Szombati foci: Fradi-Vidi!

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16417
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2020.09.13. 22:06

Cselszky írta:
Savaria1919 írta:Siófokiaknak van humoruk, a végén becserélték Ferenczi Istvánt

Születésnapi ajándék.

csapata is felköszöntötte.

Hosszú még a bajnokság, elképzelhető, hogy tavaszra a hagyományos kézifékbehúzók miatt végül mégis feljutnak az angyalföldiek. Nem hinném, hogy Szolnokon, Gyirmóton vagy Békéscsabán komolyan gondolnák az élvonalba jutást. Ahogy - az az érzésem - nálunk se.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16417
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2020.09.13. 22:10

MindigÚjpest írta:
Savaria1919 írta:Siófokiaknak van humoruk, a végén becserélték Ferenczi Istvánt
Amúgy is. Kaposváron mindenki cigány,kommunista Vasas tábor,indul a busz,stb. :)

Vasasisták között akad pár fura figura, korábban néhányuk ki volt akadva azon, hogy a Haladás elleni meccsükön a vendégszektorban kinn volt egy kispesti zászló is, és hogy ez mekkora csicskaság, ilyet egyik hazai tábor sem csinál (nem pont ezekkel a szavakkal, de a jelentés ugyanez). A következő fordulóban a Loki elleni meccsükön az angyalföldi keménymag előtt egy győri drapéria is ki volt téve. Ezek szerint a helyi urak gyorsan meggondolták magukat a témában.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Avatar
banok
Aranylabdás
Hozzászólások: 29039
Csatlakozott: 2005.03.20. 03:08
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: banok » 2020.09.13. 22:25

MindigÚjpest írta:
banok írta:Én speciel örülnék ha a Vasas újra első osztályú lenne de ahogy nézem nem leszek happy.
Hát rajtad kívül nem sok fradista örülne neki,illetve sokan nem nézik jó szemmel,ha a fővárosi nb1-es létszám növekedne. Úgyhogy kíváncsi vagyok rá,hogy te miért örülnél neki?


Egyrészt mert egy nagy múltú csapat - inkább egy Vasas mint egy Kisvárda, Puskás Akadémia.
Másrészt mert budapestiként a budapesti csapatok felé húzok.

Avatar
MindigÚjpest
fanatikus
Hozzászólások: 14806
Csatlakozott: 2009.04.17. 09:30
Tartózkodási hely: otthon,munkahely

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: MindigÚjpest » 2020.09.13. 22:32

banok írta:
MindigÚjpest írta:
banok írta:Én speciel örülnék ha a Vasas újra első osztályú lenne de ahogy nézem nem leszek happy.
Hát rajtad kívül nem sok fradista örülne neki,illetve sokan nem nézik jó szemmel,ha a fővárosi nb1-es létszám növekedne. Úgyhogy kíváncsi vagyok rá,hogy te miért örülnél neki?


Egyrészt mert egy nagy múltú csapat - inkább egy Vasas mint egy Kisvárda, Puskás Akadémia.
Másrészt mert budapestiként a budapesti csapatok felé húzok.
Elfogadom. Én a jelenlegi mezőnyből a Haladás,Szpari,Békéscsaba hármasból örülnék valamelyik kettőnek.
Sosem felejtem el, volt hogy fociról mentünk át a Komjádiba, ott voltunk a BEK meneteléskor, világsztár csapatunk volt, aminek az egyik legfényesebben ragyogó csillaga Benedek Tibi volt. Nyugodj Békében bajnok!

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96289
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2020.09.13. 22:32

Újságíró: - Szünetben - ami publikus - mit mondtál?
Kondás: - Azt nem mondanám inkább... Nyilván arra hívtuk fel a figyelmet, hogy közelebb kell az ellenfélhez menni, gyorsabban kell játszani, és azt mondtam, hogy 1-2 játékos kicsit alibit mutatott, és azon javítani kell a 2. félidőre.

