Szombati foci: Fradi-Vidi!

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40753
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2022.10.21. 06:52

Adamek írta:
SuperDepor írta:
Adamek írta:nem csak egy meccsre?
amúgy Szalait rakták még ki csúnyán a héten

De.
Szalainak már sok volt egy svajci élcsapat, akkor is csodálkoztam amikor leigazoltak.


télen akkor gondolom Dac, Rokolya, Tepsi, E-szék, Akadémia versenyfutás várható érte
vagy megy Dél-Koreába Ádám Martin nyakára?

3 év múlva nálunk kiöregedik Koman, akkor majd jöhet a helyére
(szerintem visszavonul)
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

Avatar
moti77
Sztár
Hozzászólások: 3936
Csatlakozott: 2012.02.15. 00:34
Tartózkodási hely: Hóm Offísz

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: moti77 » 2022.10.21. 08:29

Adamek írta:
SuperDepor írta:
Adamek írta:nem csak egy meccsre?
amúgy Szalait rakták még ki csúnyán a héten

De.
Szalainak már sok volt egy svajci élcsapat, akkor is csodálkoztam amikor leigazoltak.


télen akkor gondolom Dac, Rokolya, Tepsi, E-szék, Akadémia versenyfutás várható érte
vagy megy Dél-Koreába Ádám Martin nyakára?

Vidikét kihagytad, ott vannak a cimbikéi Huszti és Juhász, úgy is minden jött-mentet befogadnak. De még lehet az újpest vagy a picipest.

Avatar
Szarka
Aranylabdás
Hozzászólások: 35120
Csatlakozott: 2005.03.21. 17:25

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Szarka » 2022.10.21. 10:04

SuperDepor írta:
Adamek írta:
SuperDepor írta:De.
Szalainak már sok volt egy svajci élcsapat, akkor is csodálkoztam amikor leigazoltak.


télen akkor gondolom Dac, Rokolya, Tepsi, E-szék, Akadémia versenyfutás várható érte
vagy megy Dél-Koreába Ádám Martin nyakára?

3 év múlva nálunk kiöregedik Koman, akkor majd jöhet a helyére
(szerintem visszavonul)

Én úgy számítottam, hogy nyáron fejezi be, de ezek után lehet azt is előrébb kell hozni. Anno többször mondta, hogy haza nem jönne, és szerintem neki is gáz lenne már egy arab túra, már család is van, szóval inkább logikus, hogy befejezi, és az edzőségre koncentrál innentől.
Magyarország - Newcastle - Real Madrid , ebben a sorrendben.
"Intensity is our Identity"

Móni, Boston United, baldj: Nyugodjanak békében

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51446
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2022.10.21. 12:15

Adamek írta:
Maradonapoli írta:
Adamek írta:nem csak egy meccsre?
amúgy Szalait rakták még ki csúnyán a héten

De mi lehetett az igazi ok?

A. Janiskodott, nagyarcúskodott, mert azt hitte ott is akkora a respektje, mint a válogatott öltözőjében?
B. Most jöttek rá, hogy nem egy rongylábú gólzsákot vettek?
C. Valaki véletlenül megnézte az igazolásán a születési dátumot és aszondta, inkább jöjjenek az ifjú koszovóiak?
D. Vagy esetleg azt bosszulták meg, hogy nyíltan szembement a klub kommunikációjával és kijelentette, hogy esze ágában sincs visszavonulni?

A helyes beküldők között egy darab üres PB gázpalackot sorsolunk ki!

odáig, hogy nem játszott a B+C, de a D miatt tehették ki az edzésekről is

az edzéses kitiltás miatt én is a D-re tippelnék, amúgy megtűrték volna a keretben minimum januárig
viszont sehol nem tűrik, hogy nyilvánosan meghazudtold a főnököt még tyúkszarosabb helyeken sem, még akkor sem ha látványosan neked van igazad, sőt akkor pláne nem :D

Javier Arizmendi
Kulcsjátékos
Hozzászólások: 2840
Csatlakozott: 2006.01.18. 17:32

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Javier Arizmendi » 2022.10.21. 18:33

nem láttak Szalai fritzeknek lőtt gólját?
ETO

Avatar
nyúl
Kincstári Főegerész
Hozzászólások: 46285
Csatlakozott: 2005.09.14. 13:36

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: nyúl » 2022.10.22. 08:59

Javier Arizmendi írta:nem láttak Szalai fritzeknek lőtt gólját?

