Szombati foci: Fradi-Vidi!

Avatar
zaggar
Tartalék
Hozzászólások: 1717
Csatlakozott: 2015.04.09. 16:10
Tartózkodási hely: Ország gyöngye-aranya

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: zaggar » 2024.02.17. 15:48

Kb az jött, amire várni lehetett, a Kecsó sokkal jobban össze van rakva, Lukácsnak jó ösztönei vannak (kíváncsi lennék egy Lukács-Varga B csatársorra, h működne), ami adódott előtte, azt ki is használta. Pozitívum, h próbálkoztunk hajtani, átlövési kísérletek is voltak végre, de negatívum, h sokszor láttam üresjáratot, sok a technikai hiba, a 11-est meg tán be kéne tudni rúgni..mondjuk Mörschelnek amúgy se ez volt élete meccse. Pauljevic meg küldhet egy rózsaszálat a bírónak, h visszavonta a pirost, mert ez sztem piros volt. Géza lelkesedése rokonszenves, de egy meccs után fegyelmi, a másodikon sárga lap, hát nem a legjobb a tendencia + akármilyen lelkes, a belga fochhalomból kell főznie, nem irígylem..
Újpest-Munkás
Serie A iránt érdekl?d? (Milan és a többiek)

"Az ön parancsa nekem nem parancs. Az én látható f?hatóságom az árkodi püspök meg a vallás- és közoktatásügyi miniszter, a láthatatlan meg, aki ígéreteimet számon tartja, maga a megváltó Krisztus."

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51435
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2024.02.17. 17:34

jaj de szép eredmény, a két tanyasi nerenc lerántja egymást Dugovics Tituszként a mélybe!

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96365
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2024.02.18. 18:52

Szerencsére nem tudtam nézni, de nem lep meg az eredmény. A szezon elejétől eltekintve döcögünk, ez most egy középcsapat, nem látom benne a tavaly tavaszi jó széria lehetőségét, kiesni bravúr lenne, a dobogó a mai után szintén igen távoli, maradna a kupa, de ott meg beszoptuk a FTC-vel. Ez van, 2020-22 után már ezt is értékelni tudom.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Cselszky 2024.02.18. 18:54-kor.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Avatar
nyúl
Kincstári Főegerész
Hozzászólások: 46285
Csatlakozott: 2005.09.14. 13:36

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: nyúl » 2024.02.18. 18:53

Adamek írta:
Cselszky írta:
Mech írta:Nem mintha az emberek 99%-a nem így hívná őket. Remélem nem viszi el a libsi népharag Gézafiamat.

Egy sajttájon mondjuk kicsit meredek.

neandervölgyi család, csodák nincsenek

Géza nem tűnt türhőnek. Az apjához képest.

Avatar
nyúl
Kincstári Főegerész
Hozzászólások: 46285
Csatlakozott: 2005.09.14. 13:36

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: nyúl » 2024.02.18. 19:02

Maradonapoli írta:na, a honvéd nyilatkozott kundrák ügyében - nem érdekli őket, mert még azelőtt balházott, mielőtt aláírt volna hozzájuk, zseniális indoklás :)

Számomra nem az a kérdés, miért nem rúgja ki a klubja, hanem hogy egy ilyen lincselésért miért nincs börtönben.
Mihez lehet szokva a Miskolci Járásbíróság, ha ez ott felfüggesztett büntetést ér?
A fickó maradandó egészségromlást szenvedett és a cselekmény életveszélyt is okozott, hiszen a légmell közvetlen életveszély.

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 75013
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Adamek » 2024.02.18. 19:21

nyúl írta:
Adamek írta:
Cselszky írta:Egy sajttájon mondjuk kicsit meredek.

neandervölgyi család, csodák nincsenek

Géza nem tűnt türhőnek. Az apjához képest.

pedig még rosszabb is mint az öreg volt, ő legalább őszintén volt bunkó, Gejzafiajam sunnyogósban tolja
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
zaggar
Tartalék
Hozzászólások: 1717
Csatlakozott: 2015.04.09. 16:10
Tartózkodási hely: Ország gyöngye-aranya

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: zaggar » 2024.02.18. 19:44

Adamek írta:
nyúl írta:
Adamek írta:neandervölgyi család, csodák nincsenek

Géza nem tűnt türhőnek. Az apjához képest.

pedig még rosszabb is mint az öreg volt, ő legalább őszintén volt bunkó, Gejzafiajam sunnyogósban tolja


szerintem csak irigykedtek :)
Újpest-Munkás
Serie A iránt érdekl?d? (Milan és a többiek)

"Az ön parancsa nekem nem parancs. Az én látható f?hatóságom az árkodi püspök meg a vallás- és közoktatásügyi miniszter, a láthatatlan meg, aki ígéreteimet számon tartja, maga a megváltó Krisztus."