Na ja, ezen a meccsen összesen nem volt 20 elfogadható perc. Elég látványos volt, ahogy a 2. félidőben Bódival veszekedtek. 3-0 után azonnal visszatért az alibizés. Megköszönhetjük Heffler balfaszkodását is az első gól előtt, mert addig kilátástalan volt a játékunk.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Avatar
MindigÚjpest
fanatikus
Hozzászólások: 14806
Csatlakozott: 2009.04.17. 09:30
Tartózkodási hely: otthon,munkahely

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: MindigÚjpest » 2020.09.13. 23:02

Jó volt a PSG-OM vége. :cool:
Sosem felejtem el, volt hogy fociról mentünk át a Komjádiba, ott voltunk a BEK meneteléskor, világsztár csapatunk volt, aminek az egyik legfényesebben ragyogó csillaga Benedek Tibi volt. Nyugodj Békében bajnok!

Avatar
the Janitor
Toborzórajáró
Hozzászólások: 176
Csatlakozott: 2017.03.16. 23:54

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: the Janitor » 2020.09.13. 23:54

Savaria1919 írta:Siófokiaknak van humoruk, a végén becserélték Ferenczi Istvánt

Ez csak hab volt a tortán. Ami igazán gusztustalan volt, hogy becserélték György Nikot, aki a Hungastos György Tamás fia, aki, ugye, kiszervezte a Kubala Akadémiát a Vasas felnőttcsapat alól/többek között Hutvágner kapust eladta külföldre jó pénzért, pedig a felnőttcsapat igényt tartott volna rá/. Na most a Schindler a Kubala U19 edzője volt, és György Tamás presszionálta/anyagi ösztönzők is voltak/, hogy a fiacskáját játszassa. Schindler nemet mondott, és György Tamás ki is vágta az Akadémiáról. Ez a siófoki csere ennek szólt. Nem volt elég, még rúgtak belénk.

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74817
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Adamek » 2020.09.14. 08:58

the Janitor írta:
Savaria1919 írta:Siófokiaknak van humoruk, a végén becserélték Ferenczi Istvánt

Ez csak hab volt a tortán. Ami igazán gusztustalan volt, hogy becserélték György Nikot, aki a Hungastos György Tamás fia, aki, ugye, kiszervezte a Kubala Akadémiát a Vasas felnőttcsapat alól/többek között Hutvágner kapust eladta külföldre jó pénzért, pedig a felnőttcsapat igényt tartott volna rá/. Na most a Schindler a Kubala U19 edzője volt, és György Tamás presszionálta/anyagi ösztönzők is voltak/, hogy a fiacskáját játszassa. Schindler nemet mondott, és György Tamás ki is vágta az Akadémiáról. Ez a siófoki csere ennek szólt. Nem volt elég, még rúgtak belénk.

nem lesz rendes utánpótlás idehaza ameddig ezek a kamuakadémiák működhetnek, kiemelt központok/alközpontok rendszerben nevelnek és nem pakolják vissza minden klub alá a saját U-s korosztályokat, már ifistaként zsoldosnak nevelnek mindenkit és akkor még a szakmai munka minőségéről szó se esett
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74817
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Adamek » 2020.09.14. 09:02

banok írta:
MindigÚjpest írta:
banok írta:Én speciel örülnék ha a Vasas újra első osztályú lenne de ahogy nézem nem leszek happy.
Hát rajtad kívül nem sok fradista örülne neki,illetve sokan nem nézik jó szemmel,ha a fővárosi nb1-es létszám növekedne. Úgyhogy kíváncsi vagyok rá,hogy te miért örülnél neki?


