Szombati foci: Fradi-Vidi!

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74812
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Adamek » 2021.02.20. 19:18

Javier Arizmendi írta:szoktunk beszélni a 12 csapatos bajnokság izgalmasságáról. most hány pont a dinamo kubatov előnye? 20?

14
ha a hétvégén adakozunk 11 is lehet a forduló végén
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74812
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Adamek » 2021.02.20. 19:26

beroka írta:
beroka írta:
Adamek írta:én nem látok reális neres belenyúlásra se okot se szándékot, vannak gyanús meccsek (mint ahogy mindig is voltak) de egyiket se tudom egyetlen központi akarathoz kötni, eléggé hektikusan potyognak a nem várt eredmények

Bár így lenne.
Viszont ami érdekes az a Diósgyőr.
5 meccset játszott amiből 2 győzelem van (Fradi,Várda).
Ki-ki meccsen 1 vereség 1 győzelem (Paks, Budafok)
Illetve van a Felcsút meccs ahol nem lehetett még elengedni a pontokat.

Most jön az Újpest meccs ami ki-ki, de utána mol,Kövesd,Ftc,Mtk.
Az utóbbi 4 meccsen simán el tudom képzelni hogy 10 ponthoz közel lesznek a szerzett pontok tekintetében.

Na akkor az összeesküvés elmélet indul :)))

Kövesdet és az mtk-t elpicsázzák csak meglepiként a Fradi ellen x s meg is van a 10 pont :)))


nem mondom, hogy nem gyanús
az Újpest sormintája is egyszerű, mint a gyerekrajz, ahogy van két fordulónyi előnyük berántják a kéziféket, ha kell gólokat veretnek az ellenféllel
na mind1, a Budafogas holnap beleszarhat még a ventilátorba, hátha ők érintettként nincsenek beavatva a nagy mentőakcióba
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96287
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2021.02.20. 19:40

ManBat írta:
Javier Arizmendi írta:még hogy két csapatos a magyar nb 1. ja a Felcsút. 10 csapat küzd a kiesés ellen és a vadásztölténygyár van a legrosszabb formában. másképp: Garancsi valami nagyon rossz fát tehetett a tűzre. nem baj lesznek végre ETO-Vidi meccsek.

amellett hogy még mindig dobogón vannak és 11 pontra vannak a kiesőzónától, az érvrendszer is megmosolyogtató

Mindenesetre hónapokig tétlenül nézte a vergődést, Márton is baromi sokáig a helyén maradhatott, Kovács még mindig ott van, télen gyakorlatilag nem igazoltak, és ahogy hallottam, a klub környékén sem látták jó ideig, szart az egészbe. Vajh’ mi ez a pálfordulás? Valami oka csak van.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Avatar
beroka
Aranylabdás
Hozzászólások: 20769
Csatlakozott: 2005.08.02. 20:46
Tartózkodási hely: Tatabánya

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: beroka » 2021.02.20. 19:47

Adamek írta:
beroka írta:
beroka írta:Bár így lenne.
Viszont ami érdekes az a Diósgyőr.
5 meccset játszott amiből 2 győzelem van (Fradi,Várda).
Ki-ki meccsen 1 vereség 1 győzelem (Paks, Budafok)
Illetve van a Felcsút meccs ahol nem lehetett még elengedni a pontokat.

Most jön az Újpest meccs ami ki-ki, de utána mol,Kövesd,Ftc,Mtk.
Az utóbbi 4 meccsen simán el tudom képzelni hogy 10 ponthoz közel lesznek a szerzett pontok tekintetében.

Na akkor az összeesküvés elmélet indul :)))

Kövesdet és az mtk-t elpicsázzák csak meglepiként a Fradi ellen x s meg is van a 10 pont :)))


nem mondom, hogy nem gyanús
az Újpest sormintája is egyszerű, mint a gyerekrajz, ahogy van két fordulónyi előnyük berántják a kéziféket, ha kell gólokat veretnek az ellenféllel
na mind1, a Budafogas holnap beleszarhat még a ventilátorba, hátha ők érintettként nincsenek beavatva a nagy mentőakcióba

Puskás nem fog botlani, nem botolhat hiszen ahogy írtad nem szarhatnak bele a ventillátorba :)
Budafok és a Zete lesz a végén a bukó ahogy írtam.

Tök izgi így a bajnokság lehet fogadni kellene ismét?
Jövő héten kinézhet egy ilyen:
Dvtk-Kövesd hazai
Budafok - Kisvárda x2
Zete-Mol vid vendég

Puskás -Honvéd meccs meg ha holnap nyer a felcsút akkor vendég.

