Szombati foci: Fradi-Vidi!

Avatar
zaggar
Tartalék
Hozzászólások: 1757
Csatlakozott: 2015.04.09. 16:10
Tartózkodási hely: Ország gyöngye-aranya

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: zaggar » 2024.02.17. 15:48

Kb az jött, amire várni lehetett, a Kecsó sokkal jobban össze van rakva, Lukácsnak jó ösztönei vannak (kíváncsi lennék egy Lukács-Varga B csatársorra, h működne), ami adódott előtte, azt ki is használta. Pozitívum, h próbálkoztunk hajtani, átlövési kísérletek is voltak végre, de negatívum, h sokszor láttam üresjáratot, sok a technikai hiba, a 11-est meg tán be kéne tudni rúgni..mondjuk Mörschelnek amúgy se ez volt élete meccse. Pauljevic meg küldhet egy rózsaszálat a bírónak, h visszavonta a pirost, mert ez sztem piros volt. Géza lelkesedése rokonszenves, de egy meccs után fegyelmi, a másodikon sárga lap, hát nem a legjobb a tendencia + akármilyen lelkes, a belga fochhalomból kell főznie, nem irígylem..
Újpest-Munkás
Serie A iránt érdekl?d? (Milan és a többiek)

"Az ön parancsa nekem nem parancs. Az én látható f?hatóságom az árkodi püspök meg a vallás- és közoktatásügyi miniszter, a láthatatlan meg, aki ígéreteimet számon tartja, maga a megváltó Krisztus."

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51534
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2024.02.17. 17:34

jaj de szép eredmény, a két tanyasi nerenc lerántja egymást Dugovics Tituszként a mélybe!
"Gyémánt alakzatban kezdtünk, ahogy eddig is játszottunk. Nehéz most ezt mondani, de jól játszottunk ebben a rendszerben...' - Vladimir Radenkovics az Újpest elleni 7:0-ás vereség után. :DDDDDDDDDDDDDD

Nersevik bűnözők, takarodjatok Diósgyőrből!!!

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96383
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2024.02.18. 18:52

Szerencsére nem tudtam nézni, de nem lep meg az eredmény. A szezon elejétől eltekintve döcögünk, ez most egy középcsapat, nem látom benne a tavaly tavaszi jó széria lehetőségét, kiesni bravúr lenne, a dobogó a mai után szintén igen távoli, maradna a kupa, de ott meg beszoptuk a FTC-vel. Ez van, 2020-22 után már ezt is értékelni tudom.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Cselszky 2024.02.18. 18:54-kor.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Avatar
nyúl
Kincstári Főegerész
Hozzászólások: 46286
Csatlakozott: 2005.09.14. 13:36

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: nyúl » 2024.02.18. 18:53

Adamek írta:
Cselszky írta:
Mech írta:Nem mintha az emberek 99%-a nem így hívná őket. Remélem nem viszi el a libsi népharag Gézafiamat.

Egy sajttájon mondjuk kicsit meredek.

neandervölgyi család, csodák nincsenek

Géza nem tűnt türhőnek. Az apjához képest.

Avatar
nyúl
Kincstári Főegerész
Hozzászólások: 46286
Csatlakozott: 2005.09.14. 13:36

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: nyúl » 2024.02.18. 19:02

Maradonapoli írta:na, a honvéd nyilatkozott kundrák ügyében - nem érdekli őket, mert még azelőtt balházott, mielőtt aláírt volna hozzájuk, zseniális indoklás :)

Számomra nem az a kérdés, miért nem rúgja ki a klubja, hanem hogy egy ilyen lincselésért miért nincs börtönben.
Mihez lehet szokva a Miskolci Járásbíróság, ha ez ott felfüggesztett büntetést ér?
A fickó maradandó egészségromlást szenvedett és a cselekmény életveszélyt is okozott, hiszen a légmell közvetlen életveszély.