Egyrészt mert egy nagy múltú csapat - inkább egy Vasas mint egy Kisvárda, Puskás Akadémia.
Másrészt mert budapestiként a budapesti csapatok felé húzok.

ennek azért nincs értelme, mert a Vasasnak a feljutásért nem ezek a felfuttatott csapatok az ellenfelei
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74817
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Adamek » 2020.09.14. 16:18

ezt a faszságot, hogy megint két hét szünet a bajnokságban emiatt a kutyát nem érdeklő, korai kupaforduló miatt
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Ferencváros // Man Utd
BL-menõ
Hozzászólások: 7740
Csatlakozott: 2008.10.22. 13:20
Tartózkodási hely: IX - Bajnokok helye

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Ferencváros // Man Utd » 2020.09.14. 16:25

nyúl írta:
Ferencváros // Man Utd írta:Szerintem nézzük a dolog jó oldalát: a Fradi mai arcpirító sportszerűtlenségének hozományaként a Paks ma, jobb híján, kénytelen volt egy sereg ifjú titánt bevetni, megoldandó a pályára lépési kötelezettségből fakadó problémát. Böde (33), Windecker (27), Lorentz (25), Balogh B. (30), Szabó J. (31), Bognár (29), Haraszti (28), Szakály (32) - a tolnai kezdő mindössze 1547 elsőosztályú meccsel a lábában érkezett az összecsapásra, innentől a tejfeles szájú ifjoncok veresége aligha számít meglepőnek. Bár a mai meccsen kiütközött zöldfülű mivoltukból fakadó rutintalanságuk, biztosak lehetünk benne, hogy hosszútávon, évek múlva sok örömteli percet szerezhetnek a szép számú paksi publikumnak.
Elvégre teher alatt nő a pálma.
Nagyon szellemes kis pamflettet hoztál össze.
A helyzet az, hogy edzetlenül léptek pályára. Azzal indokoltátok a meccs szükségességét, hogy kell a meccsterhelés a kupamérkőzés előtt. Ezt a terhelést megkaptátok volna egy uli-buli öregfiúk meccstől is.

Hagyva a moralizálást (a magyar fociban a felvetése is nevetséges), a Ferencváros nincs rászorulva ilyen húzásokra. A két csapat között reális feltételek mellett is van 3 gól különbség.

Nekem a Paks rém ellenszenves (minden gombóc jó helyre megy, amit kapnak), de most tök igazuk van, hogy számon kérik a sportszerűséget rajtatok.

Az edzetlenségről: ha 3-4 kieső edzés miatt egy csapat elfelejt két méterre pontosan passzolni, úgy helyezkedik, mint egy rakás bója, amit a szél fújt fel a pályára, és az ellenfél kapuját segítséggel sem találja el 90 perc alatt, az még egy utcai vegyes ifista gárdának se válik becsületére, nemhogy egy 28+os rutinos csapatnak (lsd. fentebb a számok), amelyik évek óta (!) közösen dolgozik. Így fiatalok, úgy tartalékos, majd kiállnak az alapkezdővel, és egy megye egyes produkciót hoznak össze - számomra ez így elég sokat veszít az éléből.

Egyébként talán nagyobb empátia fogadta volna a paksiak kérelmét, ha nem a legutolsó utáni pillanatban találják ki, hogy akkor ők most nem játszanának, mikor már egy hete pontosan tudták, hogy tele vannak koronásokkal. Ez így elég amatőr húzás volt, kb. semmilyen mozgásteret nem hagyott a másik félnek, így én nem csodálkozom rajta, hogy válaszként az jött, bocs, de nem.
29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16417
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2020.09.14. 16:42

the Janitor írta:
Savaria1919 írta:Siófokiaknak van humoruk, a végén becserélték Ferenczi Istvánt

Ez csak hab volt a tortán. Ami igazán gusztustalan volt, hogy becserélték György Nikot, aki a Hungastos György Tamás fia, aki, ugye, kiszervezte a Kubala Akadémiát a Vasas felnőttcsapat alól/többek között Hutvágner kapust eladta külföldre jó pénzért, pedig a felnőttcsapat igényt tartott volna rá/. Na most a Schindler a Kubala U19 edzője volt, és György Tamás presszionálta/anyagi ösztönzők is voltak/, hogy a fiacskáját játszassa. Schindler nemet mondott, és György Tamás ki is vágta az Akadémiáról. Ez a siófoki csere ennek szólt. Nem volt elég, még rúgtak belénk.

