Szombati foci: Fradi-Vidi!

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74981
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Adamek » 2020.06.28. 14:31

ManBat írta:
Adamek írta:
ManBat írta:az angol kupákban ugye pont a kisebb játszik otthon az egymeccses körökben esélyjavítás címén, itt valamiért pont az lett a nagy ötlet hogy még jobban szopassák a kisebbet

nem így van az angol kupákban sem

amikor még a Sport TV-n mindennapos volt valami kiscsapat vs. Liverpool/United angol ligakupa-meccs adása, akkor az volt a rendszer, hogy otthon játszik a kiscsapat, nyertes továbbmegy, iksz esetén pedig újrajátszás a nagyoknál

nem tudom volt e valaha ilyen, valaki ángélus foci todort kellene kifaggatni, mondjuk ott van az a slime vagy ki
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74981
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Adamek » 2020.06.28. 14:35

Deep Purple írta:
Adamek írta:
Deep Purple írta:Uhh, ez komoly? Erről lemaradtam. Bátor változtatás az esélyegyenlőség jegyében.

csak idén, augusztusban (talán a közepén?) indul a nemzetközi szezon, elég nehéz lenne 4 oda-visszavágós kört letolni szeptemberig

Értem.

Egyébként a csoportkört információveszteség nélkül ki lehetne húzni, de nyilván ez az utolsó, ami bárkinek is eszébe jut.

simán lehetne
asszem olyan alternatív tervezet volt, hogy nincs selejtező, start a csoportkörrel selejtek nélkül, így jártál alapon
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: ManBat » 2020.06.28. 14:50

Adamek írta:
Deep Purple írta:
Adamek írta:csak idén, augusztusban (talán a közepén?) indul a nemzetközi szezon, elég nehéz lenne 4 oda-visszavágós kört letolni szeptemberig

Értem.

Egyébként a csoportkört információveszteség nélkül ki lehetne húzni, de nyilván ez az utolsó, ami bárkinek is eszébe jut.

simán lehetne
asszem olyan alternatív tervezet volt, hogy nincs selejtező, start a csoportkörrel selejtek nélkül, így jártál alapon

Cefet Sanyi bával a kormánykeréknél se lett semmivel sportszerűbb vagy egyenlőségpártibb az UEFA, ennél már tényleg jobb lenne ha a ~20 nagy indulna egy saját szuperligában a maradékot pedig hagynák bohóckodni kevésbé döntött pályákon
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74981
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Adamek » 2020.06.28. 14:58

ManBat írta:
Adamek írta:
Deep Purple írta:Értem.

Egyébként a csoportkört információveszteség nélkül ki lehetne húzni, de nyilván ez az utolsó, ami bárkinek is eszébe jut.

simán lehetne
asszem olyan alternatív tervezet volt, hogy nincs selejtező, start a csoportkörrel selejtek nélkül, így jártál alapon

Cefet Sanyi bával a kormánykeréknél se lett semmivel sportszerűbb vagy egyenlőségpártibb az UEFA, ennél már tényleg jobb lenne ha a ~20 nagy indulna egy saját szuperligában a maradékot pedig hagynák bohóckodni kevésbé döntött pályákon

ez egyértelmű, a G-nemtomhány ligájának az ideje eljött, csinálják, nézze aki akarja, csak nekünk is legyen valami, lehetőleg olyan aminek van valami sportértéke is a biznic mellett
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

RAUL7
BL-menõ
Hozzászólások: 7857
Csatlakozott: 2010.02.26. 14:16

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: RAUL7 » 2020.06.28. 15:14

Adamek írta:
ManBat írta:
Adamek írta:nem így van az angol kupákban sem

amikor még a Sport TV-n mindennapos volt valami kiscsapat vs. Liverpool/United angol ligakupa-meccs adása, akkor az volt a rendszer, hogy otthon játszik a kiscsapat, nyertes továbbmegy, iksz esetén pedig újrajátszás a nagyoknál

nem tudom volt e valaha ilyen, valaki ángélus foci todort kellene kifaggatni, mondjuk ott van az a slime vagy ki

A libakupaban lehet, de az FA-kupaban meg kiemeles sincs (persze az elsoosztalyu csapatok nem az elso korben kapcsolodnak be, de ez valahol oke), siman sorsolnak, aztan osszejohet barmi.