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 75084
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Adamek » 2024.02.18. 19:21

nyúl írta:
Adamek írta:
Cselszky írta:Egy sajttájon mondjuk kicsit meredek.

neandervölgyi család, csodák nincsenek

Géza nem tűnt türhőnek. Az apjához képest.

pedig még rosszabb is mint az öreg volt, ő legalább őszintén volt bunkó, Gejzafiajam sunnyogósban tolja
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
zaggar
Tartalék
Hozzászólások: 1757
Csatlakozott: 2015.04.09. 16:10
Tartózkodási hely: Ország gyöngye-aranya

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: zaggar » 2024.02.18. 19:44

Adamek írta:
nyúl írta:
Adamek írta:neandervölgyi család, csodák nincsenek

Géza nem tűnt türhőnek. Az apjához képest.

pedig még rosszabb is mint az öreg volt, ő legalább őszintén volt bunkó, Gejzafiajam sunnyogósban tolja


szerintem csak irigykedtek :)
Újpest-Munkás
Serie A iránt érdekl?d? (Milan és a többiek)

"Az ön parancsa nekem nem parancs. Az én látható f?hatóságom az árkodi püspök meg a vallás- és közoktatásügyi miniszter, a láthatatlan meg, aki ígéreteimet számon tartja, maga a megváltó Krisztus."

Mech
Aranylabdás
Hozzászólások: 21445
Csatlakozott: 2009.07.21. 15:39
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Mech » 2024.02.19. 10:09

Maradonapoli írta:jaj de szép eredmény, a két tanyasi nerenc lerántja egymást Dugovics Tituszként a mélybe!

reméljük, de azért lehetnek itt még meglepetések

MTK is nagy runban van, 1-5, 0-2, 1-6 az utolsó 3 meccsük

+Diósgyőr, amit már beszéltünk, bármikor, bármilyen pozícióból képesek kiesni

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51534
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2024.02.19. 11:42

Mech írta:
Maradonapoli írta:jaj de szép eredmény, a két tanyasi nerenc lerántja egymást Dugovics Tituszként a mélybe!

reméljük, de azért lehetnek itt még meglepetések

MTK is nagy runban van, 1-5, 0-2, 1-6 az utolsó 3 meccsük

+Diósgyőr, amit már beszéltünk, bármikor, bármilyen pozícióból képesek kiesni

ha viszont az utolsó kettőből - kiváltképp a buflákfejű kövesdje elkezd nyerő sorozatokat produkálni, akkor onnantól hivatalosan is bizonyítottnak tekintem az irányított bajnokságot!
"Gyémánt alakzatban kezdtünk, ahogy eddig is játszottunk. Nehéz most ezt mondani, de jól játszottunk ebben a rendszerben...' - Vladimir Radenkovics az Újpest elleni 7:0-ás vereség után. :DDDDDDDDDDDDDD

Nersevik bűnözők, takarodjatok Diósgyőrből!!!

Mech
Aranylabdás
Hozzászólások: 21445
Csatlakozott: 2009.07.21. 15:39
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Mech » 2024.02.19. 11:56

Maradonapoli írta:
Mech írta:
Maradonapoli írta:jaj de szép eredmény, a két tanyasi nerenc lerántja egymást Dugovics Tituszként a mélybe!

reméljük, de azért lehetnek itt még meglepetések

MTK is nagy runban van, 1-5, 0-2, 1-6 az utolsó 3 meccsük

+Diósgyőr, amit már beszéltünk, bármikor, bármilyen pozícióból képesek kiesni

ha viszont az utolsó kettőből - kiváltképp a buflákfejű kövesdje elkezd nyerő sorozatokat produkálni, akkor onnantól hivatalosan is bizonyítottnak tekintem az irányított bajnokságot!

az újrarúgatott fehérvári tizi nem volt elég, hogy bizonyított legyen a központi beavatkozás?