Mech
Aranylabdás
Hozzászólások: 21423
Csatlakozott: 2009.07.21. 15:39
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Mech » 2024.02.19. 10:09

Maradonapoli írta:jaj de szép eredmény, a két tanyasi nerenc lerántja egymást Dugovics Tituszként a mélybe!

reméljük, de azért lehetnek itt még meglepetések

MTK is nagy runban van, 1-5, 0-2, 1-6 az utolsó 3 meccsük

+Diósgyőr, amit már beszéltünk, bármikor, bármilyen pozícióból képesek kiesni

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51435
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2024.02.19. 11:42

Mech írta:
Maradonapoli írta:jaj de szép eredmény, a két tanyasi nerenc lerántja egymást Dugovics Tituszként a mélybe!

reméljük, de azért lehetnek itt még meglepetések

MTK is nagy runban van, 1-5, 0-2, 1-6 az utolsó 3 meccsük

+Diósgyőr, amit már beszéltünk, bármikor, bármilyen pozícióból képesek kiesni

ha viszont az utolsó kettőből - kiváltképp a buflákfejű kövesdje elkezd nyerő sorozatokat produkálni, akkor onnantól hivatalosan is bizonyítottnak tekintem az irányított bajnokságot!

Mech
Aranylabdás
Hozzászólások: 21423
Csatlakozott: 2009.07.21. 15:39
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Mech » 2024.02.19. 11:56

Maradonapoli írta:
Mech írta:
Maradonapoli írta:jaj de szép eredmény, a két tanyasi nerenc lerántja egymást Dugovics Tituszként a mélybe!

reméljük, de azért lehetnek itt még meglepetések

MTK is nagy runban van, 1-5, 0-2, 1-6 az utolsó 3 meccsük

+Diósgyőr, amit már beszéltünk, bármikor, bármilyen pozícióból képesek kiesni

ha viszont az utolsó kettőből - kiváltképp a buflákfejű kövesdje elkezd nyerő sorozatokat produkálni, akkor onnantól hivatalosan is bizonyítottnak tekintem az irányított bajnokságot!

az újrarúgatott fehérvári tizi nem volt elég, hogy bizonyított legyen a központi beavatkozás?

Mech
Aranylabdás
Hozzászólások: 21423
Csatlakozott: 2009.07.21. 15:39
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Mech » 2024.02.19. 12:36

.

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51435
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2024.02.19. 13:07

Mech írta:
Maradonapoli írta:
Mech írta:reméljük, de azért lehetnek itt még meglepetések

MTK is nagy runban van, 1-5, 0-2, 1-6 az utolsó 3 meccsük

+Diósgyőr, amit már beszéltünk, bármikor, bármilyen pozícióból képesek kiesni

ha viszont az utolsó kettőből - kiváltképp a buflákfejű kövesdje elkezd nyerő sorozatokat produkálni, akkor onnantól hivatalosan is bizonyítottnak tekintem az irányított bajnokságot!

az újrarúgatott fehérvári tizi nem volt elég, hogy bizonyított legyen a központi beavatkozás?

én ezt már régóta tudom, csak nagyjából senki nem hisz nekem, még itt sem

Avatar
Szarka
Aranylabdás
Hozzászólások: 35110
Csatlakozott: 2005.03.21. 17:25

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Szarka » 2024.02.19. 16:44

Maradonapoli írta:
Mech írta:
Maradonapoli írta:ha viszont az utolsó kettőből - kiváltképp a buflákfejű kövesdje elkezd nyerő sorozatokat produkálni, akkor onnantól hivatalosan is bizonyítottnak tekintem az irányított bajnokságot!

az újrarúgatott fehérvári tizi nem volt elég, hogy bizonyított legyen a központi beavatkozás?

én ezt már régóta tudom, csak nagyjából senki nem hisz nekem, még itt sem

A Panchosok is kiestek már, majd pont a Mezőkövesdet tartják bent minden áron. Tállai se fekszik olyan jól már rég, hogy nagyobb lobbyerejd legyen.
Magyarország - Newcastle - Real Madrid , ebben a sorrendben.
"Intensity is our Identity"

Móni, Boston United, baldj: Nyugodjanak békében

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51435
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2024.02.19. 17:55

Szarka írta:
Maradonapoli írta:
Mech írta:az újrarúgatott fehérvári tizi nem volt elég, hogy bizonyított legyen a központi beavatkozás?

