Szombati foci: Fradi-Vidi!

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74813
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Adamek » 2023.05.29. 10:29

Cselszky írta:
zaggar írta:
Maradonapoli írta:Régi idők focija:

""A soroksári bajnoki után tutyimutyinak nevezte a játékosait, kiemelve, hogy „mi abban az időben összeverekedtünk, amikor valaki hibázott, és elküldtük a másikat az édesanyjába, hiszen nyerni akartunk, benn akartunk maradni”.""

A zseléshajú suhancok zsoldossá avanzsálása közben sincs már ilyenre mód, főleg kishazánkban. De hogy ne csak a hazaiakat fikázzam, külföldön is ez van, csak annyi, hogy ott nagyobb pénzek működnek és céges tökönfogás alapján tapossák ki a zsoldosokból a teljesítményt, több lehetőség van szankcionálásra.


Sajnálom ezt a palit, nekem mindig szimpatikus volt, de úgy tűnik, h ő se ebbe a miliőbe való már.
35 játékossal tényleg fene tudja, h mit akartak kezdeni, de az interjú többi része is érdekes.

A 20+2 kapus azért nekem neccesnek tűnik egy 38 körös (+MK, +esetleg osztályozók) idényhez. Sérülések, eltiltások, stb. Az kb. azt jelenti, hogy nincs olyan játékosod, aki a csapattal edz, és végszükség (pl. adott poszton dupla sérülés, vagy sérült+eltiltott) esetén, illetve egy fiatal kirobbanó fejlődést mutatva az évad során esetleg esélyt kaphat.
Amúgy mi is belefutottunk ebbe, kapusokkal kb. 33 körüli játékossal toltuk az őszt, ami teljes agyrém volt, ezt levitték télen nagyjából 28-ra. Így is volt persze mondjuk 6 olyan player, aki szinte egy percet sem játszott, de a felük a 17-20 év közöttiekből állt.

nálunk idén 42 nevezett játékos volt (csak a bajnoki meccseket nézve), ebből talán volt 2-3 aki max a padig jutott, a többi játszott is valamennyit
nincs messze a 20+2 a valóságtól, 24-25 játékos operatívan bőven elég egyszerre, egész évre nézve változásokkal 30 játékos elég lehet
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96287
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2023.05.29. 10:53

Adamek írta:
Cselszky írta:
zaggar írta:
Sajnálom ezt a palit, nekem mindig szimpatikus volt, de úgy tűnik, h ő se ebbe a miliőbe való már.
35 játékossal tényleg fene tudja, h mit akartak kezdeni, de az interjú többi része is érdekes.

A 20+2 kapus azért nekem neccesnek tűnik egy 38 körös (+MK, +esetleg osztályozók) idényhez. Sérülések, eltiltások, stb. Az kb. azt jelenti, hogy nincs olyan játékosod, aki a csapattal edz, és végszükség (pl. adott poszton dupla sérülés, vagy sérült+eltiltott) esetén, illetve egy fiatal kirobbanó fejlődést mutatva az évad során esetleg esélyt kaphat.
Amúgy mi is belefutottunk ebbe, kapusokkal kb. 33 körüli játékossal toltuk az őszt, ami teljes agyrém volt, ezt levitték télen nagyjából 28-ra. Így is volt persze mondjuk 6 olyan player, aki szinte egy percet sem játszott, de a felük a 17-20 év közöttiekből állt.

nálunk idén 42 nevezett játékos volt (csak a bajnoki meccseket nézve), ebből talán volt 2-3 aki max a padig jutott, a többi játszott is valamennyit
nincs messze a 20+2 a valóságtól, 24-25 játékos operatívan bőven elég egyszerre, egész évre nézve változásokkal 30 játékos elég lehet

Igen, a 25 ideálisnak tűnik.
Nálunk pl. Bódi és Bárány is 3. számú játékossá vált a posztján, ez csak Bódinál változott az utolsó meccseken (miután a sajtóban elkezdett panaszkodni), mondjuk meghálálta.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51158
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2023.05.29. 11:01

nyúl írta:
Maradonapoli írta:
Adamek írta:bírom Józsibát

hány kiló az öreg?
Fiatalon 60-nál nem lehetett sokkal több. Az ország egyik legjobb közeppályása volt.
Hát némi pocak befigyel, Mracskó biztos nem rajta csal a mérlegen, amikor méri a húst, de sacc per kábé 75 lehet.

