Szombati foci: Fradi-Vidi!

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16529
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2023.11.07. 13:34

Adamek írta:
Savaria1919 írta:
Adamek írta:na ez mán döfi
főleg, hogy 17568 pasi + 4435 jány = 22003, ezek szerint megjelent 78 gendersemleges lény is az eseményen

ők lehettek a nem nyilatkozom vagy az egyéb kategória

kamuszagú egy 99,6467%-s válaszadási hajlandóság egy ekkora giganagyságú bázison, vagy ez 100% online jegyvásárlás és kötelező mező?

egyszer voltam bajnoki meccsen a lengyeleknél, akkor nem online vettem a jegyet, nevet és személyi számot is meg kellett adni, az ultraszektorokba meg szerintem kártyás rendszer van.
szerk: megnéztem az online jegyértékesítési felületüket, a vásárláshoz polák állampolgárnak PESEL-szám kell, külföldinek okmányazonosító. Lehet, hogy a 78 gendersemleges igazából külföldi volt
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51468
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2023.11.07. 14:02

Savaria1919 írta:A csakfoci.hu információi szerint Mátyus János hat bajnoki után távozik a kisvárdai csapat éléről.

nem a kedvencem a faszi, de nem tűnt annyira csicskatípusnak, aki sokáig el lenne révész mellett

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 75044
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Adamek » 2023.11.07. 14:02

Savaria1919 írta:
Adamek írta:
Savaria1919 írta:ők lehettek a nem nyilatkozom vagy az egyéb kategória

kamuszagú egy 99,6467%-s válaszadási hajlandóság egy ekkora giganagyságú bázison, vagy ez 100% online jegyvásárlás és kötelező mező?

egyszer voltam bajnoki meccsen a lengyeleknél, akkor nem online vettem a jegyet, nevet és személyi számot is meg kellett adni, az ultraszektorokba meg szerintem kártyás rendszer van.
szerk: megnéztem az online jegyértékesítési felületüket, a vásárláshoz polák állampolgárnak PESEL-szám kell, külföldinek okmányazonosító. Lehet, hogy a 78 gendersemleges igazából külföldi volt

a pesel az mi? személyiszám?
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16529
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2023.11.07. 14:11

Adamek írta:
Savaria1919 írta:
Adamek írta:kamuszagú egy 99,6467%-s válaszadási hajlandóság egy ekkora giganagyságú bázison, vagy ez 100% online jegyvásárlás és kötelező mező?

egyszer voltam bajnoki meccsen a lengyeleknél, akkor nem online vettem a jegyet, nevet és személyi számot is meg kellett adni, az ultraszektorokba meg szerintem kártyás rendszer van.
szerk: megnéztem az online jegyértékesítési felületüket, a vásárláshoz polák állampolgárnak PESEL-szám kell, külföldinek okmányazonosító. Lehet, hogy a 78 gendersemleges igazából külföldi volt

a pesel az mi? személyiszám?

olyasmi, egész pontosan Powszechny Elektroniczny System Ewidencji Ludnoci, azaz Általános Elektronikus Népesség-nyilvántartási Rendszer
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40765
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2023.11.07. 15:45

Maradonapoli írta:
Savaria1919 írta:A csakfoci.hu információi szerint Mátyus János hat bajnoki után távozik a kisvárdai csapat éléről.

nem a kedvencem a faszi, de nem tűnt annyira csicskatípusnak, aki sokáig el lenne révész mellett

Megtörtént.
Remélem kiesnek
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51468
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2023.11.07. 16:08

SuperDepor írta:
Maradonapoli írta:
Savaria1919 írta:A csakfoci.hu információi szerint Mátyus János hat bajnoki után távozik a kisvárdai csapat éléről.

nem a kedvencem a faszi, de nem tűnt annyira csicskatípusnak, aki sokáig el lenne révész mellett

Megtörtént.
Remélem kiesnek

én amióta feljutottak ezt remélem :) és persze pár további csapattal kapcsolatban is :D

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 75044
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Adamek » 2023.11.07. 21:02

SuperDepor írta:
Maradonapoli írta:
Savaria1919 írta:A csakfoci.hu információi szerint Mátyus János hat bajnoki után távozik a kisvárdai csapat éléről.