Arra emlékeztem, hogy volt valami összezördülés a Vasas FC és a Kubala akadémia között, felmerült utóbbi Siófokra költöztetése is.
Ez a György nem lelépett Pécsre? Még valami törvénymódosítást is hoztak a kedvéért.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Avatar
PTi
Tartalék
Hozzászólások: 1053
Csatlakozott: 2016.10.28. 16:08

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: PTi » 2020.09.14. 16:43

Ferencváros // Man Utd írta:
nyúl írta:
Ferencváros // Man Utd írta:Szerintem nézzük a dolog jó oldalát: a Fradi mai arcpirító sportszerűtlenségének hozományaként a Paks ma, jobb híján, kénytelen volt egy sereg ifjú titánt bevetni, megoldandó a pályára lépési kötelezettségből fakadó problémát. Böde (33), Windecker (27), Lorentz (25), Balogh B. (30), Szabó J. (31), Bognár (29), Haraszti (28), Szakály (32) - a tolnai kezdő mindössze 1547 elsőosztályú meccsel a lábában érkezett az összecsapásra, innentől a tejfeles szájú ifjoncok veresége aligha számít meglepőnek. Bár a mai meccsen kiütközött zöldfülű mivoltukból fakadó rutintalanságuk, biztosak lehetünk benne, hogy hosszútávon, évek múlva sok örömteli percet szerezhetnek a szép számú paksi publikumnak.
Elvégre teher alatt nő a pálma.
Nagyon szellemes kis pamflettet hoztál össze.
A helyzet az, hogy edzetlenül léptek pályára. Azzal indokoltátok a meccs szükségességét, hogy kell a meccsterhelés a kupamérkőzés előtt. Ezt a terhelést megkaptátok volna egy uli-buli öregfiúk meccstől is.

Hagyva a moralizálást (a magyar fociban a felvetése is nevetséges), a Ferencváros nincs rászorulva ilyen húzásokra. A két csapat között reális feltételek mellett is van 3 gól különbség.

Nekem a Paks rém ellenszenves (minden gombóc jó helyre megy, amit kapnak), de most tök igazuk van, hogy számon kérik a sportszerűséget rajtatok.

Az edzetlenségről: ha 3-4 kieső edzés miatt egy csapat elfelejt két méterre pontosan passzolni, úgy helyezkedik, mint egy rakás bója, amit a szél fújt fel a pályára, és az ellenfél kapuját segítséggel sem találja el 90 perc alatt, az még egy utcai vegyes ifista gárdának se válik becsületére, nemhogy egy 28+os rutinos csapatnak (lsd. fentebb a számok), amelyik évek óta (!) közösen dolgozik. Így fiatalok, úgy tartalékos, majd kiállnak az alapkezdővel, és egy megye egyes produkciót hoznak össze - számomra ez így elég sokat veszít az éléből.

Egyébként talán nagyobb empátia fogadta volna a paksiak kérelmét, ha nem a legutolsó utáni pillanatban találják ki, hogy akkor ők most nem játszanának, mikor már egy hete pontosan tudták, hogy tele vannak koronásokkal. Ez így elég amatőr húzás volt, kb. semmilyen mozgásteret nem hagyott a másik félnek, így én nem csodálkozom rajta, hogy válaszként az jött, bocs, de nem.

Vagy nagyon is "profi", hogy tudták, normál körülmények között sincs túl sok esélyük, de így lehet mártírkodni. Ha még a hetvenedik perc után csuklanak össze és kapnak négyet, oké, kiestek edzések ami ebben a gyilkos tempójú bajnokságban nem fér bele, de húsz másodpercet talán még így is kihúzhattak volna.

