Szombati foci: Fradi-Vidi!

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96370
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2022.05.03. 18:50

Bentmaradtunk.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Avatar
MindigÚjpest
fanatikus
Hozzászólások: 14806
Csatlakozott: 2009.04.17. 09:30
Tartózkodási hely: otthon,munkahely

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: MindigÚjpest » 2022.05.03. 20:19

nyúl írta:
Savaria1919 írta:Dragóner sportigazgató lett Zalaegerszegen. Szerintem a nyáron odaviszi edzőnek Lipcseit, beleillene Végh elképzeléseibe (magyar, korábban az élvonalban trénerként nem kapott lehetőséget).

Vicces. Ez az ideggyenge hentelő, aki már gyerekkorában felborította az asztalt, ha társasjátékban veszített, és fél tubus zselét kent a hajára meccs előtt, "sportigazgató". Igazgatni csak a harmadik lábát tudja, a sportot pedig hírből sem ismerte. Egy Simon-wannabe volt (aki, amíg élt a kopasz, a végbelében lakott), csak épp a jellegadó nyílt keménység nélkül. Az elmúlt 30 év legalattomosabb faszkalapja a magyar fociban. A Magyar Fogorvosok Egyesületének ajánlásával.
10/10 nagyon szép írás elvtárs!
Sosem felejtem el, volt hogy fociról mentünk át a Komjádiba, ott voltunk a BEK meneteléskor, világsztár csapatunk volt, aminek az egyik legfényesebben ragyogó csillaga Benedek Tibi volt. Nyugodj Békében bajnok!

Avatar
RC
Moderátor
Hozzászólások: 36800
Csatlakozott: 2005.07.28. 00:16
Tartózkodási hely: Savaria

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: RC » 2022.05.03. 20:30

nyúl írta:
Savaria1919 írta:Dragóner sportigazgató lett Zalaegerszegen. Szerintem a nyáron odaviszi edzőnek Lipcseit, beleillene Végh elképzeléseibe (magyar, korábban az élvonalban trénerként nem kapott lehetőséget).

Vicces. Ez az ideggyenge hentelő, aki már gyerekkorában felborította az asztalt, ha társasjátékban veszített, és fél tubus zselét kent a hajára meccs előtt, "sportigazgató". Igazgatni csak a harmadik lábát tudja, a sportot pedig hírből sem ismerte. Egy Simon-wannabe volt (aki, amíg élt a kopasz, a végbelében lakott), csak épp a jellegadó nyílt keménység nélkül. Az elmúlt 30 év legalattomosabb faszkalapja a magyar fociban. A Magyar Fogorvosok Egyesületének ajánlásával.

Más szempontból, igaz, de azt sem értem, Kabát hogy lehet sport koordinátor Újpesten. Most ez vagy egy kamu pozíció, vagy a tv-ben csak eljátssza a hülyét, a való életben meg értelmes/intelligens.
SABARIA 1926

Avatar
MindigÚjpest
fanatikus
Hozzászólások: 14806
Csatlakozott: 2009.04.17. 09:30
Tartózkodási hely: otthon,munkahely

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: MindigÚjpest » 2022.05.03. 20:45

RC írta:
nyúl írta:
Savaria1919 írta:Dragóner sportigazgató lett Zalaegerszegen. Szerintem a nyáron odaviszi edzőnek Lipcseit, beleillene Végh elképzeléseibe (magyar, korábban az élvonalban trénerként nem kapott lehetőséget).

Vicces. Ez az ideggyenge hentelő, aki már gyerekkorában felborította az asztalt, ha társasjátékban veszített, és fél tubus zselét kent a hajára meccs előtt, "sportigazgató". Igazgatni csak a harmadik lábát tudja, a sportot pedig hírből sem ismerte. Egy Simon-wannabe volt (aki, amíg élt a kopasz, a végbelében lakott), csak épp a jellegadó nyílt keménység nélkül. Az elmúlt 30 év legalattomosabb faszkalapja a magyar fociban. A Magyar Fogorvosok Egyesületének ajánlásával.

Más szempontból, igaz, de azt sem értem, Kabát hogy lehet sport koordinátor Újpesten. Most ez vagy egy kamu pozíció, vagy a tv-ben csak eljátssza a hülyét, a való életben meg értelmes/intelligens.
Teljesen hülye a csávó és kamu a pozíció,de ennek mi köze mr.könyékhez?
Sosem felejtem el, volt hogy fociról mentünk át a Komjádiba, ott voltunk a BEK meneteléskor, világsztár csapatunk volt, aminek az egyik legfényesebben ragyogó csillaga Benedek Tibi volt. Nyugodj Békében bajnok!