Mech
Aranylabdás
Hozzászólások: 21445
Csatlakozott: 2009.07.21. 15:39
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Mech » 2024.02.19. 12:36

.

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51534
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2024.02.19. 13:07

Mech írta:
Maradonapoli írta:
Mech írta:reméljük, de azért lehetnek itt még meglepetések

MTK is nagy runban van, 1-5, 0-2, 1-6 az utolsó 3 meccsük

+Diósgyőr, amit már beszéltünk, bármikor, bármilyen pozícióból képesek kiesni

ha viszont az utolsó kettőből - kiváltképp a buflákfejű kövesdje elkezd nyerő sorozatokat produkálni, akkor onnantól hivatalosan is bizonyítottnak tekintem az irányított bajnokságot!

az újrarúgatott fehérvári tizi nem volt elég, hogy bizonyított legyen a központi beavatkozás?

én ezt már régóta tudom, csak nagyjából senki nem hisz nekem, még itt sem
"Gyémánt alakzatban kezdtünk, ahogy eddig is játszottunk. Nehéz most ezt mondani, de jól játszottunk ebben a rendszerben...' - Vladimir Radenkovics az Újpest elleni 7:0-ás vereség után. :DDDDDDDDDDDDDD

Nersevik bűnözők, takarodjatok Diósgyőrből!!!

Avatar
Szarka
Aranylabdás
Hozzászólások: 35162
Csatlakozott: 2005.03.21. 17:25

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Szarka » 2024.02.19. 16:44

Maradonapoli írta:
Mech írta:
Maradonapoli írta:ha viszont az utolsó kettőből - kiváltképp a buflákfejű kövesdje elkezd nyerő sorozatokat produkálni, akkor onnantól hivatalosan is bizonyítottnak tekintem az irányított bajnokságot!

az újrarúgatott fehérvári tizi nem volt elég, hogy bizonyított legyen a központi beavatkozás?

én ezt már régóta tudom, csak nagyjából senki nem hisz nekem, még itt sem

A Panchosok is kiestek már, majd pont a Mezőkövesdet tartják bent minden áron. Tállai se fekszik olyan jól már rég, hogy nagyobb lobbyerejd legyen.
Magyarország - Newcastle - Real Madrid , ebben a sorrendben.
"Intensity is our Identity"

Móni, Boston United, baldj: Nyugodjanak békében

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51534
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2024.02.19. 17:55

Szarka írta:
Maradonapoli írta:
Mech írta:az újrarúgatott fehérvári tizi nem volt elég, hogy bizonyított legyen a központi beavatkozás?

én ezt már régóta tudom, csak nagyjából senki nem hisz nekem, még itt sem

A Panchosok is kiestek már, majd pont a Mezőkövesdet tartják bent minden áron. Tállai se fekszik olyan jól már rég, hogy nagyobb lobbyerejd legyen.

a csút akkor esett ki még, amikor az volt a máz, hogy "ők csak nevelőklub" nem baj, ha kiesnek stb. csak a geci, nem szereti semmilyen területen a kudarcot, utána amikor visszatértek, akkor erősítették vissza dobogóközeli erővé őket, manapság már ilyen elviekben nem történhetne meg velük, de ha mégis veszélybe kerülnének, most már megmentenék őket
"Gyémánt alakzatban kezdtünk, ahogy eddig is játszottunk. Nehéz most ezt mondani, de jól játszottunk ebben a rendszerben...' - Vladimir Radenkovics az Újpest elleni 7:0-ás vereség után. :DDDDDDDDDDDDDD

Nersevik bűnözők, takarodjatok Diósgyőrből!!!