én ezt már régóta tudom, csak nagyjából senki nem hisz nekem, még itt sem

A Panchosok is kiestek már, majd pont a Mezőkövesdet tartják bent minden áron. Tállai se fekszik olyan jól már rég, hogy nagyobb lobbyerejd legyen.

a csút akkor esett ki még, amikor az volt a máz, hogy "ők csak nevelőklub" nem baj, ha kiesnek stb. csak a geci, nem szereti semmilyen területen a kudarcot, utána amikor visszatértek, akkor erősítették vissza dobogóközeli erővé őket, manapság már ilyen elviekben nem történhetne meg velük, de ha mégis veszélybe kerülnének, most már megmentenék őket

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16518
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2024.02.19. 18:36

Maradonapoli írta:
Szarka írta:
Maradonapoli írta:én ezt már régóta tudom, csak nagyjából senki nem hisz nekem, még itt sem

A Panchosok is kiestek már, majd pont a Mezőkövesdet tartják bent minden áron. Tállai se fekszik olyan jól már rég, hogy nagyobb lobbyerejd legyen.

a csút akkor esett ki még, amikor az volt a máz, hogy "ők csak nevelőklub" nem baj, ha kiesnek stb. csak a geci, nem szereti semmilyen területen a kudarcot, utána amikor visszatértek, akkor erősítették vissza dobogóközeli erővé őket, manapság már ilyen elviekben nem történhetne meg velük, de ha mégis veszélybe kerülnének, most már megmentenék őket

A nevelőklub-mítosz a feljutásukkal megdőlt, pont abban az évben szerepelhettek utoljára tartalékcsapatok a másodosztályban, amikor bajnokok lettek. Gallardóval, a kaposvári kapus Hajdúch-val, meg Tischler Patrikkal a nevelőegyesület költői túlzás. A kiesésük szezonjában a kizárt csapatokból alaposan bevásároltak a kispadra (Jarni) meg a keretbe is.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51435
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2024.02.19. 18:48

Savaria1919 írta:
Maradonapoli írta:
Szarka írta:A Panchosok is kiestek már, majd pont a Mezőkövesdet tartják bent minden áron. Tállai se fekszik olyan jól már rég, hogy nagyobb lobbyerejd legyen.

a csút akkor esett ki még, amikor az volt a máz, hogy "ők csak nevelőklub" nem baj, ha kiesnek stb. csak a geci, nem szereti semmilyen területen a kudarcot, utána amikor visszatértek, akkor erősítették vissza dobogóközeli erővé őket, manapság már ilyen elviekben nem történhetne meg velük, de ha mégis veszélybe kerülnének, most már megmentenék őket

A nevelőklub-mítosz a feljutásukkal megdőlt, pont abban az évben szerepelhettek utoljára tartalékcsapatok a másodosztályban, amikor bajnokok lettek. Gallardóval, a kaposvári kapus Hajdúch-val, meg Tischler Patrikkal a nevelőegyesület költői túlzás. A kiesésük szezonjában a kizárt csapatokból alaposan bevásároltak a kispadra (Jarni) meg a keretbe is.

igen a valóság ez volt, de azért Jarni bátyóra mindig örömmel emlékszem majd vissza, sokat tett a magyar a ladarúgásért! :)

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96365
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2024.02.24. 15:03

Mártonék lassan a top4-ért mennek. Mondjuk az ilyen melóban lubickol, underdogként tud pörögni, na meg Boérhoz képest javulni nem volt egy nagy kihívás.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51435
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2024.02.24. 15:20

Csongvai most amúgy direkt kiakarja magát baszatni Fehérvárról, hogy visszamehessen Újpestre?

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40753
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2024.02.24. 15:20

Ügyes gyerek ez a gergenyi
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

Avatar
A Vaskezű
Aranylabdás
Hozzászólások: 15271
Csatlakozott: 2009.08.31. 16:02

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: A Vaskezű » 2024.02.24. 16:01

SuperDepor írta:Ügyes gyerek ez a gergenyi

Kellett egy félóra, mire megjött a meccsbe.

Viszont, a néger gyerek combhajlítóra taposását még csak nem is vizsgálta a VAR. Elképesztő, milyen színvonaltalan még mindig ez az egész.


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Adamek valamint 245 vendég