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: ManBat » 2022.05.03. 22:57

Cselszky írta:Bentmaradtunk.

gratulálok! ma se ment be nekünk semmi, még szerencse, hogy már csak matematikai esély van a kiesésünkre, az MTK három győzelme kellene hozzá, amit a Fradi-bajnokavató kb. esélytelenné tesz
Supka jól idegbe jött a végén, ha eddig bárkinek kétsége lett volna, akkor most egyértelmű lett, hogy év végén lapát az öregnek
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96370
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2022.05.03. 23:14

ManBat írta:
Cselszky írta:Bentmaradtunk.

gratulálok! ma se ment be nekünk semmi, még szerencse, hogy már csak matematikai esély van a kiesésünkre, az MTK három győzelme kellene hozzá, amit a Fradi-bajnokavató kb. esélytelenné tesz
Supka jól idegbe jött a végén, ha eddig bárkinek kétsége lett volna, akkor most egyértelmű lett, hogy év végén lapát az öregnek

Kösz, bár keserédes ez, egyelőre túléltünk, de perspektívának nincs nyoma.
Azt én is néztem, nekünk fontosabb volt a pontszerzés, kicsit mintha túlreagálta volna, hacsak nem az állása múlt rajta.
Nem szép, de egyébként nem bánnám, ha az MTK holnap valahogy megverné a Csútot, esetleg a Gyirmi is Bognárékat, és Kispesten picit összeszarnák magukat; vicc, amit ott művelnek.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: ManBat » 2022.05.03. 23:39

Cselszky írta:
ManBat írta:
Cselszky írta:Bentmaradtunk.

gratulálok! ma se ment be nekünk semmi, még szerencse, hogy már csak matematikai esély van a kiesésünkre, az MTK három győzelme kellene hozzá, amit a Fradi-bajnokavató kb. esélytelenné tesz
Supka jól idegbe jött a végén, ha eddig bárkinek kétsége lett volna, akkor most egyértelmű lett, hogy év végén lapát az öregnek

Kösz, bár keserédes ez, egyelőre túléltünk, de perspektívának nincs nyoma.
Azt én is néztem, nekünk fontosabb volt a pontszerzés, kicsit mintha túlreagálta volna, hacsak nem az állása múlt rajta.
Nem szép, de egyébként nem bánnám, ha az MTK holnap valahogy megverné a Csútot, esetleg a Gyirmi is Bognárékat, és Kispesten picit összeszarnák magukat; vicc, amit ott művelnek.

a Paks szerintem leadja, mondjuk Csertőiéknek már annyi esélyük sincs, mint a Hungária körútiaknak
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

extex
Aranylabdás
Hozzászólások: 19502
Csatlakozott: 2011.03.30. 08:11
Tartózkodási hely: IV. ; XIX. ; XXII.

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: extex » 2022.05.04. 12:24

Mech írta:
Savaria1919 írta:Dragóner sportigazgató lett Zalaegerszegen. Szerintem a nyáron odaviszi edzőnek Lipcseit, beleillene Végh elképzeléseibe (magyar, korábban az élvonalban trénerként nem kapott lehetőséget).

Akkor Lipcsei lesz az első edző aki repül jövőre. Pedig eddig Kuttor volt a favoritom.

Szerintem nem vallana szégyent. Idén is azért összekaparta év végére a Sorit, pedig ha jól emlékszem, egy ideig a kiesés is reális végkifejlett volt nekik. Szép, de nem túl hálás feladat az övé a Fradin belül. Ideje magasabb szinten is kipróbálnia magát, bár az NBI-et egyelőre én is korainak tartom. Előbb mehetne egy olyan NBII-es csapatba, amelyik csak a saját sikeréért küzd.

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 75031
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Adamek » 2022.05.04. 12:47

extex írta:
Mech írta:
Savaria1919 írta:Dragóner sportigazgató lett Zalaegerszegen. Szerintem a nyáron odaviszi edzőnek Lipcseit, beleillene Végh elképzeléseibe (magyar, korábban az élvonalban trénerként nem kapott lehetőséget).

Akkor Lipcsei lesz az első edző aki repül jövőre. Pedig eddig Kuttor volt a favoritom.