Köszönöm a korrekt választ Rabbit Úr! Akkor lehet engem is bír Adamek cimbi.

Avatar
nyúl
Kincstári Főegerész
Hozzászólások: 46279
Csatlakozott: 2005.09.14. 13:36

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: nyúl » 2023.05.29. 11:35

Maradonapoli írta:
nyúl írta:
Maradonapoli írta:hány kiló az öreg?
Fiatalon 60-nál nem lehetett sokkal több. Az ország egyik legjobb közeppályása volt.
Hát némi pocak befigyel, Mracskó biztos nem rajta csal a mérlegen, amikor méri a húst, de sacc per kábé 75 lehet.

Köszönöm a korrekt választ Rabbit Úr! Akkor lehet engem is bír Adamek cimbi.
Bírnia kell. Ha a Párt kér valamit.

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74813
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Adamek » 2023.05.29. 11:43

Cselszky írta:
Adamek írta:
Cselszky írta:A 20+2 kapus azért nekem neccesnek tűnik egy 38 körös (+MK, +esetleg osztályozók) idényhez. Sérülések, eltiltások, stb. Az kb. azt jelenti, hogy nincs olyan játékosod, aki a csapattal edz, és végszükség (pl. adott poszton dupla sérülés, vagy sérült+eltiltott) esetén, illetve egy fiatal kirobbanó fejlődést mutatva az évad során esetleg esélyt kaphat.
Amúgy mi is belefutottunk ebbe, kapusokkal kb. 33 körüli játékossal toltuk az őszt, ami teljes agyrém volt, ezt levitték télen nagyjából 28-ra. Így is volt persze mondjuk 6 olyan player, aki szinte egy percet sem játszott, de a felük a 17-20 év közöttiekből állt.

nálunk idén 42 nevezett játékos volt (csak a bajnoki meccseket nézve), ebből talán volt 2-3 aki max a padig jutott, a többi játszott is valamennyit
nincs messze a 20+2 a valóságtól, 24-25 játékos operatívan bőven elég egyszerre, egész évre nézve változásokkal 30 játékos elég lehet

Igen, a 25 ideálisnak tűnik.
Nálunk pl. Bódi és Bárány is 3. számú játékossá vált a posztján, ez csak Bódinál változott az utolsó meccseken (miután a sajtóban elkezdett panaszkodni), mondjuk meghálálta.

Bárány egy őstehetség, sajnos a jelenlegi ütős-vágós focira kissé alkalmatlan testben
jó lenne ha valami személyi edző összetákolná, lehetne 4-5 parádés éve akármelyik csapatban idehaza
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74813
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Adamek » 2023.05.29. 11:46

Maradonapoli írta:
nyúl írta:
Maradonapoli írta:hány kiló az öreg?
Fiatalon 60-nál nem lehetett sokkal több. Az ország egyik legjobb közeppályása volt.
Hát némi pocak befigyel, Mracskó biztos nem rajta csal a mérlegen, amikor méri a húst, de sacc per kábé 75 lehet.

Köszönöm a korrekt választ Rabbit Úr! Akkor lehet engem is bír Adamek cimbi.

ha Hayek kisasszony is bírna, akkor az bír Salma lenne?
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51158
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2023.05.29. 12:28

Adamek írta:
Maradonapoli írta:
nyúl írta:Fiatalon 60-nál nem lehetett sokkal több. Az ország egyik legjobb közeppályása volt.
Hát némi pocak befigyel, Mracskó biztos nem rajta csal a mérlegen, amikor méri a húst, de sacc per kábé 75 lehet.