RAUL7
BL-menõ
Hozzászólások: 7857
Csatlakozott: 2010.02.26. 14:16

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: RAUL7 » 2020.06.28. 15:20

Adamek írta:
Savaria1919 írta:Kép
itt egy kép tegnapról. Mészáros szürke öltöny + fehár sneaker szettje mellett a "Kis hely nagy játék" feliratot emelném ki.

ezt a mega-parasztot baz'meg, ez egy traktoros-rokker-strici stílus, százhatvanévesen is tizennyolcnak képzeli önmagát

3 het mulva eskuvore vagyok hivatalos (nem sajat lesz!), most mar tudom ,mit vegyek fel.

Avatar
PTi
Tartalék
Hozzászólások: 1053
Csatlakozott: 2016.10.28. 16:08

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: PTi » 2020.06.28. 16:46

RAUL7 írta:
Adamek írta:
Savaria1919 írta:Kép
itt egy kép tegnapról. Mészáros szürke öltöny + fehár sneaker szettje mellett a "Kis hely nagy játék" feliratot emelném ki.

ezt a mega-parasztot baz'meg, ez egy traktoros-rokker-strici stílus, százhatvanévesen is tizennyolcnak képzeli önmagát

3 het mulva eskuvore vagyok hivatalos (nem sajat lesz!), most mar tudom ,mit vegyek fel.

Stoplist? :D

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51399
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2020.06.28. 17:16

a bundás 2 izgi végkifejletnek ígérkezik - ígérkezne, de ez a stuttgart-hamburg páros majdnem akkora csőd, mint a dévétéká-lokomotív gt kombó

Avatar
PTi
Tartalék
Hozzászólások: 1053
Csatlakozott: 2016.10.28. 16:08

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: PTi » 2020.06.28. 17:26

Maradonapoli írta:a bundás 2 izgi végkifejletnek ígérkezik - ígérkezne, de ez a stuttgart-hamburg páros majdnem akkora csőd, mint a dévétéká-lokomotív gt kombó

Csak amíg a Stuttgartnak belefért, a Hamburg baszhatja :D A tegnapi Bréma viszont ezt a Heidenheim-et ki fogja csontozni oda-vissza

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51399
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2020.06.28. 17:30

PTi írta:
Maradonapoli írta:a bundás 2 izgi végkifejletnek ígérkezik - ígérkezne, de ez a stuttgart-hamburg páros majdnem akkora csőd, mint a dévétéká-lokomotív gt kombó

Csak amíg a Stuttgartnak belefért, a Hamburg baszhatja :D A tegnapi Bréma viszont ezt a Heidenheim-et ki fogja csontozni oda-vissza

ja, ennyi mákja volt a svábbogaraknak

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: ManBat » 2020.06.28. 17:47

Maradonapoli írta:
PTi írta:
Maradonapoli írta:a bundás 2 izgi végkifejletnek ígérkezik - ígérkezne, de ez a stuttgart-hamburg páros majdnem akkora csőd, mint a dévétéká-lokomotív gt kombó

Csak amíg a Stuttgartnak belefért, a Hamburg baszhatja :D A tegnapi Bréma viszont ezt a Heidenheim-et ki fogja csontozni oda-vissza

ja, ennyi mákja volt a svábbogaraknak

nagy kár a Drezdáért, a Rostock tetemes lemaradása alapján jövőre megint az Aue lesz az egyetlen echte keleti csapat a felső két osztályban ha az utólag felhúzott Lipcsét, és az otthon mindig is a leglázadóbb, mára semmilyen keleti hagyománnyal vagy érzelmű szurkolótáborral nem bíró Union Berlint nem számoljuk
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: ManBat » 2020.06.28. 17:49

PTi írta:
Maradonapoli írta:a bundás 2 izgi végkifejletnek ígérkezik - ígérkezne, de ez a stuttgart-hamburg páros majdnem akkora csőd, mint a dévétéká-lokomotív gt kombó

