.01. 21:13

Borzalmasan gyenge mérkőzés volt ez a Honvéd-Újpest. Ilyen képzetlen, pontatlan játékosok a megye 2-ben szoktak rohangálni, csak azok élvezetből, a meccs utáni ingyen sörért, hát ezeknek se adnék ezért a produkcióért többet egyik oldalon se.
Újpest-Munkás
Serie A iránt érdekl?d? (Milan és a többiek)

"Az ön parancsa nekem nem parancs. Az én látható f?hatóságom az árkodi püspök meg a vallás- és közoktatásügyi miniszter, a láthatatlan meg, aki ígéreteimet számon tartja, maga a megváltó Krisztus."

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16518
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2022.09.01. 22:44

zaggar írta:Borzalmasan gyenge mérkőzés volt ez a Honvéd-Újpest. Ilyen képzetlen, pontatlan játékosok a megye 2-ben szoktak rohangálni, csak azok élvezetből, a meccs utáni ingyen sörért, hát ezeknek se adnék ezért a produkcióért többet egyik oldalon se.

A Fradi tündöklése mellett az utóbbi években hanyatlásnak indult a pesti foci: újpestiek, kispestiek a tabella alján, a csúcspénzekből gazdálkodó Vasas sem akar egyelőre működni, MTK nem tud stabilan az élvonalban maradni. A régmúlt és hagyományok alapján szomorú látni ezt a döglődést, persze az illetékeseknek bőven megvan a felelősségük ebben.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Szarka valamint 268 vendég