Avatar
the Janitor
Toborzórajáró
Hozzászólások: 176
Csatlakozott: 2017.03.16. 23:54

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: the Janitor » 2020.09.14. 17:04

Savaria1919 írta:
the Janitor írta:
Savaria1919 írta:Siófokiaknak van humoruk, a végén becserélték Ferenczi Istvánt

Ez csak hab volt a tortán. Ami igazán gusztustalan volt, hogy becserélték György Nikot, aki a Hungastos György Tamás fia, aki, ugye, kiszervezte a Kubala Akadémiát a Vasas felnőttcsapat alól/többek között Hutvágner kapust eladta külföldre jó pénzért, pedig a felnőttcsapat igényt tartott volna rá/. Na most a Schindler a Kubala U19 edzője volt, és György Tamás presszionálta/anyagi ösztönzők is voltak/, hogy a fiacskáját játszassa. Schindler nemet mondott, és György Tamás ki is vágta az Akadémiáról. Ez a siófoki csere ennek szólt. Nem volt elég, még rúgtak belénk.

Arra emlékeztem, hogy volt valami összezördülés a Vasas FC és a Kubala akadémia között, felmerült utóbbi Siófokra költöztetése is.
Ez a György nem lelépett Pécsre? Még valami törvénymódosítást is hoztak a kedvéért.

Jól emlékszel, vitte volna, akkor lépett az egyik szülő, ún. Nagy Miklós, és 300 milláért visszavásárolta a Vasasnak az Akadémiát. György már a Pécsnek a tulaja, de névszponzor a Siónál.

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16417
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2020.09.14. 17:11

the Janitor írta:
Savaria1919 írta:
the Janitor írta:Ez csak hab volt a tortán. Ami igazán gusztustalan volt, hogy becserélték György Nikot, aki a Hungastos György Tamás fia, aki, ugye, kiszervezte a Kubala Akadémiát a Vasas felnőttcsapat alól/többek között Hutvágner kapust eladta külföldre jó pénzért, pedig a felnőttcsapat igényt tartott volna rá/. Na most a Schindler a Kubala U19 edzője volt, és György Tamás presszionálta/anyagi ösztönzők is voltak/, hogy a fiacskáját játszassa. Schindler nemet mondott, és György Tamás ki is vágta az Akadémiáról. Ez a siófoki csere ennek szólt. Nem volt elég, még rúgtak belénk.

Arra emlékeztem, hogy volt valami összezördülés a Vasas FC és a Kubala akadémia között, felmerült utóbbi Siófokra költöztetése is.
Ez a György nem lelépett Pécsre? Még valami törvénymódosítást is hoztak a kedvéért.

Jól emlékszel, vitte volna, akkor lépett az egyik szülő, ún. Nagy Miklós, és 300 milláért visszavásárolta a Vasasnak az Akadémiát. György már a Pécsnek a tulaja, de névszponzor a Siónál.

Nincs már semmi köze a Vasashoz? A Hali elleni meccsre szóló jegyen még szerepelt a Hungast logója is, Felső-Ausztria Tartománya és a Formidus (ez mintha Jámbor cége lenne) társaságában.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Avatar
the Janitor
Toborzórajáró
Hozzászólások: 176
Csatlakozott: 2017.03.16. 23:54

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: the Janitor » 2020.09.14. 20:03

Savaria1919 írta:
the Janitor írta:
Savaria1919 írta:Arra emlékeztem, hogy volt valami összezördülés a Vasas FC és a Kubala akadémia között, felmerült utóbbi Siófokra költöztetése is.
Ez a György nem lelépett Pécsre? Még valami törvénymódosítást is hoztak a kedvéért.

Jól emlékszel, vitte volna, akkor lépett az egyik szülő, ún. Nagy Miklós, és 300 milláért visszavásárolta a Vasasnak az Akadémiát. György már a Pécsnek a tulaja, de névszponzor a Siónál.