Csak amíg a Stuttgartnak belefért, a Hamburg baszhatja :D A tegnapi Bréma viszont ezt a Heidenheim-et ki fogja csontozni oda-vissza

a Bréma a sírból hozta vissza ezt a bentmaradást, de ők is egyre inkább olyanok, mint a nagy északi rivális volt az elmúlt 10 évben, ennek se lesz szép végkifejlete egyszer
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Avatar
PTi
Tartalék
Hozzászólások: 1053
Csatlakozott: 2016.10.28. 16:08

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: PTi » 2020.06.28. 17:57

ManBat írta:
PTi írta:
Maradonapoli írta:a bundás 2 izgi végkifejletnek ígérkezik - ígérkezne, de ez a stuttgart-hamburg páros majdnem akkora csőd, mint a dévétéká-lokomotív gt kombó

Csak amíg a Stuttgartnak belefért, a Hamburg baszhatja :D A tegnapi Bréma viszont ezt a Heidenheim-et ki fogja csontozni oda-vissza

a Bréma a sírból hozta vissza ezt a bentmaradást, de ők is egyre inkább olyanok, mint a nagy északi rivális volt az elmúlt 10 évben, ennek se lesz szép végkifejlete egyszer

Lehet, hogy jövőre csont nélkül mennek, de most behúzzák az osztályozót. mondanám, hogy a Hamburggal nehezebb lenne, de a mai 1-5 után, nem is értem, mi volt a céljuk.

Avatar
PTi
Tartalék
Hozzászólások: 1053
Csatlakozott: 2016.10.28. 16:08

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: PTi » 2020.06.28. 18:00

ManBat írta:nagy kár a Drezdáért, a Rostock tetemes lemaradása alapján jövőre megint az Aue lesz az egyetlen echte keleti csapat a felső két osztályban ha az utólag felhúzott Lipcsét, és az otthon mindig is a leglázadóbb, mára semmilyen keleti hagyománnyal vagy érzelmű szurkolótáborral nem bíró Union Berlint nem számoljuk

A Rostocknak én is drukkoltam, ott még van két meccs, voltak ott is nagy fejreállások, pl a Duisburg is topon volt 30 fordulón keresztül, most meg az osztályozótól is messze vannak. Amúgy az a város egy az egyben mehetne a lengyel határra, senkinek nem tűnne fel

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74981
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Adamek » 2020.06.28. 18:01

PTi írta:
ManBat írta:
PTi írta:Csak amíg a Stuttgartnak belefért, a Hamburg baszhatja :D A tegnapi Bréma viszont ezt a Heidenheim-et ki fogja csontozni oda-vissza

a Bréma a sírból hozta vissza ezt a bentmaradást, de ők is egyre inkább olyanok, mint a nagy északi rivális volt az elmúlt 10 évben, ennek se lesz szép végkifejlete egyszer

Lehet, hogy jövőre csont nélkül mennek, de most behúzzák az osztályozót. mondanám, hogy a Hamburggal nehezebb lenne, de a mai 1-5 után, nem is értem, mi volt a céljuk.

dehogy mennek, ősztől bombaerős Bréma tér vissza
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51399
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2020.06.28. 18:03

PTi írta:
ManBat írta:nagy kár a Drezdáért, a Rostock tetemes lemaradása alapján jövőre megint az Aue lesz az egyetlen echte keleti csapat a felső két osztályban ha az utólag felhúzott Lipcsét, és az otthon mindig is a leglázadóbb, mára semmilyen keleti hagyománnyal vagy érzelmű szurkolótáborral nem bíró Union Berlint nem számoljuk

A Rostocknak én is drukkoltam, ott még van két meccs, voltak ott is nagy fejreállások, pl a Duisburg is topon volt 30 fordulón keresztül, most meg az osztályozótól is messze vannak. Amúgy az a város egy az egyben mehetne a lengyel határra, senkinek nem tűnne fel

a Bayern II mehet fentebb? úgy rémlik a múltból, hogy nem - ha nem változtattak a szabályokon időközben - akkor a 4. hely még osztályozó lehet...