Mtk-Fradi érdektelen hiszen mindkét csapat a helyén van.
Paks-Újpest na itt vagyok bajban :)

Avatar
beroka
Aranylabdás
Hozzászólások: 20769
Csatlakozott: 2005.08.02. 20:46
Tartózkodási hely: Tatabánya

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: beroka » 2021.02.20. 19:55

Cselszky írta:
ManBat írta:
Javier Arizmendi írta:még hogy két csapatos a magyar nb 1. ja a Felcsút. 10 csapat küzd a kiesés ellen és a vadásztölténygyár van a legrosszabb formában. másképp: Garancsi valami nagyon rossz fát tehetett a tűzre. nem baj lesznek végre ETO-Vidi meccsek.

amellett hogy még mindig dobogón vannak és 11 pontra vannak a kiesőzónától, az érvrendszer is megmosolyogtató

Mindenesetre hónapokig tétlenül nézte a vergődést, Márton is baromi sokáig a helyén maradhatott, Kovács még mindig ott van, télen gyakorlatilag nem igazoltak, és ahogy hallottam, a klub környékén sem látták jó ideig, szart az egészbe. Vajh’ mi ez a pálfordulás? Valami oka csak van.

Ezt a nem igazoltak dolgot nem értem.
Van bőven játékosuk, minden posztra minimum kettő.
A bajnokság elment nekik télen ez a keret simán másodikként fordult.
Éveken keresztül öntötték a milliárdokat beléjük erre most panaszkodnak hogy nincs lóvé.
De egy Géresi nem kellett illetve egy darab fiatalt nem játszatnak.
Nem értem, teljesen elfogadták azt hogy ha nincs eredmény igazolunk pár tíz millióért. Ha nem lesz eredmény megint....

Avatar
beroka
Aranylabdás
Hozzászólások: 20769
Csatlakozott: 2005.08.02. 20:46
Tartózkodási hely: Tatabánya

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: beroka » 2021.02.20. 20:00

Cselszky írta:
ManBat írta:
Javier Arizmendi írta:még hogy két csapatos a magyar nb 1. ja a Felcsút. 10 csapat küzd a kiesés ellen és a vadásztölténygyár van a legrosszabb formában. másképp: Garancsi valami nagyon rossz fát tehetett a tűzre. nem baj lesznek végre ETO-Vidi meccsek.

amellett hogy még mindig dobogón vannak és 11 pontra vannak a kiesőzónától, az érvrendszer is megmosolyogtató

Mindenesetre hónapokig tétlenül nézte a vergődést, Márton is baromi sokáig a helyén maradhatott, Kovács még mindig ott van, télen gyakorlatilag nem igazoltak, és ahogy hallottam, a klub környékén sem látták jó ideig, szart az egészbe. Vajh’ mi ez a pálfordulás? Valami oka csak van.

Ezt a nem igazoltak dolgot nem értem.
Van bőven játékosuk, minden posztra minimum kettő.
A bajnokság elment nekik télen ez a keret simán másodikként fordult.
Éveken keresztül öntötték a milliárdokat beléjük erre most panaszkodnak hogy nincs lóvé.
De egy Géresi nem kellett illetve egy darab fiatalt nem játszatnak.
Nem értem, teljesen elfogadták azt hogy ha nincs eredmény igazolunk pár tíz millióért. Ha nem lesz eredmény megint....

Avatar
beroka
Aranylabdás
Hozzászólások: 20769
Csatlakozott: 2005.08.02. 20:46
Tartózkodási hely: Tatabánya

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: beroka » 2021.02.20. 20:03

Basszus ez a fórum elég ramaty már. Nem elég hogy lassabban tölt be mint a commodore 64 de még hozzászólást is dupláz néha :)

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74812
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Adamek » 2021.02.20. 20:04

beroka írta:
Adamek írta:
beroka írta:Na akkor az összeesküvés elmélet indul :)))

Kövesdet és az mtk-t elpicsázzák csak meglepiként a Fradi ellen x s meg is van a 10 pont :)))


nem mondom, hogy nem gyanús
az Újpest sormintája is egyszerű, mint a gyerekrajz, ahogy van két fordulónyi előnyük berántják a kéziféket, ha kell gólokat veretnek az ellenféllel
na mind1, a Budafogas holnap beleszarhat még a ventilátorba, hátha ők érintettként nincsenek beavatva a nagy mentőakcióba

Puskás nem fog botlani, nem botolhat hiszen ahogy írtad nem szarhatnak bele a ventillátorba :)
Budafok és a Zete lesz a végén a bukó ahogy írtam.