Nincs már semmi köze a Vasashoz? A Hali elleni meccsre szóló jegyen még szerepelt a Hungast logója is, Felső-Ausztria Tartománya és a Formidus (ez mintha Jámbor cége lenne) társaságában.

Bérletem van, nem láttam a jegyet, de lehet még régi logós jegyek vannak, de már a környékén sincs a Vasasnak. Eleve szitokszó GyT a Vasas háza táján.

Avatar
MindigÚjpest
fanatikus
Hozzászólások: 14806
Csatlakozott: 2009.04.17. 09:30
Tartózkodási hely: otthon,munkahely

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: MindigÚjpest » 2020.09.14. 20:12

Adamek írta:ezt a faszságot, hogy megint két hét szünet a bajnokságban emiatt a kutyát nem érdeklő, korai kupaforduló miatt
Én is komázom a mennyeit,de most nem bánom,hogy kupa lesz,mert így talán mi is nyerhetünk egy meccset. :)
Sosem felejtem el, volt hogy fociról mentünk át a Komjádiba, ott voltunk a BEK meneteléskor, világsztár csapatunk volt, aminek az egyik legfényesebben ragyogó csillaga Benedek Tibi volt. Nyugodj Békében bajnok!

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: ManBat » 2020.09.14. 20:18

Savaria1919 írta:
the Janitor írta:
Savaria1919 írta:Arra emlékeztem, hogy volt valami összezördülés a Vasas FC és a Kubala akadémia között, felmerült utóbbi Siófokra költöztetése is.
Ez a György nem lelépett Pécsre? Még valami törvénymódosítást is hoztak a kedvéért.

Jól emlékszel, vitte volna, akkor lépett az egyik szülő, ún. Nagy Miklós, és 300 milláért visszavásárolta a Vasasnak az Akadémiát. György már a Pécsnek a tulaja, de névszponzor a Siónál.

Nincs már semmi köze a Vasashoz? A Hali elleni meccsre szóló jegyen még szerepelt a Hungast logója is, Felső-Ausztria Tartománya és a Formidus (ez mintha Jámbor cége lenne) társaságában.

Kép
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16417
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2020.09.14. 20:38

the Janitor írta:
Savaria1919 írta:
the Janitor írta:Jól emlékszel, vitte volna, akkor lépett az egyik szülő, ún. Nagy Miklós, és 300 milláért visszavásárolta a Vasasnak az Akadémiát. György már a Pécsnek a tulaja, de névszponzor a Siónál.

Nincs már semmi köze a Vasashoz? A Hali elleni meccsre szóló jegyen még szerepelt a Hungast logója is, Felső-Ausztria Tartománya és a Formidus (ez mintha Jámbor cége lenne) társaságában.

Bérletem van, nem láttam a jegyet, de lehet még régi logós jegyek vannak, de már a környékén sincs a Vasasnak. Eleve szitokszó GyT a Vasas háza táján.

Kép
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: ManBat » 2020.09.14. 20:45

Savaria1919 írta:
the Janitor írta:
Savaria1919 írta:Nincs már semmi köze a Vasashoz? A Hali elleni meccsre szóló jegyen még szerepelt a Hungast logója is, Felső-Ausztria Tartománya és a Formidus (ez mintha Jámbor cége lenne) társaságában.

Bérletem van, nem láttam a jegyet, de lehet még régi logós jegyek vannak, de már a környékén sincs a Vasasnak. Eleve szitokszó GyT a Vasas háza táján.

Kép

ezek elég régi cuccnak tűnnek, a Linartech pl. még a másodosztály környékén volt szponzor Angyalföldön, de a tulajváltás óta a Formidus is meglepne
lentebb linkeltem egy helyben nyomtatott jegyet, azon már csak az aktuálisok vannak
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 11 vendég