Szerintem nem vallana szégyent. Idén is azért összekaparta év végére a Sorit, pedig ha jól emlékszem, egy ideig a kiesés is reális végkifejlett volt nekik. Szép, de nem túl hálás feladat az övé a Fradin belül. Ideje magasabb szinten is kipróbálnia magát, bár az NBI-et egyelőre én is korainak tartom. Előbb mehetne egy olyan NBII-es csapatba, amelyik csak a saját sikeréért küzd.

korai? 50 éves elmúlt és több mint 10 évet lenyomott vezetőedzőként a szakmában
egyszerűen nem bíznának rá sehol egy igazi csapatot, túl sokat várt nálunk a borítékolható semmire, meg aztán sose volt túl jó megítélése a klubház ajtaján túl
vagy egy haver beviszi egyszer valahova vagy Soroksáron fogja érni az első nyugdíjszelvény, esetleg még marad a Barcika mint utolsó mentőöv
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Javier Arizmendi
Kulcsjátékos
Hozzászólások: 2844
Csatlakozott: 2006.01.18. 17:32

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Javier Arizmendi » 2022.05.04. 13:57

nyúl írta:
Savaria1919 írta:Dragóner sportigazgató lett Zalaegerszegen. Szerintem a nyáron odaviszi edzőnek Lipcseit, beleillene Végh elképzeléseibe (magyar, korábban az élvonalban trénerként nem kapott lehetőséget).

Vicces. Ez az ideggyenge hentelő, aki már gyerekkorában felborította az asztalt, ha társasjátékban veszített, és fél tubus zselét kent a hajára meccs előtt, "sportigazgató". Igazgatni csak a harmadik lábát tudja, a sportot pedig hírből sem ismerte. Egy Simon-wannabe volt (aki, amíg élt a kopasz, a végbelében lakott), csak épp a jellegadó nyílt keménység nélkül. Az elmúlt 30 év legalattomosabb faszkalapja a magyar fociban. A Magyar Fogorvosok Egyesületének ajánlásával.

pedig elég komoly a konkurencia.

más: Adamekkel is írta, Lipcsei 50 éves, mikortájt óhajt elsőosztályú edző lenni, ha most nem? ha Zalában van erre lehetőség, hát ott.
ETO

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40754
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2022.05.04. 14:24

Savaria1919 írta:Dragóner sportigazgató lett Zalaegerszegen. Szerintem a nyáron odaviszi edzőnek Lipcseit, beleillene Végh elképzeléseibe (magyar, korábban az élvonalban trénerként nem kapott lehetőséget).

A magyar futball utóbbi 12 évében - azóta ömlik a pénz - volt olyan csapat amelyik azért ért el sikereket mert kiváló sportigazgatója volt? Dehogy volt, egyik hülyébb, mint a másik.
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 75031
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Adamek » 2022.05.04. 15:52

Gyirmi-Paks meccsen 22/20 hazai arc a kezdőkben, mintha újra 1991 lenne
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16529
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2022.05.04. 20:40

Ezzel a mai két döntetlennel eldőlt, hogy a kispestiek bennmaradnak. Nem nézem ki a gyirmótiakból vagy az MTK-ból, hogy nyernek a Fradi ellen.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Avatar
nyúl
Kincstári Főegerész
Hozzászólások: 46285
Csatlakozott: 2005.09.14. 13:36

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: nyúl » 2022.05.05. 06:06

Javier Arizmendi írta:
nyúl írta:
Savaria1919 írta:Dragóner sportigazgató lett Zalaegerszegen. Szerintem a nyáron odaviszi edzőnek Lipcseit, beleillene Végh elképzeléseibe (magyar, korábban az élvonalban trénerként nem kapott lehetőséget).

Vicces. Ez az ideggyenge hentelő, aki már gyerekkorában felborította az asztalt, ha társasjátékban veszített, és fél tubus zselét kent a hajára meccs előtt, "sportigazgató". Igazgatni csak a harmadik lábát tudja, a sportot pedig hírből sem ismerte. Egy Simon-wannabe volt (aki, amíg élt a kopasz, a végbelében lakott), csak épp a jellegadó nyílt keménység nélkül. Az elmúlt 30 év legalattomosabb faszkalapja a magyar fociban. A Magyar Fogorvosok Egyesületének ajánlásával.

pedig elég komoly a konkurencia.

más: Adamekkel is írta, Lipcsei 50 éves, mikortájt óhajt elsőosztályú edző lenni, ha most nem? ha Zalában van erre lehetőség, hát ott.
Tudom, hogy a Zete a Fradi peckása, de több méltóságot várnék el, mint hogy ráeresszék a városra, megyére ezt a két pofát. "Szuvenír jogom" Péterrel nincs bajom. Egy meccsére emlékszem csak, amikor dragónerkedett, a Sopron elleni MK döntőre. 20 év alatt egy trógerség belefér. Csak hát ő pont jó helyen volt. Vele olyan kísérletezni, mint Kunhalmi Ágnessel a politikában.