Tök izgi így a bajnokság lehet fogadni kellene ismét?
Jövő héten kinézhet egy ilyen:
Dvtk-Kövesd hazai
Budafok - Kisvárda x2
Zete-Mol vid vendég

Puskás -Honvéd meccs meg ha holnap nyer a felcsút akkor vendég.

Mtk-Fradi érdektelen hiszen mindkét csapat a helyén van.
Paks-Újpest na itt vagyok bajban :)


azért a "nyerned kell" bundát szerencsére még nem találták fel, ahhoz minimum játékvezetőt kell lefizetni
a ZTE önerőből meg tudja csinálni, a riválisok ellen jól hasít
a DVTK és egy bp-i fog menni a lecsóba
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
beroka
Aranylabdás
Hozzászólások: 20769
Csatlakozott: 2005.08.02. 20:46
Tartózkodási hely: Tatabánya

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: beroka » 2021.02.20. 20:07

Közben nézem a Fradi meccset, ez Kispest valami hihetetlen szar lett. Bódog és Pisont szépen elintézték ezt közösen.

Avatar
beroka
Aranylabdás
Hozzászólások: 20769
Csatlakozott: 2005.08.02. 20:46
Tartózkodási hely: Tatabánya

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: beroka » 2021.02.20. 20:12

Plusz a Fradi is teljesen visszasüllyedt a magyar szintre.
Rebrovnak nem lesz egyszerű nyáron felpörgetni őket a BL-re ismét.

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16417
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2021.02.20. 20:14

ManBat írta:
Savaria1919 írta:
Javier Arizmendi írta:szoktunk beszélni a 12 csapatos bajnokság izgalmasságáról. most hány pont a dinamo kubatov előnye? 20?

a kiesés elkerüléséért vívott harc viszont izgi, sokszereplős

más kérdés hogy ez pont kontraproduktív abban amit az uzsorás már sokszor a zászlajára tűzött, az ún. magyar fiatalok szerepeltetésében
hiába emelték az NB2 létszámát húszra ha egyszer onnan Rossi - teljes joggal - nem válogat senkit + a nemrég Ádám által nekrologizált Csonka 7-8 éve valószínűleg nem a karriertemető Soroksárra ment volna kölcsönbe, hanem Pápára

nem tudom, hogy az kooperációs kölcsön-e, mert akkor vissza lehet hívni
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Javier Arizmendi
Kulcsjátékos
Hozzászólások: 2799
Csatlakozott: 2006.01.18. 17:32

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Javier Arizmendi » 2021.02.20. 20:15

Adamek írta:
Javier Arizmendi írta:szoktunk beszélni a 12 csapatos bajnokság izgalmasságáról. most hány pont a dinamo kubatov előnye? 20?

14
ha a hétvégén adakozunk 11 is lehet a forduló végén

remélem, nem kell a végén nektek drukkolnom, csakhogy ne a Scornicesti legyen a bajnok.
ETO

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16417
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2021.02.20. 20:16

beroka írta:Közben nézem a Fradi meccset, ez Kispest valami hihetetlen szar lett. Bódog és Pisont szépen elintézték ezt közösen.

kb a tulajváltás óta vannak mélyrepülésben, a Hemi-éra utolsó éveihez képest nagy a visszaesés, pedig (eméletileg) nagyobb pénz áll a rendelkezésre
Supesz a Halinál leszerepelt, de amúgy én őt nem tartom a honi átlaghoz képest rossz edzőnek, szerintem hiba volt elküldeni Kispestről
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Avatar
beroka
Aranylabdás
Hozzászólások: 20769
Csatlakozott: 2005.08.02. 20:46
Tartózkodási hely: Tatabánya

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: beroka » 2021.02.20. 20:19

Azért a covid hónapok szépen odavágtak a nagy csapatoknak. Pool,Dortmund,Juve,Barca,Psg,Arsenal,Real mind mind szenved az idei évben.

Avatar
beroka
Aranylabdás
Hozzászólások: 20769
Csatlakozott: 2005.08.02. 20:46
Tartózkodási hely: Tatabánya

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: beroka » 2021.02.20. 20:22

Savaria1919 írta:
beroka írta:Közben nézem a Fradi meccset, ez Kispest valami hihetetlen szar lett. Bódog és Pisont szépen elintézték ezt közösen.

kb a tulajváltás óta vannak mélyrepülésben, a Hemi-éra utolsó éveihez képest nagy a visszaesés, pedig (eméletileg) nagyobb pénz áll a rendelkezésre
Supesz a Halinál leszerepelt, de amúgy én őt nem tartom a honi átlaghoz képest rossz edzőnek, szerintem hiba volt elküldeni Kispestről

Egyébként a Lokinál is szép munkát végzett annó illetve most várdán is pofás kis csapatot rakott össze.
Valami nincs rendben az biztos, az öreg jól tudta úgy néz ki hogy lépnie kell Kispestről.