Bükkfáról is jól pattan olykor.
Az egy atipikus gól a szerzőjétől.

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16520
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2022.10.22. 14:59

Moniz és Jenner kifakadása akkor lenne jogos, ha a saját szurkolóik rigmusait is értenék, meg arra is reflektálnának.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

sznot
Admin
Hozzászólások: 43792
Csatlakozott: 2005.04.17. 02:49
Tartózkodási hely: Kecskemét

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: sznot » 2022.10.22. 16:40

Savaria1919 írta:Moniz és Jenner kifakadása akkor lenne jogos, ha a saját szurkolóik rigmusait is értenék, meg arra is reflektálnának.


Moniz egy kókler.
Ami nincs fent YouTube-on, az meg sem történt, amit nem talál a Google, az nem is létezik, aki nincs regisztrálva Facebook-on, az nem is ember!

¡ɐssɐʌlolǝ ıʞɐ ǝʎlnɥ

Sanyeey
Világsztár
Hozzászólások: 10382
Csatlakozott: 2009.03.01. 18:16
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Sanyeey » 2022.10.22. 17:36

sznot írta:
Savaria1919 írta:Moniz és Jenner kifakadása akkor lenne jogos, ha a saját szurkolóik rigmusait is értenék, meg arra is reflektálnának.


Moniz egy kókler.

Ideggyenge ember.
DEBRECENI VSC

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16520
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2022.10.22. 18:05

Sanyeey írta:
sznot írta:
Savaria1919 írta:Moniz és Jenner kifakadása akkor lenne jogos, ha a saját szurkolóik rigmusait is értenék, meg arra is reflektálnának.


Moniz egy kókler.

Ideggyenge ember.

Remélem lefordították neki a zalai rigmusokat is.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Sanyeey
Világsztár
Hozzászólások: 10382
Csatlakozott: 2009.03.01. 18:16
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Sanyeey » 2022.10.22. 18:16

Savaria1919 írta:
Sanyeey írta:
sznot írta:
Moniz egy kókler.

Ideggyenge ember.

Remélem lefordították neki a zalai rigmusokat is.

Mi volt amúgy? Egyébként nem értem pl a huhogásokat sem, kb két csapat kivételével mindenhol vannak fekák.
DEBRECENI VSC

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16520
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2022.10.22. 18:50

Sanyeey írta:
Savaria1919 írta:
Sanyeey írta:Ideggyenge ember.

Remélem lefordították neki a zalai rigmusokat is.

Mi volt amúgy? Egyébként nem értem pl a huhogásokat sem, kb két csapat kivételével mindenhol vannak fekák.

Monizék a vendégszektor felől huhogást hallottak, ezen akadt ki, Andó meg szólt a fősporinak, hogy hisztizik a tréner a pályán.
A huhogás primitív, bunkó, megvetendő és elítélendő magatartás, ahogyan a buzizás, cigányozás is. Az, hogy valakinek szelektív hallása van, és csak az első miatt rendez nagyjelenetet, szintén visszataszító számomra.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40753
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2022.10.22. 19:43

Fehérvártól lassan el lehetne venni azt a rengeteg pénzt amiből gazdálkodhatnak, dilettáns, bohóc társaság. Ha már úgyis központi elosztás van, akkor toljanak inkább egy olyan csapatot amelyikben több potenciál van. Például a DVTK-t. Asszem az jó lesz.
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51446
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2022.10.22. 19:51

SuperDepor írta:Fehérvártól lassan el lehetne venni azt a rengeteg pénzt amiből gazdálkodhatnak, dilettáns, bohóc társaság. Ha már úgyis központi elosztás van, akkor toljanak inkább egy olyan csapatot amelyikben több potenciál van. Például a DVTK-t. Asszem az jó lesz.