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16548
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2024.02.19. 18:36

Maradonapoli írta:
Szarka írta:
Maradonapoli írta:én ezt már régóta tudom, csak nagyjából senki nem hisz nekem, még itt sem

A Panchosok is kiestek már, majd pont a Mezőkövesdet tartják bent minden áron. Tállai se fekszik olyan jól már rég, hogy nagyobb lobbyerejd legyen.

a csút akkor esett ki még, amikor az volt a máz, hogy "ők csak nevelőklub" nem baj, ha kiesnek stb. csak a geci, nem szereti semmilyen területen a kudarcot, utána amikor visszatértek, akkor erősítették vissza dobogóközeli erővé őket, manapság már ilyen elviekben nem történhetne meg velük, de ha mégis veszélybe kerülnének, most már megmentenék őket

A nevelőklub-mítosz a feljutásukkal megdőlt, pont abban az évben szerepelhettek utoljára tartalékcsapatok a másodosztályban, amikor bajnokok lettek. Gallardóval, a kaposvári kapus Hajdúch-val, meg Tischler Patrikkal a nevelőegyesület költői túlzás. A kiesésük szezonjában a kizárt csapatokból alaposan bevásároltak a kispadra (Jarni) meg a keretbe is.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51534
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2024.02.19. 18:48

Savaria1919 írta:
Maradonapoli írta:
Szarka írta:A Panchosok is kiestek már, majd pont a Mezőkövesdet tartják bent minden áron. Tállai se fekszik olyan jól már rég, hogy nagyobb lobbyerejd legyen.

a csút akkor esett ki még, amikor az volt a máz, hogy "ők csak nevelőklub" nem baj, ha kiesnek stb. csak a geci, nem szereti semmilyen területen a kudarcot, utána amikor visszatértek, akkor erősítették vissza dobogóközeli erővé őket, manapság már ilyen elviekben nem történhetne meg velük, de ha mégis veszélybe kerülnének, most már megmentenék őket

A nevelőklub-mítosz a feljutásukkal megdőlt, pont abban az évben szerepelhettek utoljára tartalékcsapatok a másodosztályban, amikor bajnokok lettek. Gallardóval, a kaposvári kapus Hajdúch-val, meg Tischler Patrikkal a nevelőegyesület költői túlzás. A kiesésük szezonjában a kizárt csapatokból alaposan bevásároltak a kispadra (Jarni) meg a keretbe is.

igen a valóság ez volt, de azért Jarni bátyóra mindig örömmel emlékszem majd vissza, sokat tett a magyar a ladarúgásért! :)
"Gyémánt alakzatban kezdtünk, ahogy eddig is játszottunk. Nehéz most ezt mondani, de jól játszottunk ebben a rendszerben...' - Vladimir Radenkovics az Újpest elleni 7:0-ás vereség után. :DDDDDDDDDDDDDD

Nersevik bűnözők, takarodjatok Diósgyőrből!!!

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96383
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2024.02.24. 15:03

Mártonék lassan a top4-ért mennek. Mondjuk az ilyen melóban lubickol, underdogként tud pörögni, na meg Boérhoz képest javulni nem volt egy nagy kihívás.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51534
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2024.02.24. 15:20

Csongvai most amúgy direkt kiakarja magát baszatni Fehérvárról, hogy visszamehessen Újpestre?
"Gyémánt alakzatban kezdtünk, ahogy eddig is játszottunk. Nehéz most ezt mondani, de jól játszottunk ebben a rendszerben...' - Vladimir Radenkovics az Újpest elleni 7:0-ás vereség után. :DDDDDDDDDDDDDD

Nersevik bűnözők, takarodjatok Diósgyőrből!!!

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40773
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2024.02.24. 15:20

Ügyes gyerek ez a gergenyi
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

Avatar
A Vaskezű
Aranylabdás
Hozzászólások: 15276
Csatlakozott: 2009.08.31. 16:02

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: A Vaskezű » 2024.02.24. 16:01

SuperDepor írta:Ügyes gyerek ez a gergenyi

Kellett egy félóra, mire megjött a meccsbe.

Viszont, a néger gyerek combhajlítóra taposását még csak nem is vizsgálta a VAR. Elképesztő, milyen színvonaltalan még mindig ez az egész.


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 128 vendég