Szombati foci: Fradi-Vidi!

Javier Arizmendi
Kulcsjátékos
Hozzászólások: 2801
Csatlakozott: 2006.01.18. 17:32

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Javier Arizmendi » 2020.08.25. 19:50

ManBat írta:
Adamek írta:
ManBat írta:Koman Roninak is biztos jó szezonja lesz így hogy már az összes elnökjelölt arról beszél hogy első lépéssel hogyan cseréli őt le Guardiolára/Xavira/Kloppra

nekem az jön be nagyon, hogy egyetlen közös munkaperc nélkül kirakja a lángosfejű a keret felét, (mint anno a 2000 előtti futball menáger programokban amikor az emberfia átvette a keretet a 29 év felettieket ki kellett dobni azonnal mert automatikusan visszavonultak 30 felett)
ha minden jól alakul újra összejöhet egy ötödik helyezett Barca mint a kilencvenes évek végén vagy mikor is volt már az

végülis az utolsó nagyon szerencsétlen Barca is egy holland kezei közül jött ki, Fán Hál ki is lett onnan átkozva egy életre

Koeman volt csapattársa, Rijkaard azért sikeresebb volt a későbbiekben ugyanott
ETO

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: ManBat » 2020.08.25. 19:54

Javier Arizmendi írta:
ManBat írta:
Adamek írta:nekem az jön be nagyon, hogy egyetlen közös munkaperc nélkül kirakja a lángosfejű a keret felét, (mint anno a 2000 előtti futball menáger programokban amikor az emberfia átvette a keretet a 29 év felettieket ki kellett dobni azonnal mert automatikusan visszavonultak 30 felett)
ha minden jól alakul újra összejöhet egy ötödik helyezett Barca mint a kilencvenes évek végén vagy mikor is volt már az

végülis az utolsó nagyon szerencsétlen Barca is egy holland kezei közül jött ki, Fán Hál ki is lett onnan átkozva egy életre

Koeman volt csapattársa, Rijkaard azért sikeresebb volt a későbbiekben ugyanott

az ő szereplése is elég ellentmondásos, az első BL trófea az nagy skalp tőle de az utána következő két szezonban teljesen szétcsúszott a csapat a kezeiben
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

RAUL7
BL-menõ
Hozzászólások: 7851
Csatlakozott: 2010.02.26. 14:16

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: RAUL7 » 2020.08.26. 07:24

Messit ki viszi? Orosz Pali felhívta már?

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: ManBat » 2020.08.26. 08:50

RAUL7 írta:Messit ki viszi? Orosz Pali felhívta már?

szvsz a törpe most egy Bartomeu-lemondást próbál kizsarolni, ő is tudja hogy az ő fizetési igényével korlátozottak a lehetőségei
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74817
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Adamek » 2020.08.26. 09:09

RAUL7 írta:Messit ki viszi? Orosz Pali felhívta már?

egy orosz pali felhívta, azt mondta gyere csúzliba
de ő inkább a kihívásokat keresi, marad és kiröhögteti magát Kúmannal
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

RAUL7
BL-menõ
Hozzászólások: 7851
Csatlakozott: 2010.02.26. 14:16

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: RAUL7 » 2020.08.26. 10:33

ManBat írta:
RAUL7 írta:Messit ki viszi? Orosz Pali felhívta már?

szvsz a törpe most egy Bartomeu-lemondást próbál kizsarolni, ő is tudja hogy az ő fizetési igényével korlátozottak a lehetőségei

azt mondod, hogy már nem csak edzőt, de elnököt is ő nevez ki? Lehet benne valami. Bár ebben az esetben nem lenne hülyeség.
Egyébként nem a fizetési igénye, hanem a képességei miatt korlátozottak a lehetőségei. Ronaldot is kifizette végül valaki, Messire is lenne igény (van is).

RAUL7
BL-menõ
Hozzászólások: 7851
Csatlakozott: 2010.02.26. 14:16

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: RAUL7 » 2020.08.26. 10:38

Adamek írta:
RAUL7 írta:Messit ki viszi? Orosz Pali felhívta már?

egy orosz pali felhívta, azt mondta gyere csúzliba
de ő inkább a kihívásokat keresi, marad és kiröhögteti magát Kúmannal

meglepne, ha ezek után maradna, ráadásul a legjobb haverját is épp most teszik ki a csapatból. Bár lehet, hogy a legtöbb az ügyvédeken múlik majd, nem rajta vagy más klubokon.