Köszönöm a korrekt választ Rabbit Úr! Akkor lehet engem is bír Adamek cimbi.

ha Hayek kisasszony is bírna, akkor az bír Salma lenne?

lehetséges

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96287
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2023.05.29. 12:57

Július 27-én játszunk az EKL-ben (ez meglepett, azt hittem, hetekkel korábban), másnap pedig startol az NB1. Megyerivel és az edzői stábbal hosszabbítottunk, ez pipa.

Lejáró szerződésűek: Dzsudzsák, a két Varga, Lagator, Sós, Deslandes, Aydin, Milosevic, Kovács. Igazán az első négy érdekes, azokra jó lenne mielőbb pontot tenni. Balázs szvsz vállal még 1 évet, Józsikánál is az a kérdés, hogy befejezi-e, Kevin eredetileg menni akart (nem tudom, milyen külföldi sanszai lehetnek), Lagator szerintem jól elvan itt. A beugróként 3 hónapra szerződtetett szerb kapus maradásának örülnék, jól teljesített; ha vállalja a cserekapus szerepét, nekem oké. (Sósról, Deslandes-ról, Aydinról lentebb írok.)

A többi fontosabb név közül Babunski helyzete képez dilemmát. Pénzt most lehetne csinálni belőle (24-ben jár le a szerződése), szóval vagy hosszabbítani kellene vele, vagy muszáj lesz eladni. Kérdés, hogy a háttérbe szorult Bódi és Bárány miképp gondolkoznak. Bódi nyíltan kifejezte elégedetlenségét, de szvsz ő közel 34 évesen már nem ugrálhat, attól viszont kifejezetten tartok, hogy Bárány elvágyódik (ahogy az Bényeivel is történt).

Akiknél a klub részéről szerintem lehet szándék a szélnek eresztésre:
- Aydin: télen hoztuk, gyakorlatilag nem játszott, fél éves szerződése volt, nincs gond;
- Neofytidis: nem játszik, de még két éves kontraktja van, ez fejvakarós, valószínűleg a kutyának nem kell, a padon ültetni értelmetlen, szóba jöhetne egy kölcsön, ha hajlik rá, és így valahova oda lehet adni, vagy pedig bontani kell vele;
- Bévárdi: korábban is gyenge láncszem volt, de a Pufla elleni MK-meccsen végleg lenullázta magát, szerintem ő itt már nem fog játszani, 24 nyaráig van szerződése, fillérekért vagy ingyen el kell engedni;
- Deslandes: a sutasága ellenére még Carrillo alatt az egyik legjobb védőnkké lépett elő, de ez idén már kevés volt, a Romanchuk-Dreskovic-Lagator trió érkeztével csak idő kérdése volt, hogy kiszoruljon, sérülése is volt, lejár a szerződése, csodálkoznék, ha marasztalnánk;
- Sós: nekem ő is kérdéses, idén voltak jó mozzanatai, de összességében karcsú, amit tud, a szerződése lejár; mint a mi kutyánk kölyke, itt tarthatják, végül is a szezon közepén egész sokat játszott Blagonál.

További problémakört jelent a rengeteg kölcsönjátékos sorsa: Kundrák, Major, Baranyai, Baráth, Rácz, Balbarau, Dieye, Olawale, Saná. Dieye helyzete elvileg nem most okoz problémát, mert decemberig szól a kölcsönadása (bár ahogy nézem, nem játszik a finneknél), amúgy a 3 néger mehet, nincs rájuk szükség, és ugyanez igaz a román kapusra. Gond, hogy majd mindegyiknek még évekig szerződése van velünk: bontás, eladás, kínlódás újabb kölcsönadásokkal - ezek az opciók. Kundrák és Major kevesek ide - Major szerződése le is jár, mehet isten hírével. Rácz 19 éves, vele még próbálkoznék, újabb évnyi kölcsönadás keretében. Baráth - ha a Fradi igényt tart rá, és sikerül az alku, akkor megy, ez nem kérdés, a szerződése jövőre járna le, de neki ide most amúgy sem nagyon lenne visszaút, mert sokak gyomrát megülte az ügye, és a belépő nyilatkozata, plusz szerintem neki sem lenne már hangulata nálunk játszani. Baranyai - na az ő helyzete még érdekes, télen fél évre odaadtuk Tállaiéknak, de felzúdulást keltett, hogy opciós jogot is kaptak, ehhez képest ott ugyanúgy a padot koptatta, ahogy nálunk. A srác annyiból fontos még, hogy 2003-as, azaz jövőre is "fiatalszabályos", ami persze csak akkor szempont, ha valamennyit játszana is.
Aki pedig nálunk van kölcsönben, az Ojediran, de az ő szerződése év végéig szól, opciós jog is van, elég lesz ősz végén lehívni, ha továbbra is jól fogja tolni.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Cselszky 2023.05.29. 13:00-kor.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51158
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2023.05.29. 12:58


Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74813
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Adamek » 2023.05.29. 17:33

úgy néz ki minden napra kikerül egy lejáró szerződésű és nem hosszabbító játékos neve
ez nagyon úgy néz ki jóval több mint hat új játékos lesz, középső bekkünk például maradt 3, az is mind elég megbízhatatlan és/vagy folyamat roki
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

John McClane
Aranylabdás
Hozzászólások: 60308
Csatlakozott: 2009.04.02. 18:29
Tartózkodási hely: Szombat

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: John McClane » 2023.05.29. 18:05

Azt adnám,ha Ramirez tényleg visszajönne
Cech-Ivanovic,Terry,Dragoner,Szkukalek-Lampard,Wedgbury-Kriston,Gera,Hazard-Drogba
Edzo:Jose Mourinho
Dibusz-Stockley,Gyepes,Carvalho,Ashley Cole-Essien,Lipcsei-Seydi,Lisztes,Podolski-Elding
Edzo:Kondas Elemer

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74813
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Adamek » 2023.05.29. 18:11

John McClane írta:Azt adnám,ha Ramirez tényleg visszajönne

hátha azt is jelentené egyben, hogy a Hondás lelép
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40663
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2023.05.29. 19:20

Adamek írta:
Maradonapoli írta:
nyúl írta:Fiatalon 60-nál nem lehetett sokkal több. Az ország egyik legjobb közeppályása volt.
Hát némi pocak befigyel, Mracskó biztos nem rajta csal a mérlegen, amikor méri a húst, de sacc per kábé 75 lehet.

Köszönöm a korrekt választ Rabbit Úr! Akkor lehet engem is bír Adamek cimbi.

ha Hayek kisasszony is bírna, akkor az bír Salma lenne?

Azon jót röhögtem, hogy Mracskó hentes.
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

Avatar
zaggar
Tartalék
Hozzászólások: 1581
Csatlakozott: 2015.04.09. 16:10
Tartózkodási hely: Ország gyöngye-aranya

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: zaggar » 2023.05.29. 21:50

Cselszky írta:
zaggar írta:
Maradonapoli írta:Régi idők focija:

""A soroksári bajnoki után tutyimutyinak nevezte a játékosait, kiemelve, hogy „mi abban az időben összeverekedtünk, amikor valaki hibázott, és elküldtük a másikat az édesanyjába, hiszen nyerni akartunk, benn akartunk maradni”.""

A zseléshajú suhancok zsoldossá avanzsálása közben sincs már ilyenre mód, főleg kishazánkban. De hogy ne csak a hazaiakat fikázzam, külföldön is ez van, csak annyi, hogy ott nagyobb pénzek működnek és céges tökönfogás alapján tapossák ki a zsoldosokból a teljesítményt, több lehetőség van szankcionálásra.


Sajnálom ezt a palit, nekem mindig szimpatikus volt, de úgy tűnik, h ő se ebbe a miliőbe való már.
35 játékossal tényleg fene tudja, h mit akartak kezdeni, de az interjú többi része is érdekes.