nem a kedvencem a faszi, de nem tűnt annyira csicskatípusnak, aki sokáig el lenne révész mellett

Megtörtént.
Remélem kiesnek

simaliba
amúgy Matyinak nincs utódlása, gondolom a főni veszi megint kézbe a szakmát is
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40765
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2023.11.08. 10:04

Feczko Kisvárda :) ez jó lesz, kiesnek
Voltam Kisvárdán a dvtk meccsen amikor feczko volt az edzőnk, állt a kispad mellett, a nezőtérről meg köpködték, 3-4 eltalalta amire észlelte és visszault a padra
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51468
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2023.11.08. 12:02

hahaha, az alapból bohóc feczkó húzta magára a várdai csörgősipkát a helyi döbrögi udvarházában :DDDD

Avatar
Szarka
Aranylabdás
Hozzászólások: 35135
Csatlakozott: 2005.03.21. 17:25

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Szarka » 2023.11.08. 17:34

https://szovetseg.mlsz.hu/hir/megjelent ... elso-szama

Mi ez az őszinteségi roham elvtársak!

- 1.4% jegybevétel
- átlagosan -400 ezer euro netto veszteség a játékospiacon
- 74% bérekre, ami regionálisan is kiemelkedő ( 60% a maximálisan ajánlott ha jól tudom)
- a költségek csupán 11%-át fedezte a nemzetközi szereplés
- mindezek ellenére stabil háttér, bevétel , saját tőke gyarapodás és eredmény. Gazdaságilag stabilak és régiós szinten is kimagasló a költségvetés
- ennek ellenére a legkevesebb u21 perc a régióban
Magyarország - Newcastle - Real Madrid , ebben a sorrendben.
"Intensity is our Identity"

Móni, Boston United, baldj: Nyugodjanak békében

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51468
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2023.11.10. 10:22

Taknyosra szopatták a szennymédia riporternőjét :DDDDDD

https://kuruc.info/r/6/266607/

Avatar
dingo
Sztár
Hozzászólások: 4149
Csatlakozott: 2008.10.05. 04:18
Tartózkodási hely: Kecskemét

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: dingo » 2023.11.10. 16:22

Maradonapoli írta:Taknyosra szopatták a szennymédia riporternőjét :DDDDDD

https://kuruc.info/r/6/266607/

Ez nagyon jó :D
ÁLOMSORSOLÁS!ÁLOMSORSOLÁS!ÁLOMSORSOLÁS! :D

"A fiatal dingó nagyon kedves jószág, ám felnőve bizalmatlanná, harapóssá, rendkívül önállóvá válik, ragadozó természete minduntalan kitör belőle, ezért háziállatként tartása semmiképpen nem ajánlott."

sznot
Admin
Hozzászólások: 43792
Csatlakozott: 2005.04.17. 02:49
Tartózkodási hely: Kecskemét

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: sznot » 2023.11.10. 21:15

Maradonapoli írta:Taknyosra szopatták a szennymédia riporternőjét :DDDDDD

https://kuruc.info/r/6/266607/


Ez k*rvanagy :D :D
Hogy bőg ez a kis csicska, na pont erre valóak ezek a nyomorékok, hogy alamizsnáért elvégezzék a szar melót.
És ha már csicska, az üllői129-en belebotlottam az origos Kovács Andrásba, nem is tudtam, hogy fradista ez a nyomorék. Volt egy szép beszélgetésem vele, hát komolyan, mint egy dedós kisgyerek, aztán a végén letiltott. :D
Ami nincs fent YouTube-on, az meg sem történt, amit nem talál a Google, az nem is létezik, aki nincs regisztrálva Facebook-on, az nem is ember!

¡ɐssɐʌlolǝ ıʞɐ ǝʎlnɥ

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 75044
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Adamek » 2023.11.11. 08:07

Maradonapoli írta:Taknyosra szopatták a szennymédia riporternőjét :DDDDDD

https://kuruc.info/r/6/266607/

a faszerdő veszélyes vidék, főleg ha szopórollerrel téved el benne az emberlánya
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
RC
Moderátor
Hozzászólások: 36802
Csatlakozott: 2005.07.28. 00:16
Tartózkodási hely: Savaria