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74817
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Adamek » 2020.08.26. 10:49

RAUL7 írta:
Adamek írta:
RAUL7 írta:Messit ki viszi? Orosz Pali felhívta már?

egy orosz pali felhívta, azt mondta gyere csúzliba
de ő inkább a kihívásokat keresi, marad és kiröhögteti magát Kúmannal

meglepne, ha ezek után maradna, ráadásul a legjobb haverját is épp most teszik ki a csapatból. Bár lehet, hogy a legtöbb az ügyvédeken múlik majd, nem rajta vagy más klubokon.

ha lenne benne kis tartás leszarná már a lóvét és jönne ide feltámasztani az általa tuti nagyra becsült magyar focit, ingyér
hozhatja ingyen a legjobb barátját is, meg a Juvéból kiutált honfitársát, aztán Rakitic is közel lehetne az otthonához ha idejönne és talán még Fartúró Vidal is beférne ha Rebrov nem talál ki rájuk valami exszovjet alternatívát
szerintem velük a Celticet is elkennénk a picsába
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
MindigÚjpest
fanatikus
Hozzászólások: 14806
Csatlakozott: 2009.04.17. 09:30
Tartózkodási hely: otthon,munkahely

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: MindigÚjpest » 2020.08.26. 13:31

Javier Arizmendi írta:
ManBat írta:
Slash777 írta:Megy is a vergödes.
Mondjuk a reszletek nem tisztak, de en ugy gondolom, hogy nagyreszt magyar szurkolokkal kepzelik el ezt, nem 10 ezer spanyollal.
Ha igy van, nem ertem hol a baj, 20 ezer szurkolo abban a hodalyban semmi.

én is így látom, szerintem ez most 20 ezer "semlegest", avagy a magyar viszonyokat ismerve 2000 semlegest és 18 ezer bauern szurkolót jelent majd

lilák vajon kinéznek, más nem Sevilla játékosokat kergetni a pályán 2018-ért cserébe? vagy már túl vannak rajta?
Ez a pályán való játékos kergetés mostanában nem annyira reális,pláne egy UEFA rendezvényen.
Sosem felejtem el, volt hogy fociról mentünk át a Komjádiba, ott voltunk a BEK meneteléskor, világsztár csapatunk volt, aminek az egyik legfényesebben ragyogó csillaga Benedek Tibi volt. Nyugodj Békében bajnok!

Avatar
banok
Aranylabdás
Hozzászólások: 29039
Csatlakozott: 2005.03.20. 03:08
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: banok » 2020.08.26. 17:48

Na, ma hány góllal fogunk szopni a Celtic ellen?

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16417
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2020.08.26. 18:49

Vasas megint adott két gól előnyt az ellenfélnek, igazán udvarias csapat.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Avatar
the Janitor
Toborzórajáró
Hozzászólások: 176
Csatlakozott: 2017.03.16. 23:54

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: the Janitor » 2020.08.26. 19:37

Szarházi tetű banda! Végig lötyögik az egész meccset milliókért. Osztálykülönbség a Budaörs javára, képzettebbek, gyorsabbak, a fizikális különbségről ne is beszéljünk. Az egész csapatot elfogadnám edzőstűl.
Ivószünetnél Bene feláll az oldalvonalhoz sétál, magyarázni készül, erre a játékosok arrébb csoportosulnak, és egymással beszélgetnek. Bene legyint egyet és visszaül.
Én szégyellem magam. Remélem, félév múlva, eltakarodik innen az összes, Benével együtt.
Ja, Radó. Vasas mezben még ilyen gyenge, lelketlen, iszonyúan lassú, képzetlen játékost még nem láttam.
Azért, a bennmaradás még így is kiharcolható.

