Szombati foci: Fradi-Vidi!

Avatar
RC
Moderátor
Hozzászólások: 36815
Csatlakozott: 2005.07.28. 00:16
Tartózkodási hely: Savaria

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: RC » 2023.07.29. 19:01

Cselszky írta:Jenő rendesen felszopta Magyart és Sánthát.

Szép dolog is, hogy ilyen ínséges időkben a saját pénzüket kockáztatva fáradoznak egy nagy múltú futballklub felvirágoztatásán. Gondolom, senki sem tartott pisztolyt a fejükhöz, hogy így tegyenek.
SABARIA 1926

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40805
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2023.07.29. 20:29

SuperDepor írta:Ezzel megyek neki a hetvegenek :)
Kép

Jó ötlet volt levédeni, kemény hónapok jönnek.
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40805
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2023.07.29. 20:29

Cselszky írta:Jenő rendesen felszopta Magyart és Sánthát.

Mit mondott?
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96430
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2023.07.29. 20:53

SuperDepor írta:
Cselszky írta:Jenő rendesen felszopta Magyart és Sánthát.

Mit mondott?

Közhelyeket. Kb. hogy fantasztikus munkát végeznek, bámulatos építkezés zajlik a klubban, önfeláldozó módon rengeteg energiát ölnek bele, a szakosztályok csodálatosak, stb.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 75191
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Adamek » 2023.07.29. 20:57

Cselszky írta:
SuperDepor írta:
Cselszky írta:Jenő rendesen felszopta Magyart és Sánthát.

Mit mondott?

Közhelyeket. Kb. hogy fantasztikus munkát végeznek, bámulatos építkezés zajlik a klubban, önfeláldozó módon rengeteg energiát ölnek bele, a szakosztályok csodálatosak, stb.

ki az a Magyar és Sántha?
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 75191
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Adamek » 2023.07.29. 21:02

jó ez a Vidi
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
RC
Moderátor
Hozzászólások: 36815
Csatlakozott: 2005.07.28. 00:16
Tartózkodási hely: Savaria

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: RC » 2023.07.29. 21:07

Adamek írta:
Cselszky írta:
SuperDepor írta:Mit mondott?

Közhelyeket. Kb. hogy fantasztikus munkát végeznek, bámulatos építkezés zajlik a klubban, önfeláldozó módon rengeteg energiát ölnek bele, a szakosztályok csodálatosak, stb.

ki az a Magyar és Sántha?

Tulaj és az elnök.
SABARIA 1926

Sanyeey
Világsztár
Hozzászólások: 10383
Csatlakozott: 2009.03.01. 18:16
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Sanyeey » 2023.07.29. 21:16

Adamek írta:jó ez a Vidi

Ők se nyerhetnek mindig
DEBRECENI VSC

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 75191
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Adamek » 2023.07.29. 21:22

RC írta:
Adamek írta:
Cselszky írta:Közhelyeket. Kb. hogy fantasztikus munkát végeznek, bámulatos építkezés zajlik a klubban, önfeláldozó módon rengeteg energiát ölnek bele, a szakosztályok csodálatosak, stb.

ki az a Magyar és Sántha?

Tulaj és az elnök.

danke
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51616
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2023.07.29. 21:32

Adamek írta:
RC írta:
Adamek írta:ki az a Magyar és Sántha?

Tulaj és az elnök.

danke

harmadikvonalbeli nersevikek
"Gyémánt alakzatban kezdtünk, ahogy eddig is játszottunk. Nehéz most ezt mondani, de jól játszottunk ebben a rendszerben...' - Vladimir Radenkovics az Újpest elleni 7:0-ás vereség után. :DDDDDDDDDDDDDD

Nersevik bűnözők, takarodjatok Diósgyőrből!!!

Avatar
zaggar
Tartalék
Hozzászólások: 1817
Csatlakozott: 2015.04.09. 16:10
Tartózkodási hely: Ország gyöngye-aranya

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: zaggar » 2023.07.29. 22:58

Ritkán szoktam vitatkozni 11-eseken vagy piros lapokon, de ez a Karakó a baromságával alaposan kivett a nyugalomból. Kíváncsi lennék, mit írtak a jegyzőkönyvbe, pl: Csobothnak nincs a tarkóján szeme--piros lappal büntetendő!! vagy mi a rossebbet..
Újpest-Munkás
Serie A iránt érdekl?d? (Milan és a többiek)

"Az ön parancsa nekem nem parancs. Az én látható f?hatóságom az árkodi püspök meg a vallás- és közoktatásügyi miniszter, a láthatatlan meg, aki ígéreteimet számon tartja, maga a megváltó Krisztus."