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16417
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2021.02.20. 20:25

beroka írta:
Savaria1919 írta:
beroka írta:Közben nézem a Fradi meccset, ez Kispest valami hihetetlen szar lett. Bódog és Pisont szépen elintézték ezt közösen.

kb a tulajváltás óta vannak mélyrepülésben, a Hemi-éra utolsó éveihez képest nagy a visszaesés, pedig (eméletileg) nagyobb pénz áll a rendelkezésre
Supesz a Halinál leszerepelt, de amúgy én őt nem tartom a honi átlaghoz képest rossz edzőnek, szerintem hiba volt elküldeni Kispestről

Egyébként a Lokinál is szép munkát végzett annó illetve most várdán is pofás kis csapatot rakott össze.
Valami nincs rendben az biztos, az öreg jól tudta úgy néz ki hogy lépnie kell Kispestről.

Az Öreg szerintem egész jól menedzselte a klubot, egyedül a szurkolókkal nem találta meg a közös hangot.
Az új vezetés meg csak a szurkolóknak próbál kedvezni mindenféle látszatintézkedéssel (címercsere facebook-szavazással, bajnokcsapat tagjainak visszahozatala, applikáció).
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51158
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2021.02.20. 20:28

Savaria1919 írta:
beroka írta:
Savaria1919 írta:kb a tulajváltás óta vannak mélyrepülésben, a Hemi-éra utolsó éveihez képest nagy a visszaesés, pedig (eméletileg) nagyobb pénz áll a rendelkezésre
Supesz a Halinál leszerepelt, de amúgy én őt nem tartom a honi átlaghoz képest rossz edzőnek, szerintem hiba volt elküldeni Kispestről

Egyébként a Lokinál is szép munkát végzett annó illetve most várdán is pofás kis csapatot rakott össze.
Valami nincs rendben az biztos, az öreg jól tudta úgy néz ki hogy lépnie kell Kispestről.

Az Öreg szerintem egész jól menedzselte a klubot, egyedül a szurkolókkal nem találta meg a közös hangot.
Az új vezetés meg csak a szurkolóknak próbál kedvezni mindenféle látszatintézkedéssel (címercsere facebook-szavazással, bajnokcsapat tagjainak visszahozatala, applikáció).

a határkerítéses srácok voltaképpen nem szíjgyártó petike strómanjai?

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16417
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2021.02.20. 20:33

Maradonapoli írta:
Savaria1919 írta:
beroka írta:Egyébként a Lokinál is szép munkát végzett annó illetve most várdán is pofás kis csapatot rakott össze.
Valami nincs rendben az biztos, az öreg jól tudta úgy néz ki hogy lépnie kell Kispestről.

Az Öreg szerintem egész jól menedzselte a klubot, egyedül a szurkolókkal nem találta meg a közös hangot.
Az új vezetés meg csak a szurkolóknak próbál kedvezni mindenféle látszatintézkedéssel (címercsere facebook-szavazással, bajnokcsapat tagjainak visszahozatala, applikáció).

a határkerítéses srácok voltaképpen nem szíjgyártó petike strómanjai?

Az ügyvezető Kun Gábor Szíjjártó nagy spanja, együtt futsaloztak Dunakeszin.
Kép
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51158
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2021.02.20. 20:34

beroka írta:Azért a covid hónapok szépen odavágtak a nagy csapatoknak. Pool,Dortmund,Juve,Barca,Psg,Arsenal,Real mind mind szenved az idei évben.

nagyon hosszú tavaszi pauza, aztán sűrű menetrend nyári szünet nélkül, nézők nélkül, a pozitív emberkék kiesése már csak hab a tortán, eu kupák stb.
erre a sz*rra még a következő szezon is rá fog menni gyerkőcök... jön az EB és egyéb kontinensbajnokságok, a jobbak megint ki lesznek zsigerelve...
aztán hopp mindjárt itt a 2022-es VB is

nagy tudású elemzők szoktak olyanokat nyilatkozni, hogy a válság hatásai még évtizedekig tarthat, na hát addig nem is, de minimum 2-3 szezon tuti rámegy, mire minden ismét a helyére kerül...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Maradonapoli 2021.02.20. 20:38-kor.

Avatar
beroka
Aranylabdás
Hozzászólások: 20769
Csatlakozott: 2005.08.02. 20:46
Tartózkodási hely: Tatabánya

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: beroka » 2021.02.20. 20:36

A második félidőbe nehogy megnyerje a Kispest a meccset :)
Denevér kollega szívinfarktust kapna.


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 102 vendég