Javier Arizmendi
Kulcsjátékos
Hozzászólások: 2801
Csatlakozott: 2006.01.18. 17:32

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Javier Arizmendi » 2020.08.26. 19:51

ManBat írta:
Javier Arizmendi írta:
ManBat írta:végülis az utolsó nagyon szerencsétlen Barca is egy holland kezei közül jött ki, Fán Hál ki is lett onnan átkozva egy életre

Koeman volt csapattársa, Rijkaard azért sikeresebb volt a későbbiekben ugyanott

az ő szereplése is elég ellentmondásos, az első BL trófea az nagy skalp tőle de az utána következő két szezonban teljesen szétcsúszott a csapat a kezeiben

vannak olyan vélemények, hogy ő rakta le az alapokat. meg 2007-ben egymás ellenivel bukták a bajnoki címet
ETO

Javier Arizmendi
Kulcsjátékos
Hozzászólások: 2801
Csatlakozott: 2006.01.18. 17:32

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Javier Arizmendi » 2020.08.26. 19:56

banok írta:Na, ma hány góllal fogunk szopni a Celtic ellen?

én leragadtam eléggé a 90-es években. ma vajon a szélsőbalos Celticnek drukkolunk, vagy a magyar csapatnak?
ETO

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: ManBat » 2020.08.26. 20:48

Javier Arizmendi írta:
ManBat írta:
Javier Arizmendi írta:Koeman volt csapattársa, Rijkaard azért sikeresebb volt a későbbiekben ugyanott

az ő szereplése is elég ellentmondásos, az első BL trófea az nagy skalp tőle de az utána következő két szezonban teljesen szétcsúszott a csapat a kezeiben

vannak olyan vélemények, hogy ő rakta le az alapokat. meg 2007-ben egymás ellenivel bukták a bajnoki címet

ja, a Guardiola érkezése után egyből elküldött Ronaldinhoval meg Decoval lerakta az alapokat a Villarreal mögött :lol:
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Avatar
PTi
Tartalék
Hozzászólások: 1053
Csatlakozott: 2016.10.28. 16:08

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: PTi » 2020.08.26. 20:54

Javier Arizmendi írta:
banok írta:Na, ma hány góllal fogunk szopni a Celtic ellen?

én leragadtam eléggé a 90-es években. ma vajon a szélsőbalos Celticnek drukkolunk, vagy a magyar csapatnak?

Igen

Avatar
banok
Aranylabdás
Hozzászólások: 29039
Csatlakozott: 2005.03.20. 03:08
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: banok » 2020.08.26. 20:57

Sigér bebaszta!

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96289
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2020.08.26. 21:17

the Janitor írta:Szarházi tetű banda! Végig lötyögik az egész meccset milliókért. Osztálykülönbség a Budaörs javára, képzettebbek, gyorsabbak, a fizikális különbségről ne is beszéljünk. Az egész csapatot elfogadnám edzőstűl.
Ivószünetnél Bene feláll az oldalvonalhoz sétál, magyarázni készül, erre a játékosok arrébb csoportosulnak, és egymással beszélgetnek. Bene legyint egyet és visszaül.
Én szégyellem magam. Remélem, félév múlva, eltakarodik innen az összes, Benével együtt.
Ja, Radó. Vasas mezben még ilyen gyenge, lelketlen, iszonyúan lassú, képzetlen játékost még nem láttam.
Azért, a bennmaradás még így is kiharcolható.

Ha az eddigi idegenbeli produkciónkat hozzuk, megnyugtatjuk a háborgó angyalföldi lelkeket. Mindenesetre remélem, hogy Ferit egyelőre a helyén hagyják, az növelné az esélyeinket. Amúgy az általános bukdácsolások miatt csak 4 pont az elmaradásotok, ami nem vészes, de értem, hogy főleg a hozzáálláson ütköztök meg. Ugyanakkor bőven benne lehetett a pakliban, hogy egy levegőnek nézett edző mellett a horror pénzekért igazolt zsoldos sztárocskák nem fognak megszakadni. Radó 26-27 évesen egy kiégett 38 évesre emlékeztet.
Ezeket figyelembe véve is arra számítok, hogy úgy a 10. fordulóra már stabilan az 1-2. helyen lesztek, mert alibizőkkel is ki kell jönnie valamennyi különbségnek. Az nekem siralmasabb, amikor saját nevelésű játékosok sokasága kényelmeskedik, mint amivel mi Gyirmóton és Siófokon szembesültünk.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51165
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2020.08.26. 21:24

Cselszky írta:
the Janitor írta:Szarházi tetű banda! Végig lötyögik az egész meccset milliókért. Osztálykülönbség a Budaörs javára, képzettebbek, gyorsabbak, a fizikális különbségről ne is beszéljünk. Az egész csapatot elfogadnám edzőstűl.
Ivószünetnél Bene feláll az oldalvonalhoz sétál, magyarázni készül, erre a játékosok arrébb csoportosulnak, és egymással beszélgetnek. Bene legyint egyet és visszaül.
Én szégyellem magam. Remélem, félév múlva, eltakarodik innen az összes, Benével együtt.
Ja, Radó. Vasas mezben még ilyen gyenge, lelketlen, iszonyúan lassú, képzetlen játékost még nem láttam.
Azért, a bennmaradás még így is kiharcolható.