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 75191
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Adamek » 2023.07.30. 09:42

zaggar írta:Ritkán szoktam vitatkozni 11-eseken vagy piros lapokon, de ez a Karakó a baromságával alaposan kivett a nyugalomból. Kíváncsi lennék, mit írtak a jegyzőkönyvbe, pl: Csobothnak nincs a tarkóján szeme--piros lappal büntetendő!! vagy mi a rossebbet..


szerintem is tévedés volt, de annyiban védeném a bírót, hogy bevezették (elvileg) az időkorlátot a döntéseknél és gondolom így nagyobb a nyomás a döntéseken, a mozdulatban meg ha nem az egész akciót nézzük tényleg van egy olyan mozdulat ami félreérthető, nyilván aki játszott már és volt ilyen helyzetben az tudja, hogy nem szándákos taposás volt ez
most jön majd az, hogy a szövetségben van e annyi futballszakmai érzék, hogy utólag törlik a piros után járó minimális eltiltást is, mert azt kellene
a liláknak meg gratula, az eddig látott hat csapatból eddig ők fociztak egyedül
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
zaggar
Tartalék
Hozzászólások: 1817
Csatlakozott: 2015.04.09. 16:10
Tartózkodási hely: Ország gyöngye-aranya

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: zaggar » 2023.07.30. 11:11

Adamek írta:
zaggar írta:Ritkán szoktam vitatkozni 11-eseken vagy piros lapokon, de ez a Karakó a baromságával alaposan kivett a nyugalomból. Kíváncsi lennék, mit írtak a jegyzőkönyvbe, pl: Csobothnak nincs a tarkóján szeme--piros lappal büntetendő!! vagy mi a rossebbet..


szerintem is tévedés volt, de annyiban védeném a bírót, hogy bevezették (elvileg) az időkorlátot a döntéseknél és gondolom így nagyobb a nyomás a döntéseken, a mozdulatban meg ha nem az egész akciót nézzük tényleg van egy olyan mozdulat ami félreérthető, nyilván aki játszott már és volt ilyen helyzetben az tudja, hogy nem szándákos taposás volt ez
most jön majd az, hogy a szövetségben van e annyi futballszakmai érzék, hogy utólag törlik a piros után járó minimális eltiltást is, mert azt kellene
a liláknak meg gratula, az eddig látott hat csapatból eddig ők fociztak egyedül


Nem hiszem, h törölni fogják, sztem nem jellemző rájuk.
Nem nézett ki rosszul a társaság, bár láthatóan hiányzik a copfos fekete, kellene egy jó középcsatár a gyors szélsők elé, közé. Viszont, ha onnan indulok ki, h a kis Mészöly óta nem volt egyben sosem ez a csapat, ahhoz képest a tegnapi már legalább némileg biztatóan nézett ki.
Újpest-Munkás
Serie A iránt érdekl?d? (Milan és a többiek)

"Az ön parancsa nekem nem parancs. Az én látható f?hatóságom az árkodi püspök meg a vallás- és közoktatásügyi miniszter, a láthatatlan meg, aki ígéreteimet számon tartja, maga a megváltó Krisztus."

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96430
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2023.07.30. 11:58

Adamek írta:
zaggar írta:Ritkán szoktam vitatkozni 11-eseken vagy piros lapokon, de ez a Karakó a baromságával alaposan kivett a nyugalomból. Kíváncsi lennék, mit írtak a jegyzőkönyvbe, pl: Csobothnak nincs a tarkóján szeme--piros lappal büntetendő!! vagy mi a rossebbet..


szerintem is tévedés volt, de annyiban védeném a bírót, hogy bevezették (elvileg) az időkorlátot a döntéseknél és gondolom így nagyobb a nyomás a döntéseken, a mozdulatban meg ha nem az egész akciót nézzük tényleg van egy olyan mozdulat ami félreérthető, nyilván aki játszott már és volt ilyen helyzetben az tudja, hogy nem szándákos taposás volt ez
most jön majd az, hogy a szövetségben van e annyi futballszakmai érzék, hogy utólag törlik a piros után járó minimális eltiltást is, mert azt kellene
a liláknak meg gratula, az eddig látott hat csapatból eddig ők fociztak egyedül