Avatar
MindigÚjpest
fanatikus
Hozzászólások: 14806
Csatlakozott: 2009.04.17. 09:30
Tartózkodási hely: otthon,munkahely

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: MindigÚjpest » 2020.06.28. 18:09

Adamek írta:
ManBat írta:
PTi írta:az idei helyzetre tekintettel. Aztán ha bejön, miért ne. Kell a kiemelteknek egy kis segítség, nehogy ne azok jussanak el a csoportig akinek kell

az angol kupákban ugye pont a kisebb játszik otthon az egymeccses körökben esélyjavítás címén, itt valamiért pont az lett a nagy ötlet hogy még jobban szopassák a kisebbet

nem így van az angol kupákban sem
Dehogynem.
Sosem felejtem el, volt hogy fociról mentünk át a Komjádiba, ott voltunk a BEK meneteléskor, világsztár csapatunk volt, aminek az egyik legfényesebben ragyogó csillaga Benedek Tibi volt. Nyugodj Békében bajnok!

Avatar
PTi
Tartalék
Hozzászólások: 1053
Csatlakozott: 2016.10.28. 16:08

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: PTi » 2020.06.28. 18:09

Maradonapoli írta:
PTi írta:
ManBat írta:nagy kár a Drezdáért, a Rostock tetemes lemaradása alapján jövőre megint az Aue lesz az egyetlen echte keleti csapat a felső két osztályban ha az utólag felhúzott Lipcsét, és az otthon mindig is a leglázadóbb, mára semmilyen keleti hagyománnyal vagy érzelmű szurkolótáborral nem bíró Union Berlint nem számoljuk

A Rostocknak én is drukkoltam, ott még van két meccs, voltak ott is nagy fejreállások, pl a Duisburg is topon volt 30 fordulón keresztül, most meg az osztályozótól is messze vannak. Amúgy az a város egy az egyben mehetne a lengyel határra, senkinek nem tűnne fel

a Bayern II mehet fentebb? úgy rémlik a múltból, hogy nem - ha nem változtattak a szabályokon időközben - akkor a 4. hely még osztályozó lehet...

Igaz, tartalékcsapatok nem mehetnek harmadosztály fölé. Nem tudják ezek, hogy kell a Vidi 2-ből EL-csapatot csinálni :cool:

Avatar
MindigÚjpest
fanatikus
Hozzászólások: 14806
Csatlakozott: 2009.04.17. 09:30
Tartózkodási hely: otthon,munkahely

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: MindigÚjpest » 2020.06.28. 18:20

Adamek írta:
ManBat írta:
PTi írta:az idei helyzetre tekintettel. Aztán ha bejön, miért ne. Kell a kiemelteknek egy kis segítség, nehogy ne azok jussanak el a csoportig akinek kell

az angol kupákban ugye pont a kisebb játszik otthon az egymeccses körökben esélyjavítás címén, itt valamiért pont az lett a nagy ötlet hogy még jobban szopassák a kisebbet

nem így van az angol kupákban sem
Dehogynem.
Sosem felejtem el, volt hogy fociról mentünk át a Komjádiba, ott voltunk a BEK meneteléskor, világsztár csapatunk volt, aminek az egyik legfényesebben ragyogó csillaga Benedek Tibi volt. Nyugodj Békében bajnok!

Avatar
MindigÚjpest
fanatikus
Hozzászólások: 14806
Csatlakozott: 2009.04.17. 09:30
Tartózkodási hely: otthon,munkahely

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: MindigÚjpest » 2020.06.28. 18:22

Adamek írta:
ManBat írta:
PTi írta:az idei helyzetre tekintettel. Aztán ha bejön, miért ne. Kell a kiemelteknek egy kis segítség, nehogy ne azok jussanak el a csoportig akinek kell

az angol kupákban ugye pont a kisebb játszik otthon az egymeccses körökben esélyjavítás címén, itt valamiért pont az lett a nagy ötlet hogy még jobban szopassák a kisebbet

nem így van az angol kupákban sem
Dehogynem.
Sosem felejtem el, volt hogy fociról mentünk át a Komjádiba, ott voltunk a BEK meneteléskor, világsztár csapatunk volt, aminek az egyik legfényesebben ragyogó csillaga Benedek Tibi volt. Nyugodj Békében bajnok!


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 48 vendég