Ha az eddigi idegenbeli produkciónkat hozzuk, megnyugtatjuk a háborgó angyalföldi lelkeket. Mindenesetre remélem, hogy Ferit egyelőre a helyén hagyják, az növelné az esélyeinket. Amúgy az általános bukdácsolások miatt csak 4 pont az elmaradásotok, ami nem vészes, de értem, hogy főleg a hozzáálláson ütköztök meg. Ugyanakkor bőven benne lehetett a pakliban, hogy egy levegőnek nézett edző mellett a horror pénzekért igazolt zsoldos sztárocskák nem fognak megszakadni. Radó 26-27 évesen egy kiégett 38 évesre emlékeztet.
Ezeket figyelembe véve is arra számítok, hogy úgy a 10. fordulóra már stabilan az 1-2. helyen lesztek, mert alibizőkkel is ki kell jönnie valamennyi különbségnek. Az nekem siralmasabb, amikor saját nevelésű játékosok sokasága kényelmeskedik, mint amivel mi Gyirmóton és Siófokon szembesültünk.

azér ez nagyon optimista forgatókönyv! talán ha visznek egy új edzőt meg kibasznak 2-3 alibistát a tarcsiba...

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96289
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2020.08.26. 21:44

Maradonapoli írta:
Cselszky írta:
the Janitor írta:Szarházi tetű banda! Végig lötyögik az egész meccset milliókért. Osztálykülönbség a Budaörs javára, képzettebbek, gyorsabbak, a fizikális különbségről ne is beszéljünk. Az egész csapatot elfogadnám edzőstűl.
Ivószünetnél Bene feláll az oldalvonalhoz sétál, magyarázni készül, erre a játékosok arrébb csoportosulnak, és egymással beszélgetnek. Bene legyint egyet és visszaül.
Én szégyellem magam. Remélem, félév múlva, eltakarodik innen az összes, Benével együtt.
Ja, Radó. Vasas mezben még ilyen gyenge, lelketlen, iszonyúan lassú, képzetlen játékost még nem láttam.
Azért, a bennmaradás még így is kiharcolható.

Ha az eddigi idegenbeli produkciónkat hozzuk, megnyugtatjuk a háborgó angyalföldi lelkeket. Mindenesetre remélem, hogy Ferit egyelőre a helyén hagyják, az növelné az esélyeinket. Amúgy az általános bukdácsolások miatt csak 4 pont az elmaradásotok, ami nem vészes, de értem, hogy főleg a hozzáálláson ütköztök meg. Ugyanakkor bőven benne lehetett a pakliban, hogy egy levegőnek nézett edző mellett a horror pénzekért igazolt zsoldos sztárocskák nem fognak megszakadni. Radó 26-27 évesen egy kiégett 38 évesre emlékeztet.
Ezeket figyelembe véve is arra számítok, hogy úgy a 10. fordulóra már stabilan az 1-2. helyen lesztek, mert alibizőkkel is ki kell jönnie valamennyi különbségnek. Az nekem siralmasabb, amikor saját nevelésű játékosok sokasága kényelmeskedik, mint amivel mi Gyirmóton és Siófokon szembesültünk.

azér ez nagyon optimista forgatókönyv! talán ha visznek egy új edzőt meg kibasznak 2-3 alibistát a tarcsiba...

Ezekre gondoltam. Felteszem, a tulaj nem fogja szó nélkül tűrni, ha ez megy tovább. Vagy Bene repül, vagy présbe teszik, és legalább a saját irháját mentendő elébe megy a kirúgásnak, kitesz pár embert, hátha attól többen is beszarnak. Nem tudom, képes-e a keménykedésre.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 75 vendég