A 20+2 kapus azért nekem neccesnek tűnik egy 38 körös (+MK, +esetleg osztályozók) idényhez. Sérülések, eltiltások, stb. Az kb. azt jelenti, hogy nincs olyan játékosod, aki a csapattal edz, és végszükség (pl. adott poszton dupla sérülés, vagy sérült+eltiltott) esetén, illetve egy fiatal kirobbanó fejlődést mutatva az évad során esetleg esélyt kaphat.
Amúgy mi is belefutottunk ebbe, kapusokkal kb. 33 körüli játékossal toltuk az őszt, ami teljes agyrém volt, ezt levitték télen nagyjából 28-ra. Így is volt persze mondjuk 6 olyan player, aki szinte egy percet sem játszott, de a felük a 17-20 év közöttiekből állt.


Azért ha nincs egy covid-szintű gebasz, akkor a 24-25 fős keretekkel végig lehetne csinálni egy szezont, szerintem se kellene annál több.
Újpest-Munkás
Serie A iránt érdekl?d? (Milan és a többiek)

"Az ön parancsa nekem nem parancs. Az én látható f?hatóságom az árkodi püspök meg a vallás- és közoktatásügyi miniszter, a láthatatlan meg, aki ígéreteimet számon tartja, maga a megváltó Krisztus."

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51158
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2023.05.29. 22:16

zaggar írta:
Cselszky írta:
zaggar írta:
Sajnálom ezt a palit, nekem mindig szimpatikus volt, de úgy tűnik, h ő se ebbe a miliőbe való már.
35 játékossal tényleg fene tudja, h mit akartak kezdeni, de az interjú többi része is érdekes.

A 20+2 kapus azért nekem neccesnek tűnik egy 38 körös (+MK, +esetleg osztályozók) idényhez. Sérülések, eltiltások, stb. Az kb. azt jelenti, hogy nincs olyan játékosod, aki a csapattal edz, és végszükség (pl. adott poszton dupla sérülés, vagy sérült+eltiltott) esetén, illetve egy fiatal kirobbanó fejlődést mutatva az évad során esetleg esélyt kaphat.
Amúgy mi is belefutottunk ebbe, kapusokkal kb. 33 körüli játékossal toltuk az őszt, ami teljes agyrém volt, ezt levitték télen nagyjából 28-ra. Így is volt persze mondjuk 6 olyan player, aki szinte egy percet sem játszott, de a felük a 17-20 év közöttiekből állt.


Azért ha nincs egy covid-szintű gebasz, akkor a 24-25 fős keretekkel végig lehetne csinálni egy szezont, szerintem se kellene annál több.

Én ősrégen a total club managerben mindig 20 fős keretekkel toltam, mer 4-4-2 volt a kedvenc felállásom és általában elég volt 1-1 tartalék belsővédő meg csatár, mer ha többen voltak, ment a lázadozás, morálrontás, szerződésbontás kierőszakolása ingyen meg ilyenek. Amikor komolyabb csapatokkal toltam és befigyelt a nemzetközi porond, olyankor igazoltam 4. támadót, de a belsővédelmet nem. Azt a posztot sérülés, eltiltás esetén szélsővédőknek kellett megoldani. :cool:

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96287
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2023.05.30. 01:00

Adamek írta:
Cselszky írta:
Adamek írta:nálunk idén 42 nevezett játékos volt (csak a bajnoki meccseket nézve), ebből talán volt 2-3 aki max a padig jutott, a többi játszott is valamennyit
nincs messze a 20+2 a valóságtól, 24-25 játékos operatívan bőven elég egyszerre, egész évre nézve változásokkal 30 játékos elég lehet

Igen, a 25 ideálisnak tűnik.
Nálunk pl. Bódi és Bárány is 3. számú játékossá vált a posztján, ez csak Bódinál változott az utolsó meccseken (miután a sajtóban elkezdett panaszkodni), mondjuk meghálálta.