Úgy mondanám, hogy ha Csoboth nem jobbra fordítaná a fejét a mozdulat közben, akkor szvsz egyértelműen jogos lenne a piros (függetlenül attól, hogy a fehérvári nem sérült meg). Így meg hitvitát lehet folytatni, hogy hát nem is látta, nem akarta. Azért ha kockánkét léptetjük a felvételt, akkor meg lehet kérdezni, miért emelte indokolatlanul magasra a térdét, hogy aztán eleresszen egy határozott mozdulatot, ami itt történetesen lábat talált. Nekem kicsit életszerűtlen mozdulatsor volt ez, ha nem volt benne az égvilágon semmi szándék. Egyfajta eshetőleges szándékot vagy tudatos gondatlanságot érzek ebben, oké, nem oda néz, de felhúzza a lábát, majd rongyol egyet, vagy van ott valaki vagy nem alapon, minimum felelőtlennek mondanám. Nemigen lehetett jó döntést hozni, ha sárga vagy semmi, azt is lehetne vitatni. Más kérdés, hogy ha nem szól közbe a VAR, nem is igen maradt volna meg a szitu így, hogy a védő felpattant.
Szvsz nem volt egy teljesen védhetetlen döntés, hogy ilyen alapon töröljék a pirosat, de a minimál 1 meccsnél több irreális lenne.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Avatar
RC
Moderátor
Hozzászólások: 36815
Csatlakozott: 2005.07.28. 00:16
Tartózkodási hely: Savaria

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: RC » 2023.07.30. 12:30

Ahogy nézem, ez valamennyire hasonló eset volt, jól össze is különböztek rajta :):
https://www.youtube.com/watch?v=3WRxyv5XeXQ
SABARIA 1926

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96430
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2023.07.30. 21:08

Öt csere egyszerre, ilyet se nagyon láttam még.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

ZotyeszKB
Ifista
Hozzászólások: 533
Csatlakozott: 2005.07.09. 21:00
Tartózkodási hely: Kazincbarcelona
Kapcsolat:

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: ZotyeszKB » 2023.07.31. 07:38

Nem lennék meglepve, ha Boér az elsők között távozó edzők egyike lenne
Hajrá Vegyész!!

Mech
Aranylabdás
Hozzászólások: 21480
Csatlakozott: 2009.07.21. 15:39
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Mech » 2023.07.31. 08:48

ZotyeszKB írta:Nem lennék meglepve, ha Boér az elsők között távozó edzők egyike lenne

Az szerintem is sanszos, de Egerszegen furcsán működnek a dolgok, Moniz mellett is kitartottak szinte a végsőkig.

Én Kuznyecovra tippelek most első távozónak, de Grzelak szorosan követheti, ha beragadnak a megcsórosult fehérváriak az aránylag nehéz rajton: Újpest idegenben (szopó), Fradi otthon, Kecsó idegenben, PAFC otthon. Simán kijöhet ebből nekik egy 0 pontos első 4 forduló és akkor viszont tuti lapát a lengyel svédnek.

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96430
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2023.07.31. 10:02

Mech írta:
ZotyeszKB írta:Nem lennék meglepve, ha Boér az elsők között távozó edzők egyike lenne

Az szerintem is sanszos, de Egerszegen furcsán működnek a dolgok, Moniz mellett is kitartottak szinte a végsőkig.

Én Kuznyecovra tippelek most első távozónak, de Grzelak szorosan követheti, ha beragadnak a megcsórosult fehérváriak az aránylag nehéz rajton: Újpest idegenben (szopó), Fradi otthon, Kecsó idegenben, PAFC otthon. Simán kijöhet ebből nekik egy 0 pontos első 4 forduló és akkor viszont tuti lapát a lengyel svédnek.

Ez a sorsolás tényleg necc, és amíg 0 pont van, addig torkon a kés. Másrészt nem titkoltan a bentmaradásért mennek, Garancsi (Juhász) nemigen kapkodna. A szurkolók kikezdhetnék, de szerintem ők is átárazhatták magukban az idei évet, volt másfél-két hónapjuk emésztgetni, így hacsak nem lesz vállalhatatlanul szar, kilátástalan a játék, vélhetően türelmesebbek lesznek. Nagy gáz esetén még szeptember elejéig igazolhatnak is párat, ezt sem zárom ki. Szerintem a válogatott szünetet megvárnák, meg akarnák várni edzőváltás esetén is.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 75191
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Adamek » 2023.07.31. 10:45

ZotyeszKB írta:Nem lennék meglepve, ha Boér az elsők között távozó edzők egyike lenne

első tízben tuti benne lesz

szerintem Máté, Zselé, Kuznyecov lesznek a dobogósok, utána jön Kutya, Bőregér és az MTK-s csikó, a többihez idén nem nyúlnak csak max tavasszal vagy még akkor se, újra forog az említettek padja egy másodikat
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 144 vendég