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: RC » 2023.11.11. 13:21

Fura, hogy most három, elvileg neres csapat van a bajnokság hátsó harmadában, bár Seszták és Tállai már nincsenek olyan közel Orbánhoz, a gyepmester meg talán sosem volt, könnyebb elengedni valamelyiküket. A KTE-t és a DVSC-t még egyszer szerintem nem engedik a dobogó közelébe, a DVTK friss hús, ráadásul az ország pénztárosának orvosa tulajdonolja, lehet, hogy a bajnokság végére meg is tolják egy kicsit. A Vidivel fene tudja, mi lesz, szerintem bekerül a feláldozhatóak közé, az MTK megmarad biztos ingázónak, a Felcsút liblingnek ("néha-néha véletlenül odakerülünk a nemzetközibe"-mondotta Jabba, a hutt), idén az UTE lesz rendszeridegen csapatként dobogós, hogy az ő szájuk is be legyen ezzel tömve, úgy látszik a Paks 2 sínen van, a Fradi meg ugye a Fradi, a kiemelt. A másodosztályban már ott tülekedik egy újabb neres-mólos csapat, úgyhogy egy minőségi csere már mindenképpen lesz.
SABARIA 1926

Javier Arizmendi
Kulcsjátékos
Hozzászólások: 2845
Csatlakozott: 2006.01.18. 17:32

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Javier Arizmendi » 2023.11.11. 14:08

nem tudják melyik ujjukba harapjanak, szinte csak NER-es csapat van, valamelyiknek muszáj kiesnie. eggyel lejjebb szintén csak NER-es csapat van, valakinek muszáj lesz feljutni. úgy tűnik idén minket jelölt ki Jabba. ETO fórumokon így is így próbálom ráégetni, hogy 55 elsőosztályú szezon után miatta estünk ki, ne szeressük már annyira.
ETO

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51468
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2023.11.11. 15:08

Javier Arizmendi írta:nem tudják melyik ujjukba harapjanak, szinte csak NER-es csapat van, valamelyiknek muszáj kiesnie. eggyel lejjebb szintén csak NER-es csapat van, valakinek muszáj lesz feljutni. úgy tűnik idén minket jelölt ki Jabba. ETO fórumokon így is így próbálom ráégetni, hogy 55 elsőosztályú szezon után miatta estünk ki, ne szeressük már annyira.

csak létszámemelés lesz ennek a vége!

sznot
Admin
Hozzászólások: 43792
Csatlakozott: 2005.04.17. 02:49
Tartózkodási hely: Kecskemét

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: sznot » 2023.11.11. 18:37

Javier Arizmendi írta:nem tudják melyik ujjukba harapjanak, szinte csak NER-es csapat van, valamelyiknek muszáj kiesnie. eggyel lejjebb szintén csak NER-es csapat van, valakinek muszáj lesz feljutni. úgy tűnik idén minket jelölt ki Jabba. ETO fórumokon így is így próbálom ráégetni, hogy 55 elsőosztályú szezon után miatta estünk ki, ne szeressük már annyira.


Szerintem mi lehetünk feláldozhatóak, se stadion, se neres nagytőkés (ami van azt hagyjuk, Mészáros ezért le se hajol).
Aztán a fasztudja.
Ami nincs fent YouTube-on, az meg sem történt, amit nem talál a Google, az nem is létezik, aki nincs regisztrálva Facebook-on, az nem is ember!

¡ɐssɐʌlolǝ ıʞɐ ǝʎlnɥ

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51468
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2023.11.12. 08:51

Azt tanácsolom mindenkinek, hogy a vasárnapot szellemi felépülésére fordítsa és olvassa el az újságokat! Nem csak kenyérrel él az ember, hanem sorsának alakítója is egyben!

Kép

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16529
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2023.11.12. 11:45

Maradonapoli írta:
Javier Arizmendi írta:nem tudják melyik ujjukba harapjanak, szinte csak NER-es csapat van, valamelyiknek muszáj kiesnie. eggyel lejjebb szintén csak NER-es csapat van, valakinek muszáj lesz feljutni. úgy tűnik idén minket jelölt ki Jabba. ETO fórumokon így is így próbálom ráégetni, hogy 55 elsőosztályú szezon után miatta estünk ki, ne szeressük már annyira.

csak létszámemelés lesz ennek a vége!

szerintem is, de akkor már legyen 18 csapatos meg legyen osztályozó is
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 137 vendég