Bárány egy őstehetség, sajnos a jelenlegi ütős-vágós focira kissé alkalmatlan testben
jó lenne ha valami személyi edző összetákolná, lehetne 4-5 parádés éve akármelyik csapatban idehaza

Szerintem alakult a mackós alkata, mióta a szerb az edző. Jobban fest, mint tavaly ilyenkor.
Sajnos Diaby lerendezte vagy másfél éve, azóta nagyon sérülékeny, lehet, hogy nem kezelték ki normálisan.
Amit Blago játszat, ahhoz valóban jobban passzol Babunski, nem tudom, hogy lehetne ezt megoldani, baromira sajnálnám, ha Donát lelépne.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74813
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Adamek » 2023.05.30. 06:37

Cselszky írta:
Adamek írta:
Cselszky írta:Igen, a 25 ideálisnak tűnik.
Nálunk pl. Bódi és Bárány is 3. számú játékossá vált a posztján, ez csak Bódinál változott az utolsó meccseken (miután a sajtóban elkezdett panaszkodni), mondjuk meghálálta.

Bárány egy őstehetség, sajnos a jelenlegi ütős-vágós focira kissé alkalmatlan testben
jó lenne ha valami személyi edző összetákolná, lehetne 4-5 parádés éve akármelyik csapatban idehaza

Szerintem alakult a mackós alkata, mióta a szerb az edző. Jobban fest, mint tavaly ilyenkor.
Sajnos Diaby lerendezte vagy másfél éve, azóta nagyon sérülékeny, lehet, hogy nem kezelték ki normálisan.
Amit Blago játszat, ahhoz valóban jobban passzol Babunski, nem tudom, hogy lehetne ezt megoldani, baromira sajnálnám, ha Donát lelépne.

ha valóban akkora mágus a pasas akkor helyet talál vagy csinál neki, nem lehet jó edző aki a legügyesebbeket eltékozolja, ez az egyik legősibb öltözői közhely
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16417
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2023.05.30. 12:47

„Nemzetközileg borzasztó helyzetben vagyunk. Ha az év végén osztályzatokat kéne adni, akkor a magyar játékvezetés nemzetközi szereplése valahol az elégséges és a közepes között van.
A magyar játékvezetésnek igencsak negatív eredménye, hogy az utolsó fordulóban nem tud 4-5 hasonló szintű játékvezetőt felmutatni, akikre rá lehet bízni egy mérkőzést, mert jól le fogja vezetni”

https://www.nemzetisport.hu/labdarugo_n ... ol-2959683
Szabó úr véleménye a bírókról.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Mech
Aranylabdás
Hozzászólások: 21348
Csatlakozott: 2009.07.21. 15:39
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Mech » 2023.05.31. 08:59

Átlagnézőszámok

Fradi 10.430 néző
Loki 5.493
Honvéd 3.974
Újpest 3.708
Fehérvár 3.244
Kecskemét 2.835
ZTE 2.492
Kisvárda 2.262
Vasas 2.237
Kövesd 2.086
Paks 2.112
Felcsút 1.656

össz. néző: 699.102 (előző szezonban: 551.553)
össz. átlag: 3.530 (előző szezonban: 2.785)

hivatalosan két telt házas meccs volt az egész szezonban:
Újpest-Fradi
Kecskemét-Fradi

Avatar
dingo
Sztár
Hozzászólások: 4144
Csatlakozott: 2008.10.05. 04:18
Tartózkodási hely: Kecskemét

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: dingo » 2023.05.31. 10:30

Mech írta:Átlagnézőszámok

Fradi 10.430 néző
Loki 5.493
Honvéd 3.974
Újpest 3.708
Fehérvár 3.244
Kecskemét 2.835
ZTE 2.492
Kisvárda 2.262
Vasas 2.237
Kövesd 2.086
Paks 2.112
Felcsút 1.656

össz. néző: 699.102 (előző szezonban: 551.553)
össz. átlag: 3.530 (előző szezonban: 2.785)

hivatalosan két telt házas meccs volt az egész szezonban:
Újpest-Fradi
Kecskemét-Fradi

Csak nálunk volt 7meccs mikot minden jegy ekelt, ugyhog 8 az a kettö
ÁLOMSORSOLÁS!ÁLOMSORSOLÁS!ÁLOMSORSOLÁS! :D

"A fiatal dingó nagyon kedves jószág, ám felnőve bizalmatlanná, harapóssá, rendkívül önállóvá válik, ragadozó természete minduntalan kitör belőle, ezért háziállatként tartása semmiképpen nem ajánlott."


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Szarka valamint 135 vendég