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 75031
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Adamek » 2022.05.05. 06:36

Savaria1919 írta:Ezzel a mai két döntetlennel eldőlt, hogy a kispestiek bennmaradnak. Nem nézem ki a gyirmótiakból vagy az MTK-ból, hogy nyernek a Fradi ellen.

akárkivel szóba kerül ez a kérdés mindenki ezt mondja
érdekes, de az fel sem merül senkiben, hogy a Honvéd ne veszítsen kétszer és azzal dőljön el a két másik makkalsó sorsa, azt valahogy mindenki simán kinézi belőlük, hogy nekik is ennyi volt csak a gyűjtögetési időszak
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16529
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2022.05.05. 12:07

Adamek írta:
Savaria1919 írta:Ezzel a mai két döntetlennel eldőlt, hogy a kispestiek bennmaradnak. Nem nézem ki a gyirmótiakból vagy az MTK-ból, hogy nyernek a Fradi ellen.

akárkivel szóba kerül ez a kérdés mindenki ezt mondja
érdekes, de az fel sem merül senkiben, hogy a Honvéd ne veszítsen kétszer és azzal dőljön el a két másik makkalsó sorsa, azt valahogy mindenki simán kinézi belőlük, hogy nekik is ennyi volt csak a gyűjtögetési időszak

Simán kinézem belőlük, hogy a pontgyűjtő akciójuk befejeződött. Supesz megtréfálta már őket ebben az idényben, Felcsúton bizonyára győzelemmel akarják ünnepelni a Magyar Fiatalok Nagy Sikerét, az ezüstérmet.
A kispestiek a 2010-es évek második felének diósgyőri szerencsesorozatát idézik az utóbbi két szezonban.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16529
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2022.05.06. 16:58

Cseri Tamással hosszabbítottak a kövesdiek, pedig a különféle portálok már győri meg kispesti folytatásról írtak. Utóbbiakhoz Ivan Kepcija érkezhet sportigazgatónak, ő most az FK Szarajevó tanácsadója, dolgozott korábban Splitben, Varsóban és Zágrábban is.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: ManBat » 2022.05.06. 17:02

Savaria1919 írta:Cseri Tamással hosszabbítottak a kövesdiek, pedig a különféle portálok már győri meg kispesti folytatásról írtak. Utóbbiakhoz Ivan Kepcija érkezhet sportigazgatónak, ő most az FK Szarajevó tanácsadója, dolgozott korábban Splitben, Varsóban és Zágrábban is.

kár
idén már inkább fék, mint kulcsember
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

John McClane
Aranylabdás
Hozzászólások: 60308
Csatlakozott: 2009.04.02. 18:29
Tartózkodási hely: Szombat

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: John McClane » 2022.05.07. 12:24

Pászka lehet a következő "népi hős" a Fradiban Gera,Böde,Nagy Ádám és Sigér után.
Cech-Ivanovic,Terry,Dragoner,Szkukalek-Lampard,Wedgbury-Kriston,Gera,Hazard-Drogba
Edzo:Jose Mourinho
Dibusz-Stockley,Gyepes,Carvalho,Ashley Cole-Essien,Lipcsei-Seydi,Lisztes,Podolski-Elding
Edzo:Kondas Elemer

Avatar
Szarka
Aranylabdás
Hozzászólások: 35121
Csatlakozott: 2005.03.21. 17:25

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Szarka » 2022.05.07. 14:35

John McClane írta:Pászka lehet a következő "népi hős" a Fradiban Gera,Böde,Nagy Ádám és Sigér után.

Hát már legalább mutatóba legyen magyar, annyira nem is kell tudnia játszani :) Amúgy nem tűnt rossz játékosnak , ahogy Sigér, ő is jó lesz az NB1be.
Magyarország - Newcastle - Real Madrid , ebben a sorrendben.
"Intensity is our Identity"

Móni, Boston United, baldj: Nyugodjanak békében


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 135 vendég