A madarak azt csiripelik, hogy a terv valami hasonló volt, mint amit mondasz - azzal a különbséggel, hogy nem nyírták volna ki a Vidit, viszont a DVTK-t közel hasonló szintre fejlesztették volna, hogy dobogóért és ezáltal nemzetközi kupaindulásokért menjen rendszeresen, csak az ide delegált ner kiscsicskák csúnyán elkúrták az ügymenetet.
Hogy merően dilettantizmusból vagy a saját gazdáikat is átbaszva így tudnak inkább saját zsebre nyerészkedni az már egy másik történet. Ennek folyománya volt a látványos aljadék edzőrablás is Szegedről. Ment a kapkodás is ezerrel, a mindent vagy semmitre. Az állítólagos tulajdonos, voltaképpen stróman doktor úr természetesen csak egy PR palimadár, őt még a helyi kis háttéremberek is képesek megszopatni.

Avatar
nyúl
Kincstári Főegerész
Hozzászólások: 46285
Csatlakozott: 2005.09.14. 13:36

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: nyúl » 2022.10.23. 07:00

Savaria1919 írta:
Sanyeey írta:
sznot írta:
Moniz egy kókler.

Ideggyenge ember.

Remélem lefordították neki a zalai rigmusokat is.

Lehívja huhogásért a csapatot, miközben a hazai közönség kispesti cigányozik.
Igazi bohócliga.

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51446
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2022.10.23. 10:06

nyúl írta:
Savaria1919 írta:
Sanyeey írta:Ideggyenge ember.

Remélem lefordították neki a zalai rigmusokat is.

Lehívja huhogásért a csapatot, miközben a hazai közönség kispesti cigányozik.
Igazi bohócliga.

Nemzeti Fajvédő Pártot kellene alakítani, hogy ilyen a jövőben ne történhessen meg!

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 75019
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Adamek » 2022.10.23. 10:09

Savaria1919 írta:
Sanyeey írta:
Savaria1919 írta:Remélem lefordították neki a zalai rigmusokat is.

Mi volt amúgy? Egyébként nem értem pl a huhogásokat sem, kb két csapat kivételével mindenhol vannak fekák.

Monizék a vendégszektor felől huhogást hallottak, ezen akadt ki, Andó meg szólt a fősporinak, hogy hisztizik a tréner a pályán.
A huhogás primitív, bunkó, megvetendő és elítélendő magatartás, ahogyan a buzizás, cigányozás is. Az, hogy valakinek szelektív hallása van, és csak az első miatt rendez nagyjelenetet, szintén visszataszító számomra.

Mongúz mindig is egy roggyant elme volt tropa idegrendszerrel, ezt már nálunk az elején bizonyította
amikor itt ette a fene még volt sok kapcsolatom a klubon belül, elképesztő sztorikat hallottam róla, egy paranoiás kókler a fazon aki sokszor még a saját elméjén belül is talált ellenségeket
ő kezdte el a hazai srácok kigolyózását (ebben tökéletes partnerre lelt M. Csabában aki a mai napig itt rontja a levegőt), konkrétan lement ifi meccsekre és képes volt félbeszakítani edzéseket, belepofázni az ott folyó munkákba és gyakorlatilag minden kiöregedő kölyköt elmart a klubtól
ez a szelektív rasszista dolga is megvolt már akkor, érdekes, hogy ez gyakorlatilag minden hollandnál és kamuhollandnál megvan akár a szakmában akár civilben
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51446
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2022.10.23. 10:17

Adamek írta:
Savaria1919 írta:
Sanyeey írta:Mi volt amúgy? Egyébként nem értem pl a huhogásokat sem, kb két csapat kivételével mindenhol vannak fekák.

Monizék a vendégszektor felől huhogást hallottak, ezen akadt ki, Andó meg szólt a fősporinak, hogy hisztizik a tréner a pályán.
A huhogás primitív, bunkó, megvetendő és elítélendő magatartás, ahogyan a buzizás, cigányozás is. Az, hogy valakinek szelektív hallása van, és csak az első miatt rendez nagyjelenetet, szintén visszataszító számomra.

Mongúz mindig is egy roggyant elme volt tropa idegrendszerrel, ezt már nálunk az elején bizonyította
amikor itt ette a fene még volt sok kapcsolatom a klubon belül, elképesztő sztorikat hallottam róla, egy paranoiás kókler a fazon aki sokszor még a saját elméjén belül is talált ellenségeket
ő kezdte el a hazai srácok kigolyózását (ebben tökéletes partnerre lelt M. Csabában aki a mai napig itt rontja a levegőt), konkrétan lement ifi meccsekre és képes volt félbeszakítani edzéseket, belepofázni az ott folyó munkákba és gyakorlatilag minden kiöregedő kölyköt elmart a klubtól
ez a szelektív rasszista dolga is megvolt már akkor, érdekes, hogy ez gyakorlatilag minden hollandnál és kamuhollandnál megvan akár a szakmában akár civilben

én azon lepődtem meg, hogy Jenner megint ott kolbászol vele... már csak Leonardót kellene összeszedniük

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 75019
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Adamek » 2022.10.23. 10:26

Maradonapoli írta:
Adamek írta:
Savaria1919 írta:Monizék a vendégszektor felől huhogást hallottak, ezen akadt ki, Andó meg szólt a fősporinak, hogy hisztizik a tréner a pályán.
A huhogás primitív, bunkó, megvetendő és elítélendő magatartás, ahogyan a buzizás, cigányozás is. Az, hogy valakinek szelektív hallása van, és csak az első miatt rendez nagyjelenetet, szintén visszataszító számomra.

Mongúz mindig is egy roggyant elme volt tropa idegrendszerrel, ezt már nálunk az elején bizonyította
amikor itt ette a fene még volt sok kapcsolatom a klubon belül, elképesztő sztorikat hallottam róla, egy paranoiás kókler a fazon aki sokszor még a saját elméjén belül is talált ellenségeket
ő kezdte el a hazai srácok kigolyózását (ebben tökéletes partnerre lelt M. Csabában aki a mai napig itt rontja a levegőt), konkrétan lement ifi meccsekre és képes volt félbeszakítani edzéseket, belepofázni az ott folyó munkákba és gyakorlatilag minden kiöregedő kölyköt elmart a klubtól
ez a szelektív rasszista dolga is megvolt már akkor, érdekes, hogy ez gyakorlatilag minden hollandnál és kamuhollandnál megvan akár a szakmában akár civilben

én azon lepődtem meg, hogy Jenner megint ott kolbászol vele... már csak Leonardót kellene összeszedniük

Jenner volt még egy igazi féregnyúlvány, gondolom nem véletlenül találtak ezek egymásra
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51446
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2022.10.23. 10:42

Adamek írta:
Maradonapoli írta:
Adamek írta:Mongúz mindig is egy roggyant elme volt tropa idegrendszerrel, ezt már nálunk az elején bizonyította
amikor itt ette a fene még volt sok kapcsolatom a klubon belül, elképesztő sztorikat hallottam róla, egy paranoiás kókler a fazon aki sokszor még a saját elméjén belül is talált ellenségeket
ő kezdte el a hazai srácok kigolyózását (ebben tökéletes partnerre lelt M. Csabában aki a mai napig itt rontja a levegőt), konkrétan lement ifi meccsekre és képes volt félbeszakítani edzéseket, belepofázni az ott folyó munkákba és gyakorlatilag minden kiöregedő kölyköt elmart a klubtól
ez a szelektív rasszista dolga is megvolt már akkor, érdekes, hogy ez gyakorlatilag minden hollandnál és kamuhollandnál megvan akár a szakmában akár civilben

én azon lepődtem meg, hogy Jenner megint ott kolbászol vele... már csak Leonardót kellene összeszedniük

Jenner volt még egy igazi féregnyúlvány, gondolom nem véletlenül találtak ezek egymásra

Errefelé is letette a névjegyét :DDD


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 146 vendég